Forum
hjaaa ta zgodba govori u moiieem ampak res sam MOJEM lajfuu
kr je to MOJ lajf ;DD
no iaa ....

u moiji zgodbi nastopaio:
sovražnici sara in nika
bff kiki in lisa

no nadalijujeem ?

a nextaam ...^^ ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. april 2011
u32953
u32953
nadaljuj
16. april 2011
u44629
u44629
Next.! =3
16. april 2011
next!
16. april 2011
zgodba je mal scarry
a useiieen nextam .....ai..pozablja sm povejdat da guvori med drugim tut u dohovih ...sejen nextam??
16. april 2011
NEXTAJ jaaaa
16. april 2011
u32953
u32953
next
16. april 2011
no z kiki sma šle u šolo tk ku ponavat;
pugovarjale sma se u ID discoveriju kr nama je fuul cool
kiki - komi čakam dons ub šestih ;$$ (id discoveri-ghost lab)
balžka-jst tui )
kiki-jst se že buiim xD
blažka- kiki men si caar ;D
kiki-I know baby
In končno je napoču trenutk (id discoveri)
in tm je blo use ful scary pa duhove so klical ...in glih ku je reku edn na tv-ju : ko bodo dugovi prišli..je kiki rekla : nej ti ga putegnejoo...s kiki sma se seveda ful režale ..pa kokice žrlee...sam pol puznei pa neki ni blo glih faain ku je luster paduu^-^
pol iie kiki rekla da more na cekret
in čez pet minut iiee kiki zakričala....................
next?
16. april 2011
next¨!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. april 2011
no in jst sm stekla dol in prašala kiki kaj je ...ona je rekla da ku je šla na cekret in sta io sara in nika skos snemale ku pa je hotla vodo putignat pa je vidla saro pa nino k sta jo snemale oz. sta ble pr oknu in s tistim šiptarski fonim snemalee......in se ji smejale in baje da je kiki čula da sta rekle ''komi čakam da dama tole na fb''
no in kiki je bla cela iz sebe kr ve kake bodo posledice če bi oz. ''bodo'' dale ta video na fb
in jst sm šla du nininga doma pa jo užgala ukol buče in ji rekla da če takoi neda telefona sm in u pričo mene zbriše ta video bo še boga (ne se čudit zaka sm šla sam du nininga doma in to zato kr sma susede, sara je pa že takrat šla domu ona je pa dve ulici naprei tk da se mi ni lubl tja hodit) in ona mi je dala usa prestrašena njen iPhone in jst sm bla tk jezna da sploh nism zbrizala ampak ga ''fuknala'' na betonske tle ...ona si seveda ni upala to povedat doma kr bi mogla tut puvedat ka je una nardila ,s saro sm pa čist isto nardila enkrat ku sm šla na sladulet ku je hotla enmu ta video kazat use se je končalo fajn
next?
16. april 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!
16. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg