Forum
u159278
u159278
"BOOOOOM" "POOOOK" Se je zaslišalo skozi okno. nato rečem: pa ne spet da pokajo petarde že pred novim letom-.- skozi okno se zaderem "kaj lahko človek umiru spi?policijo bom klicala!!" moj preplašen hrček Miki se je skrival v volni. Mama se mi živčno zadere v sobo " večerjaaaaaa-.- " . nato v sobo priteče sestra amanda. " odkleni vrataa-.- da prodem notri. nekaj ti imam za povedati" nato ji odklenem.
am-amanda
a- js ( aisha )
am- noseča sem
a- kaaaaj?
am- ja. in ker sva najbolši sestri,prosim ne povej mami,in vem da kadiš.bres skrbi nebom povedala mami. ampak ti ji ne za otroka prau?
a- uredu uredu. ampak mlajša si od mene pa imaš otroka?!
am- ti pa kadiš pa imaš samo 18 let! sploh pa sem le mesec mlajša od tebe.-.-
a- kaditi je drugače kot imeti otroka.
am- ja vem. veliko odgovorsnoti bo treba.
a- pojdiva na večerjo.mama je žiučna hahaha
am-hahahah ja haha

No pozabila sem se predstaviti.
Sem Aisha Lavigne. Imam sestro. Ime ji je Amanda. zelo se razumeva. posojava si šminke,in use si zaupava. rada jo imam. imam mamo. očeta imam tudi. ampak ga vidim zelo malokrat,ker jima zelo dolgo službo,in ves čas ima službena potovanja. mama se hoče ločiti samo zaradi njegove službe. a oče pravi da raje pusti svojo najbolšo službo na svetu kot da se loči. služba se mu zelooo dopade.
no to sem jas Aisha Lavigne:

zelo rada si barvam lasje. saj smo bogati in mama mi pusti da imam rdeče,modre,črne,blond lasje. ( use barve mi pusti imeti)
imam sestro Amando in tudi ona se lahko barva. ima celo tatu. no jaz pa imam pirsing. xđ
Amanda Lavigne:

fantje za njo letijo kot nori. saj je res lepa *_*
ko bi bila jas tako lepa kot ona ;//
________________________________________________________________________________________
bedn next vem ;D
next?<3
28. december 2013
Neeext
28. december 2013
neext c:
28. december 2013
u155454
u155454
prosiiiim next<3 ful dobroo
28. december 2013
u159278
u159278
okej nextam zdj
28. december 2013
u159278
u159278
Z Amando sva šli v šolo. Bili s va obe zaspani.Ona je bila seveda na svojem novem telefonu in je poslušala glasbo. nato se spotaknem ob velik kamen in blato je kapljalo iz mojih las. Amanda se ustraši in zaskrbljeno reče: špicajva šolo in pojdiva se sfrizirat k frizerju?!
in jas seveda rečem: no nebi rada špricala ( oz. to si žeeelim) ampak pojdiva.
obe se bova pobarvali kajne? amanda reče: seveeeda<3
*pri frizerju*
frizerka. prosim da me pobarvate na zelo lepo barvo, in umijte mi lasje,kot vidite so os blata.
amanda reče: mene pa pobarvajte na temno rjavo barvo prosim<3
* po končanem friziranju*
amanda glej kako imam lepe lasje. slikala se bom in sliko dam na facebook<3
"amanda se strinja"
moja frizura:

in od amande:

OMG zdaj je še lepša kot prej-.-''
odločili sva se da greva po nakupih! takoj sem zagledala svojo bff Claro z svojim fantom.
Naj jo predstavim. Je Clara. ima fanta,in 3 zeeelo lepe sestre . tudi sama je zelo lepa.
ima ločene starše in ima očima. ima zelo lepeega bratranca *_*
no to je ona :

to je njena sestra Cara:

In še njena druga sestra:

Kot vidite imajo veliko mačk.tisti 2 in še tale:

ima res zelo lepega bratranca.!
*z amando stopiva do Clare*
jaz: hej Clara. tudi vedva špricata?
Clara: seveeeeda ;D
jaz: gremo skupaj po nakupih?
Clara: jasno ;D
*bili smo ravno v Forever21 ko zagledam svojo prijateljico*
takoj se zaderem: Acaciaaaaaa<33333
in ona: Aishaaaaaaaaa<3333
no to je Acacia:

nobena jo ne pozna ker sva se spoznali v Italiji ko sem šla na One Direction koncert. skupaj sva kričaki in Liam Payne se je dotaknil moje roooke! ne morm verjet.
Nato zagledam najlepšo jopo na svetu *o*
Bila je taka:

Nato zagledam še nekaj :

Kupim si stvari in gremo domou. ko pridem domou je bila ura 11 in takrat bi morala biti še v šolo in ko pridem v hišo.
________________________________________________________________________________
next?
28. december 2013
u159403
u159403
NEEKŠT<3
28. december 2013
u159278
u159278
lohk še mau nextou?
28. december 2013
u155454
u155454
next *________________________________*
28. december 2013
next
next
next
28. december 2013
u159278
u159278
še 2?
29. december 2013
Neext
29. december 2013
next
29. december 2013
next<333
29. december 2013
u159278
u159278
hvalaaa:*
29. december 2013
u159278
u159278
prihaja next D
29. december 2013
u159278
u159278
;DD*
29. december 2013
končno<3:'D
29. december 2013
u159278
u159278
use sm mela napisanooooo-.- zbrisal se mi jeeee grrrr-.-
zdaj pa prosim oglašujte da dobim še mau nextou-.- omg-.-
29. december 2013
next
29. december 2013
u159278
u159278
ko pridem domol me mama zane kregati da sem domol prišla pred koncem pouka. amando je seveda božala mene pa kregala. mama je rekla amandi naj poskrbi za mojo pamet. da jo moram varovati ker jo je malo-.-'' amanda je rekla mami da mora več pričakovati od mene. ker sem jas pametna. baje? no. in amanda reče: mami,veš kok te mam js rada hihihihi. lahko greva v forever21 z tvojim denarjem? mama: oh seveda. izvoli. amanda ji izšuli denar iz roke in odhiti k meni u sobo. obe se ztačneva režati na ves glas. nato jas rečem: kako dobro se ji prilizuješ,mama pa je naiuna hahahahah xđ amanda prikima in se na ves glas smeji. odhitiva v trgoino ko amanda zagleda. uff,zagledava najlepšega fanta na svetu. bil je tak:

nato greva do njega in se delava da nekaj kupujeva,nekaj vrževa zanalašč na tla in opn vidi in ko se sklonim se dotakne moje roke. oba se pogledava in jas ustanem in sem čiiisto prestrašena. u mislih sem imela to:

saj je bil 1 dan pred božičem in seveda sem u mislih imela to. mogoče si mislite: poletje pa kratki rokavi? ja prinas je toplo. mi lahko hahaha. nato si kupim nekaj lepega. bil je obesek sreče in ljubezni. moja sestra si ga zeeelo želi,zato sem ga kupila na skrivaj ker si ga želi tudi ona. ampak ona si ga 1000x bolj. no to je obesek sreče in ljubezni (zares ti prinaša srečo) :

kupim ga in ga položim v DESEN žep. nato pogledam naokoli in fant je izginil. z amando letiva iz trgovina se obračava in obračava,in ko ga zagledava se dereva: poooočakaaaaj naaaajuuuuu! prosiiim.
nato se fant obrne in se ustavi. Amando zagrabi astma ker je hitro letela. no naj še to povem. Amanda ima zelo hudo astmo. in velikokrat zaradi tega omedli in pristane v bolnici. in če neveste kaj je astma. to je to če težko dihaš in si bres zraku.
no vrnimo se k zgodbi. priletiva do fanta in mu rečeva: tole si pozabil. v roko mu dava:

in nato reče: um... to ni moje ;///
( z amando sva se na skrivaj smejali,saj sva kupili medvetka in se delali da ga je pozabil)
nato amanda praša: btw kako ti je ime? in fant reče: um... Mike ( izgovori se Majk)
js: aha. lepo (ime amandinega biušega ki je umrl)
amanda gre nazaj v trgovino. prašam ga za facabook in za telefonsko.
use mi da nato pa stečem v trgovino.amando gledam kako gleda obesek ljubezni in sreče. mogoče neveste zakaj ji toliko pomeni. Njen biuši ki je umrl ( Mike) ji ga je dal v DENSNO roko. nato ga nekdo ustreli,obesek mu je dala nazaj v DESEN žep,on pa umrl.
jokala se je. solza ji je padla na obesek. nato se ji zavrti. vprašam jo kaj je. ni mi hotela povedati a mi je. rekla je: ko mi je solza padla na obesek,sem takoj v misli dobila to,kako je moj Mike umrl. solza mi je padla na njegou obesek. in takrat se je nekaj posvetlikalo z neba.raziskovala sem kaj je bilo to. ampak odkrila sem šele zdaj. tega ti ne morem povedati. jas prestrašeno in zmedeno uzamem tableto in enega skadim ( da sem spet taka kot prej)
nato zagledam Tamaro (prijateljico)
t-tamara
j-js

t- heeej aishaaa<3 kako smo?<333 greva nakupvat? greva po živali *o*
j- ja itak<3
t- greva v mr. pet<3
j-okej?
*v trgovini*
js si bom kupila 3 mačke in 1 psa. mačke so pocen. pes pa ne ravno xđ
1 mačka je bila taka:

bil mi je tako prikupen ker je bil zaspan zato sem ga kupila. sepravi prvi maček=30 eurou
nato sem zagledala majhnega mucka. tako je bil ljubek.moram ga imeti.
kupila sem ga:

2 maček=35eurou in nato zagledam zajčkaaa<3 zajca? okej,kupim zajca<3

na sliki sem seveda jas. sliko takoj dam na Facebook.
in dobila sem 4000 lajkou. Fejmič sem :"""D in zajec je bil=10eurou
nato se odločam za psa. najprej mi v oči pride najlepši majhen kužek na svetu. spominjal me je na Ogi. ( moj pes ki je umrl) bil je tak tako lep. 1 pes= 200 eurou. madona je drag :'D in ko pogledam na Tamaro jima v roki... nič?! nato rečem: kaj nisi nič kupila? in ona reče: em,kriza je pri denarju hehe. jas se na ves glas začnem režat. tako naglas da en papagaj se ustraši in odleti iz kletke in se stari ženi "pokaka" na glavo. starka je začela kričati,in iz torbice ji je šla majhna mačka. začela je kričati: Pingi!pridi nazaj. mačka je odprla kletko z podganami in jih splašila. podgane so svilile in z kremplji odpre plastično škatlico z muhami. bilo je kot v norišnici. z tamato sva se naskrivaj splazili in trgovine.smejale sva se in ko se obrneva so bili pred nama policaji. stali so in bili v grdi postavi. očala so imeli na očeh a videlo se je kako jezno gledajo.nato rečeva: um. živijo. policaji naju zgrabejo za rokoin odpeljejo v policiski avto. malo naju je skrbelo ker nisva nič naredi ( razen zmešnjave v trgovini z živalmi)
policaji rečejo: ah samo šala je bila. stopita iz avta.
nama odlegne a se sprašujeva zakaj so to naredili?!
nato zagledava Forever21. spet. greva noter in kupujeva ( spet )
29. december 2013
u159278
u159278
lohko usaj 2 nexta?-.-
29. december 2013
u152233
u152233
next next next
f
uu
l
dobr pišeš