Forum
Hej! Mogoče je kdo od vas že gledal Gossip Girl oz. Opravljivka, jaz pa bom zdaj tu napisala zgodbico z istimi osebami, le zgodbe bodo drugačne. ;-) Zato da lahko berete vsi, tisti ki ste gledal nadaljevanko in tisti ki je še niste, saj bom vse predstavila od začteka, zapleti in zgodbe pa bodo drugačne, nekatere tudi podobne!
Resnična nadaljevanka se gre o tem, da anomimno dekle na svoji spletni strani GOSSIP GIRL objavlja trače o določenih najstnikih, ki jih boste spoznali po slikah. So tudi rensični igralci v Opravljavki, zato bom dajala več slik od njih gor tudi med zgodbico. Vsak ima naslov od Opravljivke, zato ima veliko virov, da objavi slike, ki jih kdo fotografira in jih pošlje na gossip girl, potem pa so vsi šokirani in jih obrekujejo, ker Opravljivko berejo čisto vsi. Potem so tu še nekatere laži med prijatelji, družino, fanti in dekleti! Upam, da boste brali in malo oglaševal! hvala! ly.<3
-------------------------------------------------------------------------------------
Hej, tu Opravljivka, edini pravi vir manhattanske elite najstnikov zasebne šole Upper East Side. Danes je prvi šolski dan 3.letnika naših junakov. Naj vam jih predstavim:
BLAIR, kraljica šole:

SERENA, njena najboljša prijateljica:

NATE, Blairin fant:

CHUCK, znan ženskar:

DAN, za zdaj še čisto neopazen piflar:

JENNY, prav tako neopazna na šoli, Danova sestra:

Več pa jih boste spoznali kasneje! No vsi tele naši korenjaki obiskujejo zasebno šolo Upper East Side v Manhattnu, New York. Dan in Jenny stanujeta v Brooklynu, ostali pa na Manhattnu.
Naj se naša uppereastsideska sogodivščina začne!
Saj veste, da me obožujete,
xoxo,
Opravljivka
19. avgust 2014
nnneeexxxttt
19. avgust 2014
u168017
u168017
sem velika oboževalka opravljivke zato bom tudi brala zgodbico nextt
19. avgust 2014
u172777
u172777
Neext
19. avgust 2014
Hej! hvala za nexte, nadaljujem:
------------------
No, danes je prvi šolski dan 3.letnika za Blair, Nata, Sereno, Dana in Chucka, Jenny pa je leto mlajša, zato gre sedaj v 2.letnik. Blair se je zbudila ob 7.30 in poklicala Doroto, naj ji prinese zajtrk.
DOROTA, Blairina služabnica:

Dorota je pritekla po dvaindvajset stopničasih stopnicah in prinesla mizico za v posteljo s mlečnim kakavom, kosom koruznega kuha, Blairinega posebnega sira in nekaj gozdnih borovnic. Ampak, ne zgleda tako nedolžno kot mislite, da je. Blairina mama Eleanor ima ogromno denarja, saj je vse podedovala od svojega očeta, ki je bil predsednik New Yorka.
ELEANOR, Blairina mama:

Blairin očka se je pred letom dni odselil v Francijo s svojim ljubimcem. Blairina mama je šele na dan poroke z Haroldom ugotovila, da je gej. Lahko uganete, kako je izvedela. Z mojo pomočjo, seveda. Kaj bi Manhattan brez mene. Ampak mislim vseeno, da je boljše, da ve, da se ni poročila z gejem, se vam ne zdi? Tako zdaj Harold živi s svojim ljubčkom v Parizu. Od poletja ga še ni bilo na spregled, vendar je obljubil, da bo prišel za Zahvalni dan. Toda- sam?
HAROLD, Blairin oče:

Blair je pozajtrkovala nato pa okarala Doroto, da je bil kakav premalo sladek. Oblekla si je nekaj novega, privlačnega, jesenskega, nekaj kar bo pravo za prvi dan novega šolskega leta.
"Kako beda, da je konec poletja," je stokala Blair Doroti, kot da bi bila sama služkinja tega kaj kriva.
"Saj bo tudi v šoli lepo, gospodična Blair," se ji je prilizovala, vedno dobra in prijazna Dorota. "Sedaj pa pohitite, da ne zamudite."
Blair je poklicala Sereno in ji naznanila, da pride ponjo: "Serena, dol bodi ob osmih. Prideva s Gabrielom do tebe," je posnela po zvočnem sporočilu. Gabriel je Blairin šofer limuzine, ki ga posebaj ne bomo predstavljali.
Medtem na drugem koncu New Yorka, na drugi strani mosta, v Brooklynu, se Dan in Jenny čisto preprosto pripravljata na začetek šole, kot da je čisto navaden šolski dan. Tudi brez služabnic in limuzin. Rufus ima pripravi zajtrk, medtem ko se do šole odpravita kar peš.
RUFUS, Danov in Jennyin oče:

"Bodo spet vaflji?" je vprašala Jenny ko je prikorakala iz svoje sobe in si zapenjala uniformo.
"Za prvi šolski dan, vedno," je odgovoril Rufus. "Kje je Dan?"
"Ma, nervozen je, ker bo spet videl 'njegovo' Sereno," je zavijala z očmi.
"Še nista skupaj?"
"Ja seveda. Serena ga ne bo nikoli pogledala, ona je bogatašinja iz Manhattna, mi pa običajni ljudje iz Brooklyna. Oči, dojami že, da se na Upper East Sidu ločimo na ti dve polovici," je pojasnila Jenny.
"Rasizma ne bi smelo biti na šoli!" se vedno znova in znova strinja Rufus.
"Pa saj ni rasizem, halo oči. To je pač tako. Bogatašinje hodijo z bogataši in to piše na Opravljivki.com, mi pa smo tam zadaj in nikogar ne briga, kdo smo. Serena in Dan ne bi mogla hoditi, si sploh ne predstavljam."
No, morda nas pa kdo preseneti!
Radi me imate,
xoxo
gossip girl<3
19. avgust 2014
u172777
u172777
Neext
19. avgust 2014
u168017
u168017
next