Forum
Haay. No ime že vidte. Drgač moje pravo ime je Tjaša . Ko napiš del zgodbice morm dobit vsaj dva nexta da nadaljujem. Ta zgodba je bila še vsem ušeč.

Začetek zgodbice.
Vsak dan je bil enak. Najprej ustajanje, tuš, oblačenje, zajtrk in tečn poštar, ki je že navsezgodaj težil s pošto. Ta dan pa je bil drugačen. Vse je bilo isto razen ko je pozvonilo pri vratih . Odprla sm in... in... in... nism mogla nehati strmeti vanj. Namesto starega poštarja je prinesel pošto novi poštar, bil je prelep. Star je bil pomoje nekje tako kot jaz, kakih 16, al 17 let. Postalo mi je nerodno ko me je pozdravil.Pograbila sm pošto in....

Novi poštar:
http://www.google.si/imgres?imgurl=http://iloverlifeitgavemeyou.files.wordpress.com/2010/05/eric-saade-734192.jpg&imgrefurl=http://iloverlifeitgavemeyou.wordpress.com/page/12/&usg=__J7hMTVmvshHPsECvjtg5RcXoX8s=&h=1071&w=1600&sz=168&hl=sl&start=0&zoom=1&tbnid=FVCmGYipElsouM:&tbnh=151&tbnw=187&ei=25ImTrWPHsSA-waShZ3fCw&prev=/search%3Fq%3Deric%2Bsaade%26um%3D1%26hl%3Dsl%26rlz%3D1W1ADSA_sl%26biw%3D1280%26bih%3D572%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=187&page=1&ndsp=21&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=171&ty=20
(2 nexta rabm da nadaljujem)
20. julij 2011
next
20. julij 2011
u53391
u53391
Next !
20. julij 2011
btw(Tina sm js)
Pograbila sm pošto in....

zaloputnila vrata in odhitela gor. Pošto sem samo vrgla na mizo. Mama je prišla pogledat kaj je po pošti. Nekaj minut za tem pa je poklicala moje: Tinaaaaaaaaa. Pridrvela sem po stopnicah dol še vsa rdeča od prejšnega trenutka. Mama mi je izročila pošto, ki je bila zame. Najbolj pa me je presenetilo pismo na katerem je bil nalepljen srček. Hitro sem ga odprlain prebral:
V tem kraju sem bolj nov a ko sem te prvič videl sem vedel da moje srce bije samo zate.
20. julij 2011
Podpis: Skrivni oboževalec. Čas me je prehitel in hitro sem odšla v šolo peš ki je bila oddaljena kakih 100 metrou. V šoli sem use zaupala le najbolši prijatelici. Ko so minile tri ure se med odmorom odšla do omarice (bila sem zamišljena o pismu) ko sm se nenadoma zaletela v...........NEXT (2) ??
20. julij 2011
next
20. julij 2011
next
20. julij 2011
Ko sm se nenadoma zaletela v.......padla ali padli sva po tleh. Nisem vedla ali je punca ali je moški ampak ko se mi je v glavi nehalo vrteti od udarca sem videla prelep moški obraz. Biu je..biu je.....poštar! O moj bog.! Nehala sem dihat . Ležala sem na njemu on pa mi je rekel: heej tebe pa odnekod poznam! Rekla sem samo: ja, danes si mi prinesl pošto . Nism mogla spregovoriti več. Vstala sm se, opravičila in pobegnila... Bilo mi je zelo nerodno po eni strani pa tudi nenavadno da tega fanta nism na naši šoli opazila prej. Po pouku sem odšla domov ker sem se morala učiti za test, ki je bil naslednji dan. Matematika mi ni prav dobro šla a useno sem se nekaj naučila. Ko je s5 prišlo jutro sem vse ponovila kot vsak dan doslej a veselila sem se obiska tega novega poštarja (nevem kako mu je bilo ime ) A danes ni bilo pošte za nas. Ni prišel. skozi kukalo na vratih sem videla le postvo mladega moškega, ki se je z motorjem odpeljal mimo nas. Po eni strani sem bila vesela po drugi pa žalostna. A vseeno, videla ga bom v šoli. Ko sem prispela v šolo sem ga videla že pri vratih, ustavil me je in pozdravil, ponudim mi je tudi roko in se predstavil. moje ime je Peter je rekel. Nasmehnila sm se mu in se predstavila še jaz. Jaz sem pa Tjaša me veseli, sem mu rekla. Rekla sem da drugo uro pišemo test iz matematike in da se moram prej malo pripravit, ker mi matematika že tako dela težave. Nekaj časa me je gledal potem pa je rekel pridi prešpricajva prvo uro pa ti bom jaz pokazal in razložil malo matematiko. Jaz jo imam 5 pa se nič ne učim mi je rekel novi poštar. Oprostite Peeter ... najprej nisem hotela a po prepričevanju mu je uspelo. šla sva za šolo kjer sva imela mir. Razlagal je in mi razlagal, do konca prve ure je bilo še 5 min. Imaš zelo lepe oči in nasmeh mi je rekel. Postalo mi je nerodno a vseeno sem se zahvalila. Čisto pred koncem ko sva že pospravila zvezke in vstala sva se nekaj časa gledala potem pa.............NEXT? (2)
20. julij 2011
nextt
20. julij 2011
next
20. julij 2011
u53391
u53391
Neext !
20. julij 2011
Čisto pred koncem ko sva že pospravila zvezke in vstala sva se nekaj časa gledala potem pa.............. me hotel poljubiti a mimo je pridrvela moja prijateljica in zmotila trenutek. prav jezna sem bila nanjo. Povlekla me ja za roko in rekla da moramo v clas matke kr pišemo test. Rekla sem samo adijo in se nasmehnila. V šoli sem pisala test, šlo mi je kar dobro. Naslednji dan pa sem izvedela da sm test pisala 4! nisem mogla vrjet! waaw. *-* Šla sem do Petra in sva se pogovarjala, povedala sem da sem test pisala 4. Oba sva bila vesela.Objela sem ga in ga polubila na lice. Konc dobr vse dobro. Komaj sem čakala da pride naslenje jutro prinesti poto. (1 dan kasneje) Na vratih je pozvinlo in že sem ga zagledal in se začela veselo pogovarjati. Prinesel mi je pošto in s5 je bil na njem
21. julij 2011
next
21. julij 2011
u53391
u53391
Nwxt !
21. julij 2011
.............srčeek. Zamišljeno sem se posovila in mu rekla da se vidiva u šoli (poljub na lica tudi ni manjkal ). Odšla sem v sobo in zopet prebrala: Vedno bolj si mi všeč. Skrivni oboževalec. Okeej, moram ugotoviti kdo je. Čez 1h sem se v šoli srečala s Petrom. Povabil me je na zabava, ki naj bi bila danes zvečer. Nisem mogla odkloniti. Sprejela sem. Šola se je vlekla a vseeno je prišel večer. Morala sem se urediti tako da bom zgledala lepo in preprosto. Prišel me je iskat in me pohvalil da sem lepa, jaz sem njemu rekla enako in se nasmehnila. Prispela sva pred hišo z ogromnim bazenom na vrtu. Nekaj časa sem se zabavala z njim v hiši na zabavi potem pa sem rekla da grem malo wem na vrt spočit ušesa. Za ene 10 min je prišel za mano in se usedel k meni na rob bazena. Malo sva se pogovarjala ko pa me je kar naenkrat poljubil. Poljub ni trajal niti 1 sekundo ker so ven pridirjali ˝divjaki˝in poskakali v bazen. vstala sm se in rekla naj mi da roko. ko mi je podal roko sem ga z mano vred potegnila v bazen. najboljše pa je bilo....NEXT? (2)
21. julij 2011
u37271
u37271
next x1234567.
21. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg