Forum
Hellow.
Torej ker mi je dc sem odločla da bom pisala še eno zgodbico. c:
In upam da boste brali.
+Če je že kakšna zgodbica z istim naslovom je nisem fejkala.

Ellow'. Sem Anamarija na kratko Ana ker sovražim ime Anamarija. -.- Imam 14 let in letos grem v deveti razred (počitnice soo). Vsi moji prijatelji pravijo da sem nekoliko 'nora'.
Imam tudi mlajšo sestrico Elo in mlajšega brata Simona. Oba sta neemogoočaa.
Tukaj je tudi moja najboljša prijateljica Lucija ki je prav tako malo nora. x'D
Večina ljudi ko sreča mene in Lucijo misli da smo dvojčice in govorijo kako smo si podobne.

Jas:
http://favim.com/image/227208/

Lucija:
http://favim.com/image/228424/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Anamarija!" je z jeznim glasom zaklicala mama.(Vedno ko je jezna me pokliče s celim imenom saj ve da to sovražim).
"Kaj bi rada!" sem se zadrla.
"Utišaj glasbo ali pa boš ostala brez računalnika" je zaklicala mama.
Zavila sem z očmi in nekoliko utišala muziko.
Mama, ki očitno še ni bila zadovoljna je prišla v sobo in mi izključila radi.
Grdo sem jo pogledala, mama pa je odšla iz sobe.
"Anamarija" sta zaklicala Simon in Ela ter pridirjala u sobo.
"Pa kolikokrat vama še moram povedati da me ne kličita Anamarija!" sem se zadrla.
Ela se je namrdnila in se usedla na posteljo.
"No kaj bi rada" sem rekla.
"Nič" sta odgovorila Ela in Simon v en glas.
"No potem pa ven iz sobe tečnobi mali" sem se zadrla in ju nagnala iz sobe.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Next? :*
24. februar 2012
Next.!
24. februar 2012
next c:
24. februar 2012
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zaprla sem vrata in se ulegla na ležalnik na balkonu. Kmalu mi je zazvonil telefon.
"Lucijaa!" sem se zadrlaa. Nekaj ljudi ki je hodilo po cesti se je ozrlo. Zarežala sem se. "Anaaa!" se je nazaj zadrla Lucija. "Kako si mi?" sem malo utišala glas. "Supeer ti?" me je uprašala Lucija. "Nevem. Tamala dva težista mama tudi. Torej ne preveč dobro" sem odvrnila. "No ja. A bi šla na bazen?" me je uprašala Lucija. "Ok. Čez pol ure pred tvojo hišo" sem rekla in prekinila.
Skočila sem z ležalnika in odprla omaro. Po 10 minutah sem končno našla kopalke.
V torbo sem dala brisačo in kremo ter nekaj denarja. Oblekla sem kopalke in kratke hlače&živo zeleno majico brez rokavov. Stekla sem v spodnje ndstropje in vzela ledeni čaj iz hladilnika. "Kam pa kam?" me je pred vrati ustavila mama. "Na bazen z Lucijo" sem odvrnila in si obula japonke. Mama je zauzdihnila. Bila je navajena da sem ji povedala kam grem šele ko sem se odpravila. Odprla sem vrata in stekla do Lucijine hiše. Pozvonila sem. Vrata je odprla Lucijina mlajša sestrica Karin. Pozdravila sem jo in mimo nje stekla v Lucijino sobo. "Ellow'" sem jo pozdravila ko sem prišla v njeno sobo. "Ellow" me je nazaj pozdravila Lucija. "Grema?" sem jo uprašala. "Jap. Samo še pijačo uzamem" je rekla Lucija.
Zdirjali sma po stopnicah. Lucija je uzela pijačo in stekli sma ven.
Lucija je naštimala muziko na njenem telefonu. Bila je najina najljubša pesem. Začeli sma peti zraven in ljudje so naju začudeno gledali. Saj sem povedala da sma nore. x'D
Prišle sma do bazena. Plačali sma ustopnino in poiskali senco. Torbe in oblačila sma pustili na brisačah in se pognali v vodo. Zabavali sma se dokler naju niso 'nagnali' ven saj se je bazen zapirau.

Yellow diamonds in the light
And we're standing side by side
As your shadow crosses mine
What it takes to come alive

It's the way I'm feeling I just can't deny
But I've gotta let it go

We found love in a hopeless place

Sma pele ko sma se vračale domou. Pred hišo sma se poslovile in objele.
Vstopila sem v hišo in videla nepozaben prizor. Mama je bila 'zvezana' na stolu, Simon in Ela pa sta ji lase pobarvala s temperami.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Next? :3
24. februar 2012
ahahha ja dej:3

P.S: h ttp://www.igre123.com/forum/tema/just-another-story-man/29832/ prebereš?
24. februar 2012
u81067
u81067
next:3
25. februar 2012
u79050
u79050
nekst,tisto zadnje ko je mama bla privezana in pobarvana -nemorem se nehat režat :*
25. februar 2012
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Začela sem se režati in stekla v sobo. Dala sem sušit kopalke in brisačo ter vzela laptop.
Vpisala sem se na fb in Twitter. Na fb-ju sem Luciji nabijala obvestila (skos to počnemo :'D). Zaslišala sem kričanje iz sosednje sobe. Dobro da si sobe ne delim s Simonom in Elo. Grozna sta! Z interneta sem si potegnila še nekaj epizod od Hausa potem pa šla v kuhinjo. Mama se je očitno že osvobodila in si je zdaj prala lase.
Iz hladilnika sem uzela frape (mama dela najbolše) in se usedla pred televizijo.
Gledala sem risanko Phineas&Ferb. Najbolša je! Po stopnicah sta pritekli 2 največji tečnobi (simon&ela). Skočila sta na kauč in nekaj čaca lepo sedela. Potem pa sta se očitno odločila da me bosta žiucirala, in sta začela skakati po kauču. Zmajala sem z glavo in se odpravila u sobo. Poklicala sem Lucijo. "Ja? Ana? Kaj narobe?" se je prestrašeno oglasila Lucija. "Ne paničari Lu (tko jo kličem). Use je uredu." sem smeje rekla. "Zakaj pa me potem kličeš?" me je uprašala Lucija. "Nevem. Ker mi je dc recimo?" sem se skoraj zadrla. "Enako. Mama teži sto na uro. Mislim zakaj naj bi jas zdj pospraula sobo? Če so pa počitnice" se je čemerno zadrla Lucija. "Mja. Neboš verjela kašen prizor sem dans vidla ko sem prišla u hišo" sem rekla. "Tebi use verjamem. Pri vas je itak use mogoče" je rekla Lucija in se zasmejala. "Torej. Tamale dva sta mamo zvezala na stou in ji lase pobarvala s temperami" sem se zarežala.
"Hahahahaha. Ne!" je rekla Lucija. "Hahahahahaha. Ja!" sem ji v smehu odvrnila.
"Okj dj. Mama teži. Spet" je rekla in prekinila. Vrgla sem telefon na posteljo in se usedla na tla. In zdaj najtežje uprašanje. Kaj čemo delat? "Ana. Pridi mi pomagat premaknit to omarico!" se je zadrla mama. "Pa nisem mislila tega, no" sem zagodrnjala in se po polžje odpravila dol.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
25. februar 2012
u71779
u71779
next.
25. februar 2012
Next.!
26. februar 2012
next n.n
26. februar 2012
next (:
Ful mi je ušeč
26. februar 2012
Nextiii.!
27. februar 2012
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Hahaha. Wtf?" sem zazijala ko sem prišla tja. Pred vrati je stala mama in za njo velika omara. "Ma kaj? A je to zate omarica?" sem rekla in jo pogledala. Mama mi je namenila grd pogled, zato sem utihnila. Pomagala sem ji prestaviti omaro v dnevno sobo. "Auu!" sem zakričala ko me je Ela uščipnila. Z roko sem se prijela in pozabila da držim omaro. Padla mi je na prst. Še enkrat sem zakričala. Grdo sem pogledala Elo in vrgla v njo prvo stvar ki je bila blizu. "Da nebi!" sem se zadrla ko se mi je Ela priplazila za hrbet. Nekaj je zagodrnjala in odšla v svojo sobo. Odšepala sem v kuhinjo in iz predala uzela obkladek. Vsedla sem se na kauč in začela brati Bravo (revija). "Drinn, drinn" mi je pozvoniu telefon. "Prosim?" sem se oglasila. "Prodajamo priročnik za osnovnošolce. Bi ga kupili?" je dejal ženski glas. "Kaj mi bo priročnik za osnounošolce?" sem uprašala. "Tam najdete pomoč pri useh predmetih bla, bla,bla" je nakladala tetka. Zavila sem z očmi in prekinila. "Kdo je biu?" me je uprašala mama ki je ravnokar prišla v dnevno sobo. "Ona teta ko knige prodaja" sem rekla. Mama je prikimala. Zazehala sem. Počasi sem se odpravila v zgornje nadstropje. Stuširala sem se in si umila zobe. Oblekla sem si rastegnjeno majico, ki mi je služila kot pižama. Ulegla sem se v posteljo in takoj zaspala. Naslednje jutro sem se zbudila in zaspano odtavala v kuhinjo kjer sta Simon in Ela že razgrajala. Na kruh sem si namazala Nutello in šla gledat TV.

http://favim.com/image/145669/

Zazvoniu mi je telefon. "Luu!" sem se zadrla. "Anaa!" se je Lucija zadrla nazaj. "Kako si mi?" sem se še vedno drla. "Super. Gremaa u šopiing?" se je zadrla Lucija. "Jaa. Veš da! Ob 3h?" sem rekla. "Okeej. Baaaj" se je zadrla Lucija. "Ofkaaj. Čau" sem se zadrla in odložila. Dokonca sem pojedla kruh in Nutello potem pa se šla preobleč. Oblekla sem si kratke hlače in ponošeno sivo (kratko) majico.

http://favim.com/image/313344/

Umila sem si zobe in spela lase. Malo sem pospravila po sobi nato pa se odpravila v kuhinjo. Naredila sem si limonado, saj je bilo zelo vroče, nato pa šla na balkon. Zagrnila sem 'zaveso' ki mi je delala senco in se ulegla na ležalnik.

http://favim.com/image/79939/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
27. februar 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *_____*
27. februar 2012
še 3 nexte od različnih
oseb :**
28. februar 2012
oseba 1.:Next.!
oseba 2.:Next.!
Jaz:Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
28. februar 2012
ne upoštevam tegaa c:
28. februar 2012
next
28. februar 2012
u81067
u81067
next:3
04. marec 2012
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Driiiin, driiin!" mi je zazvoniu telefon. "Ja?" sem se zaspano oglasila. "Dober dan! Iščem Saro Papuž!" je zakruril nek gospod. "Tukaj ni nobene Sare Papuž. Najbrš bo pomota" sem ostala vljudna. "Oprostite" je zakrulil in prekiniu. "Anaaaaa! Kosilo" mi je zaklicala mama. Vstala sem z ležalnika in se odpravila v jedilnico. Za kosilo smo imeli hamburgeer. *_______* Hitro sem pojedla nato pa stekla po stopnicah. "Anaaa. Kam greš?" me je ustavila mama. "Ob 3h sz Lucijo v šoping" sem rekla in stekla v sobo. Oblekla sem si kratke hlače iz đinsa in živo zeleno majico brez rokavov. Vzela sem si nekaj denarja in telefon. Obula sem si še japonke in stekla ven.Usedla sem se na robnik in čakala Lucijo. "Ellow'" je zakričala Lucija takoj ko je odprla vrata. "Ellow'" sem zakričala nazaj. "Grema?" je uprašala. "Sevedaa" sem zakričala in stekli sma do avtopusne postaje. Z avtobusom sma se odpeljale do šoping centra. Šli sma po vseh trgovinah in si kupili mnogo lepih reči. Ob 7h sma se utrujene privlekle do avtobusa ki naju je odpeljal nazaj domou. Poslovile sma se in se odpravile usaka v svojo hišo. Vstopila sem in vrgla japonke k omari in stekla v sobo. Prižgala sem laptop in pogledala nekaj epizod Pretty Little Liars. Fulnajbolša jee. *.* "Auuu!" sem zatulila ko me je Simon boksnil v brado. Grdo sem ga pogledala in mu pokazala jezik. "Uuu. Kaj maš to?" me je z zanimanjem uprašal. Začudeno sem ga pogledala in uprašala: "Kaj to?""Aveš uno stvar u jezikuu" mi je počasi povedal Simon. "Nekej pač" sem mu zabrusila. Šele zdaj sem se spomnila da me je Lucija prepričala da si grem z njo naredit pirsing. Simonu sem hotela reči naj bo tiho a je bilo prepozno. Že je tekel po stopnicah do mame. "Okej. Zdj sm pa mrtva" sem rekla in se vrgla nazaj. Z glavo sem butnila v zid in zakričala. Pa kaj se jas zmiraj butam? :'o
Mama je prišla po stopnicah. "Pokaži" je z nenavadno veselim glasom rekla mama. Začudila sem se in počasi odprla usta. Mama se je zasmejala, jas pa sem jo uprašala: "A nisi nič jezna?" "Pa ne. Veš, tudi mi ko smo bili stari toliko kot ti smo si to naredili le da smo uporabili bucko" je rekla mama in mi pokazala njeno 'bucko'. Imela jo je zadaj na vratu kjer so jo lasje prekrivali. Pogledala sem jo in se nasmehnila. Mama je vstala in šla nazaj v spodnje nadstropje. Šla sem na balkon in gledala čez ograjo.
"Nejaa!" sem zakričala ko vame priletel vodni balonček. Neja se je smejala na sosednjem balkonu (živimo v vrstni hiši paač). "Se ti bom že maščevala" sem rekla in stekla nazaj v hišo. Preoblekla sem se saj sem bila cela mokra. -.-
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Next? :'3
04. marec 2012
next
04. marec 2012
next :'3
05. marec 2012
u81067
u81067
next;3
06. marec 2012
+če hoče kdo da ga obveščam naj napiše c''':
06. marec 2012
u81763
u81763
Nextiii< 3333333333
06. marec 2012
neeeeeeext :$
sej mene obveščat ni treba,
sem že obveščena na fbju :'D
06. marec 2012
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Stekla sem nazaj na balkon in se zadrla: "Nejaaaaaa!" "Anaa" se je zadrla Neja nazaj.
"Kdaj ste prišli? Kje ste bili? Kako je bilo?" sem jo hitela spraševati saj je bila na počitnicah. "Ej. Počasi" je smeje rekla Neja. "Torej bili smo v Londonu, pišli smo pred 2 urami, bilo je najbolše" je v enem dihu rekla Neja. Nekaj časa sem še strmela v Nejo, nato pa jo uprašala: "Si kaj govorila s Klaudijo?" "Jap. Poklicala sem jo in povedala mi je da pridejo ju3. "Supr." sem zavriskala. Neja se je skobacala na moj balkon in obe sm se usedli na ležalnik. Še nekaj časa sma se pogovarjali nato pa je Neja morala domou oziroma na sosednji balkon. :'P Bilo je že pozno zato sem se preoblekla v mojo 'spalno' majico in se ulegla v posteljo. Z Lucijo smo se še nekaj časa pogovarjale po telefonu, nato pa sem zaspala.
"Anaaaaaaaa!" se mi je na uho zadrla Ela. Tako sem se ustrašila da sem padla s postelje in z glavo udarila v predal. Zakričala sem in si drgnila glavo.
"In zakaj si me sploh zbudila...ammmmm... ob 8h?" sem uprašala Elo. "Ma ja noo.. Uglaunem v sosednjo hišo so se vselili novi sosedje" je nakladala Ela. "In zato si me morala zbuditi?" sem jo uprašala in se skobacala nazaj v posteljo.
Elo sem zapodila iz sobe še preden je lahko kaj rekla in poskusila zaspati nazaj.
"Ahh. Sovražim te Ela" sem zagodrnjala in se počasi odmajala do kopalnice. Umila sem si obraz in si spela lase v figo. Oblekla sem si kratke hlače in navadno kratko majico. Spomnila sem se da je Neja rekla da danes pride Klaudija. Komaj čakam!
Odgrnila sem zavese in sončni žarek mi je posvetil u obraz. Šla sem na balkon in se vsedla na ograjo. "Živjo" sem zaslišala glas za sabo. Tako sem se prestrašila da sem skoraj padla z ograje. Obrnila sem se in zagledala......
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Next? :"3
06. marec 2012
Aja pa še slika od Neje:

08. marec 2012
neeext.
Kdo je Neja? in Klaudija?:$
08. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg