Forum
Heii.^^

Tkoole.Če bote brali&komentirali..Začnem pisat zgodbicoo..Če ne..Ja,pč nebom pisala.
Your choice.Kaj zdej?Pišem al ne? ; D

Neext ? ^^

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. oktober 2010
Aiia..Ko bo usaj 5 glasov [če bodo za ja,seveda ;P] začnem pisat..
27. oktober 2010
Zdei bom napisala sam začetek d se boste laži ''odločil'' ;]
27. oktober 2010
*driiiiiiiiiing* Zvoonila je budilka.Zimskih počitnic je blo konc.Nažalost.Ustala sm se in šla pozajtrkovat. ''hej mami'' ''hej,amy..zajtrk maš že na mizi'' Pojedla sm kosmiče potem pa sm se šla u kopalnico uredit.Umila sm si zobe ;Đ ,se naličla in si lase spela u 2 čopka.Šla sm u sobo in se oblekla.Legice,malo daljšo majico,moj prelepi zimski plašček in uggice.Odšla sem.Gazila sm po snegu in nadvse upala,da nebom padla.Ja,jst sm neroda in pou :Đ.Razmišljala sm kako je z Lily,ki je u blonici,ker se je zadnji šol. dan bus prevrniu zarad ledu,ko sm se kar naenkrat znašla na nekem fantu.

P.S.:Vem,da ni velik ;Đ
27. oktober 2010
Še slikca od Amy in njen mame:

Amy:

Mama: http://www.tenaciouscreations.com/pics/tutorials/catwoman/woman2.jpg
27. oktober 2010
u29018
u29018
next
27. oktober 2010
u18082
u18082
NexT.!
Nujno.!
27. oktober 2010
Še slikce oblačil ;P

Uggice:

Plašček:

Legice:

Majica:

27. oktober 2010
owwhh..kk je biuu kjuut :$ kr do sape nism pršla..Pa modre učke j emeuu..ahh..''amm..zdej lahk greš tud dol z mene,če hočeš.haha'' zardela sm.Kar čutila sm kk sm mela rdeča in vroča lica,čeprou je blo -5 stopinj ;Đ ''khm..amm..ja..'' ustala sm se in kar buljila vanga.Kaj čem ko je biuu pa tk kjuut* ''Jst sm Cappie,bdw'' ''Jst sm pa amy'' ''Amm..Ka pa ti mene tkoo gledaš,aa'' ;Đ ahh..še njegou glas j ebiu neki najlepšga :$$ ''ahh..nč..'' Začela sm gledat u tla.. ''Ej,Amy..A lahk jst teb neki pokažm'' ''Wtf!?!..Ka pa zdej neki tretga sprašuje?!?!?'' sm si misnla in pol rekla ''amm..ja pa dej'' Še preden sm lahk začela razmišljat sm že bla u njegovem naročju..Naslednji trenutek pa u meterskem snegu na trauniku.. ''grr..kko si upaš?!?!'' Sm se režala..''Ej,nemorš se jezit..sej sem ti sam vrnu.Haha.'' ''jaja.Itk'' sm se smejala in spet začela bulit vanga. ''Sam zdej mi pa res povej ka tko buliš'' ''Ahh..Če si pa tko popoun'' Začeu se je smejat ''Uhh..Sm res rekla to naglaas?!'' ''Ja če si rekla kr sm slišau si.Haha.'' ''Ja,no.Moram it zdej u šolo'' ''Hja,sej jest tud,Amy.'' ''Bai,Cappie'' ''Čau,Amy.'' Prehodila sm približno 15 metrou ko je Cappie zaklicau ''Ej,Amy..'' Obrnila sm se in dobila u glavo papirnato kroglo. ''Poglej'' se je še zadru in šel naprej.Odvila sm papirček,kaj papirček,prej list.Na njem je pisalo:

Hej šeenkrt ;P
Sam za informacijo..
Moja fonska je o4o~839~o27

Your ''perfect guy'' Cappie
27. oktober 2010
u29018
u29018
cool next
27. oktober 2010
Pišš THEbest ... NEXT !!!!
27. oktober 2010
Ahh..ČEprau je spet šola sm neizmerno srečna..ko sm pršla u šolo sm najprej poiskala Sahuna. ''Hej,Shaun!'' ''Amy!Jao,ka bi ti vedla kko sm te pogrešau!'' ''Haha.Jst tud tebe Shaun'' ''Ej,zakaj pa nisi pršla nč u bolnico Lily pogledat,pa Jenne?'' ''Ej,neboš verjeu kokrat sn bla u bolnici,nikol me niso notr spustil k nism bla član njene 'ožje' družine'' ''Haha.Njeni starži kej rekl al kaj?k jst sm lahk Jenno obiskvau,Lily pa tud jst nism smou.Haha,kere budale so njeni tastari..k d je u smrtni nevarnosti'' ''ja pa neno..to smo sigurno njeni prjatli uplival d se je bust prebrnu in se zdej nou smela več z ami družt.Haha'' Tako sma se zafrkavala še približno 15 min. potem pa sma šla u učilnico za matematko. Dan se je vlekel kot d bi ba že 2 let na istem mest.Na koncu sm samo še čakala na zvonenje,ker mi je blo tkoo beed u šol.Ker je Lilyina hiša kakšn kilometer stran od moje sm na poti domou vidla,da so njeni starši ravno prišli domov.Vidla sm OBA.Hitro sm stekla domou odložila torbo in že hotela iti do bolnice,ko pa mi je iz torbe pou papirček..Cappie..Ahh..Odločila sm se,da ga bom poklicala na poti do bolnišnice.Mogoče.Vzela sm še slušalke za iPOD.Nekje na polovici poti mi je začeu zvoniti fon.Takoj se mi je zazdelo,da je Cappie.Oglasila sm se.

A-Amy[jz]
C-Cappie

A-Hej
C-Hallou,Capp tle
A-Se mi je zdel
C-Amm..ee..kk si?
A-Čizz happy
C-aa..Amm..maš čas?
A-Glede na to d sm pred bolnico..Ne nimam.Zakaj ?
C-Ahh..nč..
A-Ja,no pa nč..Drgač bom pa doma ob 5ih in bom mela čs. :Đ
C-Ress ? Eeee..Veš,razmišlau sm..amm..če bi amm..šla mi2 amm u kino mogoče..alpa kam drugam..Če hočš..
A-Jaa itak!Ej se slišva pol..U bolnci sm pa me usi mau čudno gledajo zard tega k se tk derem ;Đ
Čau
C-Čauu
27. oktober 2010
Nextam? ^^
27. oktober 2010
ŠE Lily:

27. oktober 2010
Powejte če vam je ušeč,da vem če nadaljujm ;3 ;Đ ^^
27. oktober 2010
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext tkoj če maš čs.. xD
27. oktober 2010
+še slika od Cappija

+še slika od Shauna

27. oktober 2010
neeeeext
27. oktober 2010
Kmalu sm prišla do Lilyine sobe.Mogla sm sam še uprašat zdravnika,če jo lahk obiščem.
''kko ga nej pokličem?Gospod doktor al doktor?'' sm si misnla.''Heej..'' Zdraunik se je obrnu ''ja ti!'' sm skor zakričala.Haha.;Đ ''Želiš?'' ''Amm..Sm bf od Lily'' Jo lahk obiščem'' ''Ja,zdej ko ni njenih staršeu lahk,potem pa ne,tečni so ko drek'' je zašepetau ''aha..ok'' sm se zarežala.
Hitro sm stekla u sobo in sm opazila,da si jo deli z Jenno in...Emmo..Jst in Lily smo jo sovražle.Bila je taka važička da večje nemore bit.Koza!
''Heej Lily!Ahhh kko sm te pogrešala.Si dobr.?Zarad tvojih staršeu nism smela pridt do tebe cele počitnice!'' ''Hellouu.Jaja..jst sm tebe tuud tkoo pogrešala.Nemorš verjet kko.In ok sm.Sam zlomlena noga pa pretres možganou sm mela.Zdej bom lhk pa prfokse zajebavala če bom šut dobila.Pretres možganu'' smo se pogovarjale.Opazila sm da naju Emma zaničevalno opazuje.Grr..Pogledala sm še na drug konc sobe in vidla Jenno.Spala je,zato je nism šla budit.''Ej,Amy..Ka's pa ti dns tko vesela ? Sm zato k si lahk mene vidla alje šekej? me je Lily 'firbčno' uprašala..''Jaa..še enaa stvar jee..'' Morala sm iti čisto blizu Lilyinega ušesa ;Đ in šepetat,da nebi Emma vidla.''Zjutrei sm se zaletelaa u engaa fanta.Cappie.Ahh..božanski je.Dns mama zmenk'' ''Matr si hitra,Amy'' Se je zarežala Lily.''Pizdu,kuk je že ura?! :O'' sm zaklela ''10 do sedmih'' ''uhh..morm it..Ob polosmih se dobima..'' ''Nikamr negreš do sedmih'' ''Pa ne,no'' ''Pa ja'' ''ej sm tko za informejšn..Tečna sii zdele'' sm se ji zarežala.Odprla so se vrata sobe.V sobo so prišli Emmini starši&...
27. oktober 2010
Nextam? :o
27. oktober 2010
Jenna:

Emma:

27. oktober 2010
neeeeeeeeeext
27. oktober 2010
A vam je zanimiu drgač :O
27. oktober 2010
ne ni mi zanimiu.. ampk mi je legendarno zanimivo!!!!!!!!!!!!!!!
27. oktober 2010
u23965
u23965
neext. *-* : DD
27. oktober 2010
...Cappie.Cappie?!?!Wtf?!Cappie je priše u bolniško sobo z EMMINIMI STARŠI!!Začel so se pogovarjat..

C-Capppie
M-Emmina mama
O-Emmin oče
E-Emma

E-Mami,oči,Capp..PRIŠLI STE!!
M/O-Žiujo Emma
C-Hej siss
...
...
...

Siss?!!? Sm prou slišala ?! Siss? :O ok,to pač nemore bit res.
''Ej,Lily'' sm ji začela šepetat.''Kaj bi rada,poslušam une'' ''TO je capp'' ''Kaki Capp?'' ''Cappie'' ''khm..čez 1h mama zmenek'' ''NEMORŠ!NEBOŠ ŠLA! TLE BOŠ OSTALA,2 DNI ČE BO POTREBNUU!KA SE JE ZGODL S TABO!KKO SI MOGLA?!'' se je začela dret Lily.Usi so naju gledal.Tud Jenna se je zbudila. ''Amm..Lily..lahk se mau pomiriš?!Alpa usaj utišaš'' sm zarenčala nanjo..''lej sam globok udihn pa bo mim'' sm se ji zarežala..S pogledom sm 'oplazila' Cappija in opazila,da komaj zadržuje smeh :Đ Čez kakšnih 10 sekund pa se je začeu režat na vs glas...
27. oktober 2010
Tastaradva od Emme&Cappija

27. oktober 2010
xDD haha kera sta
27. oktober 2010
u23965
u23965
next : D
27. oktober 2010
''Ej..Lily,grem jst zdej k Jenni'' ''Ja,prou.Sm kko morš it z tistim tvojim Cappom na zmenk če je pa brt od Emme?!'' ''dej no nehj pretiravat.Haha''
Takoj,ko sm prišla k Jenni sm Cappiju napisala sms:

Heej :Đ
K vela za pol? :O
Amy

''Ej,Amy,komu pa pišš?'' ''Ahh..pozab..Sm Nč ne povedat Lily d sm komu pisala.Prou?'' ''Deal.Haha.'' ''Ka jepa s tabo?'' ''Ahh..nč..Roko mam zlomleno,jutr grem lahk domou'' ''Ejj,pa nč ne poveeš..Dns ie biu tak dc men pa Shaunu u šol k tebe pa Lily ni'' ''Haha.Shaunu d je dc?To pa kr nemorm verjet :Đ''
28. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg