Forum
Heeeej.
Js sn Teeeja (* Power"Love")
Pač opazla sn da pišete neke zgodbice.. pa sn tk mal ideje dobla
pa bi js probala. Pa slučajno ma ker podobno zgodbo al pa kej, se ful opravičujem..
kr pač nisn brala vaših neki zgoddbim zto nebote jezni če ma ker slučaj podobno!!
Lej če ti bo ušeč napiši neks al pa keej, če ti pa ni ušeč pa nerabiš komentirat, spoh brat.
Upam d mi bo uspel da boste zadovolni.!!!!! : D
K že vidite naslov je my hates, jpjp *;;
Aja glavni osebi je ime; Sergeja.
okeej tej pa začnimo;;

Heeeej. Sem Sergeja.
Naj vam povem da sn ful osamljena, nimam velik prijateljic,mam pa eno frendico k je čist out!!
Ja njej je ime Neja. Ful tak piflar, vsi je ne marajo. Pač piflar ane. Pa ne mislim vas užalit k mae same 5ke..sm ona je pa res on theBIGESTpiflar.
Zej zka sn js tk osamljena so razlogi k jih je vlk.Mam pač eno HEJTARCO ane.
Zej da povm zka to an; tk je blo: V čtrtem razredo sem dobla eno res ful uredo frendico, ime ji je Nikita; ful sma se družle pa to pa govorle da boma do smrti BBBBFFFFFEEEE al kako se že temo reče. Pa seeem se res ful uštela!!! Zeej sma največje sovražine kar jih obstaja!!!
+ še en problem, Js mam u četrtek rd (:rojena sn; 13.5.1996) takoj za mojmo rdjo pa ima rd Nikita;
( rojena je; 14.5.1996). Ja ka je tu problem?? To da, ker pač je ona NAJbol popularna punca na naši celi šoli, povabi vso šolo na njeno zabavo k je pri njej doma (itak bli so ful bogati)..in pač če bom koga povabila nebojo prišli k meni ampak h Nikiti. Tako da na moj rd pridejo samo babica, dedek pa Neja. S teem se mi tudi maščuje!!! Ooooow I hate her!!!
30. marec 2011
Ma pač srečo da se mi tako lahko fajn maščuje!!
+ še en problem, ker je pač ona ful popularna govori fantom in puncam, da sem nevem ka da sem kur*a, pra*ica pa te reči. + zej še en BIG problem; iz Nikitine skupine, v njeni skupini so sami talepi dedi, je en tip k se mi noro dopade. Ime mu je Aljaž. Waaaw kk je popoun *.*. Sm nažalost je v njeni skupini!!
30. marec 2011
Newm neki jebe-.-

Mam pa tud veselo novico; od mami pa očija sm dobila 350evrov... in ker je jutr petek imam na srečo sam pet ur in bom šla u šoping, kor one ''kao'' popularne punce ; D

naj nekstam?
30. marec 2011
okeej zaenkrat js; ( sergeja)

30. marec 2011
Nikita:

30. marec 2011
Aljaž *.*

30. marec 2011
Neja:

30. marec 2011
u42616
u42616
nexxt
30. marec 2011
okej; *
Zej zka me Nikita tko sovraži se še js sprašujem!!
Kar se mi pa najbolš zdi, da imam eno prednost prej njo!!
Če me ž poznajo, me prepoznajo po najlepši postavi na naši šoli, mam lepšo ko Nikita.
jeeej x D.
Petek 21.1.2011.»Jeeej petek«, tako sem se umila in oblekla in odšla šolo.
» Ooo katastrofa pride , na prosim naj ne pride sm!!«. In nažalost pride Nikita se mal
norčevat iz mene. N-Nikita, J-js
N:»Živijo, grdoba?!«
J:» O haaj žabar : D« (Kličem jo tko ker se pišejo Žabarnik; Nikita Žabarnik, hahahh)
N:»Nehaj me klicati tako, ker boš mela probleme z meno!!!! «
J:» Tvoj problem pužika x D Puža idi se igrat s svojimi barbikami s svojimi prjateljice«
N:» -.-. Pojdi že proč s svojo piflarko«
J:» BBom pa ž k bo cajt. Aja neki mam zate!!«
N:» Ja je že cajt. Na hitro mi dej kar mi maš za dati! ; D«
J: »Izvoli samo zate. (ciiinciiinciiin) Evo grem js zej«
N: » Okeej. Pojdi že no«
Mogoče se res ne znam braniti, ampak za silo bo.
Ko je odprla moje darilce,ki ji ga vsak dan pridesem, me je začudeno pogledala.
Vsak dan ji prenesem eno barbiko hahaha, najbol smešno je bilo to da namreč to da ona pa njene punce nosijo neko čudno torbo, ni bila za športno, pa vedno je bila zelo polna! to pa še ni vse; Nikita pa njene punce vedno nikoli negrejo prvo uro in so na stranišču.Kaj le delajo, se pa že z temi barbikami igrajo, po so 9 razred x D.
Zej se pomoje sprašujete zka ji jas prinesem vedno eno barbiko. Zgodilo se je to;
V 6 razredo so en dan spet niso šle h prvi uri, bile so na stranišču. Pa mi je bilo tisto prvo uro slabo, pa sem učitelja prosila če lahko grem na stranišče, potek mi je dovoliv.
Ko sem prišla noter, so bile Nikita pa njene pomočnice in se igrale barbike. Jas sem se ono na ful smejale pa odšla na wc. Ko sem prišla ven so me prosile naj nobenmo povem!
Sn useeno sem, zaradi tega me je še bol sovražila sej mislim o.0.
Vsak odmor je bil zelo bedn ker pač Nikita mi skoz tečnari pa to.
(ciiinciiinciiiin) » Jeeej konc šole za danes!« sem si rekla potiho, ampak očitno preglasno. Profesor: » Sergeja. Kaj si tako glasna, ni še konec, za nagrado dobiš da boš še eno šolsko uro tukaj« » Paa joj zakaaaaj?« » Zato ker sem jaz tako rekel!!«
» Paaa to ni fer!! -.-....(mrš u k**** -.-.-.-)«-->tosem si res zelo po tiho rekla, ker nisem hotela še ostati tu do 4ih. In tako se mi je še zasrav dan tako.
Ampak ne zadovgo. Ko je bilo končno one ure konec. Sem hitro stekla k omarci in se oblekla in odšla iz te smrdlive šole! Nasljedna ulica, ki je bila netako daleč, se je imenovala Mobitcity. Počasi sem se odpravila v njo!...

nekst? ; D
31. marec 2011
u20249
u20249
NEXT
31. marec 2011
u39401
u39401
nextii
31. marec 2011
u20249
u20249
ja NEXTI
31. marec 2011
u42616
u42616
next
31. marec 2011
» Okeej problem. Wtf? Čak zej sta dve strani, kam zej leva pa desna?! o.0«
okeej res nisen vedla kam x D, še sreča je prišel nek starec, okrog 55let?, pa ga vprašam:
» Živijo. Ali mi lahko poveste kje je Mobitcity?«
»Dan, am sej ti piše na tabli, desno greš! : Dhehe«
» Oh saj res..amm, hvala, čaw«
Woow pa res je bla. Joj kako sem zabita xD. LEVO: Sunlight DESNO: Mobitcity
Pač jas ane.!!
Ja pa tud da veste v Mobitcityo je največji kupovalni center. Tam majo usee!
Usee znane trgovine. ''Ok zej mam s sebo 350evrov. K sem prišla tja: WOOOW.
Res nemorem verjet kako vse je to veliko. : OO
Prvo trgovino sn šla v newyourker. Gledala sem mal iz uzela enih par oblačil jih pomerla
in kupla!! ostalo mi je še točno 250 evrov. Hjaa ka naj zej z njimi?? Točno čevlje. Uzela sn si najlepše čevle, pomoje še lepše od onih bab!! Frizura; tega sem si najbol želela. Frizerju sem rekla naj mi nardi najlepšo kar se da. In dobila sem jo Juuuhej.Vedela sem da mi nekaj manjka,sam kaj? Ličila. Hitro sem šla v dm. To je pa ful ličil o.o. Ustalo mi je še 80 evrov. Okej uzela sem vse kar sem lahko. Pa se je moj šoping dan končav. Upam ker sem se zdaj spremenila da bo kakšen tip pogledav name. : D. Ko sem prišla sem odšla v mojo sobo, dala vse na kavč in se pogledala v ogledalo. » Sergeja. Neboš več takšna kot si zej. Spremenila se boš na LEPŠO. Veš da zej pa boš zelo lepa ^^.«
Odšla sem v kuhinjo h mami ki je kuhala kapočino za najo. Najin standart.
M: mama J: js
M: » Sergeja?? Kaj si naredila s svojimi lasmi??«
J:»Mami, ali niso lepi?? Aveš ko sta mi z očijem dala 350 evrov? No danes nisem šla k prijateljici ampak v šoping!! Kupila sem nove oblačila in čevlje. SPREMENILA SE BOM!!«
M:» 0.0? Ja seveda so lepi. Jap, a tako? Takoj pokaži : D. Moram povedati da je bil že
čas da se spremeniš!! Vesela sem : D! «
J: » Jeej. A nisi jezna ker sem se zlagala?? Hvala mami ; ** «
M: »Nisem..zakaj pa? a bi morala biti o.0?? Pojdi pokaži mi že noo!«
J:» Okej. Pojdiva tej«
Ko sem mami pokazala vse je bila zelo vesela. Jas sem se bolj.
Najbolj sem čakala da bo ponedeljek! Naj bo že.
Čez teden nisem vedela kaj naj. Bom pa si že kaj zmislila.
Ulegla sem se na pojsteljo in malo studerala kaj vse se je zgodlo v zadnem casu.
Pogledala sem komp in se spomnila da so mi v šoli tečnarli naj si naredim fejs. Skočila sem h kompo in si naredila fejs.Nekaj sem znala kar mi je Neja pokazala. Začela sem iskati ludeke in jih dodevati. Ko najdel Nikito pogledam njene slike. Ofuuuuj -.-
Samo wow koliko frendov ma 4.048. Jas jih nikoli nebom imela toliko.
Ko sem dodala use ludeke kere sem pač hotela imeti, sem ugasnila računalnik.
Pogledala sem na telefon, imela sem 1 sporočilo od Neje-.-
Jooj kako si želim da bi mi nekdo drug napisal kakšno sporočilo, kakšen Aljaž *.*
Ah to se mi nebo nikoli zgodilo. In sem zaspala.

nekst?
31. marec 2011
no pač zej je takšna:

31. marec 2011
Nekst?
31. marec 2011
to je trgovina

01. april 2011
nextt
01. april 2011
» A ta vikend-.-, hočm da je pondlk«. Vikendi se tako dovgo vlečejo. Res sem koma čakala da bo pondlk, kar je zame čudno. Pondelke sem najbol sovražila! Vikend sem priživela običajno kot ustali. Mal zuna z Nejo, TV, komp, muzika obvezno. Tak mi je prej minlo.
» Jeeeej jutr pa pondl, koma čakam ; **«.Bla je nedela tk al : D.
Ko je bla ura osem sem sešla stušerat,pa zobeke umila ; *, pridna js x D.
Budilko sem si naredila ob šestih zutra.Še preden sem šla pogledati na fejs, če je kaj novega, pa ni blo : (. Šla sem spat.
Brrrbrrrrrbrrrr (budilka).Pa ne no pa tk fajn sem sanjala. -.- Moje najlepše sanje ever!!
Avš ka sem sanjala?? Pač bla sem kao najlepša punca u šoli, in sem mela Aljaža. Bila sva najlepši par ever.Pa tta Nikita je bla FUUL ne-popularna ; D. Ah škoda da so samo sanje!!
Preden sem kaj naredila sem se pogledala u ugledalo. Dans pa boš lepša, pa če jim je ušeč al pa ne!!. Sn si spret rekla! Hitro sem šla v kopalnico in se umila in hitro nazaj v sobo. Uzela sem vrečke. Prvo z oblačili. Uzela sem si najlepše in oblekla. Potem ličila, čeprau nisem imela veliko izkušen iz tega sem si naličila kk sm pač znala. Pa morem priznati da sem se zelo lepo, še sama sem bila presenečena!Ura je bila 7.30. pou osem.
Hitro sem uzela torbo pa čevlje pa idjo.Ko sem bila pred šolo sem hotela moj moment. Zato sem se skrila za grmovje in čakala da bo zazvonilo da bodo šli v šolo. Hotela sem moment točno tak ki ga imajo tiste, Nikita pa une, ko pridejo mal pozneje v šolo, tej so vsi pri omarcah, in pol ko pridejo nt pa grejo nt, da jih pol usi ful čudno gledajo itd. Pač točno to sem hotela sem jaz. Ker vem da bo danes moj trnutek, ker tiste imajo pred uro francoščine. Ko je zazvonilo so šli vsi not. Ko so bili vsi noter sem počasi šla v šolo. Preden sem stopila v šolo sem se pogledala če sem kul pa to. Okej pripravljena sem.
Odprla sem vrate...
nekst?
01. april 2011
;*
01. april 2011
u39401
u39401
nextii
01. april 2011
next
01. april 2011
next nujni
01. april 2011
Odprla sem vrate, vsi so bili pri svojih omaricah. Ker sem imela nakoncu hodnika omarico, sem šla po hodniko. Vsi so me gledali in se čudili, nekateri smo kazali name pa se neki začudno pogovarjali, nekateri so žvižgali, nekateri so samo bulili vame, naketeri pa so me slikali. Vsi so mislili da so dobili neko novo seksi sošolko!?.Preden sem še prišla do omarce, je prišla Nikita do mene in reče n- nikita j-js
N:» Heej. kako ti je ime? Vov si lepa.Bi Bila v naši skupini??hehe.Pridi za meno da ti razkažem šolo, aja pa ne se družit z ono Sergejo,kr je blesava«
J:»O.o..Haaj. Ammm..«
N:»Aah sej ni važno, pojdi greva« in me je primla za roko.
Jaz sem ji izpulila roko in rekla
J:» Pusti me no. Lej js sem sergeja, grdoba lol.In nebom v vaši skupini.«
Vsi so pogledali čudno in gledali kaj se bo zgodilo. Najbol čudno mo je bilo Aljažu.
N:» o.0. Haaaa? Nemogoče da si ti Sergeja. NEMOGOČE. Nemoreš biti lepa. Jah sej sploh nisi ; D.«
J:» Ja učitno je mogoče an -.- x Đ. Me sploh ne briga.«
Pogledala sem Aljaža. Pomežikniv mi je *_*, js sem mu nazaj!!!
Nikita je pogledala Aljaža n-nikita, a-aljaž, j-js
N:» Pa kaj ji mežikaš, da ji neboš nikol več, ker drgač boš mev probleme-.-!!!!«
A:» Pa...am..um..sej si sama rekla da morm kteri puncipomežiknit, ko je kejker tejk lepa!! x D.
N:» Ja sej ja, sam nisem pa mislila njo. Kaaaaj -.-''. Ona je kerker tejk lepa?? OMG Aljaž!«
A:» Ja okej no. Pa ja je ja. Pač spremenila se je no. sori.«
N: » Jooj okej oprostim ti ker si glih ti no. Mwwa. Hahaha a vidiš grdoba, zej je moj! Vem da ti je ušeč. On je moj! SAMO MOJ!!
A:» o.0«
J: » Ammmm: $..joj..ja pa če tud a bi bvo kaj narobe? NEP!!. Je pač tvoj ane!?. Adijo.
Pa sem šla. Samo zadnjič sem hotela še videti nejgov obraz. Ampak ga ni bilo več, Nikita pa! Niti slučajno nisem hotela videti njen obraz!!!
Ko sem hotela iti na wc so me člouki vedno zaustavljali pa me gledali. Kk se mi je to dopadlo : D.
Ko je zvonc zazvoniv so vsi šli v razrede. Jas sem hotela mal pozneje ko bodo vsi u razredah iti v razred.
Kar naenkrat se je prikazal Aljaž....
nekst??
03. april 2011
Next!
03. april 2011
next
03. april 2011
u31432
u31432
juujj next!!!!!!!!!
03. april 2011
next