Forum
Hej! Tukaj bom pisala zgodbo o eni punci, k ma ful rada konje. Najprej jaha nekje drugje in pole... ma sej boste vidli. No, ko bojo zgodbo brale vsaj dve osebe(da napišejo next) zčnem pisat. Da sploh vidim al je kdo za to. Pa še anketo izpolnte.

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. februar 2013
Noben ne bere?
22. februar 2013
NEXT... obužujem konje..... pliss nextaj
22. februar 2013
u111191
u111191
next
kar začni
22. februar 2013
jaa, začni
23. februar 2013
aja, pa sorry ker oglašujem, pišem zgodbico krvava ljubezen, če te zanima
23. februar 2013
Sem Kelly Wood. Imam 15 let in obožujem konje. Vsi pravijo da imam skoraj čudežno zelene oči in črne lase. Jaz pa mislim, da nisem niti malo čudežna. Niam veliko prijatečjev, moja starša sta ločena, čeprav sem nora na konje niti zlate ribice nimam... in še bi lahko naštevala. Mogoče boste nekateri rekli, da sem emo ali kaj takega, ampak se z vami sploh ne strinjam. Morda imam črene lase in se ne oblačim ravno v žive barve, a še vedno sem samo človek. No, naj vam povem še kaj več o sebi. Kot sem vam že povedala, sta moja starša ločena. Očeta skoraj da ne poznam, živim pa pri mami. Imam dva prijatelja, Jacka in Christine. Jack ima konja in pri njem tudi jaham. Christine živi le nekaj hiš proč od mene. Sta zelo dobra prijatelja, pa tudi edina. Ne vem, zakaj me ljudje v šoli ne marajo. Pač, najbrž nisem v njihovih "merilih". Skoraj vse punce na šoli so kokoši, suhe kot prekle, z minikami in pajkicami, roza bluzami... No, to ni ravno moj stil. Saj ne pravim, da sem "kmet" samo bolj mi oašejo trenirke in dolge majice. Zdaj pa mislim, da je čas, da začnemo z zgodbo...
No, začela bom mogoče jutri, zdaj pa dam še slikice:

Kelly:

Jack:
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=13045776[/img]
Christine:

02. marec 2013
In še en nasvet rabim,... Naj pišem v prvi ali tretji osebi?
npr. Kelly se je zbudila ali zbudila sem se?
02. marec 2013
u111191
u111191
v prvi osebi
next
02. marec 2013
Aja, pozabila sem povedati, da imam še brata Michaela. Star je 11 let in je prava tečnoba.
Michael:
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSfBSOTsOczkcc9lFUs2CtB68Di7YDqoRC3-_wLhCK-coZb_myt
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Počasi sem odprla oči in... zakričala. NAd mano je visel okostnjak. Seveda ne pravi. Seveda ne. "Michael!!!" sem se zadrla in stekla ven iz sobe. Videla sem ga kako se duši od smeha na hodniku. Zavila sem z očmi. "Se ti zdi to smešno?" Sem ga vprašala. "haha.. se..haha..seveda...hahaha..je!" Se je dušil. " Michael, ti si navaden črv!" sem mu zabrusila in odšla v kuhinjo. Mama še ni vstala. Vzela sem si kosmiče in mleko. Zakaj vedno dela svinjarije? No, je pač dojenček. Numni dojenčkasti črv! Se razmišljala in si v lonček vsuvala kosmiče. Na hitro sem pojedla in odšla preden bi se moj brat(oziroma črv) spet prikazal. Ko sem prišla na avtobusno postajo, mi je avtobus odpeljal izpred nosu. Zamudila sem. In o spet zaradi tistega črva z imanom Michael. Spet on! Za vse je kriv ON! Saj se nebi razburjala, če ne bi do šole imela šest kilometrov. In še pol ure do začetka pouka! Tako ali tako se mi sploh ne splača it v šolo. Bom pač napisala opravičilo in prepisala mamin podpis. Ona se itak ne briga za moj lajf. Obsedela sem na klopci in razmišljala kaj naj naredim ko...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dva nexta plis!
I love you all!
03. marec 2013
next!!
16. marec 2013
next
16. marec 2013
hey!!! Kaj boš še kdaj nadaljevala zgodbo ali je več ne boš pisala ?
03. april 2013
Ja, sory, res ful nism mela časa! Danes res ne morem pisat, bom jutri obljubim! Bom napisala en ful dolg next... Sorry usi!
04. april 2013
Ooooo, super!!!!!!!!!! Komaj čakam
04. april 2013
O šit, se mi je use zbrisalo...... Bom še enkrat...
Obsedela sem na klopci in razmišljala kaj naj naredim ko sem nad sabo zaslišala glas: "Denar ali življeje!!!" Zakričala sem in se obrnila, nad mano pa se je režal Jack. "Jack kaj se greš!" Sem zakričala in se še jaz začela smejati. Njemu oprostim vse. No, saj zaradi njega ne zamudim šole, ne? "No, Kel," mi je rekel, "Kaj delaš tukej, nimaš šole?" me je postrani pogledal in se smejal. "Šolo, že, ja ampak zaradi tistega črva, opice, dojenčka in totalnega kretena sem zamudila bus... In ti, spet špricaš? Jack je namreč imel še kar dobre ocene in zato je včasih ostal kar doma. Njemu so učitelji vse verjeli. NAmrščil se je, kot da nekaj globoko premišljuje, se poraskal in končno rekel:" veš, Kelly Wood, danes sem imel občutek, da bo nekdo prav danes potreboval pomoč, pa še Kimi je breja" Je rekel in bolj ko je govoril večji nasmešek je imel prek obraza. "Resno?!? Zakaj mi nisi prej povedal!!?" sem ga spraševala, on pa se je samo režal. "pridi, greva k meni" mi je rekel in sploh ni počakal na odgovor, samo prijel me je za roko in potegnil proti njegovemu domu. Saj ne da ne bi šla, ta njegova odločnost... Ah, saj je samo prijatelj, samo prijatelj, sem si dopovedovala... Kako sem se zmotila.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Saj bom še pisala danes. Bom dala tudi slikce od konj, samo počakte enih 20 min.
05. april 2013
NEXT!!! Ti samo piši!!
Aja PS: Vem kako je to, če se ti vse, kar napišeš zbriše. To se je men že ogromnokrat zgodilo
Pa še eno vprašanje... sory, ker oglašujem samo se še nihče ni prijavil jaz bi pa vseeno rada vodila to temo... bi se prosim prijavila
http://www.igre123.com/forum/tema/polyvore-tekmovanje-(ce-ne-ves-kaj-je-to-poglej-na-to-temo-)-)/53133/
05. april 2013
No zdej ne bom pisala zgodbice bom pa povedala use od Jacka.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jack je tudi star 15 let, njegova slikca je zgoraj. Je moj najboljši prjatu in tudi on ma fuuul rad konje. Živi kakšnih 15 min. hoje od mene in imajo pravi ranč. Največ imajo konjev okoli 30 drugače pa nekej kokoši, psičko Mayo in nekaj mačk. Maya je mešanka in sicer med nemškim ovčarjem in volkom. Vem da se to sliši čudno, ampak tako se je zgodilo. Po videzuu je podobna ovčarju, značaj pa ima bolj volčji. A tega ne ve nihče razen mene,Jacka in Christine. Niti njegovi starši ne. No izmed tistih 30 konjev so 3-je njegovi. Kimi, Agrip in Alcippe. Vem čudna imena a vsa nekaj pomenijo. Kimi-skrivnost ali skrivnostna, Agrip-divji konj in Alcippe-mogočna kobila. Kimi je breja in očka je Agrip. Še njihove slikice:
Alcippe (kličemo jo tudi Al, Alpi in vse mogoče):

Je čistokrva, pasme frizijec, stara 7 let. Ubogljiva, hitra močna in nekoliko zadržana do tujcev. Najraje ima mene!!!
Kimi in Agrip:
http://static.zoonar.de/img/www_repository1/53/ec/e1/10_e732b6d6909064c7eca44eff7d84e9d8.jpg
Kimi: čistokrvna, pasme alter real, 12 let, mirna, ubogljiva, zaupljiva, a vseeno poskočna in hitro, ko pride pod pravo roko, mojo Jackovo ali Christinino. Najraje ima Christine
Agrip: Čistokrven,alter real, 7 let: poskočen, hiter močen, malo trmast a ne dela preveč težav, a se tudi naveže na človeka- najraje ima Jacka.
No saj nas imajo vseh zelo radi a tisti ki jahamo začutimo ko je konj posebej navezan nate. Saj tudi druge ima rad a za odtenek bolj veselo zarezgeta, ko prideš v hlev? Najbrž res.
Jutri pišem naprej zgodbico!

05. april 2013
Aja Kimi je na sliki na (vaši) desni in Agrip na (vaši) levi!
05. april 2013
Ne ne ne joj sory lih obratno. Kimi je na vaši levi! Joj sej niti smeri več ne razločim bom mogla it spat...
05. april 2013
Hehe, nič hudega!!! 1000000-krat NEXT!!!
06. april 2013
next
23. september 2014
next, dobra zgodba, tudi js obožujem konje... no pišem tudi zgodbo (isto o konjih) če koga zanima. http://www.igre123.com/forum/tema/from-the-bottom-to-the-top-(horse-lovers)/75435/
Pa sory za oglaševanje, samo nihče ne bere...
02. oktober 2014
u23133
u23133
next
15. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg