Forum
u70141
u70141
Heloou :3
Odločla sm se, da bom začela zgodbico.. Mogoče učasih nebom tkoj nextala zarad šole pa obveznosti..
Ugl. Zgodbica bo pou resnična.. Pou neresnična.. (:
Upam, da vam bo ušeč.
------------------------------------------------------------------------------
Ime mi je Maja. Imam 13 let. Imam najboljšo prijatelco Tajro in simpatijo. Hodim u 8.razred.

Js:

Tajra:

Moja simpatija Žiga:

Živim u preprosti hiški u Malibuju:
Moja hiška:

Js sm zlo povezana z mojo družino in nikoli nism hotela odrast, kr sm res uživala, ko sm bal mičkena*

Js, ko sm bla majhna:

--------------------------------------------------
Bliža se 1.september, zato sm šla z Tajro po nakupih za potrebščine.

Ko smo prišli u trgovino sem zagledala.........

Te zanima? Potem pa nextaj.. < 33
27. januar 2012
next
27. januar 2012
u70141
u70141
------------------------------
Zagledala sm njega..(Žiga) Ko sm ob njemu se vedno usa zmedem.. In pozabim njegovo ime. Srce mi začne biti 100 na uro. In kar na enkrat mi reče ; Čau Maja..
(Sploh nism vedla, da pozna mojem imeee..) WaaW Srce mi je začelo še bolj ko prej biti.

( Aja Pa Žiga hodi u paralelko, sm pozabla povedat)

Naš pogovor; Ž-Žiga M-Maja
Ž- Čau Maja
M- Ooo.. Čau
Ž- Kako si?
M- Uredu ti?
Ž- Ureduu.. Kj delaš tu? Sigurno kupuješ nowe potrebščine..
M- Ja Itak.. Ti?
Ž- Enakoo.. (: Ejj.. Brat me čaka.. Morm it. Čaww..
M- Čau.
--------------------------
OMG! OMG! Ne morm vrjeett da pozna moje ime.. Nikoli se nismoo pogovarjalii! Nemorm vrjet!! Polepšau mi je dan! Zdej končno lahko stopim do njega in se pogovarjam z njim.. Sm rekla Tajri.
-----------------
Tajra je bila rahlo vesela zame. Nato sva šle po nakupih.. Nakupile zvezke in kemike.. In se odpravile na sladoled. Na poti smo srečale našo sošolko Lano. Nikoli je nisva marale.. Sicer ona je najbolj popularna na šoli. To pa pomen da hoče bit u centru pozornosti ALL DAY ALL NIGHT! Use najboljše prijatelce u razredu hoče skregat. Ampak js in Tajra se ne pustimo... Ona nas od daleč pozdravi in mi ji odzdravimo.. In hitro zamenjamo pot. Da se ne bi rable pogovarjat z njo.
-------------------
Lana;

Žigou brat Timo, ki je star 18 let;

(Sej tut on mi je lep, ampak prestar zame :$$)

-------------------------------------------------
Te zanima kako bo naprej? Nextaj :33
28. januar 2012
next
29. januar 2012
u57082
u57082
Next.
29. januar 2012
next ;D
31. januar 2012
u70141
u70141
--------------------------------------------------------------------
S Tajro sva kupile use , kar sva rabile in sva se odprauljale domou. Ker je bila 13.00 ura sva se zmenle, da bi šle na plažo.
Ko sm prišla domou sm se hitro pripraula..
Oblekla sem moje nove kopalke:

In pa oblekco:

----------------------
Ko sm se pripraula sm odhitela po Tajro.. (Sm pozabla povedat, da smo sosede)

Na poti do plaže smo se pogovarjale o fantih.. (seveda), pa kako pogrešamo naš class.

Končno smo prispele.. Zlo je blo vročee.. Najdle sva si mesto in se ''razpakirale'', Tajra je na splavu vidla svojo sestrično, zato je šla brez mene u vodo, kr sem se js še mazala s kremo..
Use je blo uredu, dokler nism slišala krika.. Slišalo se je kot, da bi zakričala Tajra..

Te zanimaa ali je bila to res onaa ?? :** Nextaj^^
01. februar 2012
next
03. februar 2012
u70141
u70141
Nextam.. < 33
Od daleč sm pogledala na splau.. In ja, bila je ona.. Hitro sm skočla u vodo in priplavala do splava... Solze so ji zloo močno tekle in zelo močno je kričala.. Priplavali so reševalci, in spodili ostale, meni so dovolili bit, ker sm pač z njo. Z hrapavim glasom je rekla, da se ji je sspodrsnilo, ko je hotela skočit. Reševalec Marko me je uprašau, če je kakšn starš zravn, ki ga seveda ni bilo.. Zato sem odhitela po moj fon in poklicala njeno mamo Laro.
(Njeni starši so ločeni.)
Naš pogovor (L-Lara J-Js) ;
J- Lara.. Nujno moraš prit na plažo! Tajra se je na splavu spodrsnila in reševalec je reku, da morš nujno prit.. !
L- Ojoj! Prihajam! Hitrooo.. Z autom bom prišla.. Hvala.. Se vidimo.
Ko sm prekinila sem se zamislila.. Kaj bo z njo. Lahko ima zvito al zlomljeno nogo.. Nikoli je nism take u solzah vidla.. Sej nikoli ni tko jokala.. ! Mogla bi it z njo na splau.

Med tem sem spet plavala do splava, reševalci so jo poskušali pripeljat na obalo. Ampak s težka.. Na koncu jim je uspelo. Peljali so jo u reševalno sobo. Js sm počakala uzunii.. Kmalu za tem je prišu reševalni auto. Js nism pač mogla it z njimi. Zato sem se oblekla in šla domou.. Use sem povedala moji mami Hanni. Moja mama je tkoj poklicala Laro in uprašala kaj je blo.. Njihou pogovor (L-Lara M-Mama)
M- Hej! Maja mi je use povedala.. Kako je z njo?
L- Ej! Zdrauniki so rekli, da si je zlomla nogo.. Danes zvečer bo operacija.
M- Kdaj pa lahko pridemo?
L- Ju3 popoudan. Oziroma te še pokličem, da vidim kako bo z njo..
M- Okej. Ti kar pokliči, če kaj rabiš.
L- Hvala. Zdej pa morm it. Čau
M- Čau
----------------------------------------------------
Js sm se šla stuširat in na Facebook. Žiga je biu online, ampak ga nikakor nism mogla nagovorit. Bilo me je sram.. Js sm bol taka sramežljiva osebca.. Kar me ZELO moti. Ampak sem to kar sem. Šla sem raje dol s Facebooka, kr mislim, da ni biu glih primeren čas za to. Ulegla sem se na posteljo in začela brat mojo novo knjigo Labirint Kosti. Kar naenkrat pa mi zazvoni telefon.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Njena sestrična (Lea)

Reševalec Marko

Tajrina mama Lara

Moja mama < 33

--------------------------------------
Želiš izvedet kdo me je klicau? Nextaj^^
04. februar 2012
u72815
u72815
next :3
04. februar 2012
u70141
u70141
Nextam.. (:
-------------------
Bila je neznana številka. Useeno sem se oglasila in slišala sem;''Čez 1 uro u Vrtnem parkcu. Ne se bat, zaupaj mi. Ne bo ti žau, da boš prišla.'' In je hitro prekinlo. Use mogoče mi je šlo po glavi (npr. kdo bi to biu? kaj če me ugrabjo? kaj če je žiga?...)
Useeno sem se pripraula, po eni strani pa sem se bala, it tam sama. Odločla sem se, da bom poklicala mojo sošolko Anjo. Prišla je k meni, me uredit. To sem oblekla.

+ Make up

-----------------------------
To je Anja :

---------------------------
Pripraule smo se za odhod. Do parka je približno 15 minutk hoje.. Anja je moja sošolka, u moj razred je prišla u 7. razredu. Dobro se razumemo. Zelo je zabavna in je velika zaljublenka.. Ko smo se bližale parku sem postajala use bol živčna.. Anja me je ''tolažla'' da bo use okej. Malo sem bila tudi zarad Tajre žalostna. Ko sva prispele, sva vidle prosto klopco in se tam napotile, da bi počakale. Z Anjo sva se pogovarjale, ko me nekdo potreplja po hrbtu...

Parkec;

Te zanima kdo je biu? Nextaj^^
04. februar 2012
next
06. februar 2012
u70141
u70141
Nextam.. :3
-------------------
Bil je Liam. Moj sošolec. Šla sva se pogovorit na samo. Naš pogovor: (J-Js, L-Liam)
J - Zakaj si me poklicau?
L - Ker ti morm neki povedat.
J - Kaj pa bi to blo?
L - Ammm.. Ti si meni ušeč že od 5. razreda, in sm komj zdej zbrau pogum, da bi ti povedau. Amm.. Uglaunem. A bi hodla z mano?
J - Amm.. Sorry ampak ne.. Nekdo drug mi je ušeč. Lahko sva samo dobra frenda.
L - Ok. Zdej pa grem. Čau.
J - Ne it. A bi šou z mano in Anjo na sladoled ?
L - Amm.. Ma raje ne.. Oz. Sm že zmenjen z frendi. Čau
J - Čau..

Tekla sem do Anje in ji use na dougo povedala. Kar naenkrat mi je postalo ZLO vroče, ker je poletje pa še oblekla sem se kot, da je zima, zto sva šle na sladoled. Js sm naročila pou kepice limone, pou kepice lubenice. < 33

Anja je uzela pou vanilje, pou čokolade.

Celega smo zmazale. Njamii ^^
Začutila sem vibracijo u moji torbici.. Seveda.. Mama me kliče. Rekla je da morm domou.. Anja me je pospremla do hiše, ker ona gre po moji poti domou. Objele sva se in pozdraule. Končno sem doma.. Mama je šla u trgovino, tata dela.. Aja.. pozabla sem povedat da mam brataa.. (: Ime mu je Andrej in ma 18 let. Dobro se razumemo ne kot nekateri, ki se non stop kregajo. Aja.. Andreja ni doma, ker je šel z frendi vn.. In to pomeni da sem SAMA doma. Lahko bi poklicala nekoga.. Ampak nevem koga. Oziroma prvo bom šla na Facebook. Uklopla sem računalnik in kliknla na Google Chrome. Napisala sem fb in se prijavla. Imela sem 3 sporočila. ::
-------------------------------------------------------------------------------
1 sporočilo od Lane:
EJ.. Ful mi je žau zarad Tajre. Če hočeš se lahko kdaj dobimo. (:

FSM :$$
-------------------------------------------------------------------------------
2 sporočilo od Anje:
Heloouuu.. Ful sm se zabavala danes. Lahko bi ponovile. < 33 Aja.. Pa ju3 grem Tajri, lahko greš z manoo.

PaPa < 3333
---------------------------------------------------------------------
3 sporočilo od............

Te zanima? Nextaj^^
06. februar 2012
u70141
u70141
Moj tati Luka:

Moj brat Andrej:

06. februar 2012
next nujno...
08. februar 2012
u70141
u70141
Nextam ^^
-----------------
3 sporočilo od Žiga:
Ej! Vem, da se ne poznamo ful dobro, (čeprau js bi, da se) Te vabim na moj rojstni dan..
U četrtek 7.avgusta ob 14:00. Dobimo se pri meni doma. Sej veš kje živim?.. Če ne povej, lahko prpelješ še kašno prijatelco.. Pa prosim pridi.. :3

P.S. Prnesi kopalkeee..
------------------
OMG!OMG!OMG!OMG! Žiga me je ravnokar povabu na njegou rojstni dan! I can't believe it. < 33 Hitro mu morm odgovorit.!!
---------------------
Hej! :'D Super, z veseljem pridem in ja, vem kje živiš. (; Amm.. Vrjetno bom pršla sama.

Komaaaj čaaakaaam.. FSM :$$$
------------------
Uzamem miško in kliknem gumb POŠLJI! Ustanem in skačem od veseljaa.. (:
Hjaa.. Morm nardit načrt:
Danes je pondeljek, preostane mi samo še, da grem spat.
Ju3 je torek, ju3 grem z Anjo k Tajri.. Pa vrjetno še kam.
U sredo, grem po darilo za (sej veste koga). Pa mogoče spet k Tajri.
U četrtek, grem naaaaaa rojstnii dann.. < 33333333 + Kopalke morm prinest.. iiii ***
Hjaa.. No.. Odpraula sem se u kopalnico, uzela sem spodnje perilo, pižamo in seveda telefon.
Ob poslušanju glasbe mi čas vedno hitro mine, zato je tuširanje minilo kot u sekundi.
Slišala sem, da je nekdo zapru uhodna vrata.. Tekla sem po stopnicah dol in zagledala sem tatija.. Močno sem ga objela.. Nekako sem ga pogrešala, povedala sem mu use, kar se je s Tajro zgodilo.. Prišla je še mama. Malo mi je zakrullo u želodcu zato sem se odločla, da nam usem (razen bratu, ker je uzunaj in še boo) čalapinkee.. :$
http://us.123rf.com/400wm/400/400/luckybusiness/luckybusiness1005/luckybusiness100500052/6928207-delicious-pancakes-on-plate-decorated-with-banana-rings.jpg
+ MilkShake
http://www.wpclipart.com/food/beverages/strawberry_milk_shake.png
Seveda me je po slastni večerji zaboleu trebuh, zato sem se šla umit obraz in zobe. Nato pa spat. Z.z.z...

Zjutraj me je mama zbudila s slabo novico.. Tajro so operirali kar 7 CELIH UR! Groznoo!
Ura je bila 8 zjutraj, pomojem Anja še spi. Useeno jo bom poklicala, da se zmenimo
Naš pogovor (A.Anja J.Js)
J . Ejla! Sorry, če sem te zbudila al kaj..
A . Hej. Hah.. Nisi js sm te mislila poklicat pa me je blo strah, da bi te zbudila.
J . Mene je mama zbudila in mi je rekla, da so Tajro operirali 7 ur.
A . Omg. Pa to nemoreš noo.. Kdaj pa gremo?
J . Če hočeš lahko zdej čez 30 minut, moja mama nas lahko pelje.
A . Okej. :3 Mogoče bom malo zamudila.. Sej veš..
J . Haha.. Ni blema. Aja in nekii ti morm nujno povedat.. iii** Potem.. Ne zdej.
A . Okej.. Ajde grem se js urejat,
J . Ajde PaPa.
----------------------------
Mama je seveda bla zraven in use poslušala in uprašala;'' Kaj pa ji moreš tako nujno povedat? Sej ne da me zanima. ''
''Ah.. Sej te ne zanima. Girl stuff.. '' Sem ji odgovorila.

''Aja, mama a lahko u četrtek grem na rojstni dan, od (ammm.. kaj naj ji povem, da je od Žige al ne.. ) mojga pararelca. A lahko grem?? Prosimmmm.. ''

''Okej, okej. Sej so počitnice''
------------------------------------------
Te zanima kako bo naprej.. ?? Nextaj ^^
09. februar 2012
next čim prej
10. februar 2012
u70141
u70141
Hvala, da bereš, pa nextaš < 33
--------------------------------------------
Usa vesela sem se odpraula u kopalnico. Umila sem si obraz in zobe.

Odprla sem omaro in si takoj zamislila kaj bom oblekla :
[img]http://www.polyvore.com/going_out_dress/set?.embedder=3168798&.svc=copypaste&id=41611519">
10. februar 2012
u70141
u70141
Hvala, da bereš, pa nextaš < 33
--------------------------------------------
Usa vesela sem se odpraula u kopalnico. Umila sem si obraz in zobe.

Odprla sem omaro in si takoj zamislila kaj bom oblekla :
[img]http://www.polyvore.com/going_out_dress/set?.embedder=3168798&.svc=copypaste&id=41611519">
10. februar 2012
u70141
u70141
Preden sem se oblekla sem šla u jedilnico in si pripraula zajtrk. Uzela sem si svež kruh, ki ga je mama šla u pekarno iskat in uzela sem NUTELLO.

Nekdo je potrkau na vrata, mama je šla odpret in vidla je Anjo. Ker sem js v hranjenju ZELOO počasna jo je moja mama povabila u hišo. Ker je bila ona že tu, nisem do konca napolnila mojga trebuhca in sm za usak slučaj uzela denar, da si bom potem kaj kupila. hitro sem se oblekla in šla z Anjo dol po stopnicah. Pred hišo je že trobu avto. Mamin avto, glede na to, da nisem skorj nič pojedla sem useeno bla prepočasna in mama me je usa nepotrpežljiva čakala. Končno sem se usedla u avto in mama je začela vozit. Do bolnice je nekje 15 minut vožnje. Z Anjo smo zaenkrat govorile o Tajri, kako se je ta zlom zgodiu. Ko sva izstople iz auta sva hitro pohitele, da mama parkira in midve sva šle naprej, da ji povem, da me je Žiga povabu na rojstni dan in zraven sem še nakladala kako je lep. Preden sva same šle na recepcijo sva počakale mojo mamo, da gre z nami u soboo. Bila je u sobi 7 u 2. nadstropju. Počasi sem ustopila tam je bila njena mama.
Ko me je zagledala so ji začele liti solze, tudi meni so seveda od sreče. Tekla sem do nje in jo močno objela. Skorj sm jo zrušla s postelje. Potem jo je moja mama objela in potem še Anja. Useeno je moj objem biu najbolj poseben. Mame so šle na kavo in me 3 smo ostale same. Začela sem ji govorit kako me je Žiga povabu na rojstni dan.. In take stvari. Potem smo začeli govorit o njenem zlomu..kako je blo in to. Ko so se mame vrnile
je u sobo pršla medicinska sestra in jo učila kako hodit na berglah. Iz radovednosti sem tudi js probala hodit, Anja pa ni hotla. Čez nekj časa je Anja mogla it, ker so joo starši prišli iskat, ker gre na počitnice u Grčijo. Tajri je postalo dougčas in odločle sva se, da jo na vozičku peljem do trafike. Hotela si je kupit use mogoče revije. Iz prijaznosti sem ji js kupila use, kar si je zaželela:
. BRAVO
. COOL
. Teen
. BRAVO Love Story
. Kinder Bueno
. Hubba Bubba
. Pa še križanke

Bila je ura 15.00 čas, ko se obiski končajo. S Tajro sva se poslovile in z mamo sva odšle.
Mami je u glavo prišla ena izjemna ideja..ki mi je bilaaaaa zelooo ušeč.

Te zanima? Nextaj^^
10. februar 2012
next
18. februar 2012
u74926
u74926
Nextt.takoj tok dobr pises to zgodbiiiico. Nextay zaaame( for me~pliis)
18. februar 2012
neeext
18. februar 2012
u70141
u70141
Next za *cαηdумσηsт€я:*
---------------------------------------
Njena AMMAZING ideja pa je bla, da gremo u ŠOPING, pa u MCDONALDS, pa na MASAŽO....
Seveda mi je bla ideja zeloooo ušeč in sem privolila. Prvo sva šle u šoping.. Zdelo se mi je kot, da se je mama spremenila u ekspertko za modo. Use, kar ji je blo ušeč je blo presenetljivo tudi meni. Šle sva v skorii use trgovine in izbrala sem si;
http://www.polyvore.com/mickey_mouse/set?.embedder=3168798&.svc=copypaste&id=43947972">
18. februar 2012
u70141
u70141
Next za *cαηdумσηsт€я:*
---------------------------------------
Njena AMMAZING ideja pa je bla, da gremo u ŠOPING, pa u MCDONALDS, pa na MASAŽO....
Seveda mi je bla ideja zeloooo ušeč in sem privolila. Prvo sva šle u šoping.. Zdelo se mi je kot, da se je mama spremenila u ekspertko za modo. Use, kar ji je blo ušeč je blo presenetljivo tudi meni. Šle sva v skorii use trgovine in izbrala sem si;
http://www.polyvore.com/mickey_mouse/set?.embedder=3168798&.svc=copypaste&id=43947972img
http://www.polyvore.com/wooow/set?.embedder=3168798&.svc=copypaste&id=42278701img
http://www.polyvore.com/nice_outfit/set?.embedder=3168798&.svc=copypaste&id=41945352img
http://www.polyvore.com/simple_outfit/set?.embedder=3168798&.svc=copypaste&id=41516311img

In še veliko stvari. Postale sva lačne zato, sva šle v McDonalds. Naročila sm;
http://1.bp.blogspot.com/-2rYKe0R4whY/TcNs8MzbELI/AAAAAAAAAHw/8bksVzjbdCY/s1600/newsmlmmd.aec4920fe8094fdd0baaeab2ed126bf1.7410_a-mcdonald-s-big-mac-and-chip-at-a-mcdonald-s-outlb.jpg

Mama pa je naročila seveda neki bolj zdravega... ;

Zraven sem dobila igračko Pač bla mi je ušeč in sem jo uzela

Jedle sva in jedle. Čez neki časa pa nisva mogle več... Neki malega smo pustile in se odpraule na manikuro. Ja moji nohti so bli res že obrabljeni in grdi, zato bi blo res lepo.. Js sm se odločla za francosko manikuro:

Mama pa neki bolj preprostega, sicer ona ne more imeti dolgih nohtou, ker je negovalna oskrbovalka, to pomeni, da hodi ljudem na dom in jim pomaga. Njeni nohti;

Nato..
---------
Te zanima? Nextaj.
18. februar 2012
u70141
u70141
Prosim kliknite na linke.. Ker ne prime.
18. februar 2012
neeext:3
18. februar 2012
u70141
u70141
Nextam^^
-----------------------------
Bile sva že utrujeni, zato sva se odločili, da se odpraviva domov, hotele sva še na masažo, ampak nisva šle. Usedla sem se v avto in mama tudi. Čez nekaj minut sva prispele pred našo hišo. Videle sva odprta vrata in hitro sem skočla iz avta in šla pogledat, če je kdo not. Mama je šla v garažo parkirat avto.
Prvo sem šla pogledat, če je kdo v dnevni, nato pa sem šla v kuhinjo. Zagledala sem..
mojega očeta.. Kamen se mi je odvalil od srca... Mislila sem, da so bili roparji. Hitro sem ga objela, v rokah pa je držal veliko darilno škatlo, pomislila sem, da bi mogoče bila zame. Tata mi je škatlo potisnil v roke, nato je prišla mama, tudi za njo je imel darilo. Rekel je; '' Kupil sem vam darila, ker od sem dobil promocijo, dobil bom večjo plačo in manj bom delal. '' Obe sva ga objele, še Andrej je prišel v kuhinjo in tudi za njega je imel darilo. Zdaj sva ga jaz, mama in brat objeli. Bil je zelo dober občutek, usa družina skupaj. Odprla sem darilo. Prepričana sem bila, da izgledam takole:
Notri je bila Adidas torba;
http://1.bp.blogspot.com/_rvfKL1HCBEM/Sz5uGjI6NoI/AAAAAAAAR-w/lcgr3Qf4nhY/s400/pADIDAS1-5726496_pattern_w345a.jpg
in Samsung Galaxy Note belega;

Andrej je dobil Samsung Galaxy Note črnega;

Mami pa je dobila prelep komplet nakita;
http://www.fashionforjewelry.com/wp-content/uploads/2010/06/Tips-For-Men-Buying-Jewelry-For-Women.jpg

Spet smo ga usi objeli, mama je Andreju in tatiju naredila večerjo, jaz nisem bila lačna, ker sem se nažrla v McDonaldsu, zato sem se odpravla spat. Prvo sem se stuširala in umila potem sem šla v posteljo, malo poslušala musko in zaspala. Z z z..
Zbudila sem se ob 8:00, zavedala sem se, da je ju3 Žigou rojstni dann.. Še vedno nisem vedela kaj naj bi mu kupila zato sem mu na Facebooku napisala zasebno sporočilo;

Heeej. Ammm.. Js res nimam ideje kaj bi ti kupla za rojstni dan.. A si kej posebnega želiš?

Kliknila sem gumb Pošlji in se šla umit. Mislila sem, da mi ne bo odgovoril še ceu dan pa mi je zelo hitro. Oblekla sem kratke hlače in majco na naramnice in prebrala kaj je napisau......................................

Te zanima? Nextaj
19. februar 2012
NEXT
19. februar 2012
u70141
u70141
Mejbi ju3. :3
20. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg