Forum
žɪᴠᴊᴏᴏ ... ɴᴀᴘɪsᴀʟᴀ ʙɪ ʀᴀᴅᴀ ᴇɴᴏ ʟᴊᴜʙᴇᴢᴇɴsᴋɪʜ ᴢɢᴏᴅʙɪᴄ , ᴋɪ ᴜᴘᴀᴍ ᴅᴀ ᴠᴀᴍ ʙᴏ ᴢᴇʟᴏ ᴠšᴇč (:

ᴢᴀ ɴᴊᴏ sᴇ ʙᴏᴍ ᴘʀᴏʙᴀʟᴀ ᴍᴀᴋsɪᴍᴀʟɴᴏ ᴘᴏᴛʀᴜᴅɪᴛɪ ... ᴅᴀ ʙᴏ ᴇɴᴀ ɴᴀᴊʙᴏʟᴊšɪʜ ( čᴇ ʙᴏ sᴇᴠᴇᴅᴀ ᴠᴀᴍ ᴠšᴇč )
ᴠ ᴢɢᴏᴅʙɪᴄᴏᴏ ʙᴏ ᴠᴋʟᴜčᴇɴᴏ ɴᴇᴋᴀᴊ ᴋᴀʀ sᴇᴍ ᴛᴜᴅɪ sᴀᴍᴀ ᴅᴏžɪᴠᴇʟᴀᴀ ᴢʀᴀᴠᴇɴ ᴘᴀ sɪ šᴇ ʙᴏᴍ ᴍᴀʟᴏ ɪᴢᴍɪsʟɪʟᴀ (;

ɴᴀᴊᴘʀᴇᴊ ʙᴏᴍ ᴏᴘɪsᴀʟᴀ ɴᴀᴊᴘᴏᴍᴇᴍʙɴᴇᴊšᴇ ᴏsᴇʙᴇ , ᴅʀᴜɢᴀčᴇ ʙᴏᴍ ᴘᴀ ᴢʀᴀᴠᴇɴ ᴠᴋʟᴊᴜčᴇᴠᴀʟᴀ ᴏsᴇʙᴇ

ᴊᴀᴢ ─ ɪᴍᴇ ᴍɪ ᴊᴇ ᴍᴇɴᴅʏ ɪɴ sᴇᴍ sᴛᴀʀᴀ ١૩ ʟᴇᴛ ... ʀᴏᴅɪʟᴀ sᴇᴍ sᴇ ١. ᴍᴀʀᴄᴀ ᴛᴀᴋᴏ ᴋᴏᴛ ᴍᴏᴊ ɪᴅᴏʟ ... ᴊᴜsᴛɪɴ ʙɪᴇʙᴇʀ ɪ ʟᴏᴠᴇ ʜɪᴍ ... žɪᴠɪᴍᴏ ᴠ ᴋᴀɴᴀᴅɪ ... ᴢᴇʟᴏ ʀᴀᴅᴀ sᴇ ᴢᴀʙᴀᴠᴀᴍ šᴇ ɴᴀᴊʙᴏʟᴊ ᴢ ᴍᴏᴊɪᴍɪ ғʀᴇɴᴅɪ . ᴊᴇ ᴘᴀ šᴇ sᴀᴍᴏ ɴᴇᴋᴀᴊ šᴇ ɴɪᴋᴏʟɪ ɴɪsᴇᴍ ɪᴍᴇʟᴀ ʀᴀᴢᴍᴇʀᴊᴀ ᴢ ғᴀɴᴛᴏᴍ ᴋɪ ʙɪ ᴍᴇ ɪᴍᴇᴜ ʀᴇs ʀᴀᴅ , ᴢᴀᴛᴏ sᴇ šᴇ ɴɪᴋᴏʟɪ ɴɪsᴇᴍ ᴘᴏᴊᴜʙɪʟᴀ ɪɴ sᴇᴠᴇᴅᴀ čᴇ ʙɪ ɪᴍᴇʟᴀ ᴛᴏ ᴘʀɪʟᴏžɴᴏsᴛ ᴍᴇ ʙɪ ʙɪʟᴏ sᴇᴠᴇᴅᴀ ᴢᴇʟᴏ sʀᴀᴍ ─.─

: http://shrani.si/f/H/OR/1yH7owra/1/3fa763a831d123a1030c1f94.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ʟɪʟʏ ─ ᴊᴇ ᴍᴏɪᴀ sᴇsᴛʀɪčɴᴀ ᴋɪ ᴊᴇ sᴛᴀʀᴀ ١મ ʟᴇᴛ ... ʀᴏᴅɪʟᴀ sᴇ ᴊᴇ ՁՑ. ᴊᴜɴɪᴊᴀ ᴠ ᴋᴀɴᴀᴅɪ ᴀᴍᴘᴀᴋ ᴘᴏᴛᴇᴍ sᴏ sᴇ ᴘʀᴇsᴇʟɪʟɪ sᴀᴍᴏ ɴᴇᴋᴀᴊ ᴋᴍ ᴠsᴛʀᴀɴ . ᴢᴀᴛᴏ sᴠᴀ sɪ ᴢᴇʟᴏ ʙʟɪᴢᴜᴜ , ᴠᴇʟɪᴋᴏ sɪ ᴘᴏᴍᴀɢᴀᴠᴀ ... ʜᴏᴅɪᴠᴀ ɴᴀ ᴇɴᴀᴋᴏ šᴏʟᴏ ᴋʀ sᴍᴀ žᴇ ᴏᴅ ᴘʀᴠᴇɢᴀ ʀᴀᴢʀᴇᴅᴀ ʙɪʟɪ ɴᴀ ᴇɴᴀᴋɪ šᴏʟɪ ᴢᴀᴛᴏ ɴɪsᴇᴍ ʜᴏᴛᴇʟᴀ ᴅᴀ ɢʀᴇ ɴᴀ ᴅʀᴜɢᴏᴏ šᴏʟᴏ ᴢᴀᴛᴏ sᴇ sᴇᴅᴀᴊ ᴠᴏᴢɪ ᴢ ᴀᴜᴛᴏʙᴜsᴏᴍ ᴅᴏ šᴏʟᴇ , ᴊᴀs ᴘᴀ ᴊᴏ ᴠᴇᴅɴᴏ ᴘᴏčᴀᴋᴀᴍ ᴘʀᴇᴅ šᴏʟᴏ

: http://shrani.si/f/2K/sv/14HKOYkh/1/download.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ᴀʟᴇx ─ ᴊᴇ ᴏᴅ ᴍᴏɪᴇ sᴇsᴛʀɪčɴᴇ sᴏšᴏʟᴇᴄ ɪɴ ᴛᴜᴅɪ ɴᴊᴇɴ ғᴀɴᴛ ... sᴋᴜᴘᴀᴊ sᴛᴀ žᴇ ᴏᴅ ᴘʀᴇᴊšɴᴇɢᴀ šᴏʟsᴋᴇɢᴀ ʟᴇᴛᴀ . sᴛᴀʀ ᴊᴇ ᴇɴᴀᴋᴏ ᴋᴏᴛ ᴍᴏɪᴀ sᴇsᴛʀɪčɴᴀ ١૩ ʟᴇᴛ . sᴍᴏ ᴢᴇʟᴏ ᴅᴏʙʀɪ ғʀᴇɴᴅɪ ᴀᴍᴘᴀᴋ ᴊᴀs sᴇ ᴅʀᴜžɪᴍ ᴢ ɴᴊɪᴍ sᴀᴍᴏ ᴢᴀʀᴀᴅɪ ᴍᴏɪᴇ sᴇsᴛʀɪčɴᴇ . žɪᴠɪ ١ ᴜʟɪᴄᴏ ᴠsᴛʀᴀɴ ᴏᴅ ᴍᴇɴᴇ ᴢᴀᴛᴏ sᴠᴀ sᴋᴏʀᴀᴊ sᴏsᴇᴅᴀ . ᴠ šᴏʟɪ sᴇ ᴅʀᴜžɪᴍᴏ sᴋᴏʀᴀᴊ ᴠsᴀᴋ ᴅᴀɴ , ɴᴀ ɴᴀšᴏ šᴏʟᴏ ᴊᴇ ᴘʀɪšᴇʟ ᴠ Ƽ. ʀᴀᴢʀᴇᴅᴜ .

: http://shrani.si/f/C/cz/28s6QTQC/1/fullsize.jpg

ɴᴀᴅᴀʟᴊᴜᴊᴇᴍ ? ١ ɴᴇxᴛ : ɪ ʜᴏᴘᴇ ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ɪᴛ <૩

Boš bral/a in nextal/a ? :**

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. december 2013
u158543
u158543
Next
10. december 2013
neext
10. december 2013
hwala (:
( Pri alexu sem se zmotla star je 14 )
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'' Ne no Mendy! zadni dan počitnic je '' mi je žalostno rekla Lily '' daj no daj sej pa ni tko hudi '' sem ji odgovorila ... In me je zelo čudno pogledala , nasmehnila sem se ji '' Zdaj pa ne bodi več tako tečna ... grema k Alexu ? '' sem jo vprašala . '' Ja greva on mi še najbolj pomaga ''

Odšli sva do njega in pozvonili ... čakali sva in potem je nekdo odpru vrata ... Bil je Alex Lily ga je bila zelo vesela zato mu je stekla v objem

http://30.media.tumblr.com/tumblr_lyxnr0X4bZ1qfw9tso1_500.gif

Tako lepa sta videti skupaj... potem smo se pogovarjali o jutrišnem dnevu če gremo skupaj v šolo saj Lily samo danes pri meni prespi ''Ja cool'' sta rekla oba ...
Skupaj smo bili zunaj do večera in postajalo je hladno zato smo odšli v kinoo . Tam smo se zelo zabavali potem naju je z Lily poklicala moia mama da morava domov ker je jutri šola -.- '' Ne no! šolaa! '' smo si rekli vsi trije ...
Z Lily sva odšli domov ko sva prišli domov sva si vzeli Večerjo in odšli v mojo sobo

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 nexta <3
10. december 2013
neeeext
10. december 2013
next ...kaj ljudje niste u šolii
10. december 2013
ne bolanii smo
10. december 2013
u158543
u158543
Next.... Ja bolani smo
10. december 2013
nextam
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pogovarjali sva se o jutrišnem dnevuu ... '' Ej kaj pa če pride kateri novi na našo šolo '' mi je rekla Lily '' ahh...'' sem ji odgovorila in odšla spat ...
ZJUTRAJ:

'' Mendy !! zbudi se! šola je ...'' se je zadrla Lily ''že?'' sem ji odgovorila in se počasi vstala Lily je že bila oblečena :

http://s5.favim.com/orig/53/awesome-cheap-monday-cool-girl-Favim.com-489735.jpg

( seveda se je tako oblekla samo zaradi Alexa )

'' daj pohiti že!'' mi je rekla in sem se pohitela oblečti :

http://cdnimg.visualizeus.com/thumbs/cc/61/cool,allstar,girls,girl,moment,fashion-cc6186f70181006f7bc6640a5a2d0b01_h.jpg

Pred našo hišo naju je že čakal Alex skupaj smo odšli v šolo ... Lily je bila tako vznemirjena , bili smo že pri šoli zato smo odšli na hodnik počakati.
Lily in Alex sta nekam izginila zato sem ostala sama , kr na en krat je nekdo pohitel do mene bila je Lily ...

Lily: Mendy!!
jas: kaj je kej se dereš -.-
Lily: aa si vidla novga fanta na šoli ?
jas: kako ga bi naj vidla če samo stojim tukaj
Lily: no sej imaš prav haha .. Poglej tamle gre!!

ozrla sem se nazaj in ...
------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 nexte <3
10. december 2013
neeext
10. december 2013
u158543
u158543
Next
10. december 2013
neeeeext < 3
12. december 2013
next
13. december 2013
u138476
u138476
next
14. december 2013
u158463
u158463
next
14. december 2013
neext
14. december 2013
next.
14. december 2013
next
14. december 2013
next
19. januar 2014
next
19. januar 2014
Se opravicujem kr me tko doug ni bloo ..
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ozrla sem se nazaj in zagledala njega *___*
Biu je tko lusn da ga niseem morala nehat gledati *-*

Lily , jas

jas: Lily!!!!! pejt do njega pa ga uprasi kko mu je ime ( in sem jo potisnila )
Lily: No prav!!! ( in sem odsla do njega )

zelo dougo sta se pogovarjala na 1x pa je Lily pokazala name...
malo po tem pa me je pogledau tudi on . skoraj me je pobralo od sramu
" o ne ! kaj naj naredim !! " sem si mislila ker je pocas hodu proti meni ...
Zdej ali nikoli sem si mislila zato sem se samo smejala ...

On , jas

On : Emmmm ... hej ?
jas : Hej
on : ti si tista punca k mi je Lily praula ?
jas : emmm ... ja
on : noo k pouku morem aa se pol slisva ?
jas : ja lahkoo

Pustiu mi je listek in odseu na listku je pisala njegova telefonska st. in njegovo ime , njegovo ime je Alen *-*
Lily je prisla do mene in skupaj smo z Alexom odsli k pouku ... danes smo imeli zelo kratek pouk zato sem komaj cakala da bo konec pouka da vidim Alena yelo me je sram ampak ne upam mu povedati da mi je vsec ...

Koncno je bilo konec pouka ko smo lahko odsli domov ko sem spet srecala njega na hodniku ... nasmejau se mi je in mi spet dau listek
Na njem je pisal :

Danes ob 18:00 pred kolosejem <33 cakau te bom

Alen <3

Skoraaj se mi je utrgal ko sem to povedala Lily ... Bila je zeelo vesela (:
Nato sem jst sla domov ona pa z Alexom na sprehod ...
Ko sem prisla domov sem odsla v svojo sobo in se ulegla na poteljo prizgala sm si racunalnik in odsla na fejsbuk ... imela sem 1 sporocilo pisau mi je Alen .. pogovarjala sva se do 16:00 kr sem se potem morala urediti ...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadaljujem po 4 nextih

see ya! se opravicujem za zamudo
20. januar 2014
u138476
u138476
nextt
21. januar 2014
next
22. januar 2014
next
22. januar 2014
Next