Forum
u72808
u72808
No pač pisala bom zgodbo ki bo pou resnična in upam da vam bo ušeč (;
Če kdo hoče brt mojo prvo zgodbo maste tle link:
https://www.igre123.com/forum/tema/dance-with-me/31040/
.................................................................................................

Neya-mee
.................................................................................................
Sedela sva na klopci. Samo jaz in on. Skupaj. Pel mi je pesem. Mojo najljubšo in zraven igral kitaro. Bilo je zelo lepo. Ko je končal sem ga objela. Pogledala sem ga v oči in v njih videla iskrenost. Nekaj časa sva se še gledala nato pa sva se poljubila. Tega poljuba ne morem opisati z besedami. To je bil najin prvi poljub. Sama sva bila v parku, polnem svetja ko se nekaj oglasi "Driiin, driiin".

Bila sem tako jezna na budilko da sem jo vrgla čez okno. Sovražila sem budilke. Vedno te zbudijo ob neprimernem času. Počasi sem vstala in se oblekla.

20. marec 2012
u76839
u76839
next :*
20. marec 2012
u72808
u72808
En next za---------->Bugge
Bila sem vesela. Danes je bila sreda. Najboljši dan v tednu. Oh kako pogrešam njegov nasmeh, njegove oči, njega. Dolgo časa se že ignorirava. No on mene. Jaz pa ne naredim nič glede tega. Vse to je zasluga mojega sošolca, ki mu je povedal za moja čustva do njega. Mogoče si mislite da sem naredila napako s tem da sem zaupala fantu. Ni bilo ravno tako. Že dolgo časa jim ne zaupam. Čisto po naklučju je slišal pogovor med mano in mojo najboljšo prijateljico Carry. No pustimo preteklost. Res da ni minilo veliko časa od tega vendar sedaj vam bom povedala kako sem dobila moj prvi poljub.
next?
20. marec 2012
next!:*
20. marec 2012
u72808
u72808
No zdy pa še en next za------->THEančiii♥
Vstopila sem v garderobo. Zagledala sem mojo najboljšo prijateljico Lill. Spet se je poljubljala z njenim fantom. Malo sem bila ljubosumna saj jaz še nisem dobila mojega prvega poljuba. Odločila sem se da ju nebom motila. Obula sem si copate in počasi odšla proti učilnici glasbe. Glasba je bila moj najljubši predmet že od 1. razreda. Vendar to leto je bilo drugače. Zraven učilnice glasbe je bila učilnica angleščine. In to uro je imel angleščino 9.a. Vedela sem da je v 9.a razredu Alex. Moja simpatija. Bil je tako popoln. Zasanjano sem strmela v njega. Ni me opazil. Nekdo me je rahlo brcnil. pogledala sem ga. Bil je Luka. Moj nekdanji najboljši prijatelj in moja prva simpatija. Vendar sem ga že zdavnaj prebolela, saj sem spoznala da je njegova edina velika ljubezen nogomet.
20. marec 2012
u72808
u72808

Alex
20. marec 2012
u76839
u76839
next :*
20. marec 2012
u72808
u72808

Lill
20. marec 2012
Neext, prosim obveščaj
20. marec 2012
u76839
u76839
mene ni treba obveščat..!! pa FUŁ DOBR pišeš..!!
20. marec 2012
u72808
u72808
OMFG kok sm heppy k berete k prejšnjih ni noben brou
I'm Here ----->ok bom obveščala.
Bugge----->ok nebom. pa sploh ne pišm dobr.
20. marec 2012
u72808
u72808
Ta next je za----->I'm Here : )
Pogledal me je s tistim pogledom. Ta pogled je bil njegova različica tistega pogleda ki se mu res nemoreš upreti, pa če se še tako trudiš. Posodila sem mu zvezek za matematiko da je prepisal nalogo. Ker je Alexov razred že odšel v učilnico, naš učitelj pa je zamujal sem se odpravila pogledat kje je Lill, saj je ni bilo pred razredom. Iskala sem jo po celi šoli, vendar je nisem našla. Skomignila sem z rameni in se odpravila v razred. Učitelj je končno prišel. Spomnila sem se da je bila včeraj nogometna tekma. Pričakovala sem da se bo Luka celo uro drl in govoril o nogometi, vendar ni. Bila sem začudena, vendar nisem hotela zvedeti nič kar je povedano z nogometom. Ura glasbe je trajala še dolgih 15 minut, nato pa je zvonilo. pograbila sem torbo in odšla iz učilnice. Takrat pa me je nekaj oz. nekdo podrl. Bil je...
20. marec 2012
Je biu Alex ?
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext, in ja pišeš kulj :'3
P.S.: Hvala za posvečen next
20. marec 2012
u72808
u72808
Bil je Alex. Gledal me je. Gledal je moje oči, moje ustnice. Jaz pa samo njegove oči. Vendar iz njih nisem mogla razbrati če kaj čuti do mene. Skoraj ležal je na meni. Imela sva veliko občinstva. Nato pa je moj sošolec Ty, ki vedno nosi svoj prenosni zvočnik sabo začel predvajati mojo najljubšo pesem.

Bila sem mu zelo hvaležna za ta trenutek, ki ga je bilo zelo hitro konec saj je zazvonil zvonec. To je bil najlepši trenutek v mojem življenju, čeprav je trajal samo 5 minut. Zasanjano sem odšla k Angleščini. Na srečo smo imeli najboljšo učiteljico na svetu. Bila je zelo prijazna, delali smo zelo malo, vendar skoraj vsi imeli pet. Celo uro sem razmišljala o Alexu. Zazvonilo je. Hitro sem odšla v garderobo, ko sem za sabo zaslišala glas. Bil je Alex. Nisem se hotela pogovarjati z njim zato sem si hitro obula čevlje in stekla domov.
20. marec 2012
u72808
u72808
next?
20. marec 2012
Omg, zakaj se ni hotla pogovarjat znjim ;oo
Zamerim ji
Mogoče bi ji povedo kj lepga
NEXT
20. marec 2012
u72808
u72808
Ker se tud js nism hotla z njim pogovarjat
20. marec 2012
ma pfuj :''D Veš, kak bi blo to super noo!

Lah bi že ratala par
20. marec 2012
u72808
u72808
Punco ma
20. marec 2012
Ajaaa -.-'
Pozabla.. -.-'
20. marec 2012
Še vedno sem optimistična:
LAHKO BI JO ZAPUSTU IN ŠEL K NEYI
20. marec 2012
u72808
u72808
Haha...zveš v nadaljevanju
20. marec 2012
next? Zdaj?
20. marec 2012
u72808
u72808
Že pišem
20. marec 2012
ola ola ;$
Čakam ;D
20. marec 2012
u72808
u72808
Ko sem prišla domov sem stekla v mojo sobo in se vrgla na posteljo in zajokala.~ Zakaj on. Zakaj me ne mora ena oseba ljubiti tako kot jaz ljubim njega. No saj me. Vendar jaz njega ne. Ali naj poskusim z njim? ~ So bile misli ki so se mi podile po glavi. Skoraj sem že čisto pozabila na Igorja. Sploh nevem kdaj sem nazadnje govorila z njim. Odločila sem se da pustim ljubezen še nekaj časa pri miru. Poklicala sem Lill. Hitro je prišla k meni. Sedeli sva na postelji in se pogovarjali. Povedala sem ji vse. Spomnila sem se da je danes ni bilo pri pouku zato sem jo uprašala "Lill kje si bila danes? Ne laži". Bila e v zadregi. Grdo sem jo pogledala in takrat se je vdala. "Z Erikom sva preživela romantičen dan brez šole. In bilo je super". Nekaj časa sva se še pogovarjali o vsem mogočem nato pa je morala oditi domov. Hotela sem se sprostiti, zato sem si pripravila vročo kopel. Zelo sem uživala. Nato sem se odločila da grem malo na facebook. Prijavljeni so bili: Alex, Ty, Luka in Erik. ~Sami fantje~ sem pomislila in odšla spat.
NEXT DAY
Ko sem se zbudila sem pogledala na telefon. Imela sem eno novo sporočilo. Bilo je od...
20. marec 2012
ALEXA? :'D
Čist sm ratala nora na Alexa c'':
NEXT < 3
20. marec 2012
u72808
u72808
Hihi...js sm že skos nora na njega (;
20. marec 2012
u50385
u50385
Nekšteii.;3
20. marec 2012
u72808
u72808
Bilo je od Luka. Pisalo je:
wake up pikica--->predura remembah?
Potiho sem si rekla "shit". Pogledala sem na uro. Kazala je pol sedmih. Hitro sem se oblekla in z kolesom odšla v šolo. Pred mojo omarico me je že čakal Luka. Uprašala sem ga "Kateri predmet imava danes". Odgovoril je "Matematika". Nasmehnila sem se in ga povlekla za rokav saj se je že spet spogledoval z neko punco. Tako sem preživela svojo preduro. Končno je zvonilo. Danes smo imeli na urniku: Angleščino, Likovno, Geografijo,
Matematiko in Slovenščino. Ta dan je potekal precej mirno. Vse do glavnega odmora. Luka in Igor sta se stepla. Jezna sem bila na njiju. Zelo jezna. igorja sem udarila v trebuh, Luka pa sem zelo okregala. Na zadnje sem dosegla da se je Luka opravičil Igorju.
20. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg