Forum
živijo to mislim da je moja 4.zgodba no vseeno,govori o deklici,ki je v nekoga zaljubljena in vedno se mora soočati s tem da je tip ne ljubi,na koncu pa....no boste že prebral.
Bila je temna noč in prišla sem s sprehoda,vesela sem bila,da je jutri spet šola.Ime mi je Manja in hodim v 8.razred.Za večerjo sem pojedla malo gobove juhe in šla spat.tako sem vesela,da bom spet videla Marka.Je najlepši fant na vsej šoli.Samo ljubim ga in nič drugege,ko bi tudi on mislil tako.Rekla sem si da ga moram ogovoriti.Med malico sem sedla kn jemu in umolknila zgrabila me je panika in sem momljala in le naenkrat rekla živijo,kako si?čustev mu še nisem moga povedati.Ko je Mark slišal kaj sem rekla je...
________________________________________________________________________________
3 nexte plis
30. april 2013
Next
30. april 2013
1/3nextov no ja vseeno bom napisala
Po pouku je šel na nogometno tekmo.In ker sem lahko šla peš domov sem se odločila,da ga bom malo gledala.Mislila sem,da bom vzbudila pozornost.No,ko so tekmo začeli me še ni opazil.Lahko bi navijala.Pa nisem še imela toliko poguma.Opazovala sem kako igrajo in zmagali so.skoraj bi zakričala.Njegova nogometna skupina se imenuje Kings.No hotela sem ga ogovoriti pa me je ignoriral.Hotela sem le da bi se pogovarjal z mano.Pa sem pokukala čez okno garderobe,kjer so se preoblačili.Ima tako velike mišice,srčkano.
Kihnila sem in zakričala ojoj.Vsi fantje so pogledali proti meni,kot da so oni plenilci in jaz plen.Zbežala sem in.....
30. april 2013
ok no hitro gre ok že pišm
30. april 2013
padla sm,po kolenu mi je tekla kri a sem se pobrala in tekla naprej.Doma ma je mama vprašala kaj je bilo.In jaz nič pri športni sem padla.Naslednji dan so se mi vsi posmehovali in govorili.Manja pa špeca,Manja pa špeca.Tekla sem v svoj razred in med odmorom so me obmetavali z papirjem in pisali.Stekla sem na wc in se zaprla globoko sem vzdihnila.Zbežala sem in špricala pouk.A drugače ni šlo vem da se mi godijo težave.
Odšla sem na avtobusno postajo in se učila.avno takrat se je iz službe peljal oči in me videl....
lahk tut več
30. april 2013
Next
30. april 2013
haha no zdej bom pa šla čao nextam zvečr
30. april 2013
Ok
30. april 2013
next
30. april 2013
jaja že pišm sori učer nism mogla smo pozno pršli
prisilil me je da naj grem v avto in odpeljal me je k ravnateljici.Po pouku sem morala ostati za kazensko uro.Videla sem Marka,ki je šel na nogomet.Ko sem lahko le odšla sem na svoji omarici videla prilepljeno pismo.na njem je pisalo Od Marka.Začudila sem se,je res to napisal on in zame,odprla sem ga in v njem je pisalo:
sory k se ne pogovarjam stabo,ampak maš same trojice in nisi dobra pri nobenem predmetu,dobri stari prijatelj mi je rekel da se s takimi bebci ne smem pogovarjati.Lahko pa se pogovoriva jutri po pouku na busni,sama bova.LP.
JOJ.Nisem mogla verjet se bo res pogovarjal z mano.Takoj po pouku sem odšla na avtobusno postajo a tam ni bil mark,bili so....
01. maj 2013
next
01. maj 2013
Bili so levi,nogometna skupina,ki igra proti Kingsom.so najbolj nemarni na celi šoli in ponavadi so krvoloči.Začela sem bežati,pa so me ujeli,In mi podtaknili nožek,da sem se vanj urezala.Komaj sem ga odvezala z rok in tekla domov.Na pločniku sem srečala
Marka zaletela sv se pa sem skoraj padla in ujel me je.Me je res.Omedlela sem.In ko sem se zbudila sem videla na moji roki obvezo s krvjo.Mama mi je rekla,da sem se ponesrečila,ko....
Next
01. maj 2013
next hitro pa daljšega prosim
01. maj 2013
ko sem padla na cesto in si obdrgnila roko.Čudno se mi je zedelo,me ni prijel mark.Mama pa oh ljubica blede se ti on je samo poklical rešilce.No sedaj pa zaspi nazaj še si malo trčena,mi je svetovala.V šolo me ni bilo še dva dni,da sem si opomogla,ker sem 3 dni bila v komi.Za v šola pa sem se učila doma in prepisovala od Jana,moja BFF.
Spoznali sva se v prvem razredu,ko sem čakala mamo,da pride pome,tuti ona je čakala ampak na očka.No in ker mi je bilo dolgčas sem jo pač ogovorila.Točno zdaj gledam tv in jem pico,ker sem ravno prej končala nalogo.In tisti trenutek vstopi jana v teku in kriči.
Kaj pa je jo vprašam.Kričeče mi reče...
01. maj 2013
joj no prou pišm sam predoucka pa tut ne
heheh
01. maj 2013
ok ok
01. maj 2013
Reče mi,da je nekdo ukradel naš telefon.Vprašam,jo kako se lahko to zgodilo,ves čas sem doma.Razen,če je ukradel,ko sem spala.No ker poškodba na roki ni bila huda sem valda lahko vstali,vzeli sva dalnogled,in na tleh videli neke blatne madeže,Jani sem rekla,da je negdo zelo umazan.Potem sva videli smeterje in enega z našim telefonom.
Poklicala sem mami in ona ljubica pojdi nazaj počivat,gospod je potreboval samo klic za družino.No takrat sva bili obe malo trčeni.Vesela pa sem bila,ker sem ko sva iskali sledi videla Markovega očeta,ki se mi je nasmehnil.No vsaj nekdo iz njihove družine,ki misli,da sem prijazna.Ko sem spet prišla v šolo sem težko pisala,doma mi je pomagala mama no in učitelj je bil jezen,ker tako grdo pišejo v prvem razredu in vsi so se smejali.Joj,ko sovražim to.Po pouku je bil vsaj mir.Videla sem mMarka,ki ni šel na nogomet,sledila sem mu do doma,in slišala,kaj se pogovarjata z očetom.začel je oče:Zakaj nisi šel na tekmo.Mark:Nisem hotel.Očein moj naša družina je plemenita po športu,in jaz hočem,da se bo tako nadaljevalo.Mark:ja oče.Potem pa pride in me izvoha njihov pes BEVSK in laja ter mi kaže zobe,kričim in ko že oče pogleda čez okno sem bila na pločniku.Začudila sem se,ker sem ravno tam videla...
ups namesto sm mislila OČE: sin moj
01. maj 2013
zdej bo krajše ok
01. maj 2013
plis bi go dau next
01. maj 2013
Next
02. maj 2013
next prosim hitro
02. maj 2013
sori nism bla prisotna pišm
02. maj 2013
Očija.Vprašal me je kaj počnem tu in to sem ga tudi jas hotela vprašati.Rekla sem mu,da sem šla tečt za kondicijo.Namrščil se je,vem zakaj,ponavadi ne tečem.Jas sem prišel na popravilo pri Andrevih.Andrevi so družina,njihova mama je moja učiteljica plesa.Plešem hiphop in kankan.Lansko leto sem tekmovala na Kitajski.No očka se je še enkrad namrščil in me vprašal,če grem z njim.Ni se mi dalo delati domače naloge pa sem kar z njim šla.Kospa Andrev mi je ponudila piškote in čaj.Najbolje peče in je zelo prijazna.Gledala sem skozi okno,ko sta gospod Andrev in moj oči kramljala o delu.Potem kar na enkrat pozvoni.Gospa Andrev odpre vrata in reče živijo Mark.(Mark je rekla Mark?)Začel je govoriti,da potrebuje izvijače za popravilo pralnega stroja.Ker je bil izvijač ravno pred manom sem ga vzela in preden ga je vzel je iz žepa vzel robček in ga z njim prijel.Joj smo čisti,kot,da bi bila okužena,ker imam še vedno obvezo na roki.Se pa umije pa smo čist uredi.Razen če šparajo pa ne prižigajo vode,ali pa je nimajo.Spet sem šla bulit čez okno,kot da so tam sama rajska vrata.Nič se mi ni dalo.Skoraj bi že zaspala pa sva končno šla.Ko sva bila skoraj doma sva naenkrat opazila....
02. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg