Forum
Heii! Pisala bom o punci,ki je full bogata,najbolj popularna našoli...
več v nadeljevanjih
///////////////////////////////////////

»Ema!« je zaklicala mami iz kuhinje moje ime medtem ko sem se pripravljala za še en dan užitka v šoli. Sem namreč najbolj popularna. Vse punce si želijo biti v moji koži. Ampak kaj,ko mi vseeno nekaj manjka. Ta nekja je fant. Nočem ga imeti,saj sem ga imela. Bil je ljubezen mojega življenja, ampak... Prevaral me je. Tako ne verjamem več v ljubezen in iščem res tistega pravega. Vedno si predstavljam da je pri meni,da me poljublja,ampak... Naenkrat tega več ne čutim in se spet vrnem v normalno življenje. Saj moje normalno življenje sploh ni slabo. Sem pač vodja navijačic in sem si s tem pridobila popularnost (na šoli). »Ema!« je spet zaklicala mama. Tokrat sem se ji oglasila. »Prosim?« »Pohiti! V šolo treba!« je zaklicala s svojim vreščečim glasom. Včasih je lahko prava tečnoba. Hvala bogu,da nimam sestrice ali bratca,ki bi mi tečnarila. Sem namreč edinka. In kot pravijo: ''Mamina razvajenka,ki dobi kar želi'' takšna sem jaz. Od mame res dobim vse kar želim. Odhitela sem po stopnicah. V kuhinji me je čakala torba napolnjena z zvezki. »Lepo si oblečena. Všeč mi je,da si končno v živahnih barvah.« je pripomnila mama. Kot si že verjetno ugotovil/a nisem hodila zadnja 2 meseca v živahnih barvah ampak sem bila bolj črna-mračnjaška. To pa zato,ker mi je umrl oče. Umrl je v prometni nesreči. Po njem sva z mamo podedovali 250 milijonov dolarjev. Zdaj resnično živiva v razkošju... Pustimo zdaj to. Z mamo sva se še zadnjič objeli in že sem štartala proti avtomobilu. Ja. Stara sem 19 let in imam vozniški izpit. Vesela sem,da sem ga dobila. Zdaj se lahko prosto vozim z BMW-jom vozim v šolo. Ko sem prižgala to staro šaro (BMW) sem se pripasala in se odpeljala proti šoli. Imela sem kabrioleta BMW,zato sem spustila streho in že ssem imela ''veter v laseh''. Ko sem parkirala pred šolo,so se okrog avta nabrali skoraj vsi tipi z naše šole. Preprosto sem jih ignorirale in šla do Melany. Z Melany sva najboljši prijateljici že od vrtca...
////////

NEXTAM?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. junij 2012
Da dam slike rabim 1 next!
09. junij 2012
next
09. junij 2012

JAZ

MOJA MAMA

EMA
10. junij 2012
DEJTO NO! 1 NEXT PA BOM NEXTALA! PA HUALA LANČI TOMLINSON,DA SI USEJ TI NEXTALA
10. junij 2012
next
10. junij 2012
huala vampirka tuki je next:
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
»EMČI!« je zaklicala Melany. »MELČY!« sem ji odvrnila in že sva bili objeti. »Kak si kaj?« je vprašala Melany tipa,ki je šel mimo. Jaz sem se samo nasmehnila. DRRRRRRIN! je zazvonil šolski zvonec in Melany sem rekla »Očitno bo treba v razred!« Počasi sva stopicali proti razredu. Hodiva v isti razred in tudi sediva skupaj pri skoraj vsakem predmetu razen pri biologiji. Tam sedi z mano Jan. Jan je kapetan košarkaške ekipe. Je najbolj popularen in najlepši fant na šoli. V razred je vstopila učiteljica matematike. Ona je cool. Pri njej vedno sodelujem pri pouku. Če ravno ne vem zakaj. Učiteljica Greta (tako ji je ime) nas je pozdravila: »Dobro jutro učenci!« »Dobro jutro učiteljica« smo ji odzdravili učenci in v znak spoštovanje vstali. »Sedite.« je rekla učiteljica. »Danes zaključujem ocene.« »oh,neee!« se je slišalo vzdihovanje iz različnih klopi. Meni to ni bilo mar,saj sem vedela vse,ker sem vedno sodelovala pri pouku. Kot strela z jasnega je učiteljica rekla »Ema Pivec,vprašana si. Pridi pred tablo,prosim.« Samozavestno sem stopicala pred tablo. Ko sem bila tam mi je učiteljica zastavila različna vprašanja in na vse sem odgovorila pravilno. Nato je učiteljica končno izustila mojo oceno »Ema,ti imaš pri matematiki vse pet,pa danes še ena,tako,da imaš definitivno zaključeno pet! Usedi se prosim na svoje mesto.« Vsa vesela sem stopala nazaj in že je zazvonilo. Naslednja ura je bila slovenščina,potem zgodovina,nato kemija in še zadnja ura fizika. Vedno sodelujem pri pouku in tudi tokrat sem. Ko je končno odzvonila ura fizike sem skorajda stekla iz razreda in nato na parkirišče. Vzela sem ključe od avta,ga prižgala,nato pa drvela iz šole,da povem veselo novico mami. »Bravo! Še par takšnih zaključenih ocen pa bo nagrada tvoja!« »Kakšna nagrada??« sem jo začudeno pogledala. Ona pa je samo odvrnila »Bož že-še videla.«
10. junij 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeext
10. junij 2012
next
10. junij 2012
ups,temle ko sm dala pri zadni slikci bi moglo spodik pisati: MELANY (my bff)
pa zdejle bom napisala 1 next
10. junij 2012
u68138
u68138
cool komi že čakam na neeeeext!
10. junij 2012
Bila sem zelo začudena,saj mi mama ni nikoli ni ničesar prikrivala v zvezi z mano. Pa saj je itak vseeno. Odločila sem se,da bom prvo naredila domačo nalogo,potem pa poklicala Melany,če gre z menoj v park. Če pa ne bo imela časa,pa bom poklicala nekoga drugega. Spravila sem se pisat nalogo od kemije in slovenščine. Res je. Danes smo dobili zelooo malooo domače naloge v primerjavi z ostalimi dnevi. Nalogo sem naredila kot bi mignil. In zato sem poklicala Melany.
POGOVOR:
j- jaz m-melany

M: »Kaj bi rada?«
Kar nekaj časa ji nisem odgovorila,ker me je zelo presenetil njen ton glasu. Nato pa sem zbrala pogum in ji povedala.
J: »Hotela sem te vprašati,če bi šla z mano v park.«
M: »Ammm.... Trenutno ne morem. Sem pri Luku in imava...«
J: »...Spolne odnose (sem rekla potiho). Oprosti,da sem vaju zmotila.«
M: »Saj nič ni. Ohhh! Luka ti si pa doberrrrr...«
J: »Hihihi! Vaju bom kar pustila.« sem se nasmejala in prekinila. Ja,Melany ima fanta Luko in z njim imata spolne odnose...
Odločila sem se,da bom poklicala Alisson. Alisson je moja sošolka in je del navijaške skupine.
»TU TU TU« je piskal telefon.
»Heii Ema!« sem zaaslišala piskajoč glas iz telefona. To je seveda bila Alisson.
J: »Hotela sem te vprašati,če bi prišla k meni,da bi se malo zabavali.«
A: »Ti to resno?? Drugače pa JA!«
J: »Čisto resno !HIHI Čez koliko časa si lahko pri meni?«
A: »Čez 10 minut bom tam!«
J: »Oki! Se vidiva!« sem še odgovorila in prekinila.
Alisson je zelo prijazna oseba. Če bi se skregala z Melany (kar seveda ni mogoče),bi postala ona takoj moja najboljša prijateljica. Kot sem že omenila je Alisson del navijaške ekipe in je celo boljša navijačica od Emily. Tudi Alisson nima fanta,čeprav je zelooo lepa. Čez 10 minut sem na vratih zaslišala zvonec. Alisson sem si rekla in odšla odpret vrata. Pred vrati me je res čakala Alisson z vrečkico v roki. »Hii!« je rekla in mi porinila vrečko v roke. Hitro sem jo odvila in nato zagledala notri prelepo zapestnico,na njej pa je pisalo: ''PRIJATELJICI!'' »Hvala! NE bi trebalo..« sem rekla Alisson. »Vstopi.« sem še rekla. Res je vstopila in ot bi mignil sva bili v moji sobi. Tam sva se malo pogovarjali,naenkrat pa je v mene priletel vzglavnik. »HEJ!!« sem zakričala,pograbila vzglavnik in se obmetavala z Alisson.
ALISSON:

(vsi smo emo)
10. junij 2012
tokrat rabim 3 nexte za nadeljevanje.
10. junij 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeext!
10. junij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
10. junij 2012
še 1 next (: huala da berete..
28. junij 2012
u68138
u68138
daj nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii plisssssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg