Forum

28. april 2011
to sta kot veste peter poles in vid valič.jaz sem hodila z vidom!! ko ga je to javnost vprašala je seveda rekle nee!!! tako sem bila prizadeta da sem ga pustila....to je trajalo 3 mesce.....potem je prišel k meni se mi opravičil kr se me je sramoval...(nekaj je imel z nino osenar!!!!) seveda mu nisem oprostila1!!! sovražila sem ga!!! potem je odšel pa k nini osenar!!!! vprašal jo je !! ona pa :* vid nisem ravno prepričana vem da si imel neko skrivnostno punco(mislila je mene) zato raje nebi * je odgovorila. bil je jezen sta pa bila zelo faina prijatelja.!!!! potem je prišel k meni in mi grozil da mu morem odpostit (oitreben je bil punce!!!) in po tem se je začelo......
28. april 2011

28. april 2011
tako sva si dala nov začetek!!! hodila sva.... bilo je zelo fain ljubila sem ga do nebes!!!!!!!!!!! sanjala sva o najinih otrocih..... vse dokler ni omenjal nino osenar!!!!!!!!!!!!!!!!! rekle je da je naredil napako da ima nekaksno zvezo z nino osenar!! ustavilo se mi je srce.....
28. april 2011

28. april 2011
z nino...... nina mu je rekla da...in začelo se je!!!! par sta postala!!! jezna sem bila do nebes!!!!! nina pa je lepo uživala z vidom!!!!! vid in nina sta postala naibolj vroči parček v sloveniji jaz nebi tega rekla!!!! vid je bil z nino 1 mesec!!!!! potem pa je vid........
28. april 2011

28. april 2011
je vid se še bolj zaljubim v nino in nina je postala noseča!!!! seveda nina ni hotela imeti otrok zato se je odločila za splav!!! vid je bil tako žalosten da je nini zameril in odšla sta vsak v drugo pot... pa tudi če vid pride k meni bom vedno vedela je vedno imel nekaj z njo npr.ljubezen,otroka......ali nextam??
28. april 2011

28. april 2011
tako je začel z eno tamaro.....kaj pa nina osenar??* otraka sta imela!!!! tamara se mu je zdela popolna hodola sta skupaj na večerje.......v glavnem ljubila sta se zelo !!!!! s tamaro je bil 2 mesca potem.....
28. april 2011

28. april 2011
s tamaro sta se potem rašla !!!! in spet je prišel k meni!!!! baraba!!!!!! zdaj pa več ne bom sem si dejala!!! ampak moje srce je reklo daaa!!!!
28. april 2011

28. april 2011
spet sva postala par............. in rodila sem enega otroka !!! pijo valič!!!
28. april 2011
nextam??*
28. april 2011
n€xt!!!
29. april 2011
next!!!!!
29. april 2011
next!
29. april 2011
potem me je vid valič zapustil rekel je da je izgovor služba lovenija ima talent....in tam zaljubil v majo keuc!!! what sem rekla!!!! pa by the way ona ima fanta sem rekla !!
29. april 2011
nextam??*
29. april 2011
nextam???????????????????+
30. april 2011
nexrammm????****
01. maj 2011
nexstam??*
01. maj 2011
vsaj en mi nai reče na nexstam plisss oa bom nadeljevala
01. maj 2011
next