Forum
Hej punce jaz sem mis.ℓσριℓℓσ. In napisala bom zgodba o mojem življenju. Nekatere slike bodo resnične druge pa ne. Kot sem že povedala bo govorila o mojem življenju. Torej govorila bo o meni in sicer, od 1 razreda pa do 6.
16. julij 2013
u140958
u140958
next
16. julij 2013
Hej moje ime je Sara stara sem 12 let in hodim na 2 osnovno šolo v Celju. Rodila sem se v Celjski porodnišnici 21.12.2001. Moji mami je ime Polona. Očetu pa Emil. Po mojem rojstvu sem šla živet v Dramlje k mojim starim staršem po mamini strani, ker je že po atjevi strani umrl dedek. Čez 1 leto smo se preselili v Šentjur živeli smo lepo 2 leti dokler...
-------------------------------------------------------------
Rabim vsaj 1 next
16. julij 2013
u140958
u140958
next
16. julij 2013
Next posvečen za mojo prvo bralko lycan girl
------------------------------------------------------------------------------------------------
Čez 1 leto smo se preselili v Šentjur živeli smo lepo 2 leti dokler, se ni moj ati začel dreti na mojo mami. Zbudila sem se in vprašala kaj je bilo nista mi odgovorila ati se je tako dru na mojo mami da se je odločila da gre na policijsko postajo. Tam sem se mogla vsedit na klopco medtem ko je mami klicala mojga očima oz. njenga novega partnerja. Na klopco se mi je pridružil policist in me vprašal kako mi je ime in koliko sem stara. Komaj sem mu odgovorila ker sem bila zelo v šoku. Čez 1 leto sem se preselila v Žalec z mojo mami in njenim novim partnerjem v Žalec. Tam pa sem...
17. julij 2013
u140958
u140958
next
17. julij 2013
še en next
17. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg