Forum
napisala bom eno zgodbo.
gre se pa o življenju neke najstnice ki je..
če pri delih zgobe npišite next če želite da nadaljujem.!!

naj pišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. oktober 2011
next!!
03. oktober 2011
nevemo o čem boš pisala, kko naj pol napišemo next?
03. oktober 2011
vse skupaj se je začelo 1 šolski dan.na našo šolo je prišla novo učenka po imenu Klara.in ravno v moj razred je prišla.začele sme se pogovarjat.
L-js K-klara
L-Zrdavo.Js sn Larisa pa ti?
K-js sn pa klara.bome skup sedele?
L-ja lahk ja.ka si se preselila?
K-ja iz hrveške.
L-Aja.Zvonil je vsedme se.
Usedle sme se.ker sme sedele u zadnji klopi sme se celo uro pogovarjale.Bla je fajna oseba.
v odmoru mi je povedala da je zaljubljena v enega iz naše šole.pokazala mi ga je.Skoraj me je kap ko sem videla v koga je.Rekla sem:KAAAAJ????v tega tipa sn se tut js zatreskala.šle sme po šoli.nato me je uprašala če bome BFF.rekla sn da ne vem pa da ji bom povedla jutr.Zvečer sn jo poklicala da ji povem da sme lah BFF.bla je vesela...drugo jutro sn pršla u šolo in že me je objela.Pri njej sn čutla neko toplino.Prijateljsko toplino.men u šol ni blo DC sj sn mela ful dost prjatlc in prjatlov.ves čas smo bli skupi.z Klaro sme se zmenle da bome šle nasledn tedn mal u shoping.kuple si bome enake oblekce.Komi sn čakala.ker pa Klara ni bla edina moja BFF so me še druge povable.ampak nasledni teden se je zgodila strašna stvar...Ta stvar me je skoraj uničila..
Next?
03. oktober 2011
u61550
u61550
NexT.
Ful je napeto.
03. oktober 2011
ta stvar ki me je skor uničla je bila,da ko sem prišla v šolo videla mojega Benjamnia in Klaro kako se poljubljata.cel dan se nisem pogovarjala z nikomor.
Klara je vedela kaj pomeni.
In še hujša stvar.Dobila sem sestrco..To pa je nočna mora.
Najprej Benjamin in Klara potem pa še sestrca Aida.nemoreš vrjet.komi sn čakala da pridem domov da se zjočem.Groza no.pol pa zvem da pridejo jutr že mami pa aida domov.Celo noč ne bo niti minute miru.Uglaunem pridem na fejs me že zasujejo obbvestila.pol me pa klikne že Benjamin.Pogovor:
B-benjamin L-js
B-oii
L-ja kaj želiš?
B-hotu sn te neki pomemnega uprašat
L-povej
B-bi hodla?
L-ja kkus e si se polublo z Klaro.
B-eh to me je ona polubla.
L-lej ga no.js bi s tabo hodla sam nem či si ti u mene.
B-ja js sn u tebe.
L-ovira je sam...
next?
03. oktober 2011
u61550
u61550
next no.
03. oktober 2011
okii
04. oktober 2011
L-Ovira je sam Klara.Povej ji da ti ni všeč in da maš punco.
B-sej to ji mislim jutr.ti boš pa zraven.
L-okeii.Čau&iloweyou.!!
B-dijo+enako
tko se je končau najin pogovor.men je blo ful dober sam Klara...Klari neo fajn.sam upam da ne bo jezna.Komi sn čakala da grem jutr u šolo.Ura je bla šele neki čez 23 uro.šla sn spat.
nato sn napisala Klari SMS.Odpisala je...
04. oktober 2011
u61550
u61550
next.
04. oktober 2011
next
04. oktober 2011
odpisala je pač da ne misl bit več moja bff.
upraša sn jo da zaka.in rekla da nej pride na fejs.pršla je.
rekla mi je nej še pridem na skype in nej pržgem kamerco.okj sn ji rekla.pol pa:
K-zaka hočeš hodit z benjaminom?
L-pa wtf no.on me je uprašo.
K-sam ne mi rečit da nis u njega
L-no...js sn res u njega in nej mu zdej rečem NE?
K-no zato pa.Zamerim.čauu zalublenka
L-ljo no.ne me zajbavat.ka pol če hodim z nim.lej js ti ga nisn hotla preuzet al neki taga.sam če me je pa uprešo pa me je.
od takrat ni več odpisala
pa ka pol sn si misla.
sam...bennjamin me je poklico in mi je rek da komi čaka jutr da mi da lupčka.js sn mu odgovorila da js tut.povedla sn tut da Klaro.
rekla sn mu da ga najbol ljbim in končala sma.
07. oktober 2011
u61550
u61550
next.
07. oktober 2011
Nasledn dan pridem na avtobusno in vidim Banjamina.Js grem do njega sam je reku d pač ne morma hodit ker mu je moja sošolka rekla d sn ful prizadeta p d kadim .
Rekla sn mu d če vrjame njej kr nej.uprašala sn ga kdo je reko in rek je da Hana.
Rekla sn mu d poj pa ni čudn ker ji je ušeč.ni vrjau.reku je tut d je ona tut ful lepa in da sma končala.
šla sn ustran kr je prišo bus.na busu sn sedela z Špelo(Zorko)kr je vidla d sn jezna me je uprašala zaka.povedala sn ji use od A do Ž.tut ona ni mogla vrjet.zmenle sme se da greme med odmorom do smotane Hane.Res sme šle.ampak vidle smee da sta se polublala.itak nisn mogla nič pa sn šla u razred.men uro matke sn bla pa uprašana.dobla sn nč druga k 1.misla sn si d me še bo Hana rabla.In res hotla je prpisat nalogopr Slovki kr skup sedime.ker sme ble ful sovržnce sn ji tko al tko rekla Ne.povedla sn ji sam nej se mal Skulira in naj neha lagat.Ful je use zanikala.sam js sn vrjela benjaminu.
09. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg