Forum
Hej!
To je moja prva zgodbica in upam da vam bo všeč.

"Zbudi se!" To je bil znan glas enega mojih bratov, ki me zbuja čisto vsako jutro. Odprem oči, no zdaj ni več poti nazaj, moram se zbuditi. Odidem v kopalnico in si v glavi ponavljam glas osebe ki me je zbudila. Seveda Luke kdo pa drug. Seveda še neveste kdo sem jaz niti kdo je Luke. Torej ime mi je Emily Hannah Smith. Stara sem 11 let in imam dva starejša brata 14 letnega Luka in 15 letnega Jake-a. Oba že hodita na Bradavičarko, v 4. in 5. razred.
Zgodba se bo dogajala v istem času kot Harry Potter. Zato bomo sošolci.
Napišite mnenja in Next -e.
17. november 2017
Next
18. november 2017
neext
18. november 2017
Lina Haskey
Lina Haskey
neeext
18. november 2017
Ne morem naložit slik ker sem na starem prenosniku, pa jih bom naložila pol. Zdaj pa Next.
1. Pismo
"Ajs!" Skoraj se prevržem zaradi vroče vode ki priteče iz pipe. Vodo obrnem na mrzlo in se na hitro stuširam, oblečem in pokličem Timija našega hišnega škrata. "Dobro jutro gospodična Smith kaj bi želeli za zajtrk." "Dobro jutro Timi. Želela bi palačinke." " Takoj jih dobite in gospod Smith vas želi v dnevni sobi." "Potem mi jih pa prinesi tja," še rečem in ga ni več. Odidem v dnevno sobo ter se po poti spomnim da imam danes rojstni dan. Vsa vesela odidem k očetu vedoč da danes pride moje pismo. "Dobro jutro Em." "Jutro Jake, Luke. Jutro oče, mati." " Dobro jutro dragica," reče mama, "povedati ti morava novico." O moj bog, kaj pa je zdaj. Brez bese mi oče samo poda pismo. Obrnem ga in vidim id prihaja iz Bradavičarke, moje sanjske šole. Srce mi začne utripani močneje in razmišljam če sem sprejeta. "Draco ga je že odprl. Sprejet je upam da si tudi ti." "Oče ne bodi tako negativen. Seveda bo sprejeta," kdo drug kot Luke bi to rekel. Naj vam razjasnim moji starši so bolj stroge narave, smo čisto krvni in iz Slytherinu. Cela naša družina je bila tako kot Malfoyevi vedno v Slytherinu. Smo dobri prijatelji. Luke je bolj nagajive narave ampak ima dobre ocene v katere vloži veliko truda. Jake je pa čisto svoja zgodba. Je nadarjen zato se mu ni treba učiti je pa tudi kapetan moštva v Slytherinu. Jaz pa imam od vsakega nekaj, sem zelo pametna in spretna, ampak včasih reagiram malo prehitro tako kot današnje jutro. No pojdimo nazaj v resničnost, torej odpiram pismo. Prvi stavek ki ga preberem je...
Napišite mnenja.
18. november 2017
neext
piši daljše nexte sicer pa je super! lahko si mislim, da bo Emily v Spolzgadu ^^
18. november 2017
bom probala
18. november 2017
Ta zgodba se bo dogajala v današnjem času. Samo tehnologije ne bodo poznali.
2. Prečna ulica
Gospodična Emily Hannah Smith z velikim veseljem vam sporočamo da ste sprejeti v Bradavičarko. Bila sem presrečna najraje bi kar skakala od sreče, ampak zaradi prisotnosti očeta to ni bilo mogoče. "Odlična novica. Sprejeta sem!" Vsi so bili zelo srečni in dogovorili smo se da gremo jutri kupiti vse stvari za šolo.

NASLEDNI DAN

Zbudila sem se že ob sedmih zjutraj in odšla zbuditi še ostale. Pojedli smo zajtrk in se preoblekli ter stopli v kamin.
Čez trenutek smo že bilI na banki kjer smo dvignili denar. Ko smo kupili vse že šolo smo se ločili. Jake je šel v trgovino z metlami, Luke pa v trgovino z potegavščinami. Starši so srečali njune prijatelje, jaz pa sem odšla po palico. Pogledala sem skozi okno in videla dečka v pol prevelikih oblekah kako drži palico.
"Živijo Emily," me je pozdravil Hagrid.
Em:"Zdravo, kako si kaj?"
Ha:"Jaz sem kar dobro. Ti?"
Em:"Jaz sem super dobro. Včeraj sem izvedela da sem sprejeta na Bradavičarko in zdaj sem zelo navdušena. Kaj počneš? Še kar iščeš čarovnik in čarovnice?"
Ha:"Po pravici sem ga že našel in ravno zdaj prihaja."
Hr:"Hej Hagrid. Dobil sem palico, lahko zdaj greva."
Ha:"Najprej ti želim predstaviti zelo posebno osebo. Harry to je Emily Hannah Smith. Emily to je Harry"
Em:"Potter!? Kako sem vesela da sem te spoznala."
Hr:"Enako. Torej kje imaš starše?"
Em:"Nevem točno. Nekam so šli z njunim prijatelji."
Ha:"Emily?"
Em:"Ja."
Ha:"Ali nista to tvoja brata?"
Em:"O ja, pa sta res."
Ja in Lu:"Hej Em, Hagrid. Em a že imaš fanta?"
Em:"Kaj!? Sploh ne vesta kdo to je."
Ja:"No gdo pa si ti?"
Hr:"Jaz sem Harry, Harry Potter."
Fanta sta bila tako presenečena da nista mogla govoriti. A sta žal morala Harry in Hagrid oditi, zato smo tudi mi šli k našim staršem.
Harry:Hr Jake:Ja Luke:Luk Hagrid:Ha
Emily:Em
Jutri pridejo slike.
Napišite mnenja in Next -e.
19. november 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg