u103529
u103529
Heyaaa... Vem da je tukaj že ogromno zgodic o naših slavnih fantih... Ampak sem se tudi jas odločila napisati svojo.. Upam, da vam bo ušeč... Za vse napake se že vnaprej opravičujem

Heyaaa! Ime mi je Shamanta Fugston, krajše Sam. Živim na obrobju Londona z mačeho in nejnima hčerkama. Oči se je še enkrat poročil, ko sem bila stara devet let. No ja poročil se je z najbolj nemogoče žensko na celem svetu. Ime ji je Diana, njenima hčerkama pa Sarah in Nicki. Stara sem šesnajst let, 5.julija bom 17, prat tako sta strai Dianini Troli(vzdevek za dvojčici). Imam dolge blond lase in svetlo modre oči. Te svetlo modre oči, najbi podedovala po mami. Mame nisem poznala, saj mi je umrla ob porodu. Oči mi je umru pred dvema mesecema v letalski nesreči. Takrat sem imela občutek, kot da je z njim umru tudi del mene. Življenje z Diano in njenima Trolama, je nemogoče! Če kaj storim narobe, me dobesedno začnejo stradati. Počutim se kot pepelka, le da moj konec ne bo bil srečen, in da nebom našla princa na belem konju. Sem soseda od One Direction. Groza! Bolj neumnih ljudi, kakor so oni svet ne premore! Pa še nesramni so za povrh. Obiskujem srednjo zdravstveno šolo v Londonu, kamor hodita Troli in One Direction. Na šoli nisem priljubljena, vedno sem tarča. zbadanja, posmehovanja... Največkrat se name spravita Niall in Liam, tista dva kretena iz 1D. V šoli me imajo za piflarko, kar pa seveda nisem, le dober spomin imam. Imam eno in edino prijateljico/bff Annabelo Derulo, krajše Ann. Zelo rada, pojem in plešem. Glasba je moje življenje, ne vem kaj bi brez nje.
V šoli Troli, nonstop plešeta za 1D, in jim govorita, moje spodrsljaje in dogodke, katerih se sramujem. In potem, te moje spodrsljaje govorijo pred celim razredom. Doma z mano ravnajo, kot s sužnjo, po očetovi smrti sem se morala preseliti na podstrešje. Tam sem si uredila lepo sobo, s kopalnico in balkonom.

Noooo to je moj začetek upam, da vam bo zgodba ušeeč. prosim komentirajte jo in povejte ali naj sploh nadaljujem..
30. september 2012
u40060
u40060
Neeext, čim prej, prosim
30. september 2012
neeeext, prosm cim hitrej, kr mi je zgodbica res usec
30. september 2012
u103529
u103529
jas

30. september 2012
u103529
u103529
Ann

30. september 2012
u103529
u103529
Sarah&Nicki

30. september 2012
u40060
u40060
neeext
30. september 2012
nekšti
30. september 2012
nekšt!!
01. oktober 2012
u103529
u103529
Evo next... hope u like it
vrjetno se vam bo zdel malo beden.. -.-''

''Sam! Prinesi mi kavo h bazenu! TAKOJ!'' se zadere Diana iz vrta. ''Ja!'' se jezno zaderem v odgovor. Jezno sem vstala iz postelje in zaprla računalnik, ter stekla v kuhinjo. Na štedilnik sem pristavila vodo in nestrpno bobnala s prsti po pultu. Na mizi sem zagledala neko revijo. Zdolgočasno sem se sprehodila do mize in jo potegnila s kupa. ''ONE DIRECTION OBNORELI SVET. KAMOR KOLI PRIDEJO NAJSTNICE NORIJO ZA NJIMI NEKETERE CELO MEDLIJO!. SO NAJBOL POPULARNI BOY-BAND VSEH ČASOV!'' ''Ha' ja bolj popularni bend? Najstnice medlijo za njimi? Ma ne me zajebavati!'' sama pri sebi zagodrnjam in vržem revijo nazaj na mizo. Med tem časom je voda že zavrela. Vmešala sem kavo in se napotila ven z njo. Diana je kot vedno ob vsakem sončnem vremenu ležala zunaj na ležalniku in se sončila. Vsaj, ko bi jo enkrat to sonce skurilo. Na drugem koncu vrta sta stali Troli in se pogovarjata z Liamom in Niallom. Jezno sem odkorakala do Diane in ji postavila skodelico kave na mizo. Vsaj, ko bi bila tako nerodna, da bi ji kavo zlila v naročje. Prav predstavljam si jo. kako bi upila in skakala okoli bazena k kura brez glave. Obrnila sem se na petah in se odpravila nazaj notri. ''Pepelka, mi prineseš kaj za pit? Pa mogoče še kaj za jest?'' se za mano zadere Niall. Čaki mal, mi je slučajno rekel Pepelka? Zdaj ga imam pa dosti! Ubila ga bom nekega dne! ''Ha? Nisem ti jas služkinja! In da mi nikoli več ne rečeš pepelka! Pa če si žejen in lačen, se sprehodi SAM do kuhinje in si vzemi za jest in pit, ker se mi dozdeva, da ni nič narobe s tvojimi nogami, da se nebi moral sprehoditi do kuhinje!'' mu jezno zabrusim nazaj. Grdo me pogleda in se obrne nazaj h Nicki. Jezno sem odkorakala nazaj notri. Iz hladilnika sem vzela jagodno lučko in jo začela jesti. ''Lahko vsaj dobim kozarec vode?'' me naenkrat predrami iz razmišljanja Niallov glas. Zavila sem z očmi in iz omare potegnila kozarec in notri natočila vodo. Sprehodila sem se okoli mize do njega in mu na glavo zlila vodo. Šokirano me je pogledal, jas pa sem se mu le zlobno nasmehnila. ''Še žal ti bom!'' mi jezno sikne skozi zobe. ''Kaj mi pa lahko še narediš, rezen tega, da me pred celim razredom osramotiš? Si navaden razvajan forc, kateri je polen denarja in slave. Sploh ti nebi uspelo, če nebi šel na x-factor!'' mu jezno rečem. Na licu sem začutila pekočo bolečino. Me je mogoče ta idijot usekal? Prestrelila sem ga z pogledom in se pogladila po licu. V očeh sem začutila solze, toda sem jih raje pogoltnila, saj nisem hotela jokati pred njim. ''Vsaj za sabo lahko pobrišeš!'' jezno siknem in mu v glavo vržem krpo. Prerinila sem se mimo njega in stekla v sobo. ''Sam!'' zavpije za mamo im me prime za roko. ''Izpusti me!'' jezno zavpijem in se mu izvijem iz prijema. ''Sam, jas žal mi je…'' mi reče. Haloo? Mislim, sedaj se mi bo pa opravičeval? ''Misliš, da bom sprejela opravičilo? Pojdi se raje delati iz koga drugega norca!'' jezno zavpijem in stečem v sobo. Zaloputnila sem vrata od sobe in se vrgla na posteljo. Po licu mi je spolzela solz, njej je sledil še celo morje solz. Ne vem, zakaj jokam zardi takega kretena. Ni vreden mojih solz, vendar boli, saj nisem nikoli pričakovala česa takega.
02. oktober 2012
u103180
u103180
next
02. oktober 2012
u40060
u40060
neext
02. oktober 2012
Neeeeeeeeeeext!
08. oktober 2012
u103529
u103529
nextala bom ju3 ali pa ta teden enkrat
08. oktober 2012
u40060
u40060
okeii, komi čakam ; )))
08. oktober 2012
u103529
u103529
Evo pa mi je uspole napisati next! se oproščam za pravopisne napake. Se oproščam, če vam bo beden next.. -.- hope u like it

Narahlo sem se dotaklina lica, kjer me je udaril. Od bolečine sem kar poskočila. ''Avč!'' sem zamrmrala in glavo zakopala v balzino. Po nekaj minutnem ležanju me je zmankalo in potolina sem v spanec. ''SAMMM! SKUHAJ VEČERJO!'' zaslišim Sarah, kako se mi dere na ušesa, s svojim cvilečim glasom. ''Daj utihni in si jo sama skuhaj!'' ji zaspano zabrusim nazaj. ''Mami Sam noče skuhati večerje!'' se spet zadere. Prestrelila sem jo s pogledom in ji v glavo zabrisala plišasto mačko. Prestrašeno je zakričala in začela kriliti z rokami. Zatisnila sem si ušesa, saj je nekaj trenutkov stala na miru in kričala. Stekla je iz moje sobe, v spodnje nadstropje. Ah ženska grow up! Nemi rečti, da se bojiš plišaste mačke!? Vstala sem iz postelje in se odmajala do vrat in jih zaklenila. Iz mize sem vzela računalnik in se prijavila na MSN . Poiskala sem Ann, toda ni bila prijavlena. ''Heya'' mi čez čas napiše negdo z imenom'' Irish boy'' ''Hi'' sem odpisala. Kdo je on? Ah, saj mi nemore on še bojl poslabšati dneva ali pač… ''Kako si?'' mi napiše. ''Slabo. Ti?'' ''Pa ne ravno najbolje, saj me grize občutek krivde.. :/. Kaj pa je narobe, da se slabo počutiš?'' mi odpiše nazaj. ''Kaj si pa storil narobe? ah, saj je vseeno…'' ''Neko punco sem zelo prizadel, še boj kot si lahko sama predstavlja…. Saj mi lahko zaupaš, nebom nobenemu povedal…'' ''Kako pa naj vem, da nisi neki heker '' ''Hahahaha.. Nisem heker noo. Sem navaden fant, ki je star 17 let. Prisežem.'' ali se mu naj izpovem, ali ne? Kaj če je on negdo iz naše šole, in bo potem jutri vedela vsa šola za to? Ah kar bo bo,. ''OK. Pa bom povedala. Živim z mačeho in njenima hčerkama, jas njih zelo sovražim! Doma z menoj ravnajo kot, da bi bila pepelka, vse moram narediti. Vsega sem vedno jas kriva, če česa ne naredim prav me dobesedno stradajo! V šoli se vsi name spravlajo, imam samo eno prijateljico, s katero grem letos med počitnicami v Ameriko… In ja to je to. Moje ''popolno'' življenje.'' sem napisala. ''Ahh… Vrjamem, da ti ni lepo. Sploh pa če živiš z mačeho. Sori ker vrtam, ampak kje imaš pa očeta in mamo? U Amerika… Jas grem tudi letos med počitnicami tja.. : )'' ''Am.. oči je umrl pred dvama letoma v letalski nesreči, mama pa mi je umrla ob rojstvo… Ja Amerika, superr..'' ''Aja. Moje sožalje. Glede nato, da bova oba v isti državi, bi se lahko mogoče kdaj srečala. kaj praviš?'' ''Ja hvala… : ) Jah nevem, mogoče pa bi se lahko ja. Samo upam da res nisi nek stari ves razpadajoči nagnusi moški :/.'' ''HAHAHAHA ne niseeemm! Lahko mi vrjameš, da nisem!'' ''Vred vrajmem! : )'' ''Vem, da sva se šele spoznala, ampak mi daš svojo telefonsko številko?'' napisala sem mu svojo telefonsko številko, in se poslovila, ter počasi odšla dol z računalnika. Počasi mes odšla na balkon in se zazrla v zahajajoče sonce, katero je vse london obarvalo v oranžno. Po licu mi je zopet spolzela solza. Nemočno sem si jo obrisala, a njej je je spet sledilo celo morej. ''Oči zakaj si me zapustil? A ni bilo dosti, da me je že mami pri porodu?'' sem neslišno zahipala v veter, kateri mi je mršil lase.
09. oktober 2012
Neeeeeeeeeeext!
09. oktober 2012
NEEEEEEEEEEEXT!
09. oktober 2012
u40060
u40060
NEEEXT
09. oktober 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/new-life-with-1d-:%29/43083/1 bi lahko kdo to prebrau? je čist nova zgodba o 1D
09. oktober 2012
u103180
u103180
next
10. oktober 2012
u103529
u103529
res hvala usem, ki berete mojo zgodbo... next bote dobile ju3, ker danes res nemorem, preveč je domače naloge, pa še zaučiti se je veliko....
11. oktober 2012
u103529
u103529
malo krajši next... mogoče bom poli napisala se kšnga

Počasi sem odšla nazaj v sobo. Iz omare sem potegnila pižamo in šla v kopalnico. Stuširala sem se, iin preoblekla v pižamo. Umazano perilo sem vrgla v koš za perilo. Iz postelje sem vzela računalnik in slušalke, ter šla nazaj na balkon. Usedla sem se na ležalnik in vtaknila slušalke v računalnik, ter šla na youtube. Poiskala sem pesem od Avril Lavigne wish you were here, ter si slušalke ustavila v ušesa in poslušala glasbo. Kmalu sem zaspala z računalnikom v naročju. ''Oči! Prosim ne odidi! Prosim, ne iti na to brez vezno potovanje! Saj veš, ko te nebo doma da me bo Diana mučila in nadirala 24ur na dan!'' ''Shamanta, saj veš da moram iti… Ko se vrnem ti bom prinesel, postelnino od Hanne Montane.'' mi reče in me poljubi na obe lici za slovo. Obesila sem se mu okoli vrata iz zahipala. ''Pogrešala te bom!'' ''jas tudi tebe srček.'' mi odvrne in gre skozi vrata. ''aaaaaaaa!'' sem zakričala in se butnila pokonci. ''Sam, samo sanje so!'' sem si ponavljala. Spet sem sanjala očeta, pred odhodom na tisto glupo potovanje s katerega se ni nikoli vrnil. Samo očka me je klical Shamanta. Sicer svoje celo ime sovražim, toda samo njemu se dovolila, da me tako kliče. Pogledala sem na uro in ugotovila, da sem kar vzunaj na ležalniku prespala, saj je bila ura že šest zjutraj. Počasi sem vstala in se odmajala v kopalnico. Hitro sem se stuširala, umila zobe, se malo napudrala, ravno toliko, da sem zakrila prekleto modrico nanesla malo maskare in črnega črtala. Lase sem si zravnala in se oblekla v belo majčko brez rokavov in modro jopico, ter modre kratke hlače. Ubula sem si še crne all starke, pograbila torbo in telefon in stekla po stopnicah v kuhinjo. Iz mize sem pograbila jabolko in stekla čez vrata, preden mi je Diana spet začela težiti. Vsedla sem se na svoj moder kolo in se odpeljala do Ann. ''ANNNNNN!'' sem zavpila, ko sem se s kolesom pripeljala do Ann. Če ne dežuje se vsak dan odpraviva s kolesi v šolo. ''Jaaaaa! Že grem!'' se mi je zadrla v odgovor in se iz garaže pripeljala s kolesom. ''Hey!'' sem rekla, ko se je pripeljala do mene. ''Hey.'' mi je odzdravila in me na hitro objela. ''Sam, bi ti Diana dovolila za poletne počitnice z mano v Ameriko?'' me vpraša Ann. ''Jaaa. Obistvu nevem no. ampak tudi če mi nebo pustila grem! To si lahko prepričana, da grem s tabo.'' sem veselo odgovorila. ''Jeej! Vrdeu. No jas imam dve letalski karti za jutri ob devetih zvečer.'' mi odvrne. ''Vredu, lahko me pričakuješ na letališču. Najraje bi v Ameriki ostala zevedno, saj mi nebi noben težil, noben me nebi stradal, noben se nebi name drl ne nič.'' sem odgovorila. ''Uh, to bi bilo imenitno, pa sigurno bi mene imela zraven a ne? In ja kaj če bi uresničila svoje sanje v ameriki?'' ''Ann, saj veš, da bi bila ti z mamo! Ne nebo mi uspelo, preslab glas imam. '' ''Ampak..'' ''Ann prosim nehaj noo… O tem sva že razpravljali.'' ji odvrnem. Ja Ann me želi prepričati, da bi poskusila na x-factorju, vendar jas nočem, saj me je preveč sram pa še ne pojem tako dobro. Ko sva prišli pred šolo sva kolesi priklenili za ograjo in se odpravili proti vhodu. Na sredini dvorišča sem zagledala Liama in Nialla, katera sta tam satla kot največja frajerja na svetu.
12. oktober 2012
u103180
u103180
next
12. oktober 2012
u40060
u40060
next
12. oktober 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext! I love it ♥čim prej nexti :*
12. oktober 2012
next