Forum
hhh pač real story abaut my life-.- prepis iz mojega dnevnika
Danes je mimil še en super duper dan C': s prijateljicami smo se ob bazenu napile ter osvaje hot tipčke :3 no enega smo poznale in zato smo se skoz potapljali... Bilo je zakooon. Ko sem prišla domou me je brat spet začeu zgečtak kar mi ni ravno pri srcu zato sem ga začela napadati jas ;'D ampak to je bilo skoraj nemogoče jer je 2 leti starejši od mene ampak še vedno velja za najboljšega bratca na svetu, ker tudi je $ no zdajle mi vlamlja v sobo (šali se da preverja ali imam kakšnega fanta v sobi) ampak dobeni (tudi moj oče) fantje razen mojega brata niso imeli vstop v mojo sobo zdaj pa morem na žalost oditi saj je moja mami doma
No to je pač 1. List mojega dnevnika...ampak ne bi tako use happi kot se zdi...boste vidli
31. december 2011
Jas tvoj lajf znam napamet...amak ti ga bolš napišeš & use
01. januar 2012
Helow helow :'P
Zdajle sma z bratom naredila sveže pečene keekse! Nooom noom.... Sem videti požrešna? Soorei samo če so mooji naaj naaj naaaaai ljubšii noo kak nai si pomagam? Enostavno : nemorem si x'D no ampak tu niso piškooteki pomembni*.* ampak to ... JUTRI PRIHAJATA MOJI DVE SESTRICI IZ LONDONA!!! Oz kar že sestri saj je ena stara 17 druga 18 jas pa KOOMAI 12 moj brat je pa15 .
No saj je useeno...baai baai za daanes
01. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg