Forum
⋆ No ta zgodbica bo govorila o punci po imenu Alyssa, prijatelji jo kličejo tudi Ally Al..opisuje njeno življenje, je popularna, dokaj bogata, ima fanta ki je nogometaš a se vse to spremeni ko na šolo prideta 2 nova dijaka..V njeno življenje pride veliko sprememb, ter povsem spremeni mišljenje in pogled na svet.
⋆ Linke od svojih zgodbic mi PROOOSIIM objaulite na profil in ne tuki.^-^
⋆Sprejemam kakršne koli komentarje(grde,slabe,uredu..) tut kakšna se vam zdi zgodbica in kaj nej popravm pa tko.^-^
⋆Upam da boste bral.^-^
⋆Ohhh..in seved lahko pošlete sporočilo če imaste kakšne ideje za zgodbico.^-^
⋆ Tuki je še anketa da vidm kakšna se vam zdi.^-^

Sej veste kakšn je uprašanje ;D ''Kakšna se vam zdi Zgodbica?''

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. marec 2012
⋆ Pozabla sm dodat Začetek zgodbice.:')
⋆ Biu je deževen dan. Na okno avtomobila so kapljale debele kapljice dežja. Bilo je tudi prekleto mrzlo. Vožnja z avtom do šole se je zmeraj vlekla kot megla..nemorem vrjeti da je že ob 7h taka gužva. Ali noben ne spi!? Med tem ko se je po radiu predvajala neka zelo utrujajoča pesem sem se zamislila in gledala skozi okno. Iz mojega zamišljanja me je prebudiu Eanou glas. Ohh naj povem da je bil Ean moj fant. Trenera nogomet in je 2 najlepši fant na šoli. Lahko sem ponosna da imam takega fanta, a kaj ko ni lih pameten. Torej..prebudil me je njegov glas ''Al prispela sva''. Zagledala sem kafič v katrega greva vsako jutro pred začetkom pouka. Na kavo in rogliček seveda. Imava tudi ''svojo'' mizo ( miza ki ubistvu sameva v kotu). Ko se vsedeva in začneva jesti slasten rogljiček se obrnem h vratom in zagledam kako notri ustopi..
⋆ No recimo da je to začetek.^-^
⋆ Upam da vam je všeč.^-^
26. marec 2012
NEXT!
26. marec 2012
next!!
26. marec 2012
u83521
u83521
nadaljuj. c:
26. marec 2012
next
26. marec 2012
Neext..
26. marec 2012
u32772
u32772
Predlagam ti, da pišeš bolj knjižno, da boš bolj obogatila svoj besedni zaklad in posledično pisala tudi boljše zgodbice. Drugače pa ni slabo za začetek.
26. marec 2012
Ohh sej bom bolj knižno sam laži je blo zdaj manj slovnično saj v nadaljevanju bo bolj dougo in use to.
Drgač pa hvala za mnenje ^-^
26. marec 2012
u70306
u70306
nextttttt
26. marec 2012
u84810
u84810
zlo dobra sam napiši nadaljevanje
26. marec 2012
u83841
u83841
Nexteii
26. marec 2012
⋆Nadaljevanje ^-^ :
Ko se vsedeva in začneva jesti slasten rogljiček se obrnem h vratom in zagledam kako notri vstopi največja prasica, ki mi zmeraj greni življenje. Naša draga Rose. Ona misli, da se svet vrti SAMO okoli nje in njene ''lepote''. Zares je lepa. Človek kot sem jaz se ob njej počuti prav grdo ampak hej ! vsaj nisem taka prasica kot je ona. Seveda, je ona glavna navijačica v naši šoli. Zmeraj je povsot prva, kar mi gre že kar malo na jetra. Med tem ko sem dejansko bulila vanjo in razmišljala kakšna je se je z neverjetno eleganco sprehodila do najne mize. Ean se ob njej začne obnašati kot cucek. Lahko povem tudi, da sta včasih hodila ampak naši kraljici se je zdel premalo bogat al nekaj takega. Sploh se nisem zavedala da še kar bulim in bulim v njo dokler me ni ogovorila..''Hej Ally..Hej Ean'' ( zmeraj me je tako pozdravljala) mrtvo sm ji odgovorila ''Hoj'', moj predragi ''zvesti'' fant pa ''uff..amm..e.m..HEJLA Rose''. Mislila sem da bo skočil na njo in jo pojedel. Res je tako izgledal. ''Ali uživata ob tem cenenem rogljičku in kavi'' je vrpašala..nemorem vrjet kakšna prasica '' uff ja..odlična je. Zakaj si sploh TI tukaj če ti je use tako ceneno!?'' nisem mogla verjet da sem to res rekla. Nato se je zgodilo..videla sem samo kako neka roka leti proti meni in kar na enkrat PUUUUUUUUUUF..v lice me je tako zapeklo da sem samo padla. Padla na mrzla, prijetna tla. Slišala sem glasove ''SE TI JE ZMEŠALO POGLEJ KAJ SI NAREDILA!!'' nato samo tisti kruti,mrzli smeh ''hahahaha..sama je iskala. Drugič brzdaj svojo smrklo.'' ''Hej ni smrkla, in toliko da boš vedela ona mi pomeni več kot mi boš ti kadarkoli!!''..nato je nastala tišina. Lahko bi me vsaj pobral is tal sem si mislila..in se nato kregal če se je že moral. ''Pff..kdo pravi da sva midva sploh kaj imela?'' Nato sem slišala kako se petke slišijo in se oddaljujejo. KONČNO me je pobral. Seveda sem že prej prišla hsebi, a sem mela oči zaprte, da bi videla kaj se bo zgodilo. Še zdaj nemorem vrjeti da se je prvič od kar sva skupaj (skupaj sva že leto in pou) postavil ZAME. Samo ZAME. Držal me je okoli pasu. Na mizo je vrgel nekaj denarja in me odpeljal v mrzelo deževno jutro..
⋆ you know what toooo doo.^-^
26. marec 2012
u83521
u83521
next~
26. marec 2012
Neeext...
26. marec 2012
u78550
u78550
ajde nexti
26. marec 2012
u68452
u68452
urdu je zgodbica
27. marec 2012
u40823
u40823
next
27. marec 2012
next
27. marec 2012
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt takkkkoooj!
27. marec 2012
neext
27. marec 2012
next!
27. marec 2012
u71017
u71017
Nextii!
27. marec 2012
u56868
u56868
⋆Nadaljevanje ^-^ :
Na mizo je vrgel nekaj denarja in me odpeljal v mrzelo deževno jutro. Sedla sem v njegovo ''mašino'' tako on pravi svojemou propadlemu avtu. No..vsaj meni zgleda tak. Priznati moram, da je bil doma lepo vzgojen. Zmeraj mi je odpiral vrata, držal dežnik namesto mene, mi plačeval stvari...Med tem ko sem sedela in se tresla kot riba ki, jo uloviš in jo položiš na suha tla..(nevem od kje mi take asocijacije), sem ga gledala in ga občudovala. Imel je rjavo-črne lase, malo razmršene, ampak lih toliko, da so ga naredili luškanega. Pogledal me je s svojimi črnimi očmi in se mi zapeljivo nasmejal. Res sem bila lahko srečna, da ga imam. Ko sva se začela spet peljati po doougi deževni mrzli jutranji poti do šole se je is radija slišala muzika '' Skillet-Never Surrender''. Nevem zakaj sem sebe našla v tej pesmi. Končno sem zagledala šolo, ki ni bila več tako zelo oddaljena in komaj zadrževala solze. Ean me je samo gledal. Prekleto teško se mi je bilo smejati, sploh kadar sem bila obupana oz. v t.i. depresiji. Težko sem se mu lagala, ampak Heej! nisem imela druge rešitve. Vsi me imajo za ''srečkota, smejkota''..pfff! noben me ne pozna. Hjah..človek misli kako ZEELO lahko zaupa ''prijateljem'' ampak ni tako. Vsaj pri meni ne..Med razmišljanjem in gledanjem skozi okno sva se pripeljala na ''v.i.p.'' parkirne prostore. Drugače pvedano tukaj so parkirali samo fuzbalerji ter seveda navijačice. Ko sva prispela sem si nadela tisti butasti lažni nasmešek, za katerega sem vedela samo jaz in stopila v nov šolski dan. Zagledala sem svojo grupico in objeta z Eanom odšla do njih. Punce smo se polupčkale in objele( kot največje finoče. Zmeraj mi je šlo to na jetra, ampak sem še zmeraj to delala..hjah..). Ean je svoje soigralce pozdravil tako kot se pač moški pozdravljajo. '' Heej Luke, Damen, Eric, Alex''..''Čauu Ally''. Nasmehnila sem se jim in na hitro poljubila Eana ter ga pustila samega s svojo ''četico''. S puncami( Elizabeth, ki jo kličemo Elly, Hana ter Clay) odpravile, do svojih omaric, med potjo pa sem jim začela pripovedovati kakšne scene so bile v kafiču. ''Hej Al kaj imaš to na licu? '' me je vprašala Hana..''Huuhh..am recimo, da sem bila preveč jezikava'' sploh se nisem pogledala v ogledalo ali se mi kaj pozna!! Gotovo izgledam grozno! '' Kaj je bilo!?''..''Ohh in oprosti MORAŠ se urediti'' je takoj začela Elly. ''Ohh..se mi je zdelo. Po 10 min ležanju na mrzlih tleh se res ne počutim kot kraljična''..''KAAAAAAAAAAAAAAAAAJ!?'' so v en glas zaupile vse 3. ''Kaj je bilo povej poveej!!''..oh ta naša radovedna Clay. ''Pridite gremo v menzo in vam use razložim''. Odpravile smo se v menzo, ne v stranišče, ne do omaric ampak v menzo. In jaz sem bila kot zmaj!!!! ''No začelo se je takole. Z Eanom sva se kot vsa..k..o'' med pričetkom pripovedovanja so mi besede zamrznile in izginile saj sem zagledala prečudovitega fanta. MORAL je biti nov, saj čene bi ga že opazila!!! Ko sem šla mimo so se najne oči srečale in..
⋆ you know what toooo doo.^-^
27. marec 2012
Neeext..
27. marec 2012
u56868
u56868
da mi neboš težila da tep nedela ene.-.- ^^
27. marec 2012
u82947
u82947
next
27. marec 2012
next
28. marec 2012
Špeelja.유 še enkrat se ti zahvaljujem!! ^-^
Ohh in punce malo oglašujte tole zgodbico : ) več bo nextov prej bom nadaljevala ^-^
28. marec 2012
u83521
u83521
nekst.
28. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg