Forum
u38558
u38558
živjo sm moni oz. monika pisala bi zgodbo o dekletu kt sm jst ane sm d bi bla mal drgač.
pisala bi kko sm se zaljubila use kar se mi je zgodilo laži in tako nprej in naprej POZOR TO JE MOJA 1 ZGODBA TAKO DA JA ANE pričakujte tut velik napak k bl hitr pišm.
pa začniMO !

živjo sm Anja rada kolesarim, igram rokomet no sej ni važn pač use u zvezi s športom
stara sm 16 let moj oče je je alkoholik mama pa nima veliko časa zame imam sam frendico Majo
ki je stara 17 let . Z mamo nisve naj bolj bogate, tako da ne živive glih v 5 natstropni hiši. no saj ni važno to je kratek upis u men
No biu je tork naj bl bedn dan u tednu sj smo mel tkrt naj več ur u šol pr pouku sm vedno sanjarila o fontu k je sedeu dve klopi na prej levo bilo mu je ime grega biu je najlepši na šol saj zame ne no in pač on se zame še zmenu ni.Sj je meu punco Klaro k je bla prava važička, vedno je bila povsod prva.Nekega dne pa sm se zaletela v novega na šoli takrat mi je srce zaželo tako noret da bi se pogreznila v zemljo pomagav mi je pobrati stvari stal in sva se spoznala, povedal mi je d je on Erik
pogovor je puteku tko:
anja = js
erik = on
erik: sorry sm ful se mi je mudil sm zej je oki. (in me je pugledu tko lepo jojj beautiful do konca)
jsejj kull...... ammm .... amm (sm jaclala )
puvabu me je u kino si morte mislt in v kinu se je zgudilll ......................

a nj next-am

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. november 2011
u38558
u38558
NPIŠTE NEXT ČE ČTE D NEXT-AM
23. november 2011
Next
23. november 2011
u62581
u62581
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttttt
27. november 2011
u38558
u38558
no u kino sm mal zamudila no sej sm ujela film sm sm noute vrjel zravn njega na sedežu je sedela KLARA misnla sm si wtf dubim se stipom on pa hod znjo no hvala bogu ni blo tko
erik mi je razložu d je to njegova sestra ( klara erikova sestra omg ) reku mi je če bom prežvela k baje se nerazumeve glih najbolj ja in tko je blo ceu film ga je motla , no saj po filmu sva bla sama . mela sva se fajn sm po je blo že pozn pa sm eriku rekla d morm dumou .in resje šla sm sm predn sm šl ami je dou pismo med potjo ga še nism udprla doma sm se usedla na pojstlo in začela brt

u pismu je pisal:

OI VEM D SE TI JE TOLE ZDEL MAL BEDN SM TKO JE . V TEH PRIMERIH NISM NAJBL DOBR . RES D JE KLARA MOJA SESTRA SM TI SE MI ZDIŠ SEXY IN NO (pisale so male pikce tkole ) ..........................................................amm......................ammm...........................amm.....................ammm (in nakoncu ) A BI HUDILA ZMANO

obkroži: pisalo je tko

DA NE MOGOČE ČAK D SE ŠE SPUZNAMA

in js sm ubkrožla da valda ane

zjutri pred poukom sm mu dala list prc ga je pugledu in putem sva se kušnla in ubjela iz uzadi je gledala klara in to grdo pred oukom sm šla na wc zprla sm se not in noge gor d se spodi nevid d je gdo in nenkt zslišm klaro zalo pa manco (klara pa manca ud klare naj frendice ) in puguvarjale so se kko me bojo zvabile k seb in d bom po sm njih ubogala misnla sm si ja pa kaj še po pouku sm šla z erikom knjemu

pr njem se mi je prlizovala klara a ji ni ratal sej sm vedla za njn načrt pr njem sva igrala igrce jedla sadno kupo po je blo pa že temno in mogla sm it na poti dumou sm šla pu bližnci d bi bla prej duma na poti pa me prekrižajo 3 tabletkarji punudjo mi droga in nism jih uzela kr naenkt pa me je en prjeu za prsi in šoouu čezdali boll doll in zutri sm se zbudila v .......................................................
A NJ NEXT-AM
28. november 2011
u62581
u62581
neeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxt
29. november 2011
u38558
u38558
jutr mugoč
29. november 2011
next me zanima !
29. november 2011