Forum
veter v laseh svoboda ki si jo želi vsak to občutim ko jezdim.

to je zgodba o izgubi vsega kar imaš rad,vsega za kar si se kdaj trudil in v to vložil vse svoje sanje in upal da se bodo uresničile.
in tukaj se zgodba začne.

to sem jaz,moje ime je Emma in živim kot kavboj.imam zelo veliko družino 3 sestre in 2 brata ter mamo in očka.seveda pa v mojem srcu biva še prečudovita kobila hamy. jaz in hamy:

moja sestra ruth:

moja sestra chloe:

moja sestra kate:

moj brat jacke:

moja brat jackob:

28. september 2014
Neeext
28. september 2014
u159600
u159600
next
28. september 2014
še vsaj 1 next!
28. september 2014
next
28. september 2014
next
29. september 2014
u166108
u166108
next
29. september 2014
wolf13
wolf13
next
29. september 2014
nextam
---------------------------------------------------
to sem jaz

to je hamy

moja BFF crist

BRR!BRR!BRR!BRR! samo to se je slišalo iz moje sobe.sovražim budike vsi to vedo...jezno sem zamahnila proti budilki in se spomnila zakaj je nastavljena.>čreda!!< sem zakričala in skočila iz postelje. hitro sem se oblekla. in šla v hleve tam sem morala očistiti 4 konje
lily(ruth):

hell(cloe):

hamy
maddie(jack):

ko sem jih očistila je bila ura 6 zjutraj in hotela sem na ježo.ko sva z hamy jezdili po travnikih in poljih sva zašle v gozd.kar naenkrat sem slišala konja.pohitela sem saj tukaj je kraj kjer ubijejo izmučene in stare konje.prišli sva na jaso in tam je na tleh ležal mustang bil je čisto krvav in popraskan.>hamy,rešiti ga morava.< v odgovor sem dobila glasno hrzanje.približevala sem se mu a se ni premaknil prišla sem do njega in položila mojo roko na rebra in probala občutiti njegovo dihanje.dihal je a zelo počasi.pogledala sem rane in ugotovila da ni bila puma kot sem pričakovala bil je nekdo ki ima nož in puško...samo kdo...obvezala sem jo z mojim šalom in počasi dvignila.ubogala je...skočila sem na hamy in jo pognala v zelo počasen hod.po 2 urah sem se vrnila domov.ruth in cloe sta bili vzunaj s konjema in ko sta me zagledali s konjem ki sem ga imela s sabo sta takoj okameneli.cloe je stekla po očka ruth pa je pomagala pri tem da jo spravimo v boks.očka je poklical veterinarja in ukazal da ugotovijo čigav konj je to ker ga on nebo prenašal tu.>jaz lahko poskrbim za njega< sem slišala reči kate.>ampak saj neveš kako skrbeti za konja.< je jezno rekel oče.>ji bom jaz pomagala< sem vskočila notri.in kate me zelo močno objela ter mi v uho rekla>hvala,sis<.
-----------------------------------------------------------------------------
tri nexte pa nextam...
kok je?
kdo mislte da je bil?
bo ugrabljen še kak konj?
predlogi?
next?
29. september 2014
u159600
u159600
next
car
ni predolgo in ni prekratko lih prav
pa lepe slikce daješ
29. september 2014
Next
29. september 2014
next
29. september 2014
tnx lovetini!!
ps a veste da obstaja titanik 2!!!.v 2 delu najdejo jacka plavat po vodi v motju in ga obmrznejo pa oživi.sam je pa rose že mrtva...
30. september 2014
napište titanic jack is back.
30. september 2014
wolf13
wolf13
next
30. september 2014
jutr
30. september 2014
u159600
u159600
n.z
30. september 2014
oj
30. september 2014
u166818
u166818
next
16. oktober 2014
next daj please
16. oktober 2014
okej.pa sory kr nisem nextala sam sem 2 dubla pr mat pa se zdej piflam k v sredo pišemo...
si bom dons al pa jutr vzela ćas oblubm
18. oktober 2014
u166818
u166818
aja next
cool ,car,za omedlet...
kak lovec...
carsku je zarad tega ker daješ lih porv besedila in coo lslikce
js mam tko rada,ker se mi ne da brat
18. oktober 2014
u166818
u166818
aja predlog:
NADELJUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. oktober 2014
Oblubm da dam jutr ali po jutrisnem... Rac se nam je pokvaru... Upam da mi oprostite!❤❤❤❤❤❤❤❤
21. februar 2015
nextam
----------------------------------------
z mustangom sva se ukvarjali kar veliko časa. bil je mlad,divji a kljub temu zelo prijazen.
Kate je znala jahati a jo je bilo strah saj je enkrat že padla s konja in skoraj umrla.
"daj kate, saj ti bo uspelo"sem jo upogumljala kar nekaj časa. "prav!!!!" se je zadrla name.
šla je na prelepega žrebca.bila sem zelo vesela.naenkrat sem slišala hrzanje. "HAMY,HAMY,HAMY!!!!!" sem kričala kot nora. nato pa sem slišala pok puške in vse je postalo tiho."hamy!!" sem rekla že v solzah. slišala sem konjska kopita in bila je hamy ki je jezdila proti meni za njo pa je hodil majhen žrebiček.

Žrebiček:

bil je prelep. Hamy je imela veliko kugla v hrbu in zato sem poklicala veterinarja ter policijo.
---------------------------------------
kratek next k sm bolana... spet...
02. junij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg