Forum
Okoli naju dveh je postal meglen vrtinec. Ostala sva sama. Rahlo je nagnil glavo in njegove ustnice so se približevale mojim…
»Driiiiinn!!!!Driiiiiinn!!!!«me je zbudila budilka iz najlepših sanj. Vrgla sem jo v steno, saj sem vedela, da bom za moj rojstni dan dobila budilko kot vsako leto.
Z upanjem, da bom sanjala naprej sem se zavila v odejo in poskušala nazaj zaspati.
»Piiii!!Piiii!!«je na nočni omarici zazvonil telefon. »A?«sem rekla zaspano v telefon. »Lucy!!Pridi že ven!Ne veš koliko je ura?«me je vprašala moja najboljša prijateljica Zala po telefonu. Zaspano še z napol zaprtimi očmi sem pogledala na uro.
Kakor ponavadi je bila ura 7:12.
Zala ne prenese zamujanja v šolo zato dela tako paniko še zelo zgodaj pa čeprav je šola stran samo 15 minut.
»Pridem ven čez 28 minut!«sem ji rekla in odložila, da nebi začela kaj ogovarjati.
Odšla sem v kopalnico in se stuširala z mlačno vodo, da sem se zbudila.
Oblekla sem se poletno oblekico saj je maj, zunaj pa je že zelo toplo.
Pogledala sem se v ogledalo in preverila, če mi je čez noč zrastu kakšen mazolj. Oh na srečo mi ni.
Na obraz sem si dal make-up in odhitela po stopnicah navzdol.
Na mizi sem zagledala listek z mamino lepo pisavo. Pisalo je:
»Lindsy z očetom sva odšla na potovanje za dva dni!Vrneva se v nedeljo. Pazi na Lucy in Lino!
Poljubček mami!«
Listek sem nazaj prilepila in odšla h hladilniku.
Iz hladilnika sem vzela jagode in smetano in si pripravila sadni zajtrk.
No med temu ko jem, se vam lahko opišem.
Sem Lucija vedar me prijatelji in starši, učiteljice kličejo Lucy. Stara sem 13 let. Čez 1 teden je moj 14. rojstni dan! Hodim v 9.razred. Imam dve sestri:Lindsy in Lino.
Lindsy je 17. letnica, ki ne more oditi v šolo brez make-upa, včasih še celo doma ne more brez make-upa in je zelo važna.
Lina je pa 10. letnica, ki je nora na šolo.Jaz nje ne razumem.
Čeprav sta obedvi naivni in tečni ju imam rada.
Moji mami je ime Lara, očetu pa Leon. Vsi se začnemo na črko L.
Imam najbolši prijateljici: Zalo in Dejo.
Zala je moja soseda in hodi v isti razred kot jaz. Razlika je samo ta, da je ona bila januarja stara že 14. let.
Deja je moja sestrična v levem kolenu. Živi dve ulici stran in jo za Zalo na poti v šolo pobereva.
Stara 13. let in 14. let bo bila šele decembra.!Hodi v isti razred kot jaz in Zala.
»Zdaj imam pa dovolj!«sem rekla.
Odšla sem k vratom, ki so ves čas zvonila in jih odprla.
»Lahko prosim samo pojem zala!?«sem rekla še preden sem videla kdo je bil pred vrati.
Pred vrati je stala...
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Nextam?!!?
slikice dam pol če dobim 2 nexta
15. januar 2015
u183427
u183427
next
16. januar 2015
Lindsy

Jaz

Oči

Mami

Zala

Deja

16. januar 2015
Lina

Pred vrati je stala Lina."Kaj pa ti delaš tuki?"sem jo vprašala z začudenim obrazom."Trebuh me boli in mi je učiteljica rekla, da naj grem domov!"mi je rekla in naredila žalosten obraz.
Stekla je v svojo sobo za njo pa še jaz."Samo mami pokličem, da jo neki vprašam!"sem ji rekla in odhitela v mojo sobo.
Pograbila sem telefon in poklicala mami.
Po nekaj piskih se mi je oglasila in zaskrbljeno rekla:"Kaj pa je?!"."Lina je bolana in lahko napišeš opravičilo zame, Dejo in Emmo?Plosim?"semi ji rekla."Naj ti bo vendar boš morala priti domov pred mano!"se je zaslišalo iz telefona."V redu!Dijo!"sem ji rekla in odložila telefon.
Poklicala sem še Dejo in Emmo.Obedvi sta se strinjali.Zmenile smo se, da se dobimo na avtobusni postaji čez eno uro.
V oblekico sem bila že oblečena zato sem odšla izbirati primerne čevlje.
Na koncu sem se odločila za črne čevlje s peto.

Ura je hitro minila in že sem čakala na avtobusni postaji.
Prva je prišla Zala.Oblečana je bila v preprosto oblekico.

Za njo je pa prišla še Deja.Imela je visoke pete in oblekico z rožicami.

Avtobus je pripelal in mi smo odšle notri.Nevem zakaj se peljemo z avtobusom, če pa gremo lahko do nakupovalnega mesta peš.No ja sej se meni ne ljubi hoditi.

Nekaj časa smo se peljale potem pa smo iztupile.
Nextam?!
16. januar 2015
u183427
u183427
ja nexti
next
16. januar 2015
oki bom čez 30 minutk ☺
16. januar 2015
sorry nism mela časa
evo next posvečen sam zate ( Izgleda )

Nekaj časa smo se peljale potem pa smo iztopile.Vzunaj je bilo bolj mrzlo kot preden smo stopili v avtobus.Nase sem si dala črno jopico, ki sem jo ves čas nosila v torbici in odšla proti nakupovaqlnem središču.
"Lucy lahko malo bolj počasi hodiš?"me je zadihano vprašala Zala."Ja!"sem ji rekla in ostavila.Ko sta prišli do mene je Deja povedala vic in vse smo se smejale še celo nakupovanje.
Najbolj me je čudilo to, da danes nismo nič kupile.Kadar gremo me skupaj na nakupovanje kupimo ogromno oblek.˙Zakaj nismo nič kupile?˙se mi je v glavi ponavljalo vprašanje.
Doma mi je prišlo na misel, da zato, ker nas je tako zeblo."Ahh...Nee!"sem rekla naglas pred televizijo."Kaj ahh...Ne?"mi je vprašala Lindsy."Am...nič!"sem ji hitro odgovorila in odhitela v svojo sobo.
Za danes sem se odločila, da grem bolj zgodaj spati saj jutri pošemo zgodovino.
Učila sem se že ves teden in snov znam že na pamet.
Okoli naju so se vrteli listi.Prijel me je ze roko in se mi nasmehnil s tistim sanjskim nasmehom.Sklonil je glavo in njegove ustnice so se približovale mojim...
"Driiiiiiinng!!Driiiiiiinng!"me je iz sanj zbudila budilka.Seveda nova.

Vanjo sem vtrgla povšter in se zavila v odejo.
Hitro sem se zbudila in se odšla stuširati z malčno vodo.Ta me je do konca zbudila.
Pred ogledalom sem se namazala s kremo proti mazoljem in si nanesla maskaro, malo ličila in lak na nohte na nogi in roki.
Obleka sem se preprosto a vseeno lepo.

Samo pojeda sem kruh z Notello in že je bila ura 7:45.In, če vam tega še nisem omenila.Nora sem na Notello!!
Odhitel sem pret Zalino hišo vendar nje ni bilo še vzunj.Poklical sem jo.Oglasila sem jo nekaj piskih.
"Ja?"je rekla zaspano v telefon."Am..ura je že 7:50!"sem rekla v telefon....
Nextam?!
17. januar 2015
next
17. januar 2015
Oooo hwalla ti napišem en krajši nextek
17. januar 2015
"Ja?"je rekla zaspano v telefon."Am..ura je že 7:50!"sem rekla v telefon."Kaj?!!?"se je zaslišalo kričanje iz telefona."Daj počaki me!!Takoj pridem ven samo oblečem se!"je rekla že z bolj normalnim glasom."V redu!Ampak pohiti!"sem ji rekla mirno v telefon.
Čez pet minut je iz hiše pritekla Zala.Bila je nepočasana.Imala je že sprana in stare obleke in stare čevlje."Ja v redu!Malo lepše bi se pa lahko oblekal!"sem ji rekla."To sem prvo našla v omari.!"mi je rekla z vsakič višjim tonom.
V tišino sva hodili po ulici.Danes je imela Deja preduro zato sva same hodili do šole.
Sonce mi je sijalo v glavo in bilo je vroče.
Na nos sem si posadila sončna očala in gledala v bližno na novo narejeno kavarno.
Nextam?!?
Mal na hitrco sn napisala
17. januar 2015
next
17. januar 2015
Hwalla nextam ob 11.00
17. januar 2015
Se opravičujem, da je kratek del bil!!Sm neki mogla nrditi!No tuki je cel del!!
"Ja?"je rekla zaspano v telefon."Am..ura je že 7:50!"sem rekla v telefon."Kaj?!!?"se je zaslišalo kričanje iz telefona."Daj počaki me!!Takoj pridem ven samo oblečem se!"je rekla že z bolj normalnim glasom."V redu!Ampak pohiti!"sem ji rekla mirno v telefon.
Čez pet minut je iz hiše pritekla Zala.Bila je nepočasana.Imala je že sprana in stare obleke in stare čevlje."Ja v redu!Malo lepše bi se pa lahko oblekal!"sem ji rekla."To sem prvo našla v omari.!"mi je rekla z vsakič višjim tonom.
V tišino sva hodili po ulici.Danes je imela Deja preduro zato sva same hodili do šole.
Sonce mi je sijalo v glavo in bilo je vroče.
Na nos sem si posadila sončna očala in gledala v bližno na novo narejeno kavarno.
poglej sliko
"Lucy!"mi je rekla glasno Zala.Ker sem bila še malo zasanjana je nisem pogledala, me je ona pa me je z komolcem dregnila v ramo."Awčč..!"sem zastokala."Naslednič me posluši pa ne bo tako bolelo!"mi je jezno rekla."Polsušam!"sem navaličano rekla.
"Ugotovi kdo me je poklical!!"se mi je zakričala čeprav sem bila zraven nje."Nevem!"sem ji rekla in se obrnila proti šoli.Zame-mučilnici.
"No ti povem po koncu pouka!"je rekla in stekla Deji v objem.
Jaz pa sem počasi kakor polž hodila proti Zali in Deji.Ko sem končno prilezla do tja sem Dejo objela in odšla v notranjost šole.
Zame se je danes dan začel slabi in še slobo se počutim.
Prispela sem do razreda in se osedla v svojo klop.
Po zvonenju je učiteljica vstopila v učilnico.Za njo je hodil...
Pozor ni novi učenec!!
Nextam!?!?
17. januar 2015
tvoj oče? ...next
17. januar 2015
ugibam...haha
17. januar 2015
nee... dam pol ju3 next
19. januar 2015
next
21. januar 2015
u179368
u179368
Next
21. januar 2015
oki sorry nmorm nextat oblubm pa da pride ju3 velik next <33
21. januar 2015
jeeeeeej
21. januar 2015
Next
22. januar 2015
Za njo je hodil Nick.
Ja on je moja ljubezen!Kako je lep.Tiste njegove modre oči v katerih se izgubiš.Juuj!
Njegov popouni nasmeh!V njmu samo sanjam, kadar pa se mi približa pa čisto zardim.
"Nick je prišel vam nekaj povedati."nam je rekla veselo in sproščeno učiteljica."Smo zadnji letnik in čez dva tedna-natančneje 22.5.2012 bomo imeli šolski ples, iki ga bomo pripravili a in b razred skupaj.Ob torkih in petkih ni pouka vendar je namesto tega delavnice.Kot predsednik devetih razredov sem se odločil, da bomo imeli zabavo v diskoteki SomeLife.!Nasvidenje!"je rekel in mi pomežiknil.
On meni?Nee!Nikoli me ni niti pozdravil kaj šele se z mano pogovarjal.
Nasmenila sem se mu in čutila toploto na mojih licih.
Pouku nisem več sledila la mislila sem na Nicka.On je zame popouen!Sanjala sem v vseh mogočih stvareh za okolico se pa nisem zanimala.
"Lucija!Vidim, da ne slediš več pouku!"mi je iz sanjarnjenja zbudila učitljica."Prekleti učitelji!"sem si rekla.Ugotovila sem, da sem to rekla naglas.Zelo naglas."Lahko prosim ponoviš to kar si rekla!"mi je z jeznim pogledom vprašala učiteljica."Nič!"sem ji hitro odgovorila."Še dobro, da nič!"mi je rekla in me pogledala jezno.
Spet se zašla v sanje...
Pogledala sem skozi okno.In gedala ptice.So svodobne in hkrati ujete.
"Lucija!Nehaj sanjariti in raje sodeluj!"je jezno prihajala k meni učiteljica slovenščine.˙Uff..to pomeni nekaj slabega!˙sem si rekla v mislih.In prav sem imela."Lucija Wolker!"Ojej...S priimkom kliče samo kadar bo spraševala."Pridi vprašana si!Ostali ne si odahniti, jutri začnem spraševati!In Lucija jutri boš lahko sanjarila!!"mi je rekla in pogledala še vstale.
Ostala sem, in odšla pred tablo.
Dajala mi je čudna vprašanja vendar na srečo sem vse znala.
"Lucija, ker si sanjarila ti odštejem tri točke od te ocene.To se pravi, da dobiš oceno...Samo trenutek!"je rekla in iz predala vzela kalkulator."Pet!Ena desetina odstotka ti je mankala do tega, da dobiš štiri!Bodi srečna!"mi je rekla nekako jezno in mi nakazala naj se osedem.
Osedla sem se na svoje mesto in učiteljica reče:"No za danes je dovolj!Pustim vam, da pred časno greste iz učilnice!"nem je rekla in se posvetila listom na mizi.
Jaz sem v tretjem nivoju, Zala in Deja pa v drugem.
Pri ostalih nivojih pa smo skupaj!"Lucy!Lucy!"se je kričala Zala med temu ko je tekla po hodniku."Kaj je!"sem ji zakričala nazaj vendar prijazno in se nasmajala.Zala se je spotaknila ob eno izmed nog.
"Aww..."je rekla tokrat bolj tiho in šepala naprej proti meni.
"Kaj je?"sem jo mirno vprašala takoj ko je prišla do mene."Ob torkih in petkih bomo imeli delavnice in ne pouka!!"je rekla veselo in se mi vrga za vrat."Amm...Zala jez to vem."sem ji rekla tiho."Nick nam je prišel povedati!"sem se zdaj jaz zakričala in jo močno objela.
Deja je prišla k nama in midvi sva ji vse povedali.Čeprav je ona to veda je vse skupaj objela in nama rekla:"Ugotovita kaj?"nam ja rekla z nasmehom na obrazu."Kaj!?"sem jo redovedno vprašala."Bosta zvedli zdajle.Pri razredni uri nam bo učiteljica nekaj posebnega in noro dobrega povedala!"je rekla na ves glas in naju še bolj močno objela.Nekako me je prestrašila, ko me je poljubila na lice vendar v redu.
"Driiiinng!!Driiiinng!!"je zazvonil šolski zvonec in razredničarka je prišla.Odklenila je vrata in nas vse poslala notri.Za nami je prišla ona in glasno zaprla vrata.Na mizo je položila zvezke in nam nakazala na se vsedemo.
Ko smo se vse vsedli nas je pregledala z očmi in odšla pred tablo."Za vas je to vse kakor vesela novica!14.junija imate konec pouka.To veste.Vendar sem se z rezredničarko sosednjega razreda zmenila, da bomo to malce spremenili!"je rekla veselo.Vsi smo mislili, da bomo s poukom končali 24.junija kakor ponavadi.Vsi smo rekli"Nee!"in v razredu je postal nemir."Tiho učenci in učenke!"je jezno rekla."Dovolite mi, da nadeljujem!7.junija se bomo vsi, ki boste oddali prijavnice odpravili v Avstralijo!Plačilo bo bilo v vrednosti 1000€.Drugo polovico plača šola.Seveda pa se je šolski svet tudi odločil, da če imate več kot deset cvekov pri katerem koli predmetu ne smete oditi v Avstralijo.To je kazen za ne dobro delo med šolskim letom!"nem je rekla.Nekatri, ki imajo več kot deset cvekov so se zgražali ostali pa smo veselo objemali prijatelje in se pogovarjali."Več piše tu na listku!Vrnite listke do ponedeljka!"nem je še dodala in se osedla za mizo.
Vsi smo listke ozeli in ga doro prebrali.Vsi smo listke ozeli in ga dobro prebrali.
Začelismo govoriti in učiteljice ni nihče niti gledal več."Tiho!"se je zadrla razredničarka.
Vsi smo utihnili in se usedli na svoja mesta.
Celo uro smo poslušali neke reči.Naprimer kako bo v srednji šoli in teko naprej.
Mene in Zalo ter Dejo so sprejeli na oblikovalno srednjo šolo.Vse smo v razreduodlične in zato smo s zbirale lahko na katerošolo gremo.Seveda imamo tudi štipendijo in dodatno doplačilo, ker imamo zaključeno odlično.
Pri razrednih urah sedim z Zalo.
"Bomo odšle kaj kupiti za Avstralijo?"mi je vprašala Zala čeprav je odgovor na vprašanje že vedela.
Pouk je minil hitro.Za spremembo!
Po koncu sem se morala odpreviti sama domov, ker sta imeli Zala in Deja vaje košarke mene pa košarka ne privlači kaj preveč..
Domov v teh dnevih je mučno.
Odklenila sem vrata in jih odprla.Cela hiša je dišala po palačinkah.
Stekla sem v kuhinjo in objela mami, ki jih je pekla."Hvala!"sem ji rekla in jo poljubila.Palačinke z Nutello sem vzela v sobo in jih jedla med temu pa sem bila na FaceBooku!Pojedla sem štiri palačinke in se vržem na posteljo.
Na ušesa sem si dala slušalke in poslušala pesmi od One Direction.
Kadar imam čas zase to vedno delam.Če nebi bilo One Direction bi se ves čas dolgočasila...
Moje življenje se vrti okoli prijateljic, Nicka in muzike...
22. januar 2015
Neext
22. januar 2015
u179368
u179368
Next valda
22. januar 2015
hwalla in zdej bo nextek <33
23. januar 2015
uuuu tale je bil pa dolg next...hahaha ... next
23. januar 2015
"Lucija!Nehaj sanjariti in raje sodeluj!"je jezno prihajala k meni učiteljica slovenščine.˙Uff..to pomeni nekaj slabega!˙sem si rekla v mislih.In prav sem imela."Lucija Wolker!"Ojej...S priimkom kliče samo kadar bo spraševala."Pridi vprašana si!Ostali ne si odahniti, jutri začnem spraševati!In Lucija jutri boš lahko sanjarila!!"mi je rekla in pogledala še vstale.
Ostala sem, in odšla pred tablo.
Dajala mi je čudna vprašanja vendar na srečo sem vse znala.
"Lucija, ker si sanjarila ti odštejem tri točke od te ocene.To se pravi, da dobiš oceno...Samo trenutek!"je rekla in iz predala vzela kalkulator."Pet!Ena desetina odstotka ti je mankala do tega, da dobiš štiri!Bodi srečna!"mi je rekla nekako jezno in mi nakazala naj se osedem.
Osedla sem se na svoje mesto in učiteljica reče:"No za danes je dovolj!Pustim vam, da pred časno greste iz učilnice!"nem je rekla in se posvetila listom na mizi.Jaz sem v tretjem nivoju, Zala in Deja pa v drugem.
Pri ostalih nivojih pa smo skupaj!"Lucy!Lucy!"se je kričala Zala med temu ko je tekla po hodniku."Kaj je!"sem ji zakričala nazaj vendar prijazno in se nasmajala.Zala se je spotaknila ob eno izmed nog.
"Aww..."je rekla tokrat bolj tiho in šepala naprej proti meni.
"Kaj je?"sem jo mirno vprašala takoj ko je prišla do mene."Ob torkih in petkih bomo imeli delavnice in ne pouka!!"je rekla veselo in se mi vrga za vrat."Amm...Zala jez to vem."sem ji rekla tiho."Nick nam je prišel povedati!"sem se zdaj jaz zakričala in jo močno objela.
Deja je prišla k nama in midvi sva ji vse povedali.Čeprav je ona to veda je vse skupaj objela in nama rekla:"Ugotovita kaj?"nam ja rekla z nasmehom na obrazu."Kaj!?"sem jo redovedno vprašala."Bosta zvedli zdajle.Pri razredni uri nam bo učiteljica nekaj posebnega in noro dobrega povedala!"je rekla na ves glas in naju še bolj močno objela.Nekako me je prestrašila, ko me je poljubila na lice vendar v redu.
"Driiiinng!!Driiiinng!!"je zazvonil šolski zvonec in razredničarka je prišla.Odklenila je vrata in nas vse poslala notri.Za nami je prišla ona in glasno zaprla vrata.Na mizo je položila zvezke in nam nakazala na se vsedemo.
Ko smo se vse vsedli nas je pregledala z očmi in odšla pred tablo."Za vas je to vse kakor vesela novica!14.junija imate konec pouka.To veste.Vendar sem se z rezredničarko sosednjega razreda zmenila, da bomo to malce spremenili!"je rekla veselo.Vsi smo mislili, da bomo s poukom končali 24.junija kakor ponavadi.Vsi smo rekli"Nee!"in v razredu je postal nemir."Tiho učenci in učenke!"je jezno rekla."Dovolite mi, da nadeljujem!7.junija se bomo vsi, ki boste oddali prijavnice odpravili v Avstralijo!Plačilo bo bilo v vrednosti 1000€.Drugo polovico plača šola.Seveda pa se je šolski svet tudi odločil, da če imate več kot deset cvekov pri katerem koli predmetu ne smete oditi v Avstralijo.To je kazen za ne dobro delo med šolskim letom!"nem je rekla.Nekatri, ki imajo več kot deset cvekov so se zgražali ostali pa smo veselo objemali prijatelje in se pogovarjali."Več piše tu na listku!Vrnite listke do ponedeljka!"nem je še dodala in se osedla za mizo.
Vsi smo listke ozeli in ga doro prebrali.
Neeext???
Kako se vam zdi?
Če dobim usaj 2 nexta dans dobite velk nexetk
23. januar 2015
u179368
u179368
Lucija je moje najljubše ime(ugani zakaj)
Neeeeexxxxttttt
23. januar 2015
ker ti je tako ime?
Hwalla oki pride en majhen

Moje življenje se vrti okoli prijateljic, Nicka in muzike...V Londonu živim že od rojstva in je moje sanjsko mesto.Ne živim ravno v središču mesta vendar ćivim na obrobju in tam mi je lepše kakor pa v središču.
Hmalu sem postajala zaspana...
Okoli naju so leteli v vrtincu pisalni listi...Prijel me je za roko in njegove ustnice so se približevale mojim.Občutila sem objem od uzadaj.Bil je topel in nežen.Ustnice so se že nežno dotikale mojih...
"Driiiiing!!!Driiiinng!!"me je zbudila budilka.˙Zmeraj me zbudi ravno pred poljubom˙sem si rekla jezno v mislih.
Odšla sem v kopalnico in se stuširala kar je pri meni potrebno.Hitro se mi zmastijo lasje in veliko se potim.
Na obraz sem si nanesla malce ličil in v torbo vrgla nekaj knjig, zvezek za dolgčas, nekaj ličil in puščico.
Obleka sem si rrozno majico, veričico in belo krilo z modrimi rožicami. Odšla sem skozi vrata in jih zaklenila.Potem pa sem stekla po pločniku in takoj za mojo hišo zavila na desno.Tam je živela Zala.Pozvonila sem na vrata in pozvonila.
Zala je odprla je vrata in že oblečena stekla ven.Objeli sva se in v smehu prišli do Dejine hiše.Ona je že čakala pred vrati in risala na list.
Naj vem povem.Je odlična umetnica.Riše čudovito in sobo ima polepljeno z svojimi risbami.
Pogledala naju je in stekla k nama.Vse smo se objele in odšle čez cesto in na levo pet korakov in že smo bile na šolski posesti.
Na igrišču se je Nick pogovarjal z svojimi prijatelji.Ericom, Tadejom in Alexandrom.
Zala je v Erica, Deja pa v Tadeja.
No ja saj sta luškana vendar je Nick lepši, prijaznejši...
Zala je pogledala Erica in se sremežljivo nasmejala.
Eric

Potem je pa Deja pogledala Tadeja.S pogledom sta se ojela in ona je postala rdeča.

Obrnila se je stran in odšle smo v šolo.
-------------__________-------------___________--------------__________-------------
Vsaj pet nextov pikci!!**
24. januar 2015
u179368
u179368
Next
24. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg