Forum
u93404
u93404
„Ampak,“ sem poskusila izgovoriti stavek do konca. Vendar se je Sally med tem časom že obrnila in odšla svojo smer. Sesedla sem se na klopco in začela jokati kot dež. Moja najboljša prijateljica, s katero sva preživljali prelepe trenutke od vrtca naprej me je nekako... prevarala? Pridružila se je klapi `najpopolnejše´ punce na šoli Allison. Kako je lahko to naredila? Še včeraj sva brezskrbno pili kakav v najinem najljubšem baru in skupaj nakupovali. Solze so kar lile iz mene in z rokavom jopice jih za sproti nisem morala brisati. Pri čem je Allison boljša od mene? Zato ker je bolj priljubljena? Bolj važna? Bolj privoščljiva in samozavestna? Glavo sem si zakopala v dlani. Ann zbrati se moraš! Še enkrat sem si obrisala solze. Nato sem vstala. Z majhnimi koraki sem obkrožila park. Nimam več najboljše prijateljice. Sprijazniti se moram z dejstvom. Gledala sem okrog sebe. Povsod so bila dekleta, skupaj so se smejale in zabavale. Kot bi gledala mene in Sally. Vendar nikoli več ne bo tako. Nikoli. Nimam je več. Na lice mi je spolzela še zadnja solza, ki sem jo imela v sebi. Srce se mi je dobesedno trgalo na pol. Sem jaz kriva zato? Začela me je boleti glava in odšla sem domov. Ko sem odprla vhodna vrata sem se izmuznila v svojo sobo. Tam sem se še enkrat zjokala. Zakaj sploh še živim?

Next?
20. avgust 2012
u93404
u93404
Ann:

20. avgust 2012
Pretresljivo itak da next
21. avgust 2012
u93404
u93404
Zjutraj sem se težkih kosti zbudila. Vzglavnik je bil moker od sinočnjih solz. Iz omare sem nase navlekla prvo stvar, ki mi je prišla na pamet. Bila je sobota, torej imam še cel vikend, da se zberem. Moram se. „Vitamine rabim,“ sem mrmrala, ko sem vstopila v kuhinjo. Ožela sem pomarančo ter jo razredčila s vodo ter namazala kos kruha s borovničevo marmelado. Nato sem se usedla za mizo. Kaj naj počnem? Starša sta v službi, Sally pa me je `prevarala.´ Ob zadnji misli me je zapeklo pri srcu. Ne bom spet jokala sem si si govorila. Po zajtrku sem si nadela jakno in odšla ven. Na sprehod. Jesenski veter mi je valovil lase, jaz pa sem bila nekako žalostna. Gledala sem v tla. Je lahko na svetu še srečnejši človek od mene? „Avč,“ sem se naenkrat znašla na tleh. Glava me je nekoliko pekla. „Oprosti, si dobro?“ me je s tal pobral nek fant. Pogledala sem ga v oči. Bile so nežno zelene in rjavkasti lasje so jih prijazno poudarjali. „Da, meni oprosti,“ sem se mu nasmehnila. „Jaz sem kriv. Kako naj se ti oddolžim?“ me je vprašal. „Povabi me na sok,“ sem zinila. Op, še nikoli nisem bila tako samozavestna. „Pa pridi,“ mi je pokazal vrsto belih zob. Odpeljal me je v nek bar, v katerem nisem bila še nikoli. „Kakšnega boš?“ mi je v roko potisnil velik list. `Tu pa imajo izbire´ sem si mislila. „Jagodnega,“ sem se na koncu odločila. „Kako ti je ime?“ „Ann,“ sem mu odgovorila. „Lepo ime. Jaz sem Max.“ Izvedela sem še, da študira v prvem letniku, torej je leto starejši od mene, ter da so se pred kratkim preselili sem. Povedal mi je še nekaj šal, in popolnoma sem pozabila na vse drugo. „Adijo,“ sva se pozdravila po prijetnem druženju. Res je prijeten fant. Vendar se nisem zaljubila, če to mislite. Čudovit prijatelj bi bil. Popolnoma sem pozabila na vse moje težave. Res sem ga spoznala v pravem trenutku.
Max:

21. avgust 2012
u93404
u93404
To je bil next, posvečen moji prvi bralki.
21. avgust 2012
Nex ful dobra zgodba pa HVALA
21. avgust 2012
pa sori kr smetim ampak je res ful dobra zgodba

http://www.igre123.com/forum/tema/my-crazy-lief/40839/1
26. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg