Forum
u101946
u101946
''Lolaaaaaa, spet 2 pri matematiki!'' se je drla mami iz spodnjega nadstropja potem ko je odprla E-redovalnico ''veš da mi ne gre'' sem zavpila nazaj, ''ne samo da ti ne gre nedaa se ti!'' je zavpila nazaj ''No shit sherlock'' sem zavpila nazaj in zaloputnila vrata.
Spet je prišla v mojo sobo in mi pridigala o tem kako se pogovarja z starši in o učenju.

Jaz sem Lola McKeen stara sem 15 let in obiskujem 9. razred. Živim z mamo, očetom bratom in sestrico.
Mami je ime Abigail. Stara je 40 let in je učiteljica na fakulteti. Je visoka, suha, ima blond lase in zelene oči.
Očetu je ime Thomas. Star je 42 let in je arhitekt. Ima rjave lase in zelene oči.

Bratu je ime Justin star je 18 let in je na gimnaziji saj bo študiral pravo ali medicino. V osnovni šoli je imel skoraj same petice. Je zelo velik in ima športno postavo, svetle lase in zelene oči.

Sestrici je ime Rosie in je stara 4 leta. Ima blond lase in zelene oči. Zna pisati, brati, in računati. Pri pol leta je že hodila, pri enem letu že govorila pri treh pa se je naučila računati, brati in pisati. In pri dveh je že obvladala klavir.
Pa nazaj k meni. Imam rjave lase in modre oči. Nisem prav učenjaška je pa nekaj stvari ki mi gredo dobro, risanje, petje in inštrumenti. Ko sem bila majhna sem dobila plastično kitaro pri 8ih letih pa sem si s žepnino kupila sojo pravo in se jo sama naučila igrati.
Sem pravo nasprotje vseh v svoji družini. Pri treh letih sem komaj začela pisati,...

Moji družini glasba ne pomeni prav veliko edino če je kakšna klasika na klavir ali pa violino. starša že od nekdaj sanjata da bi njuni otroci bili odvetniki, zdravniki, arhitekti...
09. marec 2013
u101946
u101946

To sem jaz Lola, imam svoj dva stila ki sta mi všeč. In tudi oblačim se tako kot mi paše.

To je Justin.

Rose.
09. marec 2013
u120071
u120071
Next! bereš? https://www.igre123.com/forum/tema/you-have-to-believe/51779/
Sorry da oglasujem
09. marec 2013
u122954
u122954
next.!!!
09. marec 2013
u101946
u101946
Zjutraj mi je začel zvonit telefon pogledala sem na uro in pisalo je 11.13, javila sem se bila je Megan.
Meg:''Jutrooooo, prideš danes na vaje?''
Jaz: ''Nvm, hausiča mam!"
Meg: ''Zakvaj?''
Jaz: ''Pa zarat dvojke pr mti!''
Meg: ''Poj se pa po šoli u ponedlk vidva.
Jaz: ''da''
Cel vikend nisem mela nič pametnega za delat. Vmes je prišla Es da sva se ''učili'' matematiko z Am.
Esther je moja najboljša prijateljica. Je moja sošolka. Ima rjave lase. Ima mlajšega brata po imenu Taylor. Star je 10 let.
Amelia je najina sošolka. Je zelo pametna saj ima same petice. Ima dve starejši sestri, in mlajša brata in sestrico. Najstarejši je ime Julia, stara je 18, potem je Savannah je stara 17. Potem je Amelia, nato Vincent ki je star 12, Travis jih ima 10 in Olive je stara 7.
10. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg