Forum
u102137
u102137
Napisala bom zgodbico v njej bo nastopala punca ki si življenja ne predstavlja brez One Direction. in tukaj je že prvi del
---------------------------------------------------------------------------------------------
Počasi sem stopila v kopalnico si naredila čop in stopila pod tuš.Ko sem se stuširala sem se preoblekla v pižamo in odšla v sobo.Zagrnila sem zavese ugasnila luč in se vlegla v posteljo.Zaprla sem oči in pomislila na njih.Oni so tisti ki so mi spremenili življenje in oni so tisti na katere pomislim pred spanjem in zjutraj ni dneva da ne bi mislila na njih.Oni so nekaj posebnega.Saj veste na koga mislim na 5 najlepših fantov na svetu.Od kar jih poznam vsak dan upam da jih bom gdaj spoznala amak to se ni zgodilo še nikoli.Če prav vem da se to ne bo zgodilo nikoli.Ampak vseeno ne bom odnehala upati.No ime mi je Nika in sem normalna najstnica stara sem 17 let.Imam najboljšo prijateljico Majo.Tudi ona obožuje 1D.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Kakšna se vam zdi zgodbica?
Next?
02. november 2013
fajna next
02. november 2013
Kakšna se vam zdi zgodbica? ful dobr
Next? Neeeeext!!!
02. november 2013
neeeeeext!!!!
02. november 2013
next
02. november 2013
u102137
u102137
Drugi del
hvala za nexte

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zjutraj me je zbudila budilka.Vstala sem in odgrnila zavese.Napotila sem se v kopalnico kjer sem si umila zobe in se uredila . Preoblekla sem se

vzela torbo in odšla v šolo.Ko sem prišla do šole me je čakala bff Maša.Stekla sem ji v objem.Ko je zvonilo sve odšle v razred.Pouk je minil kod vsak dan seveda dolgočasno.končno sem prišla domov po celi hiši se sem zakričala da sem doma in kamalu opazila da ni nikogar.Odločila sem se da grem v park.Ko sem prišla sem se usedla na klopco in kmalu sem opazila da se je nekdo usedel zraven mene.Pa sem lahko enkrat sam sem si rekla v mislih.Še zmeraj nisem pogledal gdo se je usedel zraven men ko sem se ga pogledala sem misla da bom na mestu umrla.Zazrla sem se v njegove svetlo modle oči in niti premaknit se nisem mogla kaj pa da bi kaj rekla še manj pa da bi kričala.Zraven mene je sedel Niall.Samo gledala sem ga in oči so se mi napolnile s solzami sreče.stegnila sem roke in ga objela.Želela sem si da ga ne bi nikoli več spustila.Ko sem ga končno spustila sem ga vprašala če se lahko fotografiram z njim in če lahko dobim podpis.Rekel je da lahko.

Kakšna se vam zdi?
Next
02. november 2013
neeeext!!
super je
02. november 2013
next
02. november 2013
neeeext
03. november 2013
u102137
u102137
Tretji del

hvala za nexte
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Izmenjala sva si telefonski številki.Ko sem ga hotela še enkrat objet sem zaslišala glas-Nika kaj že spet sanjariš in kmalu sem ugotovila da sem v šoli in da so to vse bile le moje sanje. Vs razred se mi je smejal.Po pouku se prišla domov in res ni bilo nikogar doma.Isto kot v sanjah sem si rekla kaj pa če bi odšla v park in mogoče bi res srečala one direction.Eh kaj sanjaš Nika sem se sama s sabo prepirala.Odšla sem v sobo in vzela prenosnik.Poslušala sem pesmi.Pri pesmi Story of My Life sem jokala ker ta pesem zbuja v men posebne občutke in nekaj posebnega je.Odločila sem se da grem malo na sveži zrak.Mami sem pustila sporočilo da sem odšla v park.Zaklenila sem vhodna vrata in odšla.Ko sem stala pred parkom sem zagledala mojega fanta Jana kako se poljublja z drugo.Oči so se mi napolnile s solzami.Obrnila sem se in stekla domov.Ko sem prišla niti pozdravila nisem.Takoj sem zbežala v sobo in iz mene se je vlil plaz solz.Nisem vedela kaj naj naredim.Po sms-ju sem mu napisala zakaj?.In odgovora nisem dobila.Nisem vedela kaj naj zato sem poklicala mašo.Ni mi dvignila.Vseeno mi je za svoje življenje sem si ponavljala v mislih.In stemnilo se mi je pred očmi.Zbudila sem se v bolnišnici zraven mene je sedala maša vsa objokana.Opazila je da sem se zbudila.Vprašala me je če sem vredu in že spet solze stekle so mi po licih.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pripombe pohvale?
next?
03. november 2013
neeeeeeext!!!!!
03. november 2013
neeeeeeeeeeeeex!!!
03. november 2013
next
03. november 2013
u102137
u102137
Prosim povejte še komu za zgodbo
03. november 2013
Next
09. november 2013
u102137
u102137
četrti del

Ne vem kako ampak vedela je kaj se je zgodilo.Rekla je da bo vse vredu ampak se vedela da ne bo.Kmalu je v sobo prišel zdravnik in rekel da bom lahko grem domov.ko sem se preoblekla sem na hodniku zagledala Jana.kmalu me je tudi on opaziu in vstopil v sobo.In se začel opravičevat in iskal vse možne izgovore.Odgovorila sem mu konec je.Odšla sem iz sobe na hodnik kjer me je čakala mama.Med potjo do doma sve bile tiho.Ko sem prišla domov sem se šla v park kjer sem se vsedla na klopco na kateri sva se prvič spoznala in v očeh so se mi nabrale solze. Kmalu se je nekdo vsedel zraven mene.Zradi solz nisem videla kdo je.Ko je ta videl da jočem me je objel.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pripombe pohvale?
next?
09. november 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
09. november 2013
Next
10. november 2013
u102137
u102137
še enkrat sem napisala
17. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
17. november 2013
neyxt
18. november 2013
neeeeeeeeeext!!!!
+nova bralka
23. november 2013
u124989
u124989
http://strawpoll.me/752185
23. november 2013
u102137
u102137
peti del

Bila je Maja.Še močneje sem jo objela nazaj.Rekla je da ji je žal zame.Pogovarjali sve se.Kmalu sem morala domov.Bilo je že temno in v parku so ugasnili vse luči.Maja je že odšla jaz sem pa tavala po parku.Nikjer ni bilo videti izhoda za sabo sem slišala korake.Postalo me je še bolj strah.Zagnala sem se v tek.Ker je bilo temno nisem videa nič in koraki so postajali hitrejši in glasnejši.Zbežala sem še hitreje in se zaletela v drevo.Od takrat se ne spomnim več nič.zbudila sem se na kavču v neznani hiši.Slišala sem smeh.Obrnila sem se in zagledala Louisa.Okamenela sem in prvih pet minut sem bila tiho ko sem pa videla še ostale fante se mi je zmešalo.Kričala sem jokala se veselila.Ko sem nehala "noret" so končno prišli do besede vprašala sem jih kako se prišla sem.Rekli so da so se sprehajali po parku.In ker je kmalu postala tema so se odpravili domov.In ko so šli mimo drevesa je nekaj zaropotalo in šli so pogledat.Videli so mene ki ležim v nezavesti z buško na glavi.In niso me hoteli pustiti tam samo saj se mi bi lahko kaj zgodilo so me vzeli domov z njimi.Potem sem povedala še mojo zgodbo.Zdelo se jim je smešno.Zahvalila sem se jim in rekla da morem iti.Ustavili so me in me vprašali če bi prespala pri nih ker so prosti.Privolila sem in poklicala mamo in jo vprašala če lahko ostanem.Dovolila je.Vprašala sem kje bom spala.Rekli so da se lahko odločim.Ker je Niall moj najljubši član sem se odločila zanj.Bila sem najsrečnejši človek.
-Niall-
Po resnici povedano mi je Nika všeč.Ne želim da za to izvejo fantje še manj pa Nika.Odšel sem v sobo in razmišljal če sem res zaljubljen.Kmalu je v sobo stopil Liam in rekel naj pridem na kosilo.Pohitel sem in se vsedel za mizo.Opazil sem Harrya ki osvaja Niko.Postal sem jezen.Kmalu sem imel dovolj.Končno je nehal.Tako da smo lahko v miru pojedli.
-Zvečer-
Iz kopalnice se je zadrla Nika in me vprašala kaj si naj obleče.Odgovoril sem ji naj si obleče mojo majco. Ko je prišla iz kopalnice sem se šel še jaz stuširat.Kmalu sva odšla spat bil sem vesel ker lahko Nika spi pri meni.
-Harry-

Nika mi je že odkar sem jo videl všeč.Niall se pa obnaša kod da bi bila njegova punca.Ljubsmen sem ker spi pri Niallu.Postajal sem zaspan in kmalu sem utonil v globok spanec.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Kakšna se vam zdi?
Next?
23. november 2013
neeeeeeeeext!!!
23. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. november 2013
Kakšna se vam zdi? full dobr
Next? Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
23. november 2013
next
26. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg