Forum
u40996
u40996
Sms... Le kdo je zdaj? Aah mami je, pravi da danes ne utegne priti domou in da grem na večerjo lahko u McDonald's... ;D poklicala bom Emmo da gre z mano.

Aja, še predstavila se nisem. ;3
Haaj, sm Ellie. Imam bff Emmo ♥. Živim v (lahko bi se reklo) raskošni hiši z mamo Adelie in starejšo sestro Morgan, očka pa je umrl pri prometni nesreči ko sem hodila v 4. razred. Še vedno ga zelo pogrešam. Zdaj bom šla u 8. razred ;D.
Emma je zaljubljena u Aarona in on prav tako u njo.. Se pravi da sta par. ;D Aaron gre prav tako u 8. razredzu (z nami) :]. Jaz pa nisem u nikogar zaljubljena in se ne mislim niti zaljubiti. Ljubezen je kruta! Stre ti srce... A nezaljubljena nisem ostala dougo... Kajti ju3 je 1. september... Imamo novega sošolca, ki pa...

Slike:

Jaz;

Emma;

Morgan;

Mama;

Aaron;

neext?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. avgust 2011
nadaljuj
30. avgust 2011
u58705
u58705
next
30. avgust 2011
next
30. avgust 2011
Next! ful dobro si začela!
30. avgust 2011
u40996
u40996
huala usem. ;D pa huala k sploh berete. ;*

Briiiiin, driiiiin zazvoni moja bedna budilka. Nejevoljno ustanem, zaželim mami dobro jutro in grem u kopalnico. Tam sem si umila zobe in obraz. Pol sm šla dol na zajtrk. Tam je bila moja mama. Sestra je najbrž še u svoji sobi ;D. Mami začne pogovor; ''Dobro jutro Miška.'' ''Mami kdaj me boš nehala klicati z vzdeukom Miška? Aja pa dobro jutro.'' ''Eej o tem smo se že pogovarjali, ti si in boš vedno moja Miška. Pustimo zdaj to no, se veseliš kaj šole?'' Jaz z rogljičkom v ustih nekam nerazumljivo odvrnem mami; ''Ma ja no... Saj bo. ;D'' ''Okej. Lej jaz zdej moram it gor se uštimat, tudi tebi ne bi bilo slabo da greš gor pa pustiš to televizijo.'' ''Ok, ok noo...''
No in šla sem u svojo sobo. Že včeraj zvečer sem si pripravila oblekico za v šolo. In balerinke seveda tudi. ;D
Oblekica;

Balerinke;

Ko sem se oblekla sem se še naličila. Uporabila sem črno maskaro, črno barvico in sivo senčilo. okoli vratu sem dala še svojo sivo ogrlico. Ko sem se ravno uštimala in uzela svojo sivo torbico, me je z vhodnih vrat poklicala mama da že malo zamujamo. Poleg nje je stala Morgan. Bila je zelo lepo oblečena. Imela je temno modro oblekico, tmno modro torbico in temno modre balerinke z nizko tanko petko. No Morgan hodi v 1. letnik gimnazije, prav zraven moje šole. Tako da se kdaj pa kdaj srečava.
No odpravili smo se. Pred šolo na klopci sta me že čakala Emma in seveda Aaron. Usi 3 smo se super razumeli. Aaron in Emma sta me veliko časa prepričevala da se zaljubim. Ampak jim ni uspela ;D ;P. No ko sem prišla do njiju sem začela pogovoe; ''Heej.'' ''Ooo'' mi reče Aaron, ''Heej, danes si zelo lepa'' mi reče zatem Emma, nasmejim se in seveda se zahvalim. Use sorti smo se pogovarjali. Nato pa je zvonil šolski zvonec. Nismo še imeli ključkov od omaric tako da smo šli kar obuti. No od odzadaj ma me pozdravi Andreia moja prijateljica, obrnem se in ritensko hodim naprej (tako da gledam Andreio) in kar naenkrat se zaletim v nekoga. V sekundi se obrnem in vidim, da je to fant. Iz rok mu je padla torba in iz nje par reči. Sklonim se in mu pomagam pobrat, potem se sopogledava in rečem ''eej res sorri.'' ''ma sej ni panike'', rahlo zardim in vstanem. Še enkrat ga pogledam, se nasmehnem in odkorakam proč, on se je meni ravno tako nasmehnil. Ooo ta fant ima božanske oči, pa tako cute je *_______* aja saj res nesmem se zaljubiti... Ampak sem se že se mi zdi. ;s
Aaron in Emma se mi do učilnice smejita in celo enkrat sta skupaj izdavila besedo ''OPA'', samo čudno sem jih pogledala in šla naprej po stopnicah z njima. Ampak čutila sem da sem rahlo zardela. Zato sta Aaron in Emma samo bila tiho do učilnice. Ko pa prisdemo u razred zagledam v klopi...

prekrasen tip z modrimi očmi *__________* ;

next?
30. avgust 2011
neeext!!! ful dobro pišeš!!
30. avgust 2011
next next next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. avgust 2011
u40996
u40996
hvala ful. ;D ;**

Ko pa pridemo v razred zagledam v klopi...tistega prečudovitega tipa z modrimi učkami. *_____* pomislim; kaj on bo moj sošolec, a je tu samo da izproba ali so klopi udobne...? Sama čudna uprašanja so mi padala na pamet... Aaron in Emma sta me samo gledala in se mi nasmihala, ko sem jima vrnila začuden pogled sta se samo spogledala in se zarežala.
Prišel je čas da si usi izberemo klopi in skom bomo sedeli. Jas sem seveda sedela poleg Emme ampak u klopi zdravn klopi Modro Okca ;D, Aaron pa je sedel s svojim najboljšim prijateljem Jackom, pri klopi zraven najine z Emmo. Poleg Modro Okca se je vsedel (lahko bi rekli ->) moj prijatelj Cristian.
Vsi smo se še pogovarjali a nas je naša razredničarka Daniela Baker prijazno pozdravila (ona je najboljša in najzabavnejša učiteljica pri Angleščini). Nato je rekla; ''Najprej vam bom oz. se vam bo predstavil novi sošolec Russel Thiessen. Russel kar pridi pred tablo.'' Ko je ustal in odkorakal pred tablo sem videla kako zelo lepo postavo ima, celoten je lep. No tako se je predstavil; ''Oilaa, sem Russel Thiessen, sem sem se preselil pred 1 tednom. Tako da bom od zdaj naprej vaš sošolec (se nasmehne in me pogleda).'' Ko se je vračal u klop pa me je pogledal in mi POMEŽIKNIL. *POMEŽIKNIL mi je* sem si mislila in takoj napisala Emmi na listek da mi je POMEŽIKNIL *____* .. Ko Emma prebere listek me pogleda in se mi široko nasmehne. Na listek pa napiše; opa naša Ellie je pa zaljubljena.. ;P Pogledam jo in zardim. Nato se obrnem proti Russelu in ga pogledam, opazim da tudi on mene gleda... počutila sem se božansko.. ;D motilo pa me je da so vse punce gledale v njegovo sexy ritko saj sedimo v zadnji vrsti klopi.
No danes je bilo v šoli zelo ''fajn''. Nič nismo delali. Učiteljica je samo nekaj razlagala...
Zazvonil je zvonec in usi so zdirjali iz razreda, samo Emma, Aaron, Russel in jaz smo bili počasni, tako rekoč smo cincali. Aaron je Emmo objel in jo poljubil, rekel ji je da jo je začel med ''poukom'' pogrešati. ;D ahh ta ljubezen sem pomislila..
Nato se Russel obrne proti meni, stopi korak bližje in me upraša; ''Ti-ti bi šla z mano danes na sladoled ali pa na pijočo?'' Seveda sem odgovorila; ''Ja zakaj pa ne... Seveda bom šla. ;P'' in zardim, pol me še praša; ''Emm kako ti je ime? Saj veš da je učiteljica rekla da se bomo spoznali sproti...'' ''Jaz sem Ellie'' ''Ellie. Kako lepo ime. A mi daš fonsko da ti še rečem uro kadar bom prost...?'' ''Jaa.'' napišem mu jo na roko... Kako nežne roke ima ... ZALJUBLJENA SEM --> tako lepo je...
Emmi in Aaronu vse povem, Emma zaploska Aaron pa zažvižga. ;D
Ko sem se odpravljala domou (PEŠ IN TO SAMA) sem pred sabo zagledala Russela, zakričala sem njegovo ime on se je pa ustavil in obrnil. Nasmehnila sem se mu in pritekla. Vrnil mi je najlepši nasmeh na Svetu. Vprašala sem ga; ''Eii, a greš peš domou?'' ''Ja, saj živim bol blizu kot daleč. ;D'' ''A greva skupaj dokler bo šlo? (x'' ''Veš da.'' In tako sva se pogovarjala vse do moje hiše. Nato ga vprašam; ''Kje pa živiš?'' ''Hahahaa, v hiši zdraven tebe. Zdaj sem to ugotovil.'' ''Oo super.'' ''Se slišiva.'' ''Baj.'' Dijoo.'' zaključim pogovor.
Ko pridem domou zagledam listek na hladilniku, na njem pa piše (v mamini pisavi); Hej Miška. Danes me nebo domou do 19.00h. Sestra pa pride ob 18.00h saj gre nekam z družbo. Poljubček. Mami.
Jeees, pomislim. Sama sem doma. Russela bom povabila h meni ko dobim njegov sms. In dobim ga; Ellie. Utegnem ob 17.00h. Prej tudi ampak je prevroče. Pozdravček, Russel.'' Nato mu odgovorim; Pridi h meni, sama sem doma do 19.00h. ;D''
In nekdo pozvoni na vrata. Grem jih odpret, bil je Russel. Vstopil je in odpravila sva se v mojo sobo. Tam pa se pogovarjava vse sorti... Nato me upraša....

Učiteljica oz. razredničarka Daniela Baker;

Moja hiša;

Russelova hiša (njegov oče je arhitekt, tk daa..);

Moja soba;

nextam?
30. avgust 2011
ja
30. avgust 2011
nexti nexti nexti!!!!!
30. avgust 2011
u36875
u36875
NEXT DARLING ;**
30. avgust 2011
nexti
30. avgust 2011
u40996
u40996
Nato me upraša....; ''Ellie a-a-a bi ti-ti bila moja p-punca?'' začudeno ga pogledam, pol pa nrdi žalostn obraz in se napoti h vratom. Stečem čez sobo do vrat, ga objamem in zakričim SEVEDA!! Nasmehne se mi in me poljubi *_________* ta poljub je biu tako božanski..čutila sem da letim.. Pol pa mi reče ''Zakaj si me tko ustrašla da nbi hodila z mano?'' ''Morla sem pogledat ali misliš resno... S tako punco...'' Potem me prekine.. ''Kaj s tako punco? S tako punco bi hodil vsak!'' Zardim... ''Huala. ♥'' Pogovor končava. Se začneva strastno poljubljati na moji postelji. Bilo je tako lepo. Ob 18.00h je odšel domou. Poljubila sem ga, objela in mu rekla da greva ju3 skupaj v šolo. Seveda je rekel.
Ko je prišla sestra domou me je vprašala; ''Kaj si pa ti tako vesela?'' ''Fanta imam Morgan.'' ''Opa, moja nezaljubljiva in brezčutna sestrica se je zaljubila.'' v tem momentu se nisem hotela jeziti in sem ji samo rekla ''Jaa.''
Uro pozneje je prišla domou mami. Imeli smo večerjo. Po večerji sem odšla v svojo sobo na računalnik. Tam sem šla na Facebook. Pogledala vsa obvestila, a minuto kasneje zagledam prošnjo za prijateljstvo. Prošnja je bila od Russla, takoj sem sprejela in ga kliknila na chatu. Pogovor;
E; oila moj ♥. ;D
R; hej lepotička moja. ♥
E; kako si kaj?
R; uredu. ti?
E; tudi.. ;D jaz sem predobro, po tistem poljubljanju danes ... vsa se topim
R; hvala enakoo ♥ ;** eej si mejla kdaj že fanta?
E, ne. ti puncoo?
R; nee..
E; sam mau..
R; ti kar..
Dobila sem novo obvestilo. Grem pogledat čigavo je in vidim da je od Russla, prošnja za zvezo. Sprejmem in zdaj piše na mojemu zidu da hodim z njim.. ♥♥ ;* Še dosti časa sva se pogovarjala a nato napiše;
R; eej srček moj.. grem zdaj dol.. se grem tuširat pa to.. rtmffff.. ;** ♥♥♥♥
E; okeei sladkorček moj. muuah ♥;** *__*

Tudi jaz sem se izpisala s Facebooka in odšla dol v dnevno gledat televizijo (čeprav sem jo imela tudi v svoji sobi... dnevni je večja ;D).

Bližala se je 23.00h in sem kar lepo počasi zaspala...

next?
30. avgust 2011
u36875
u36875
nexti,D
30. avgust 2011
u36875
u36875
Pikii mooooj;**
ASMtižepovedaladatemamnajrajš?
< 3333333333333333333333333333
30. avgust 2011
u40996
u40996
bom nextala ju3.. ;D
ju3 je že ob 00.00 tiskrt pa bom budnaa. ;D

pikii? ;D najrajš?? hahaa
30. avgust 2011
u58705
u58705
next.
30. avgust 2011
u40996
u40996
bom zdej nextala;

Zbudila sem se ko mi je zazvonila budilka. Odgrnila sem zavese v sobi, ko sem odgrnila zavese pri oknu jih je istočasno tudi Russel u svoji sobi [njegova soba je nasproti moji]. Zagledal me je se mi nasmejal in pomahal, vrnila sem mu nasmeh in mu poslala poljubček ;D. Ko sem popila bananin napitek sem se odpravila do Russla. A ko sem zletela ven s hiše je pred vrati stal Russel in sm se zaletela vanj, podrla sem ga na tla, u taki pozi da sem ležala na njemu. Pol sm mu rekla ''Sorri srček. Jst tebe skos podiram. ;D'' ''Ma ni panike, sam mau me hrbet buba (se je pošalil).'' ''Bogi, bogi.. In kej lahk nrdim u zameno?'' ''Me poljubiš moj sonček.. ;D'' ''In poljubila sem ga.'' Pobrala sva se in odšla proti šoli. Na poti sem srečala mojo sovražnico Lucy. Grdo me je pogledala in rekla; ''Glej jo glej smrkljo.'' ''Eej, ustavi se..'' me je branil Russel, a sem ga pravočasno ustavila, visoko dvignila glavo, potegnila Russla za roko in odkorakala naprej skupaj z njim. Potem me je Russel uprašal; ''Kdo pa je bila ta?'' ''Ahh.. Lucy.. Sovražnica..'' ''Aha..'' Ko sva prišla pred šolo sta naju Emma in Aaron že čakala. Skupaj z Russlom sva prišla do njiju, se pozdravila in malce pogovarjala z njimi. A čez par minut je do nas prišel en 'tip' in rekel Russlu; ''Eej ti, dej mauce ustan.'' ''Jaz? Zkaj?'' začudeno upraša Russel. ''Dej no nje bet taka punčka.'' Russel me začudeno pogleda in ustane, tisti kmetauz ga odrine in se vsede zdraven mene. Nato me začne otipavat. Zakričim; ''Russel, pomagaj mi, Rusel..!! Aaron naredite kaj..!!'' Vsa prestrašena se stiskam h Emmi. Russel in Aaron vstaneta in tistega kmetauza...

Lucy;

kmetauzer;
https://images4.fanpop.com/image/polls/484000/484573_1292065073704_full.jpg

next?
30. avgust 2011
u40996
u40996
uups;

kmetauzer;

30. avgust 2011
u36875
u36875
next;*
31. avgust 2011
u40996
u40996
bom kdr bo mau več nextou..
sam jih nbo hmali kr je tu nova zgodbicaa. ;P
31. avgust 2011
next!!! ;D
31. avgust 2011
Neeeeext! < 33 :** Ful dobra zgodba!!! ^^ : DD
31. avgust 2011
u34953
u34953
nextttt! the best
31. avgust 2011
u40996
u40996
huala k berete mojo zgodbo& huala za take komentarje ;** D < 333

Russel in Aaron vstaneta in tistega kmetauzerja odrineta proč od mene. Potem mu rečeta naj se pobere stran in da se nikoli več ne približa meni, a Emmi prav tako (čeprav ji ni nič naredil, se bojita da ji še bo). Ko je tisti kmet odšel sem se zahvalila Russelu in Aaronu, Russla sem poljubila in objela, Aarona pa sem samo objela. Še enkrt sem se im zahvalila in objela Emmo.
A že čez par minutk se je začel pouk. Pouk se je takoooo zeloooo vlekel. Ko je napočila zadnja ura, športna vzgoja, sem v garderobi Emmo vprašala; ''Eej Emma, a bi lahka dns pršla h meni..?'' ''Seveda.'' in odšle smo v telovadnico. Fantje in punce so imeli športno vzgojo narazen. Oni so imeli pol in mi prau tako pol telovadnice. Športna je takoj minila in ko smo se vračali v garderobe je iza mojega hrbta pritekel Russel in me objel. Izmuznila sem se mu in dejala; ''Eei! Pacek... Ves poten si.'' in se prisrčno nasmejala zdraven, ''Ja, ja sorri. Sam lupčka pa mi dej.'' je zahteval in naredil neki puppy face. Poljubila sem ga saj izbire nisem imela.
Odpravili smo se domou. Emma je šla z mano in Russelom. Danes je Russel predlagal da gremo h njemu, rekel je da bo poklical tudi Aarona in da bi lahko plavali v njegovem bazenu za hišo. Seveda sva z Emmo privolili. Odšli sva h meni domou da si dava kopalke. Emmi sem posodila moje kopalke saj sem jih imela na tone. Ko smo se odpravile h Russlu smo zagledale še Aarona vsaka je poljubila svojega fanzta in vsi skupaj smo skočili v bazen. Tam smo se zajebavali, objemali, ljubili... Bilo je fantastično. ;D

next?
31. avgust 2011
u31735
u31735
next
fool dobra zgodba
01. september 2011
u40996
u40996
hvala. ; D
nbom še zdej nextala
01. september 2011