Forum
u206290
u206290
zgodba govori o punci Raily

ki živi sama z očetom,njen brat se je odselil že pred leti saj je svetovno znan pevec.Ker je Raily zelo težavna njenemu očetu nekega dne prekipi in jo vrže na cesto
21. april 2016
u206290
u206290

"Raily,Raily kje si!?" sem zaslišala očetov glas.bila sem v temni uulici in se skrivala za največjim smetnjakom.nisem hotela da me dobi,nisem hotela da spet vidi kaj sem si naredila.stara sem bila 21 let a sem vseno živela v njegovi hiši.sovražila sem ga ker je tako skrbel zame,sovražila sem brata ker je odšel,sovražila sem mamo ker je umrla in sovražila sem svet ker obstajam.Zaslišala sem očetove korake in vstala.takrat me je primil za roko in me peljal do avta.sovražila sem ko je to delal.vozila sva se v tišini,počasi sem vstopila v hišo"zakaj to delaš?" me je vprašal.takrat mi je prekipelo "ZATO KER TE SOVRAŽIM !!! SOVRAŽIM TEBE.BRATA,MAMO IN VES LJUBI SVET!!!" videla sem kako mu je prekipelo "če tako sovražiš vse potem pa pojdi!!!" se je jezil name."saj grem sem "mu rekla in stekla v sobo. vzela sem kovček in vanj metala vsa oblačila,to pomeni tri majice in dve hlače,nakit,make-up,dokumente,toaleto,dnevnik,ki mi je pomenil največ na svetu,zvezek s mojimi risbami in gospoda Teddya(majhen medvedek iz otroštva).vzela sem usnejeno jakno in denarnico ter odšla.
22. april 2016
Next
22. april 2016
Next
22. april 2016
u206290
u206290

Svoboda,končno me je doletela.sedela sem na avtobusu in risala v zvezek.selila sem se v odaljeno mesto,ki bo postal moj novi dom.Zraven mene je sedel fant,bil je enake starosti kot jaz,imel je nekaj tattojev in pirsingov.Njegovi črni lasje so štrleli na vse smeri in njegov prsni koš se je v spanju nežno spuščal in dvigal.Moja roka me ni več ubogala in je začela risati poteze njegovega obraza.čez nekaj časa sem bila zadovoljna s svojo umetnino.zaprla sem zvezek in čakala " zadnja postala!" sem zaslišala.takrat se je fant zbudi in odšel,prev tako tudi jaz "ok" se si rekla "to je novo poglavje v mojem zivljenju" takrat sem se zavedala da sem ostala sama,nasmehnola sem se in odšla.
23. april 2016
Next
23. april 2016
Next
23. april 2016
u206290
u206290
TRI LETA KASNEJE

Odkar sem odšla od doma se mi je življenje poboljšalo.Imam svoje majhno stanovanje,službo imam kot tattoo umetnica,začela sem skejtati in dobila sem mnogo prijateljev in nekaj sovražnikov.To mesto je odlično,no bilo bi še bolj če nebi vsaka puhoglavka oboževala mojega brata." OK,končala sem svojo izmeno" sem rekla svoji sodelavki Anni ,preden bi mi lahko kaj rekla sem že vzela svojo rolko in stekla ven.Spustila sem se po klancu in pred sabo zagledala neke štiri bedake ki so počasi hodili." odmaknite se LUZERJi!" sem jim zavpila in švignila mimo njih.Peljala sem se do ulice kjer smo risali grafite,popivali,repali in preprosto uživali življenje.Tudi iz drog sem izšla.Toda nikoli in nikdar ne bom pozabila kaj se mi je zgodilo,nikoli in nikdar več nebom tista majhna pridna punčka."YELO!" sem zakričala in pozdravila 'moje' ljudi.

24. april 2016
u206290
u206290
kaj se bo zgodilo
24. april 2016
Next
24. april 2016
Next
24. april 2016
u196293
u196293
Next