Forum
Hojla ! Moje ime je Katja in zelo rada pišem zato sm se odločla, da napišem 1D zgodbico. Upam, da boste brali.
--------------------------------------------------------------------------------
<< Charlotte, Bob pohitita ! >>, je zaklical moj oče. << Vajna mama nima na pretek časa, da vaju čaka pred hišo. >>
<< Saj, ne bi čakala, če si ne bi našel, druge ženske. >> sem si zamrmrala. Moj brat Bob si je vzel kovčka, ki ju je spakiral, ter postavil v očetov avto. Vzel je še moja in ju postavil na sovoznikov sedež.
<< Pojdita, že za vraga v avto ! >>, je zdaj že kričal oče.
Ko smo prispeli sem bila ravno na sredi pesmi Sorry od Justina Bieberja, ki sem jo poslušala preko MP3 playerja. Bob, me je potisnil iz avta, da sem se močno podrgnila.
<< Bob, pusti Charlotte, na miru !!! >>
Oče se je sklonil in pogledal če imam močno odrgnino.
<< Ati, nočem jit k mami. >>, sem mu prišepnila.
<< Charlotte saj bo samo za počitnice. Z Sarah greva vendar na medene tedne. Pa še stare prijatelje boš lahko videla, tako kot tudi Bob. >>
<< Že prav, oči >> sem odgovorila.
Oči je pozvonil na mamina vrata. Odprla je moja polsestra Emily, ki je nimam nič kaj rada.
<< Zdravo, Bob in Charlotte >>, je rekla in se namrdnila, ko je videla moje atija.
<< Spokaj Emily ! >> se je zadrla njena dvojčica Riley, ki jo je potisnila, da je padla očiju pod noge. K nam je prišla moja mama in ju pohvalla, da znata že sami odpret vrata. Mama ju je vedno hvalla za vse, kar sta naredili. Mene in Boba pa je vedno prezirala. K vratom je še stopil njen nov mož Greg in vzel moje in Bobove kovčke. Noter je povabil tudi očija.
<< Pridi še ti, Jack, da se posloviš od Boba in Charlotte >>, je rekel očiju.
<< Ne, ne morem z Sarah imava ravno danes začetek medenih tednov. Grem zdaj, adijo ! >> in že ga ni bilo več.
Vzdihila sem. Mama je rekla, da je skuhala kosilo. Vsi so hvalili njeno kuho čeprav ni bila nič posebnega. Jaz sem jo sovražila. Mamo in njeno kuho. Ko sem bila stara 5 let in Bob 8 naju je zapustila zaradi Grega. Oči si je potem našel Sarah. Očije imam vseeno rada vendar ne več kot včasih. Sarah se mi pa zdi kot tečnoba stara, vendar je priliznjeka mlada. Stara je 25 oči pa 40. Zares ogabno.

31. december 2015
u205344
u205344
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeexxxxxxxxxxxxttt
31. december 2015
Next
31. december 2015
Mami se je skremžila, ko je bila sama v sobi z nama z Bobom.
<< Bob, a ti gre v šoli dobro ? >>
<< F*** you mama ! Sovražim te ! >> je zakričal in odhitel iz sobe.
Mami je šlo na jok. Nič me ni brigalo. Nikoli nisem bila preveč navezana nanjo. Objela me je in rekla : Charlotte, vem, da vaju je ločitev prizadela vendar očeta, nisem nikdar preveč ljubila.
<< Nikdar ? >> sem vprašala
<< Ne, ljubica, razumi, ko pa sem zagledala Grega sem takoj videla, da paševa skupaj. Potem sva dobila Riley in Emily, ki sta tudi moja otroka. >>, je odvrnila
<< Niju si mela vedno rajši ! >>
<< Charlotte, to ni res ! >>
Grdo sem jo pogledala. Mama si je prižgala cigareto, da je vse smrdelo. V sobo je prišla Riley, ena od dvojčic, tista, ta debela in si vzela mamino kosilo. Nato je prišla še Emily, tista ta presuha in si vzela kisle kumarice. To se mi je zedlo ogabno.
<< Charlotte, bi šla obiskat Grace in Toma, tvoja prijatelja iz prejšne šole ? >>
<< Ja. >>
Odhitela sem v sobo, ki si jo bom med počitnicami delila z Bobom. Poklicala sem Grace, in vprašala če se ona, jaz in Tom dobimo v slaščičarni Bojan. Rekla je OK. To je slasčičarna kamor smo zahajli, ko sem še živela tu. Oblekla sem se zares lepo saj po dolgem času nočem naredit slabega vtisa.
<< Charlotte, tu sva ! >>, je zaklicala Grace.
Zagledala sem Garce in Toma, ki sta se v tem času zelo spremenila. Tom in Grace sta začela hodit, Garce je imela pirsinge v nosu, jeziku, popku ( vidla sem, ker je mela kratko majco ) Tom pa si je odstranil vse pirsinge.
<< Ojla, Garce&Tom >>, sem veselo rekla.
<< Hm, ojla. >> je z hripavim glasom rekla Grace.
<< Ej, Grace kaj je z tabo ? Nazadnje, ko sem te vidla si bla še vesela rožica, zdaj pa si jezna smrtna glava. >>
Grace je povzdignila obrv.
<< Pač. Začela sem kadit, droge jemat in sovražit mojo družino. Sm zarad tebe in Toma še živim. >>
<< Ali veš, da je tisti pretepač, nasilen Harry slavna POP zvezda ? >>, je ves navdušen vzkiknil Tom.
Srce mi je nehalo biti. Spomnila sem se Harrya pretepača katerega žrtev sem bila tudi sama večkrat. Sovražila sem ga. Šele zdaj sem se ga po dolgih letih spomnila. Pred oči stemnilo in zgodilo se je ...

31. december 2015
Next top pišeš
31. december 2015
neext
31. december 2015
Hvala <333
31. december 2015
neeeeeexxxt!!!!
31. december 2015
<< Charlotte, zbudi se ! >> je zakričala Grace.
Odprla sem oči in pred seboj zagledala Grace, Toma in na presenečenje tudi Boba.
<< Kaj se je zgodilo ? >>, je vprašal Tom.
<< Ne povem to je moja skrivnost. >> sem rekla.
Bob me je objel in mi prišepnil << Charlotte vem, da se včasih grdo obnašam do tebe amppak me vseeno skrbi zate. >>
<< Gremo domov k tebi >> je osupla rekla Grace.
Odšli smo in med potjo smo se pogovarjali o dobrih starih časih. Potem smo zagledali Riley in Emily kako sta se na sredi ulice prerekali.
<< Debela si kot slon ! >>, je zakričala Emily.
<< Suha si kot, da maš anoreksijo !!!!! >> je še bolj glasno zakričala ta druga.
Ni mi mar za njiju čeprav imasta mene in Boba zelo radi. Mama je kuhala večerjo. Ko se ji je pogled ustavil na Grace je izbulila oči kot, da je sova.
<< Hm, kdo sta ta dva Charlotte >>
Počasi sem rekla << To je Grace >> pokazala sem na Garce << to pa je Tom >> in storila sem isto.
Mama je bila glede Grace kakšna je zdaj zelo osupla saj sta bili prej v zelo dobrem odnosu.
<< Grace zakaj si mi z motorjem poteptala moje rože na vrtu ? >> je vprašala mama.
<< Ker ste zapustili mojo drago Charlotte. >> je odvrnila Grace.
<< Zakaj si nanašala kletvice nad mano ? >>
<< Ker ste zapustili mojo drago Charlotte. >>
<< Zakaj si oničla moj nov avto >>
<< Ker ste zapustili mojo drago Charlotte. >>
<< Jebi se Grace !!!! Fuknjena škodljiva punca si. Kaj bi naredla, da te zaklajo in te bom mela za večerjo !!! Prasica z 100. pirsingi !!!! >>
Mamo sem grdo pogledala. Jaz, Grace, Tom in Bob smo se obrnili, da bi zmežali vendar smo pred vrati zagledali Emily in Raliy. Grace je mela že cele solzne oči in maskara se ji je razmamzala po celem obrazu.
31. december 2015
neext
31. december 2015
neeeeext
31. december 2015
Next
01. januar 2016
Jutri dam.
01. januar 2016
neexxtt!!
02. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani