Forum
nooo usi pisejo zgodbice pa jobom tut jst..upam da vam bo usec...**
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Ammy pa kaj za vraga počnes tako dolgo!!!spet boš zamudila!!!'že gremmmmm..!!!!moja mama..ja to se ponavlja vsako jutro..začenja me že dolgočasiti. Pojedla sem dvojno porciijo kosmičev šla po še..in uzela še 2 repeteja.(res..sem se strašanskooo veselila testa iz MAT..in sem res takoo zelo hitela da ga ''ne bi'' zamudila)še 1x sem rekla adijo 5 fantom na moji steni-one direction..jp mi si ne moreo pomagati smo pač taki. potem pa je mojo strmenje v steno prekinil trušč..BANG.BANG..BANG..BANG..KWIKKK..BANG..BANG..BANG..To se ponavlja vseko jutro(kot mami)jutrooo Erik!!!(to sem bila jaz)vedno je bilo glasno bobnenje in topotanje znak da se je moii preljubi brat odločil da dvigne svojo kraljevo rit in dobi 1674 opomin za zamujanje. Preprosto ga moraš imeti rad. Upsss..Skoraj bi pozabila tisti KWIKKK je bila 5 stopnica oz tako imenovano: škripajoča stopnica...Nastala je tako da je nekega dne Erik preprosto hotel dobiti košček čokolade ki mu je padla na 5 stopnico. Pognal se je in se prevalil po vseh stopnicah..to je bilo slišati tako: BANG..BUM BUM BUMMM BUM BUM BUM BUM BUMMM...TRŠŠŠŠŠ...In moj bratec si je zlomil nogo in zapestje. Hujšo poškodo pa je utrpela 5 stopnica saj je z nogo treščil vanjo in poteptal košcek ckolade...Poklicala sem svojo bff Bello in stekli sva proti šoli.

nextam???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. december 2012
nextek
16. december 2012
se 2 nexta..
Hwalla da beresss!!!,..**
16. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg