Forum

ker vsi pišejo blog ga bom začela pisati tudi jaz. najprej nekaj stvari o meni:
-stara sem skoraj 13. let
-rojstni dan imam 27. oktobra
-imam kratke rjave lase
-imam rjave oči
-sem punca
-hodim v 8.a razred
-živim v hiši
-imam hišnega ljubljenčka
-visoka sem mal več kot 160 cm
to je zaenkrat vse. nadaljujem ko dobim 3 nexte
pa o čem naj pišem:
-družina
-šola
-hobiji
-drugo

bye bye for now <3
22. oktober 2016
u217520
u217520
Next piši o tvojih dnevih v šoli
22. oktober 2016
Še dva nexta
22. oktober 2016
u215961
u215961
Next
22. oktober 2016
u216844
u216844
Next
22. oktober 2016
u193768
u193768
Next
22. oktober 2016
Next!
22. oktober 2016
hvala za vse nexte!

najprej vam predstavim svoj urnik:
ob ponedeljkih imam za preduro glasbeni krožek. z BFF včasih vmes piševa nalogo ali pa še mal zaspiva potem imamo fiziko, dke, slo in tja. potem je kosilo, pred slo pa še malica. potem je mat. vsak drug teden grem potem na priprave za tekmovanje iz slovenščine. drugače grem pa na dod iz kemije. tam je ful zakon, saj vedno kej packamo. ob torkih imamo najprej mat, potem pa geo. sledi malica, tja, slo in kosilo. potem je tehnika na vsaka dva tedna. ob sredah imamo slo, razredno uro, fiz, gum, lum, zgo, geo in bio. ob četrtkih imamo mat potem pa (hvalabogu) prosto uro) potem je slo, tja kem, špo in dve uri nemščine. ob petkih imamo špo, kem, zgo, mat in likovno snovanje. moj najljubši predmet je likovna in matematika, ne maram pa slovenščine in športne. letos so nas za mat, tja in slo dali v skupine. dobra stran je, da sva z BFF skupaj v skupini, slaba pa, da imamo najslabše učiteljice
.
o čem naj pišem naslednjič?
-hobiji,
-ljubezen
-prijatelji
-drugo
pa če sem vam dolgočasna in bedna morate povedat, ker sem zaenkrat samo človek
22. oktober 2016
u214717
u214717
Next
22. oktober 2016
Next
22. oktober 2016
Next govori o ljubezni ali pa prijatelji
22. oktober 2016
Next!
23. oktober 2016
u193768
u193768
Next
23. oktober 2016
u216844
u216844
Next ljubezen
23. oktober 2016
u217520
u217520
Next
23. oktober 2016

hay! že dolgo ni bilo nexta, zato bom govorila o ljubezni in prijateljstvu.
PRIJATELJSTVO
že od prvega razreda imam BFF. skupaj sva preživeli vsa ta leta, pa se še vedno dobro razumeva. Je moja luč v temi, moja severnica, moj navdih, moje veselje in moje solze. Ime nama je enako, kar naju še bolj povezuje. v šoli pri vseh predmetih sediva skupaj, zato imava kdaj problem, ker neveva, katera mora odgovoriti ali katera je vprašana Obe nosiva očala (ona ima leče, ampak sej to so neke vrste očala). V prvi in drugi triadi je bila od mene večja za skoraj dve glavi, a sem jo zdaj že dohitela. Skupaj hodiva zjutraj v šolo in popoldne iz šole. Če bi umrla bi umrla tudi jaz. Prijavljena je na forum, uporabniškega imena vam pa ne povem morda kdaj drugič

LJUBEZEN
ko sem bila še manjša, sem bila vsako leto v drugega (tipično), ampak prava ljubezen me je srečala lansko leto. Ime mu je Martin in je najlepša in najpametnejša oseba na svetu (poleg BFF) Skupaj sva plesala v šoli v naravi in takrat se je začelo. Vsak dan mislim nanj, v šoli med odmorom gledam njega, zvečer preden zaspim se spomnim na njegov nasmeh. Je eno leto mlajši od mene, a je v našem razredu, ker je preskočil en razred. Naslednje leto imamo valeto in res upam, da bova skupaj plesala

O čem naj pišem naslednjič?
hobiji
razred
hrana
živali
drugo
.
Bye bye for now!
05. november 2016
Neeeeeeext! O razredu+men se pa ta tvoja BFF zdi nekam znana
05. november 2016
A jo poznaš?
05. november 2016
Mogoče, oz. mislm da
05. november 2016
u193768
u193768
Neeeeeext
05. november 2016
o živalih
10. november 2016
zoe6056
zoe6056
Next... Hobiji
10. november 2016
Hvala da berete. Jutri bo maybe Next o živalih, ker nimam velik časa, naslednjič bo o hobijih, o razredu bo pa ko bom imela velikooo časa, da bom napisala cel roman
Ne res. Hvala da berete <3<3<3
11. november 2016

hay! Danes prihaja obljubljen nextek o živalih!
.
10 MY FAVOURITE ANIMALS:
pes
mačka
veverica
tiger
skobčevka
bradata agama
morska želva
konj
metulj
koze (mladički)
.

doma imam domačega ljubljenčka. Ime mu je Ron in je bordojska doga. Poje vse in je zelo prijazen. Če pride kdo k nam na obisk, je čisto kosmat in slinast. Zdaj je star 8 let. Ko smo ga dobili sem bila stara 5 let in sem želela, da bi mu bilo ime Odi, ker nisem poznala nobenega drugega pasjega imena. Potem pa sta starša izbrala ime Ron. Kupili smo ga predvsem zato, ker se je moj bratec zelo bal živali. Imam ga zelo rada, ker je hecen in me zmeraj posluša. še najbolj je podoben temu:

.
10 ANIMALS THAT I HATE IT:
ose
brenclji
komarji
klopi
pajki
muhe
strige
črvi
uši
mravlje
.

.
naslednjič pišem o hobijih
BYE BYE and I hope you like it
12. november 2016
u215961
u215961
Next
12. november 2016
Neeeeeeeeext!
12. november 2016
Next
19. november 2016
Next
19. november 2016
Bello my minions!
Dons prihaja nov nextt no bo pa malo mešano
.
Najprej mal o mojmu razredu. 8.a. Najbolj priden in uspešen razred na šoli, muahahaha (zlobni smeh). No, pa da naštejem in opišem par sošolcev in sošolk (PAR!):
BFF preberi si za nazaj
MARTIN preberi si za nazaj
LUKA on je tak, mal poseben. Kdaj je v redu, kdaj pa kr neki naklada. Pa na obrazu goji mozolje
IZA ful prijazna, pametna in zabavna. Zmeri ti pomaga, če kej rabiš, je predsednica razreda, sva prijateljici
ERIKA športnica, kdaj vredu, kdaj pa totalna (ne bom rekla kaj), sploh pri športni. Največ se druži z Gajo. Pa tut z BFF in Martinom!
ANA večino časa mi je tečna, športnica
GAŠPER razgledan, zabaven, klovn bi lahko rekl, pa fajn ga je met v skupini k velik zanimivega ve
ELA Izina prijateljica, obsedena z Johny Deepom, prijazna in zabavna
CENE 90% časa je debil, skos teži Eriki, nadleguje Uršo (pomoje je vanjo ), pa men tut skos teži. Me vsaj na objema, član triperesne detelce (nov izraz)
URŠA športnica, druži se z Eno, Izo in Eriko. Cene ji teži (glej gor)
DOMEN majhen, debil, slabo mu gre v šoli, član triperesne detelce
SAMO športnik (pa sej jih je pou športnikov ), niti ni tok debil
DEBORA še kr
EVA vredu, kdaj teži, prijateljica od Tonč, je na forumu, dela se da je starejša pa pomembnejša od mene pa bla bla bla, je pa skor dva mesca mlajša
TONČ (tko jo kličemo) visoooka, od Eve frendica
AŽBE ma velika usesa (zlo velika), debil, kr neki pametuje, ne zna se postavt zase, triperesna detelca ga večkrat "uči postavit se zase" (če stekate); aja, pa detelca cel cajt neki teži pa dela zgago
. No ziher je še kksen sosolc ampak se jih zdele ne spomnm

Pa še 10 FACT ABOUT MY BED (jp, zaspana sm):
+zdele ma posteljnino z motivom Londona

+čez dan je v njej pouhen zvezkov

+zjutraj odejo sam mal raztegnem, da lepše zgleda

+spodaj so trije predali (fajn za skrit kksno hrano X-D)

+Ponavad imam kksnega pliškota gor, da je vse mal bol cute (ziher mate tut druge)

+ko sem bila majhna je bil nad posteljo en velik list (iz blaga)

+je že stara in mal škripa X-D

+je svetle barve -> svetel les + beli predali

+kdaj se zgodi da ponesreči padem z nje

+I LOVE IT!

Bye bye and sweet dreams <3
04. januar 2017
zoe6056
zoe6056
Next
05. januar 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike