Forum
1.DEL.
Bilo je petek zvečer. Vsi so odpotovali. Bila sem doma.Sama. Nevem zakaj ampak bilo me je strah. V hiši je bilo tiho,slišali so se samo moji kliki računalniške miške. Pogledala sm na uro in tako izbulla uči da so mi skor padle vn. Ura je bila pol enih zjutri.Spat bo treba. Ugasnila sem luči in se počasi ulegla v posteljo. Na njej je bilo nekaj trdega. "faaq" sm hitro izdavila. Bilo me je strah. Preveč strah. Le kaj je to "trdo"? Ustrašila sem se da ni slučajno kakšna roka od trupla..ali pač? ampak ne. Motila sem se. Nobeno truplo ali roka ni bila. Bila je navadna flaša cocacole ki sva jo zadnič s Pio pile na moji postelji. Tedaj pa sem po hodniku zaslišala korake. Bilo me je tako strah da sem si odejo potegnila do glave in jo tako tiščala da sem se skoraj zadavila. NEEXT? *___*
08. julij 2010
XXL
neexxxttttt
08. julij 2010
XXL
ok zgodbaaa
08. julij 2010
Next. :3
08. julij 2010
XXL
neeexxttt proosiimmm
08. julij 2010
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT D:
08. julij 2010
no le nextaj...
08. julij 2010
Okeei. Čez urco al pa due napiše. ;}
09. julij 2010
NEXT PROSSSM!! K JE ZAKOOON!!!
09. julij 2010
2.DEL
Da se mogoče res nebi zadavila oddejo sem si jo potegnila iz glave čeprou me je blo strah. Na hodniku je nekdo prižgal luč in odprl vrata moje sobe v kateri sem točno v tem trenutku ležala sama. Zgubana roka se me je dotaknila. "aaaaaaa!" sm zakričala. Vedela sem da se me dotika nekak človek. Mislm duh. Še naprej sem kričala "aaaaaq!" saj me je "duh" še kar vedno držal za roko. Potem pa kar naekrat se je "duh" odmaknil in prižgau luč v sobi. "kaj se pa dereš?" je rekla moja soseda za katero sm mislila da je duh. Soseda mi je rekla da me je prišla samo pogledat če sem v redu. In u tem trenutku sem bila. Prasnila sem v smeh saj je namesto "duha" bila soseda. Ampak more še vedno ni bilo konec. Danes nadaljujem. Če bo dovolj komentarjou: "NEXT"
09. julij 2010
NEXT. :3
09. julij 2010
okej nej bo. Čeprou ie sam ena npisalaa.xD
3.DEL:
Kot sem že umenila nočne more ni bilo konec. Zaslišala sem ropot kozarca ko je zletel iz pulta. Zdaj pa dost sem si rekla. Nisem več 3 letni otrok da bi me bilo strah. Počasi sem zlzla iz postelje in odprla kuhinjska vrata. Nootri ne bilo vse na tleh. Kozarci vsi razbiti,hrana razmetana po tleh in posode,ni jih bilo več. Razen ročaj je še kakšen ostal. Nekdo je bil tukaj sem si rekla. Ampak kdo? To sem si govorila v glavi in ne naglas. Ampak zgleda da me je en tudi v glavi slišal. Neznan glas je rekel: "Jaz sem to naredila" "hhh" sm si rekla. Kdo si? Zakaj me strašiš? Nobeden ni odgovoril. Neznana senca me je potegnila za rokoav moje nove pižame. In ačela govoriti kako jo je pred 6 leti v nesreči zbil avto. Zdaj je postala duh in straši po domovih. Terroe-e-ej-j..sem jecljala. Torej me boš ubila ali pač? Neznan glas je izginil in senca tudi. ah,samo prividi in prisluhi sem si dejala. Ulegla sem se v posteljo. Mokra je bila! ;O Zdaj pa res no! zavpila sem: "KDO JE TUKAJ?!" Nadaljujem?
09. julij 2010
next
20. avgust 2012
Next
19. november 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg