Forum
u218854
u218854
Hejla!
Z lili123456 sva se odlocili, da bova skupi napisale eno zgodbo.
Ne bom več nakladala, tu je prolog. Lili123456se še oglasi pozneje

(za to naslovnico si pridrzujem vse pravice, saj sem jo sama naredila)

Prolog
Odkar so me sprejeli v službo, je moje življenje čisto drugačno.
Postala sem bolj srečna navzven, a hkrati je moje srce hrepenelo po ljubezni.
Nazadnje sem jo našla pri živalih, vednar je še vedno po ljubezni hrepenelo, vse do tistega dne...
15. december 2016
pozdrav še z moje strani
15. december 2016
Next
15. december 2016
u218854
u218854
Še kakšen Next?
20. december 2016
Next?
21. december 2016
Še kakšen?
21. december 2016
Next
21. december 2016
zelo smešno
21. december 2016
J: daj no, pojej.
Mala panda ni želela pojesti. Upirala se je in spuščala visoke pandje zvoke. To je bil puhasti čudež. Stekleničko je končno prijela in začela piti. Prišla je Elle (Giselle, ampak jo vsi kličemo Elle).
E: pije?
Pokimal sem ji. Velikokrat sem se izgubil v njenih očeh. Pogledala me je in spet se je to zgodilo.
E: popil je.
Zmedeno sem se nasmehnil.
J: ja, je bil lačen, mali.
Lepa uniforma se ji je lepo prilegala. Gledal sem njeno popolnost.
E: kaj pa je?
J: nič.
Podal sem ji težko pando, ona pa ji je dala „poljubček za lepe sanje“, kot je temu rekla.
J: kaj imaš še za naredit?
E: hm, bi mi pomagal pri tjulnu, ki je poškodovan? Saj veš, kako se boji inekcij.
J: ja, vem.
Pomagal sem ji vstati in šla sva do 5 minut oddaljenega tjulna. Tam sem ga držal, ona pa mu je dala inekcijo.
E: hvala ti. Jaz imam neko skupinico. Pa sem se javila, saj veš, da imam rada otroke.
J: pojdi, se vidiva.
E: adijo, Kevin!
J: adijo, Elle!
Pobožal sem tjulna. Žalostno me je pogledal.
J: kaj si pa zganjal norčije? Sedaj imaš pa zlomljeno plavut.
Zacvilil je.
J: ja, vem, pa kaj morem? Saj si priden, ja...
Zaslišal sem prodoren zvok. Prodoren znan zvok volka. Volkulje. Cel živalski vrt se je odzval. Vseh 70 oskrbnikov in vseh zaposlenih smo stekli k kletki. Volkulja bo kotila. Spet sem se srečal z Ellenimi lepimi očmi...
3 nexti.
23. december 2016
Next
23. december 2016
u218854
u218854
Še dva nexta
23. december 2016
ja, naslednjega pišeš ti
23. december 2016
Next
23. december 2016
u218854
u218854
Ja vem
23. december 2016
Še en Next
23. december 2016
Next
25. december 2016
u218854
u218854
Sredi sanjarjenja o Kevinu me predramijo opice.
"Kaj pa je?" jih vprašam, četudi vem, da.ne bodo odgovorili.
Dala sem jim hrano. Ko so končali, so se šli igrat vsak po svoje, jaz pa sem šla k njemu. Čudno, ko pa sem si zaradi tega dogodka prisegla, da se ne bom več zaljubila, sem se vseeno. Kaj češ, srcu pač ne moreš ukazovati.
Nisem ga mogla najti, ker je bilo v tem živalskem vrtu veliko prostora, a sem ga nazadnje našla pri pandjem mladiču.
"Pije?" sem ga vprašala. Na kratko pokima in se mladiču posvetil, saj je kar živahen.
Pogledala sem ga in se ugriznila v ustnico, saj so se kljub prevelili uniformi videle izklesane mišice. Zavzdihnila sem in dala pando spat, potem pa sva še šla k tjulnju in mu dala injekcijo. Nič posebnega, kot vsak dan, razen takrat, ko smo zaslišali tuljenje.

"Volkulja bo skotila oziroma rodila!" mu zakričim.

"Ja, slišim." mi je odvrnil in hitro sva se odpravila k njej. Ko sva prišla do volkulje, sem bila kar presenečena, ker je bil tam okoli zbran ves žovalski vrt, razen živali, seveda.
"Umaknite se, rabim prostor!" jim je zakričal. Sem omenila, da je študiral za veterinarstvo? Ne? No zdaj veste.
Slekel si je zgornji del uniforme in ga pripravil, da bo vanjo položil volkuljo. V tem času ga nisem mogla nehat gledat in sem vzdihovala itd. Ko se je skotila, je bilo najlepše bitje, kar sem jih kdajkoli videla. Prijel jo je v roke in jo ovil v unoformo.
"Veš kaj?" me je vprašal.
"Ne. Kaj pa misliš?" ga tudi vprašam.
"Si naju predstavljaš s dojenčkom? v trenutku zardim...

3 nexti
Aja, ker je Kevin edini studiral veterinu mu dovolijo k volkovom (zgodba je izmisljena, ni kot v realnem svetu,vcasih bo vcasih ne).
26. december 2016
Next
26. december 2016
Next
26. december 2016
Next, kako naj dopolnim to popolnost mi še vedno ni jasno... A moj Next velja??!!!
26. december 2016
u218854
u218854
Zal ne, ker sva obe pisateljici te zgodbe in ti pises naslednjega nexta
26. december 2016
u218854
u218854
Poleg tega ti tudi super pises
26. december 2016
jooj, pol pa: še en Next!
26. december 2016
Neeeext zlo izvirna zgodba
28. december 2016
Next pride jutri verjetno
28. december 2016
treba bo počakati, da FutureGirl potrdi
29. december 2016
> Kevin Keys<

Jap, priznam, da sem kar malo vanjo. Pa sem star 28 let, ona pa le 24... Ko je volkulja kotila, sem vse 4 mladičke oskrbel, a enega sem povil v majico. Tako bo, ko bom jaz imel otroke. To sem seveda moral blekniti.
J: Elle, se naju predstavljaš z otrokom?
Elle je zardela. Močno. Kaj sem moral to izjaviti?
E: ne.
Naredil sem puppy face, to je tak ljubek obraz. Všeč mi je bilo njeno narečje, saj se je zdelo, kot da bi govorila srbsko, ne hrvaško. To mi je bilo všeč. Mogoče kakšen ne pozna, ampak južnjaki prepoznamo razliko.
J: zakaj ne?
Ni ji uspelo narediti resnega obraza, saj je prasnila v smeh.
E: ker sem mrtvo hladna. Pa pazi.
Pogledal sem proti volkulji. Želela je polizati mladička in me je že prav jezno dregala.
J: ne bom ti vzel mladička.
Edini sem, ki sme k njej. Vsi smo študirali veterino, a jaz imam posebne diplome in sem poleg šefa edini. Dal sem volkulji mladička, ki mu je bilo bolje. Polizala ga je in vsi so pili pri njej mleko, nato pa so šli spat. Nekaj zaposlenih se je razšlo. Volkulja ni spala poleg njih, ampak me je radovedno gledala. Počasi sem stegoval roko proti njej. Elle se je sklonila čez ograjo.
E: Kevin! Ne delaj tega!
Ignoriral sem jo. Še naprej sem stegoval roko proti zmedeni volkulji malo je zarenčala, malo je kazala zobe. Dotaknil sem se njene puhaste dlake in jo pobožal. Giselle je seveda to snemala, če ne, ne bi bila ona. Enako sem naredil z drugo roko. Volkulja je planila name in ne iz jeze. Iz začudenja in radosti. Ulegel sem se, se smejal, kako me je lizala, in ulegla se je name. Potisnil sem jo tako, da je ležala ob mojem boku. Čeprav sem bil brez majice, me kamenčki niso boleli. Glavo sem dal na njen prsni koš. Božal sem jo. Primaknila se je mladičkom in zaspala. Od časa do časa sem božal mladičke. Kako lepo, da sem božal volkuljo. Prišel je direktor.
D: gospod Kevin Keys, kaj za...
Ko je videl, kaj se zares dogaja, je ugotovil, da ni nič hudega. Kar naenkrat, pa se je za mano pojavil drugi volk. Tukaj pa je resno. Volk. Samci so močni. Ojoj, kaj bo naredil? Kaj bom JAZ naredil?

4 nexti.
29. december 2016

29. december 2016
u220604
u220604
POZOR! LILI123456 JE ENA DEBELA KEPA LAŽI. ONA SE SKUS LAŽE IN DAJE LAŽNE UPDE DRUGIM. ZASRALA JE ŽE FULL LJUDI TKO DA LAHK TUD VAS. NE JE SPREJET MED PRIJATELJE, BLOKIRAJTE JO IN TO POŠLJITE ČIM VEČ LJUDEM. RES JE JEBEMA ŽENSKA. DIJOS AMIGOS LILI!
15. januar 2017
kar laži
15. januar 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg