Forum
u81763
u81763
No to je moja tretja zgodbica!Upam, da vam bo všeč!;3
----------------------------------------------------------------------------------------

"Annie nehaj sanjariti in se raje posveti pouku!"me je kregala učiteljica angleščine.'Ah saj angleščino znam'sem si rekla v mislih in spet mislila na konec šole.
'Samo še dva tedna!'sem rekla in pogledala proti Katie.
Med temu, ko učiteljica razlaga se vam predstavim.
Sem Annie Woolf, vendar me moji pijatelji kličeo Ann.
Stara sem 13 let in hodim v 8.b razred.Imam rjave lase in modre uči.

Sem edinka, kar mi ni všeč.Velikokrat si zaželim sestrice ali bratca vendar vem, da je ne bom dobila.Namreč moja mami je umrla v prometni nesreči.
Zdaj živim pri očetu v New Yorku.Ne ravno v središču vendar bolj ob plaži.Je prijazen vendar si velikokrat začelim, da bi lahko objela mami.Oče je politik zato imamo veliko denarja.
Imam BFF Katie McWenn.Jaz pa jo kličem Kat.Hodi z mano v razred in je stara 14 let.Ima blond lase in modre učke.Vse, kar si lahko dekle želi.

Ima eno sestrico s katero se odlično razume.Ime ji je Ella in tudi jaz se z njo dobro razumem.

Trenutno je junij in samo še dva tedna do konca pouka.Takoj po koncu pouka greva z Katie v London*-*.
"Annie nehaj sanjariti!Vpršani si!"je rekla z jeznim glasom učiteljica.Pogoltnila sem slino in počasi ostala iz stola.Pogledala sem Katie in ona mi je pomežiknila.
"Driiinng!!"je zazvnil šolski zvonec ravno, ko sem prišla pred tablo."Annie vprašana si naslednjič!"mi je rekla ne zadovoljno in jaz sem stekla po svojo torbo.
"Ann danes so za malico muffini!"je rekla veselo Kat in mi skočila v objem.
Odšli sva v menzo.Mmm...Gledala sem kako so jih delali.

Osaka je vzela enaga in še sok.Potem pa sva odšli na najino mesto.Je v šoli in mislim, da nihče drug ne ve za nejega razen jaz, Kat in Erick.Erick je najin pijatelj že nekaj let.
Pojedli sva muffin in se še malo pogovarjeli.Potem je pa kar na enkrat zazvonilo.
Stekli sva usaka proti svoji učilnici.Pred vrati je pa Kat rekla:"Ann ali ni to tvoje?"in mi pokazala verižico.

"Ja!"sem rekla in ji iz rok vzela verižico.
Moja mami je bila glasbenica in to je mojidini spomin na njo.
Odprem vrata in vstopim v razred.Ko pa vstopim pa...
----------------------------------------------------------------------------------------
Kaj se bo zgodilo?Kaj bo Annie naredila?
Vse izveste, če napišete next!!
25. marec 2012
next
25. marec 2012
u81763
u81763
Oki huala!Mogoče še dones!!Čene pa čim prej!;3
Aja in nextala bom največkrat ob vikendih!!
25. marec 2012
next
25. marec 2012
u81763
u81763
Hula!!< 33
25. marec 2012
u81763
u81763
Huala!!< 33*
25. marec 2012
Neextt! < 33
25. marec 2012
Next
26. marec 2012
u81763
u81763
Čez štirinasjs dni next, ker imam prepoved računalnika!!!
26. marec 2012
u81763
u81763
No še nekaj nextov in bom se potrudila nextati!!Pa ne dones!!!
27. marec 2012
u81763
u81763
Eden next pa mogoče dones nextam!!!
28. marec 2012
ριкαcнυ-love-мe---->SρεʟαƬнεMσпƨтεя moj nov profil!!
01. april 2012
next!
01. april 2012
obvešči po zs!
01. april 2012
pa še neki ena najboljših zgodb kar sem jih brala!
01. april 2012
u83715
u83715
Nexti
01. april 2012
Huala vše pikče!!Nekštm jutri ali dones samo ne vem, še bom imela dovolj časa!!
02. april 2012
next
03. april 2012
Huala vse pikice, da ste napisale next!!No zdaj pa next samo res nimam idej in nevem, če bo bil dober del;(.!

Ko vstopim pa učiteljica Šut jezno stoji pred vrati in me gleda gor.Je namreč zelo majhna oseba in najstrožja na šoli.Šut j pa rečemo zato, ker se piše Šutnik in nasploh rada daje šute."Annie spet zamujaš.Zadnje časa si vedno zasanjana in zamujaš k pouku.Tudi ocene so se ti iz štiric in petic poslabšale na trjke in štirke.Kaj je stabo narobe?"je rekla z zdaj že bol mirnim in normalnim glasom."Nič!"sem rekla mirno in odhitela do svojega mesta.Torbo sem vrgla ob mizo.
To uro je likovna vzgoja.Res, da v temu nisem kaj preveč dobra rada rišem in pišem.
"učenci danes ne bomo risali z voščenkami ampak sem si sposodila vodene barvice.Narisati morate sončni zahod.ahko je ob plaži, morju ali mestu."je rekla in dala na mize vodne barvice.
z Kate sva le pri temu predmetu skupaj.pri ostalih naju so morali presesti, ker sva preveč govorili.
Na čopič sem dala vijolčno barvo, ki je moja najljubša barva in si na nogo narisala srček.

Ta srček je bil namenjen Alexu.!Vanj sem zaljublejna od šestega razreda.Takrat je tudi prišel na našo šolo.Pred temu pa je bil v Londonu.Je lep, luškan vendar ni popoularen.Je navaden fant, ki nima toliko prijateljev.ima le enega inže ta je eden prijatelj, ki je res zelo dober.

Pri njemu mi je všeč Londonski naglas, ki je pa meni simpatičen nekatere pa spravlja stran od njega.
Je v sosednjem rezredu in ima trenutno matematiko.
"Ej Jeck a veš, da ta Alex hodi z Scarlet?"je rekel Edii Jecku.Edii je moj prijatelj vendar se z njemu ne družim veliko.
Takrat mi je v uči prišla solza.Nekako je nisem morala zaderžati in po obrazu so se mi olile solze.

Stekla sem do učiteljice, si prekrila obraz in jo vprašala, če grem lahko na WC.Dovolila me je in jaz sem steklaa po hodniku na žensko staranišče.
Zam sem stekla do stranišča in se zaklenila.Spostila sem nekaj solz potem pa so se vrata stranišča odprla in spet zaprla."Ann ni ti treba jokati.Sej veš, da je ne mara?"mi je spodbudno ekla in trkala po vratih."daj odpri no!"mi je rekla in butnila z komolcem ob vrata.
Počasi sem odprla vrata in Kat je skožila meni v objem.Jokala sem ji v naročju in smrkala.

"Ann vse bo v redu!"me je ves čas tolažila Kat.Pobožala me jo lase po nekaj minutah tolaženja in rekla;"Ann pojdiva raj nazaj k nama bo dala ne opravičeno uro.!"je rekla in ostala.
Strinjla sem se in steklado razreda.Kat je prišla za mano in pogoltnila sem slino.
Počasi sem odprla razred in stopila notri.Videlo se je, da sem se jokala.Šut me je jezno pogledala in stopila k nama z Kat.
Kaj se bo zgodilo?Kako bo Annie reagirala na to?Se ji bodo uženci posmehovali?
Vse ti izveste, če napišete 'Next'!!
03. april 2012
next
03. april 2012
next
03. april 2012
u83715
u83715
Next!!
03. april 2012
no še nekaj nextov samo dones ne bo nexta, ker me bodo po vsej verjetnosti zj dol vrgl z računalnika.!
03. april 2012
u83715
u83715
Škoda
03. april 2012
u85338
u85338
Ahmmm.... NexT takoj!!
03. april 2012
Ja bom nextala jutri, če bom mela čs!!
03. april 2012
Next!
03. april 2012
next
04. april 2012
Oki za dones ne vem, če bo next samo v petek bo zagotovo k nam šola odpade in bom mela čas!!!!
04. april 2012
u80965
u80965
Next!!! < 3
07. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg