Forum
Živjo...naj se vam za začetek predstavim...Sem Emily,stara se 16 let in nikoli šr nisem bila zaljubljena ali imela fanta.

Jaz:

09. november 2015
Imam dve starejši sestri,Ashley ki je stara 18 let ter hodi z Davom in Victorio ki je stara 20 let in ima fanta Austina.

Ashley:

Dave(Ashleyin fant):

Victoria:

Austin(Victorin fant):

09. november 2015
sorry neki ni prjel pr davu

Dave(Ashleyin fant):

09. november 2015
Vse tri se ukvarjamo s slikanjem in poziranjem.S sestrama se še kar razumem.
Vse tri živimo pri starših,mami Jasmine in očetu Brunu.Živimo v veliki vili z bazenom,blizu plaže.

Mami:

Oči:

Vila:

Plaža:

09. november 2015
next???
09. november 2015
next
16. november 2015
next!!!!!!
16. november 2015
next
16. november 2015
tnx
16. november 2015
Zjutraj me je zbudila budilka...bil je zadnji šolski dan jeeej.Hitro sem si uredila frizuro.makeup in si oblekla lepo novo oblekico

frizura:

makeup:

oblekica:

Odšla sem v kuhinjo kjer je mama pekla palačinke, ki so zelo lepo dišale:

kuhinja:

Kar naenkrat je nekdo potrkal na vrata.Šla sem odpret in tam je bil Dave.On je šel v kuhinjo, jaz pa v Ashleyino sobo:

Vstopila sem in Ashley povedala da jo spodaj čaka Dave.Ashley je bila vsa panična, saj je pozabila da je bila zmenjena z njim.Hitro se je uredila in odšli sva na zajtrk.Ko smo jaz,mama,Ashley in Dave že zajtrkovali, smo iz sosednje,Victorine sobe,(kjer sta bila ona in Austin) zaslišali čudne zvoke:tiho vzdihovanje in škripanje(postelje)

Victorina soba:

Mama je že vstala iz stola in se odpravila proti vratom Victorine sobe.Z Ashley sva se spogledali in s pogled sva si povedali da morava mamo vstaviti.Hitro sva jo posedle nazaj in ji prinesle kavo ter ji zaželele dober tek.
16. november 2015
Čez nekaj časa se je mama odpravila v službo,Ashley in Dave pa ven spproti pa sta peljala še mene v šolo z Davovim avtom:

Pred šolo sta me že čakali moja najboljša prijateljiCa Maddie in dobra prijateljica Chloe.

Maddie:

Chloe:

In ko sem že mislila da bo ta dan popoln,sem zagledala...

3 next
16. november 2015
neeeeext nujno <33
16. november 2015
next
16. november 2015
next
16. november 2015
In ko sem že mislila da bo ta dan popoln,sem zagledala...Emmo,Sbrino in najhujšo Lexie...to so bile najbolj tečne in popularne(nwm zakwa že) punce na šoli.

Emma:

Sabrina:

Lexie:

Kot vsako jutro so nas začele zbadati me pa smo ji ignorirale in šle naprej.V kotu na koncu hodnika je sedela Mia,dekle ki je nihče ni maral,čeprav nihče ni imel razloga za to.

Mia:

Rekla sem ji če bi šla z nami v razred.Pokimala je in šle smo.Po koncu pouka sem Mio pocabila k sebi domov.Najjprej premišljevala potem pa je rekla JA.Odšli sva k meni v mojo sobo.Pogovarjali sva se in kmalu je prišla domov mami.Na hitro nama je pripravila kosilo,ampak vseeno je bilo dobro:

Z Mio sva se odločili da bo danes ona prespala pri meni.Ko sva že skoraj spali,je v mojo sobo prišel očka in rekel...

------------------------------------------------------------------------------------------------
NEXT?
19. november 2015
next!
19. november 2015
next
19. november 2015
jutri next...ok?
19. november 2015
ok
19. november 2015
Ok zdj bom next...sorry k nism prej ampak sm 2x napisala pa se mi je zbrisal in pol se mi ni več dal...
Tko da zdej bom NEXT

------------------------------------------------------------------------------------------------
Z Mio sva se odločili da bo danes ona prespala pri meni.Ko sva že skoraj spali,je v mojo sobo prišel očka in rekel...da gremo jutri na Havaje,Nisem vedela ali se naj veselim ali ne saj počitnice s starši niso nikoli ravno zabavne,zato grem raje na počitnice z prijatelji.Čez nekaj časa sva z Mio končno zaspali.
Naslednje jutro ko sva se z Mio zbudili,mi je pomagala pakirati.
moja soba(sorry k nism prej dala slike):

Odšli sva na zajtrk:

Ko smo pojedli je Mia odšla domov mi pa smo vse spakirali v očkov avto in šli na letališče.

Očkov avto:

Ko smo odšli na letalo sem se celo pot dolgočasila.Ko smo končno prispeli na Havaje smo odšli do našega hotela:

Odšli smo v dvigalo in v apartma,št. 1258:

dnevna soba:

kopalnica:

spalnica:

soba od mene.ashley in victorie:

Kuhinje ni bilo,saj so nam zajtrk pripeljali v sobo,na kosilo in večerjo pa smo šli v spodnjo restavracijo.
Šli se malo sprehajati po mestu.Kosmo prišli v apartma je bilo že pozno in vsi smo bili utrujeni zato smo se odpravili spat.
28. november 2015
Ko smo se zjutraj zbudili je mama naročila zajtrk.Čez 15 minut nam je nek gospod pripeljal okusem zajtk:

Okoli 11.00 smo se odpravili na plažo:

Mami in očka sta odšla že takoj na plažo,Ashley in Victoria sta si šle ogledat stojnice in trgovine oliže plaže,jaz pa sem se šla malo sprehoditi po plaži.Gladala sem ljudi,ki so se sončili in plavali ter mirno morje z malimi valovi,ko sem se naenkrat zeletela v...

-----------------------------------------------------------------------------------------------
NEXT?
MNENJE?
28. november 2015
Next + super
28. november 2015
Hvalaa
28. november 2015
next + res dober pišeš majkemi
28. november 2015
Hwallaaa
28. november 2015
NEXT