Forum
u81763
u81763
Odločila sem se, da napišem mojo prvo zgodbico. Upam, da vam bo všeč!
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Okoli naju dveh je postal meglen vrtinec. Ostala sva sama. Rahlo je nagnil glavo in njegove ustnice so se približevale mojim…
»Driiiiinn!!!!Driiiiiinn!!!!«me je zbudila budilka iz najlepših sanj. Vrgla sem jo v steno, saj sem vedela, da bom za moj rojstni dan dobila budilko kot vsako leto.
Z upanjem, da bom sanjala naprej sem se zavila v odejo in poskušala nazaj zaspati.
»Piiii!!Piiii!!«je na nočni omarici zazvonil telefon. »A?«sem rekla zaspano v telefon. »Lucy!!Pridi že ven!Ne veš koliko je ura?«me je vprašala moja najboljša prijateljica Zala po telefonu. Zaspano še z napol zaprtimi očmi sem pogledala na uro.
Kakor ponavadi je bila ura 7:12.
Zala ne prenese zamujanja v šolo zato dela tako paniko še zelo zgodaj pa čeprav je šola stran samo 15 minut.
»Pridem ven čez 28 minut!«sem ji rekla in odložila, da nebi začela kaj ogovarjati.
Odšla sem v kopalnico in se stuširala z mlačno vodo, da sem se zbudila.
Oblekla sem se poletno oblekico saj je maj, zunaj pa je že zelo toplo.

Pogledala sem se v ogledalo in preverila, če mi je čez noč zrastu kakšen mazolj. Oh na srečo mi ni.
Na obraz sem si dal make-up in odhitela po stopnicah navzdol.
Na mizi sem zagledala listek z mamino lepo pisavo. Pisalo je:
»Lindsy z očetom sva odšla na potovanje za dva dni!Vrneva se v nedeljo. Pazi na Lucy in Lino!
Poljubček mami!«
Listek sem nazaj prilepila in odšla h hladilniku.
Iz hladilnika sem vzela jagode in smetano in si pripravila sadni zajtrk.

No med temu ko jem, se vam lahko opišem.
Sem Lucija vedar me prijatelji in starši, učiteljice kličejo Lucy. Stara sem 13 let. Čez 1 teden je moj 14. rojstni dan! Hodim v 9.razred. Imam dve sestri:Lindsy in Lino.

Lindsy je 17. letnica, ki ne more oditi v šolo brez make-upa, včasih še celo doma ne more brez make-upa in je zelo važna.

Lina je pa 10. letnica, ki je nora na šolo.Jaz nje ne razumem...

Čeprav sta obedvi naivni in tečni ju imam rada.
Moji mami je ime Lara, očetu pa Leon. Vsi se začnemo na črko L.

Imam najbolši prijateljici: Zalo in Dejo.
Zala je moja soseda in hodi v isti razred kot jaz. Razlika je samo ta, da je ona bila januarja stara že 14. let.

Deja je moja sestrična v levem kolenu. Živi dve ulici stran in jo za Zalo na poti v šolo pobereva.
Stara 13. let in 14. let bo bila šele decembra.!Hodi v isti razred kot jaz in Zala.

»Zdaj imam pa dovolj!«sem rekla.
Odšla sem k vratom, ki so ves čas zvonila in jih odprla.
»Lahko prosim samo pojem zala!?«sem rekla še preden sem videla kdo je bil pred vrati.
Pred vrati je stala...
Nextam?!!?
03. marec 2012
u78786
u78786
Neeextaaj < 33
04. marec 2012
u81763
u81763
Huala< 3!

Pred vrati je stala Lina."Kaj pa ti delaš tuki?"sem jo vprašala z začudenim obrazom."Trebuh me boli in mi je učiteljica rekla, da naj grem domov!"mi je rekla in naredila žalosten obraz.
Stekla je v svojo sobo za njo pa še jaz."Samo mami pokličem, da jo neki vprašam!"sem ji rekla in odhitela v mojo sobo.
Pograbila sem telefon in poklicala mami.
Po nekaj piskih se mi je oglasila in zaskrbljeno rekla:"Kaj pa je?!"."Lina je bolana in lahko napišeš opravičilo zame, Dejo in Emmo?Plosim?"semi ji rekla."Naj ti bo vendar boš morala priti domov pred mano!"se je zaslišalo iz telefona."V redu!Dijo!"sem ji rekla in odložila telefon.
Poklicala sem še Dejo in Emmo.Obedvi sta se strinjali.Zmenile smo se, da se dobimo na avtobusni postaji čez eno uro.
V oblekico sem bila že oblečena zato sem odšla izbirati primerne čevlje.
Na koncu sem se odločila za črne čevlje s peto.

Ura je hitro minila in že sem čakala na avtobusni postaji.
Prva je prišla Zala.Oblečana je bila v preprosto oblekico.

Za njo je pa prišla še Deja.Imela je visoke pete in oblekico z rožicami.

Avtobus je pripelal in mi smo odšle notri.Nevem zakaj se peljemo z avtobusom, če pa gremo lahko do nakupovalnega mesta peš.No ja sej se meni ne ljubi hoditi.

Nekaj časa smo se peljale potem pa smo iztupile.
Nextam?!
04. marec 2012
u78786
u78786
Jaaaaaa nextt < 33
04. marec 2012
u81763
u81763
Oki nextam čez neki časa!
04. marec 2012
Neext!!
04. marec 2012
u82133
u82133
next!
04. marec 2012
neekšti.! ;3
04. marec 2012
u81763
u81763
Huala vsem bralcem!!
Nexram bolj proti večeru!!
04. marec 2012
neeext!
04. marec 2012
Neext.!!!
04. marec 2012
u78786
u78786
Hitro next!!!! < 333
04. marec 2012
u81763
u81763
Ooo...Hzuala za vse nexte!!
Nekaj časa smo se peljale potem pa smo iztopile.Vzunaj je bilo bolj mrzlo kot preden smo stopili v avtobus.Nase sem si dala črno jopico, ki sem jo ves čas nosila v torbici in odšla proti nakupovaqlnem središču.
"Lucy lahko malo bolj počasi hodiš?"me je zadihano vprašala Zala."Ja!"sem ji rekla in ostavila.Ko sta prišli do mene je Deja povedala vic in vse smo se smejale še celo nakupovanje.
Najbolj me je čudilo to, da danes nismo nič kupile.Kadar gremo me skupaj na nakupovanje kupimo ogromno oblek.˙Zakaj nismo nič kupile?˙se mi je v glavi ponavljalo vprašanje.
Doma mi je prišlo na misel, da zato, ker nas je tako zeblo."Ahh...Nee!"sem rekla naglas pred televizijo."Kaj ahh...Ne?"mi je vprašala Lindsy."Am...nič!"sem ji hitro odgovorila in odhitela v svojo sobo.
Za danes sem se odločila, da grem bolj zgodaj spati saj jutri pošemo zgodovino.
Učila sem se že ves teden in snov znam že na pamet.
Okoli naju so se vrteli listi.Prijel me je ze roko in se mi nasmehnil s tistim sanjskim nasmehom.Sklonil je glavo in njegove ustnice so se približovale mojim...
"Driiiiiiinng!!Driiiiiiinng!"me je iz sanj zbudila budilka.Seveda nova.

Vanjo sem vtrgla povšter in se zavila v odejo.
Hitro sem se zbudila in se odšla stuširati z malčno vodo.Ta me je do konca zbudila.
Pred ogledalom sem se namazala s kremo proti mazoljem in si nanesla maskaro, malo ličila in lak na nohte na nogi in roki.
Obleka sem se preprosto a vseeno lepo.

Samo pojeda sem kruh z Notello in že je bila ura 7:45.In, če vam tega še nisem omenila.Nora sem na Notello!!
Odhitel sem pret Zalino hišo vendar nje ni bilo še vzunj.Poklical sem jo.Oglasila sem jo nekaj piskih.
"Ja?"je rekla zaspano v telefon."Am..ura je že 7:50!"sem rekla v telefon....
Nextam?!
04. marec 2012
u81763
u81763
Ju3 nextam!!
04. marec 2012
u81763
u81763
Če dobim en next se potrudim next-at zele!!
04. marec 2012
neekšti.!
04. marec 2012
u81763
u81763
Ju3!!
04. marec 2012
u81763
u81763
"Ja?"je rekla zaspano v telefon."Am..ura je že 7:50!"sem rekla v telefon."Kaj?!!?"se je zaslišalo kričanje iz telefona."Daj počaki me!!Takoj pridem ven samo oblečem se!"je rekla že z bolj normalnim glasom."V redu!Ampak pohiti!"sem ji rekla mirno v telefon.
Čez pet minut je iz hiše pritekla Zala.Bila je nepočasana.Imala je že sprana in stare obleke in stare čevlje."Ja v redu!Malo lepše bi se pa lahko oblekal!"sem ji rekla."To sem prvo našla v omari.!"mi je rekla z vsakič višjim tonom.
V tišino sva hodili po ulici.Danes je imela Deja preduro zato sva same hodili do šole.
Sonce mi je sijalo v glavo in bilo je vroče.
Na nos sem si posadila sončna očala in gledala v bližno na novo narejeno kavarno.
Nextam?!?
05. marec 2012
u78786
u78786
nnneeexxxxttttt
05. marec 2012
u81763
u81763
Se opravičujem, da je kratek del bil!!Sm neki mogla nrditi!No tuki je cel del!!
"Ja?"je rekla zaspano v telefon."Am..ura je že 7:50!"sem rekla v telefon."Kaj?!!?"se je zaslišalo kričanje iz telefona."Daj počaki me!!Takoj pridem ven samo oblečem se!"je rekla že z bolj normalnim glasom."V redu!Ampak pohiti!"sem ji rekla mirno v telefon.
Čez pet minut je iz hiše pritekla Zala.Bila je nepočasana.Imala je že sprana in stare obleke in stare čevlje."Ja v redu!Malo lepše bi se pa lahko oblekal!"sem ji rekla."To sem prvo našla v omari.!"mi je rekla z vsakič višjim tonom.
V tišino sva hodili po ulici.Danes je imela Deja preduro zato sva same hodili do šole.
Sonce mi je sijalo v glavo in bilo je vroče.
Na nos sem si posadila sončna očala in gledala v bližno na novo narejeno kavarno.

"Lucy!"mi je rekla glasno Zala.Ker sem bila še malo zasanjana je nisem pogledala, me je ona pa me je z komolcem dregnila v ramo."Awčč..!"sem zastokala."Naslednič me posluši pa ne bo tako bolelo!"mi je jezno rekla."Polsušam!"sem navaličano rekla.
"Ugotovi kdo me je poklical!!"se mi je zakričala čeprav sem bila zraven nje."Nevem!"sem ji rekla in se obrnila proti šoli.Zame-mučilnici.
"No ti povem po koncu pouka!"je rekla in stekla Deji v objem.
Jaz pa sem počasi kakor polž hodila proti Zali in Deji.Ko sem končno prilezla do tja sem Dejo objela in odšla v notranjost šole.
Zame se je danes dan začel slabi in še slobo se počutim.
Prispela sem do razreda in se osedla v svojo klop.
Po zvonenju je učiteljica vstopila v učilnico.Za njo je hodil...
Pozor ni novi učenec!!
Nextam!?!?
05. marec 2012
next
05. marec 2012
u81763
u81763
Huala!< 33333 Nextam bolj proti večeru!!!
05. marec 2012
u81763
u81763
No jutri nextam!!!
05. marec 2012
u81763
u81763
Manjkrat bom bila zj gor in zato bodo nexti dalši in redkejši.!!
Lada vas mam.!< 33333
05. marec 2012
next
05. marec 2012
u81763
u81763
Mogoče pride krajši del zdajle!!!
05. marec 2012
u81763
u81763
Za njo je hodil Nick.
Ja on je moja ljubezen!Kako je lep.Tiste njegove modre oči v katerih se izgubiš.Juuj!

Njegov popouni nasmeh!V njmu samo sanjam, kadar pa se mi približa pa čisto zardim.
"Nick je prišel vam nekaj povedati."nam je rekla veselo in sproščeno učiteljica."Smo zadnji letnik in čez dva tedna-natančneje 22.5.2012 bomo imeli šolski ples, iki ga bomo pripravili a in b razred skupaj.Ob torkih in petkih ni pouka vendar je namesto tega delavnice.Kot predsednik devetih razredov sem se odločil, da bomo imeli zabavo v diskoteki SomeLife.!Nasvidenje!"je rekel in mi pomežiknil.
On meni?Nee!Nikoli me ni niti pozdravil kaj šele se z mano pogovarjal.
Nasmenila sem se mu in čutila toploto na mojih licih.
Pouku nisem več sledila la mislila sem na Nicka.On je zame popouen!Sanjala sem v vseh mogočih stvareh za okolico se pa nisem zanimala.

"Lucija!Vidim, da ne slediš več pouku!"mi je iz sanjarnjenja zbudila učitljica."Prekleti učitelji!"sem si rekla.Ugotovila sem, da sem to rekla naglas.Zelo naglas."Lahko prosim ponoviš to kar si rekla!"mi je z jeznim pogledom vprašala učiteljica."Nič!"sem ji hitro odgovorila."Še dobro, da nič!"mi je rekla in me pogledala jezno.
Spet se zašla v sanje...
Pogledala sem skozi okno.In gedala ptice.So svodobne in hkrati ujete.

Nextam?!!?!
05. marec 2012
u71017
u71017
Neext,itak!
05. marec 2012
u81763
u81763
Oki, še vsaj pet nextov!!!
05. marec 2012
u78786
u78786