Forum
Hej!
Zgodba je delnoma iz mojega zivljenja, delnoma pa je izmisljena. Imena oseb so izmisljena.

Sem
30. julij 2015
Sem Ann. S starsi zivimo v Urbinu, Italiji. Sem edinka. Sem albinka, torej moja koza nima pigmenta in imam se polno drugih tezav. Na soli nisem priljubljena, zaradi govoric da smo albini le druga podoba hudica. V prostem casu ne smem zapuscati hise, saj nas - albine, ubijajo, rezejo okoncnine nasega telesa, nas posiljujejo itd. Albini smo redki, nobeden izmed mojih sorodnikov ni albin. S starsi zivimo v dvonadstropni hisi, ki si jo delimo z italijani po priimku Bellezza. Njihov priimek pomeni lepota. Vsi "Bellezzovi" so cudoviti. Njihova polt je kot da bi bila brez pigmenta, njihove oci so temnorjave in vsi izgledajo zelo intelegentni.

Po solgih pocitnicah se je zacela sola. Zjutraj mi ob 6.00 zacne piskati budilka. Polna energije ugasnem budilko in grem v kopalnico da bi si umila zobe. Oce in mama sta odsla v sluzbo ze malo pred 5 zjutraj, zato mi ni bilo treba skrbeti da bi bila preglasna. Ko pridem v kopalnico, vidim cez celo ogledalo nalepljen velik list z napisom "Abbiamo bisogno di parlare" (Morava se pogovoriti). V levem kotu je bil z neverjetno lepo pisavo podpisan Pat Bellezza. Pat je 2 leti starejsi, vendar druga o njemu ne vem. Sporocilo me je presenetilo. Pat je bil le znanec od dalec, nikoli se nisva pogovarjala, le pozdravila. Ni hodil na isto solo kot jaz, pravzaprav sploh ne vem na katero solo je hodil. Sedla sem na rob kadi in natancno pregledala list ki sem ga snela iz ogledala. Na zadnji strani je bilo napisano "Amore" (ljubezen). Nicesar nisem razumela. Odlocila sem se da se bova s Patom pogovorila pri vratih (ker zivi v spodnjem nadstropju hise), ce ga bom seveda nasla. Oblekla sem si temne jeans hlace in ohlapen siv pulover z rdeco vrtnico. Nadela sem si soncna ocala, obula gleznarje, vzela torbo in se odpravila proti vratom. Ura je bila sele 6.30, zato je bilo se nekoliko hladno, prav taksno vreme kot ga obozujem. Pri vratih je na leseni klopi sedel Pat. Videti je bil izjemno prestrasen. "Zdravo, videla sem tvojo sporocilo, ali potrebujes kaj?" sem ga vprasala. Ni odgovoril, le pogledal me je v oci. V njih je bilo polno bolecine in trpljenja. Bolecina njegovih oci me je prisilila da sem se vsedla na klop. Pat je zavzdihnil. "Ann, morava oditi," je rekel. Nisem ga razumela, kako za vraga je zdaj kar naenkrat hotel da grem z njim? "Pat, kaj govoris, kam morava iti in zakaj midva?" sem ga vprasala. Oci so se mu utapljale se v vecji bolecini, rekel je: "Pojdi v solo, pobral te bom pri kavarni, ne skrbi za svoje stvari, za vse bom poskrbel." Nezno me je poljubil na lice in se zazrl v sonce. Kaj se je pravkar zgodilo? Znani neznanec me hoce ugrabiti? Kaj se dogaja, zakaj morava oditi, zakaj jaz in on? Stopila sem korak nazaj in mu odvrnila: "Kaj ce nocem iti nikamor? Pravzaprav nimas me pravice prisiliti v to! Zakaj bi sploh odsla kam s tabo?". Pogledal me je v oci in me v trenutku raznezil. Ne, sem si vpila v glavi. Kaj se dogaja? Kaj hoce? Zagotovo ima madtne namene z prodajo mojega telesa (o ja, nas - albine, prodajajo po vec kot 60.000€). V oceh se mu je spet prikazala bolecina, potrto je rekel: "Ann, prosim ne otezuj mi zadeve, verjemi da ti nocem nicesar slabega." Ne, kaj pa oce in mati? No, seveda bi z veseljem odsla v neznano s sexy Patom, ampak kaj za vraga se dogaja? "Kaj pa oce in mati?" sem ga vprasala. "Oprosti, ampak za niju ni pomoci," je zalostno odvrnil. "Kaj kaksne pomoci, Pat takoj mi povej kaj se dogaja!" V oceh so mi ze vrele solze, nekoliko od adrenalina, nekoliko od nevednosti. "Glej Ann, mi Bellezzovi smo vampirji. Kristjani nas hocejo spet uniciti, zato moramo pobegniti. Med nama je posebna vez, ker te ljubim Ann. Kristjani bi ubili tudi tebe, zato moras pobegniti. Tvoja starsa nebosta prezivela, zal mi je," je odgovoril. V glavi se mi je zavrtelo, padla sem v njegove mocnate roke in vse je postalo temno...

5 nextov za nadaljevanje
30. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg