Forum
u109093
u109093
Hei! Sem Megan Nicole Clark in sovražim moje drugo ime saj je tako ime očetovi ženi (baje) saj mi mami noče čisto nič povedati o očetu. . Stara sem 17 in živim z mamo v Californiji, Santa Clartita. Moje rojstno mesto je sicer London a sta se mami očka ločila, ker je imel oči že družino z drugo žensko. In to pomeni, da imam nekje pol brate ter pol sestre. Z mamo se veliko seliva zadani njene slava ali pa nama mesto preprosto ni všeč. Moja mama je po poklicu slavna igralka. Obožujem petje ter skejtanje in srečna sem, da imam posluh po očetu, no saj tako je rekla mama. Skejtati me je naučila moja bestika An saj ima ona starejša brata, ki sta jo naučila. Poznava se že od vrtca in od takrat sva ne ločljive. Ona je res oseba, ki te zna potolažiti ter nasmejati do solz je res najboljša oseba kar sem jih kdaj videla.

Živjo! Sem Anna Christina Ashton a kličejo me An. Stara sem enako kot Meg torej 17 a kmalu bova obe 18 in komaj čakam. Imam dva brata, ki sta totalnoma najbolj tečna brata na svetu. Čisto nič ne znata poskrbeti zase res sta kot dva dojenčka. Ampak če pogledamo v dobri luči saj me vsak dan nasmejeta ter obožujem igranje nogometa z njima. In hvaležna sem jima, da sta me naučila skejtati. Poleg nogometa, skejtanja,… je moja strast petje.

Next ?
23. oktober 2012
next
25. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg