Forum
Živjo to je moja 2 zgodbica in upam da vam bo všeč __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Naj se vam prectavim sm punca k sm nora na glasbo in rada imam različne koktejle stara sm 13 let in boom šla v 9 razred moja sestra obiskuje 1 razred sredne šole
To sm jz:

moja sestra:

Imam tudi bff lejo:

Preselila sem se v Forksu kjer živi moj oče nekateri pravijo da tam živijo volkodlaki in vampirji
V Forks sem se priselila k očetu moja starša sta ločena moja sestra živi v konzervatoriju moja mama je najdla novega moža aja mimo grede ime mi je Isabella samo kličejo me Bella
moja mama živi v Phonexsu tam je zelo vroče.
16. julij 2013
Nisem preveč družabna in moja bff živi v Phonexsu
16. julij 2013
u140958
u140958
next
16. julij 2013
Zadnji razred osnovne šole je zelo hitro minil naredila sm ga v Phonexsu potem sm se preselila v forks zelo bom pogrešala vročino v forksu.Forks je mesto v CLALLAM County, Washington, ZDA.Prebivalstva je 3532 oče je policiski načelnik vsak v mestu ga spoštuje to je hiša v kateri živi:

upala sm da me ne bo oče peljal do šole svojo žepnino šparam da si bom kupila avto šla sm v hišo in v svojo sobo tako da boste vedeli namaram kupovanja pogledala sm čez okno in videla billa in Jacoba šla sm dol in videla avto oče je rekel da ga je ravno kupil od Billa avto:

Moja sredna šola:

oblekla sm se v tole :
https://www.albysroster.se/wp-content/uploads/2012/03/bild6.jpg
brez torbice
torba:

16. julij 2013
u140958
u140958
next
16. julij 2013
In šla v šolo ko je bilo kosilo sm kosilo sem šla v šolsko kuhinjo in se vsedla zraven moje sošolke videla sm kako eni prihajajo skozi vrata in sm jo vprašala kdo so rekla je da so to cullnovi gospa in gospod cullen sta jih posvojila in poparčkala
blondinka: Rosalie Hale
močnejši k ima črne lase: Emmett Cullen
zapet rjavolasec: Jasper Hale
rjavolaska : alice cullen
zadni ki je bil je imel rdeče oranžne lase: Edward Cullen
Rosalie in Emmett sta par pa Jasper in Alice sta par
gledala sm Edwarda tako lep je
to so oni:

potem sm šla k pouku in videla Edwarda roko si je dal pred nos nism vedela ali smrdim povohala sm lase lepo so dišali po jagodnemu šamponu bil je zelo tih po pouku je bil tako hiter nasledni dan sm hotela spregovoriti z njim ampak ga ni bilo dan zadnem šla sm domov in poslušala musko:

potem sm naredila nalogo in me je poklicala mama nekaj časa sva se pogovarjale ppotem sem šla spat in sanjala sm o Edwardu ali pa ne pojma nimam ko sm odšla v šolo sem videla edwarda v šolski klopihttps://images5.fanpop.com/image/photos/28000000/Edward-Cullen-edward-cullen-28090130-300-300.jpg in sva se pogovarjala dobila sva zlato čebulico po šoli je stal pri svojem avtu

sm bila pri svojmu avtu in potem je moj sošoleec neprevidno peljal in se je zaletel vame ampak med tem je edward prišel k meni in odrinil avto in hitro odšel šla sm v šolsko bolnico in tam so rekli da ni nič hudega....................
16. julij 2013
v šolski klopi

16. julij 2013
u140958
u140958
next
16. julij 2013
u107258
u107258
http://poll.pollcode.com/v2j4k & http://poll.pollcode.com/owhc6 : NE OGLAŠUJEM ZGODBICE! Moja prijateljica bi rabila glasove in prosim vas, če glasujete za freshuve. Hvala!
16. julij 2013
SLIKA kako me je rešil

16. julij 2013
Potem smo imeli naravoslovni dan šli smo v rastlinjak in pred odhodom me je Mike http://api.ning.com/files/vZKf91zQDrbR4nxVsZxP4c29p6CsMdghgZ*Ie6Yx17JrL1wWpLdnrYKaxQPpz0n0jVTxw-Cwu6posqyQoMj0s8De11bdFedr/michaelwelch11.jpg me je vprašal če bi šla z njim na maturantski ples rekla sem mu da bi z njim šla Jessica
Edward me je ugovoril (ena črtica drugi govori-)
-užitna umetnost
-Hvala
-Čeprav ni pametno da sva prijatelja si želim da sva prijatelja
-kaj to pomeni
-da se me boš izogibala če si pametna
-reciva da nisem mi boš potem povedal resnico
-verjetno ne raje bi slišal tvoje teorije
-na pamet so mi prišle radioaktivni pajki in kriptoni.
-To je povezano s super junaki.
Kaj če nisem junak? Kaj če sem zloben?
-Nisi vidim,kaj počneš s to masko ne pustiš ljudem blizu
zakaj se ne bi… Samo družila?
Vsi gredo na plažo greš še ti?
-Na katero plažo?
-La push
-Kaj pa vem?
-Je kaj narobe s to plažo:
-Prevelika gneča je .
(Potem je odšel.)
Na plaži sem srečala Jacoba pogovarjala sva se
-kako to misliš da ne zahajajo sem
- si ga slišala
-nič ti ne bi smel povedati
-znam ohraniti skrivnosti
-gre za staro srhljivo zgodbo
-no rada bi jo slišala
- ali veš da so bili Quileuti potomci volkov
-pravih volkov
-ja to je naša legenda
Ti naj bi bili potomci soovražnega klana moj pradet poglavar jih je otkril loviti na našem ozemlju trdili so da so drugačni zato so sklenili premirje če se ne bojo potikali po našem ozemlju mi jih pa nebi izdali bledoličnecem 
-kaj so potem v resnici
- to je samo stara srhljiva zgodba
V elektrarni so ubili ljudi neka divja žival
16. julij 2013
u140958
u140958
next
16. julij 2013
u138379
u138379
neext
17. julij 2013
Tistega dne je bilo sončno končno iskala sem Edwarda Jessica je rekla da cullnovih ni nikoli ko je sončno šle smo kupovati obleke za maturantski ples potem sem šla v knjigarno kupila sem knjigo o QUILEUTI potem so me obkrožili fantje z svojim avtom je prišel Edward rekel je da naj grem v avto rekel je naj ga umirim ker bi jim najrajši šel nazaj in utrgal glavo rekla sm se naj se pripne on se je pa zasmejal pustil me je pred restavracijo kjer sem bila zmenjena s prijateljicami rekel je da bi morala kaj pojesti in šla sva v restavracijo rekel je da je slišal kaj mislijo rekel je tudi da zna brati misli razen meni rekla sem mu da mi je dovolj toplo hotel je zmanjšati temperaturo in jz tudi dotaknila sva se povedala sem mu da ima zelo hladno kožo videla sem očetov avto in sem rekla naj zapelje umru je očetov prijatelj šla sem domov in brala sem knjigo potem sem raziskovala po internetu in našla……………………………………….
Da :
a) Da je vampir
b) Da je človek
c) Da je nezemljan
d) Volkodlak
17. julij 2013
u140958
u140958
a
next
17. julij 2013
Ok... Zakaj je to slaba kopija od knjige Twilight?
Zgleda kot da si v celi "zgodbi" uporabila okoli 10 ločil. Da ne govorim o (ne)uporabi velikih začetnic, o nepravilni obliki nekaterih besed in o celotnem besedilu, ki je napisan v nerazumljivih stavkih.
0/10
In ne bodi zdaj užaljena.
18. julij 2013
u138379
u138379
a)
next
18. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg