Forum
u47207
u47207
hey! sem Pia in to je kratka zgodba o mojem lajfu.
tko da pliss berte in komentirajte!

1.
"driiiiin, driinn, driinn..." je zvonila moja stara budilka. počasi sem se prebujala. pogledala sem na uro in zavzdihnila. bog, zakaj mi Kaja vedno naštima budilko tako zgodaj? ona pa še tam spodaj lepo spančka. grr... ji bom že vrnila. a kar je, je. če se enkrat zbudim ne morem več nazaj zaspati vsaj še eno uro ne. in to Kaja dobro ve. vstala sem, se preoblekla iz pižame v sveža oblačila čez dan in kar se da glasno odcopotala po stopnicah dol v kopalnico. umila sem si obraz in se naličila. spet sem glasno copotala nazaj v sobo. še preden sem zaprla vrata sem od spodaj zaslišala krik "madona, pia! malo bolj tiho!" ja to je moja tečna sestra Kaja. O njej sem vam pravila. grozno je lepa in kar je še najhujše, boljše ocene ima kot jaz! lase je podedovala po mami, postavo prav tako. stopila sem v svojo podstrešno sobico in zmetala v torbo zvezke, peresnico, MP4 in nekaj denarja. šla sem v kuhinjo in tam že zagledala očka. pri pultu je bral časopis in pil iz svojega najljubšega lončka kavo. "živjo" sem ga pozdravila. tudi on me je nato pa se spet zatopil v časopis. iz lastnih izkušenj sem vedela da ga zjutraj ni pametno motiti. ker je bila že pozna ura sem raje pohitela. vzela sem jabolko in stekla ven. iz žepa kavbojk sem povlekla mobitel in poslala sms moji bff Hani.

naj nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. maj 2011
u47207
u47207
me

Kaja

Hana

31. maj 2011
u47207
u47207
SE DOBIVA PRI AVTOBUSNI?
sem ji napisala. kmalu sem dobila odgovor
ITAK
do avtobusnega postajališča traja kakih 10 minut nato pa nas avtobus odpelje do šole ki je v bližnjem mestu. ko sem bila že na pol poti je za mano prisopihala Kaja. "kaj pa ti tako divjaš? zmenjene sva da greva skupaj do avtobusne!" me je grajala kod da je moja mama. prhnila sem in še bolj pohitela. prav zanalašč. obute je imela namreč petke v katerih ni mogla teči jaz allstarke prav nalašč za tek. "ustavi se sicer bom povedala očetu za tisto!" je zavpila. otrpnila sem. pred enim letom sem zavila v napačno družbo. ko sem prvič kadila me je Kaja videla in s tem me zdaj ustrahuje. takrat mi je pomagala priti iz mamil in zato sem ji hvaležna. očku pa hvalabogu ni povedala. "pridna punčka" se je zarežala in tako sem hodila vštric z njo. ko sva prisbele do avtobusne sem takoj zagledala Hano in stekla k njej. "kod si se obirala?" me ej vprašala "sorri ma je Kaja težila" sem ji razložila. Hana je razumevajoče prikimala nato pa sva se odpravili na avtobus. vsedli sva se prav zadaj. povedali sva si sveže novosti. "veš da se Žan seli?" se je kar naenkrat Julija obrnila nazaj in se mi privoščljivo zasmejala. KAJ?!!? ljubezen mojega življenja se seli? nemogoče! tudi poljubil me je že. na lica, jasno! ampak da se seli? uf.. celo pot sem molčala. hana me je skušala razvedriti z butastimi vici jaz pa sem bila tiho. moja bff je končno odnehala. preostanek poti je tudi ona molčala. stopili sva z avtobusain končno sem se nasmehnila. pred mano je stala Kaja, vsa popackana z barvo. našo šolo so pleskali in zgleda da jo je nekdo polil z barvo. kričala je in vpila na... Žana. ta se je smejal z vedrom barve v roki. bog se usmili, kaj v takega sem se zaljubila?! tudi jaz sem se začela smejati in hana je bila presrečna. skupaj sva se smejali do začetka pouka. takrat sem se morala zresniti saj je učiteljica matematike rekla da danes sprašuje jaz pa se nisem nič učila ker sem celo dopoldne na Facebooku klepetala z Hano ki je imela hišni pripor in razen mobitela, to pa stane, je bil edini način prek katerega smo se lahko pogovarjale. vsedle smo se v zadnjo klop. zvonilo je in vstopila je profesorica matematike za njo pa...
31. maj 2011
u47207
u47207
julija

01. junij 2011
u50446
u50446
remember: EmBuHLu_PrOx$ - ČoKoLaDaa
01. junij 2011
u50561
u50561
neext