Forum
Odločila sem se da bom tudi jaz naredila zgodbico od 1D.Ker že vsi pišete o njih bom pa še jaz!Četudi nisem nevem kakšna fenica.Vseč so mi so lepi in imajo ritem,čeprav poslušam rock glasbo rada prisluhnem tudi pop glasbi.Sploh pa 1D ker so tako lepi in talentirani!Upam da bom imela veliko bralcev ker je to moja prva zgodba od 1D.Prosim ne razumite me napačno,da samo zato pišem od 1D ker so zdaj vsi nori na njih in bom dobila tako največ bralcev!Napačno!!!To zgodbo pišem zato ker bi rada pisala od tej super skupini in da bom to pisala z veseljem =))

ZGODBA:
Hey!Sem Ema in prihajam iz Slovenije kjer seveda tudi živim =)).Imam rjavo črne lase in rjave oči.Sem rokerica.Imam eno sestro,enega brata in še oba starša.Sestri je ime Teja,bratu pa Aljaž.Teja je čisto nora na neko skupino imenovano one perfection,ne one mistirus,ne...ah saj je vseeno.Uglavnem od takrat ko so se pojavili nimam več miru od njih!Niti v šoli in niti doma!I hate one...pozabila kva so že.Imam BFF Lucijo ki je isto rokerca kot jaz in isto sovraži tiste fante."Kosilo!!!"se je zaslišalo iz kuhinje.Pognala sem se po stopnicah dol in zdrvela v kuhinjo."Kaj je za kosilo,mami?"sem jo vprašala."Pizza!"mi je odgovorila.Obliznila sem se okoli ust ko je mami dala na mizo pizzo.Med kosilom sem opazila da nekdo manjka.Saj res očka!Že spet!"Kje pa je očka?"sem neumno vprašala čeprav že vem odgovor."Verjetno že spet v gostilni in se naliva,"mi je odgovorila mami.Ko sem pojedla sem se odpravila v mojo sobo na računalnik.Bila sem na chatroulettu.Tam sem gledala potrebneže ki nimajo nič za delati.Budale jedne.Kot da nimajo nič druzga za delat.Jaz sem bila tam ker se vsak dan ob istem času dobiva z Luciju plus dobr je kazat vsakmu ta tretmu fakiča =)).Probite res vas spravi v dobro voljo!Končno sem našla Lucijo."Hej frendica,"sem ji rekla."Hej moja rokerica,"je rekla."Kej novga?"sem jo vprašala."Ne nič,razen tega da se ga je moj očka šel že spet napit.Pa pr teb?"je vprašala."Enako,"sem rekla in zasmejale sva se."Ema,filemski večer!"se je zadrla mama."Pridem!"sem se zadrla nazaj."Morem iti,"sem rekla."Prav,čao!"mi je rekla."ćao,"sem ji jo odzdravila.Stekla sem v dnevno in se vrgla na kavč.Gledali smo:road trip-beer pong.Sredi filma pa je...
me:

NEXT???
25. avgust 2012
lucija:

teja:

aljaž:

mami:

25. avgust 2012
u104871
u104871
neeeeext!
25. avgust 2012
next
25. avgust 2012
neext!
25. avgust 2012
nextz
25. avgust 2012
u104143
u104143
neeeext!!!! full dobra zgodbica
25. avgust 2012
hvala vsem ki berete mojo zgodbo...mwa lada vas mam ;***
***************************************************************************************************************
Sredi filma pa je v dnevno sobo vdru očka ves pijan."Živijo,familija"je rekel in padel na tla,nato se je pobral."Otroci,pojdite v svojo sobo z očetom se morava nekaj pogovoriti in stekli smo v svoje sobe.Ko sem zgoraj v moji postelji ležala sem slišala vpitle spodaj."Kaj?!!Varaš me!!!"je zavpila mama tako da jo je lahko cel svet slišal.Pomežiknil sem in po licu mi je stekla solza.Ko je bilo konec vpitja je mami vdrla v mojo sobo:"Vstani in spakiraj!Jutri se bomo preselili!""Kam pa gremo?"sem jo vprašala."H mojemu prijatelju Simonu v London!"mi je odgovorila."Kam?!"sem zavpila."Ne sprašuj ampak raje ustani in spakiraj jutri nas čaka naporen dan!"je rekla in šla iz moje sobe.Ali sanjam?Jutri gremo v London!OH NE!!!Nočem iti tukaj imam prijatelje in imam se lepo.Čakaj malo tam v Londonu živijo tisti fantje in Teja bo mi 100% težila in mi rekla da jih bo spoznala in se poročila z Naillom ne Niallom!Počasi sem spakirala nato sem šla spat.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sorry za kratek next ampak sem zaspana...bom jutri naredila extra next!!!
25. avgust 2012
u104143
u104143
neeeext!!!
25. avgust 2012
next
25. avgust 2012
next
25. avgust 2012
Neeext
25. avgust 2012
next
25. avgust 2012
next
25. avgust 2012
u80842
u80842
neext
26. avgust 2012
Zjutraj me je zbudilo skakanje na postelji,seveda ni bil to nihče drug kot Teja."What the fuck?!"sem zavpila nad Tejo.Teja je še naprej skakala na moji postelji in rekla:"Zbudi se zapanka ,ker danes bova spoznale 1D!!!"Zvila sem z očmi in se spravila iz postelje."OH Ema!Nemoreš verjeti kako si jih želim spoznati!"je rekla Teja."Ne pa jih neboš!Oni so preveč slavni kako za vraga jih boš lahko spoznala?!""Saj poznaš Simona kajne?""Amm...ja.""Noo...on je njihov menedžer!!!Zato jih bom po svej verjetnosti spoznala!!!""Whatever...""Ema celo življenje sem čakala na to priložnost"Tako mi je težila za 1D do kuhinje.Ekrat sem že imela presneo dosti in sem vse izbruhnila iz sebe:"Teja!Shut up!Nekoli jih neboš spoznala in tudi poročila se neboš z Niallom!Nimajo talenta,so grdi in zakaj bi potem sploh smeli živeti!Sploh nebi smeli živeti naj jih bo sram da jih cel svet obožuje in oni neznajo peti!!!"In takrat šok!!!Teja se je zjokala!Samo zaradi njih!"Hej.Sorry samo nemaram da mi težiš od njih.Saj veš da jih ne maram in ti mi še vedno o njih praviš.Pač drugi ljudje poslušajo drugačno musko kot jaz ko poslušam rock.Saj morda jih boš pa spoznala,"sem jo potolažila.Teja me je objela in vprašala:"Ali res misliš da jih bom spoznala?""Seveda
26. avgust 2012
u80842
u80842
neeeeeeeeext
26. avgust 2012
u104871
u104871
neeeeeeeeext!!!
26. avgust 2012
next
26. avgust 2012
sorry elektrike je zmankal zdej bom nadeljevala
26. avgust 2012
"Seveda"sem ji rekla.Še enkrat sem jo objela nato sem poklicala Lucijo.Oglasila se je:
(J-JAZ,L-LUCIJA)
J-hey
L-oi
J-ej ena full žalostna novica ti morm povedat
L-izpljuni,upam da ni preveč žalosna
J-o ja pa je,noo....preselil se bomo v London h enem prijatelju od mame
L-zakaj?!saj si lahko tukaj
J-mama pravi da nesmem ke nisem še polnoletna
L-aja saj res imaš še 17 let -.-
J-ma ja I HATE THIS!
L-sej te bom šla kdaj obiskat,sej bojo kmal počitnce...
J-ja okej,no zdej pa morm jit nč še nism jedla
L-ja okej,ćao pogrešala te bom
J-ajde,enako-pa kej pokič
L-jha...bom vidla kok stane če kličeš v drugo državo
J-OK
Prikinila je.Fak zakva nemorem ostati doma.Usedla sem se na kavč in prižgala tv.Nato je prišel Aljaž in me posnemal."Si že spakiral?"sem ga vprašala."Za kaj?"me je vprašal in me čudno pogledal."Amm...za v London.""Aja,jaz ne grem""Kako?!""Imam že 20 let to pomeni da lahko delam kar hočem zato sem si najel stanovanje in ostal tukaj.""Blagor teb""Jha...ti boš vsa spoznala 1D.Skoraj vsa dekleta si želijo to.""Ja,vsa dekleta razen mene in Lucije."Skomiglil je z rameni in šel v svojo sobo.Jaz sem šla v kuhinjo in si naredila kopučino...
26. avgust 2012
next
26. avgust 2012
next
26. avgust 2012
Neext
26. avgust 2012
u71779
u71779
next!!!
26. avgust 2012
nextttttttt!!!