Forum
u69186
u69186
Tadeja končno si prišla a veš da te že 10 minut čakam? A si prinesla?
T: daj pridi grevi na najn kraj
A: Pridi grevi
Tako sva odšli nisva prišli še dokonca nekje 10 metrou od predora sem spet spregovorila
A: Daj Tadeja kdaj mi že ta cigaret saj teh 10metrou naju nebo nihče vidu jaz pa več ne zdržim
T: Prau imaš na izvoli ( da mi cigaret)
A: Eh Hualla da jih rihtaš
T: Ej ni blema saj jih jaz tudi kadim..
Mimo pride sosed jaz hitro dam cigaret v roko
S: Živjo dekleti kaj pa počneta tuki ?
A: Živjo na sprehod do anjinega skrivališka grevi
S: O nebom vaju motil pa pozdravita doma
T: Bovi nasvidenje
S: Nasvidenje
Sosed odide
A: To je pa šlo za las
T: Ja tega si nesmevi več privoščit
A: Ne zdaj pa hitro pojdivi do predora
V predoru se še malo pogovarjavi in pokadivi še neki cigaret
PO ENI urI pa zazvoni Tadejin telefon
M:Tadej hitr prid domov
T: Mami ja samo 2 uri imam hoda do doma
M: Potem pa raje pridita takoj k Anji domou
T: Okej
prekine
T: Pridi dommou moravi
A: Seveda samo daj mi še prej sprej za usta
Da mi ga
A:Ti pa men parfim
Dam ji nazaj sprej zraun pa še parfum
A: Prit grevi
T: Počakivi še mal
A: Daj on lahko je kaj nujnega
T: Ok grevi
Čez dve uri sva primeni doma vsapiva v dnevno sobo tam pa vidvi Tadejino mami kuk joka moja mami pa jo tolaži že to da je moja mami doma je čudež
T: Mami kaj je? kaj je narobe?
M: Tadeja z tvojim očitom se ločujeva in zdaj bova neki časa pri Hathawayjevih potem pa se bova preselili
T: Kaj kam pa ? Kako pe je to sploh mogoče? plane v jok
M: Tadeja tvoj oči ima novo dekel in se bo jutr preselila k njemu midve pa bova dokonca tega šolskega tela pač od začetka in do konca pri Hathawayjevih potem pa se bova preselili v Seattle
in tam boš začela obiskovati gimnazijo
T: Mami kaj ? ne to ni res z Anjo bova skupi obuskovali gimnazijo v forksu.!!
M: Tadeja oprosti samo nemoreš razen če boš ostala pri očetu
T: Mami s tabo bom ostala pa pač hodila v gimnazijo tam
M: Uredu zdaj pa z Anjo pojdia v sobo
Nato sem se prebudila pred mano se je odvijal najhujši dogodek lanskega leta -.-
joj kako sem nevljudna nit se ne predstavim no neki o men
Ime: Ana RoseMari
Priimerk: Hathaway
Starost: 15 ( v tem odlomku 14)
Bratje/sestre: Edinka
No zdaj pa še moja bff
Ime: Tadeja
Priimek: Belikov
Brat/sestra: Brat Dimitrij
Strarost(njena): 15 ( v tem odlomku 14)
Starost(njegova): 22
.............................................................................................................................
No jaz se bom probala potrudit da bom pisala v knjiži slovenščini :$ vaša naloga pa je da berete zgodbo in spodaj pod komentarje napišete " next"
23. december 2011
Neext
23. december 2011
next
23. december 2011
u67365
u67365
nextii ! < 3
23. december 2011
u69186
u69186
Ja spet se mi je sanjalo kako se je moj faif ugrnu na glavo -.-
Že eno leto je minilo od kdaj se je to zgodili in jaz sem vak dan sanjala eno in isto ta dogodek.Samo še en teden je do prvega sebtembra ko bova z Tadejo začeli obiskovati različni gimnaziji jaz v Forksu Tadeja pa v Seattel. S tadejo se še vedno nisva sprijznili da sta se z mamo preselili in vsak dan visivi na fonu 2 uri in razpravljave ko pa je pri očetu in bratu pa sva itaq ves čas skupi saj svaa bili sosedi,sošolki in bff zdaj sva šše samo bff.Danes je Tadeja spet pri očetu in seveda je zato tudi pri meni.
Nekdo je potrkal nism vedela kdo a ko sem odprla vrata je prd mano stala Tadeja očetu sem mami sem zakliicala da grem začudež je bila danes doma očeta nima mi je umrl v prometni nesreči. Maami je odvrnila da leko grem in tako sva z Tadejo skočili v mojo sobo po prenosnika in telofon in odšli na sprehod zmanili scva se da grevi do predora tako sva odšli ko sva bili v predoru je Tadeja vzeela iz torbice cigarete in vžigalnit ker enega prižgala ponudila ga je men in seveda sem ga uzela saj še vedno kadim. tako sva kadili in bli na fb-ju nato se je vpisu en kjutek ki mu je bilo ime Niko kr sva bili na Tadejinem fb-ju sm jo vprašala kdo je o a ona je rekla sm ma en kliknila sem ga čeprau e Tadeja rekla naj ga pustim pri miru nato sem videla da si je Tadeja veliko pisala z njum ke ko se mu napisala Hei je on napisu hei ljubica (pogovor)
A: Hei
N: Hei ljubica
A: Am tuki ni Tadeja tuki je njena bff
N: Ah saj res ti si Nika ne?
A: Ne tukaj Ana RoseMari
N: Kdo?
A: Od Tadeje bff
N: A se lahko malo pogovorim z Tadejo
A: Itaq
T: Hei Niko
N: Ljubca kaj se dogaja kdo jje ta Anna RoseMari?
T: To je moja Bff iz Forksa
N: Aha sj si mi že enkt pravila o nej
T: Mhm
N: Ej ljubica jaz morm it dijo Mwa
T: Bay ljubi mwa back
Niko se izpiše in jaz začnem zasliševat Tanjo
A: Kdo je to in zakaj ti prau ljubica in te nejmu ljubi?
T: To je Niko on je moj sosed in moj novi fant
A: Zakj mi nisi nič povedala?!
T: Oprosti sam sva rekla da nebova nič povedala
A: Aja A tista nika pa ve? kdo pa sploh je ona?
T: Nika nevi ničesar ona je moja prijateljica iz Seattla
A: Bff?
T: Ne sam prijateljica
A: Verjamem ti ooprosti da sem tako vzkipela sam tega kjuteka Nikoja mi boš pa 1x predstavila
T: itaq za tebe vse :*
Aridei grevi se kopat v reko
T: Nimam kopalk
A: Saj jih jast tut nimam :*
T: Kuk pa se bova pol kopali?
A: V nedrčku in hlačkah
T: ok
Odidevi do reke ni daleč samo kake 4 metr po bregu navzdol sečeve se in z obleekami prekrijevi torbice ter torko z prenosnikom odidevi se kopat, plavava,tunkave se,skačevi v reko tako je eno uro nato pa pridejo mimo štirje fantje in začnejo žvižgati Tadeja ki je stramežljiva ve potoppi jast pa jih ugovorim
A: Hei a se greste kopat
1.fant: A nas vabiš
A: Seveda
1.fant: lahk kako pa ti je ime in kako je ime tvoji prijateljici?
A: Jasz sem Anna RoseMari moja prijateljica pa je Tadeja kako pa je vam ime
..... Next?
24. december 2011
neeexttt lovam zgodboo!!!!
24. december 2011
next
24. december 2011
u68813
u68813
next
24. december 2011
next
25. december 2011
u67330
u67330
next :3
25. december 2011
next!
25. december 2011
u69186
u69186
No bom z en kratek del napisala drgač pa jutr enga dolgega :$
fant mi pove da je njemu ime Aleks njegovim prijatelljem pa Niko Žan in Klemen.Fantje so povedali da niso iz FForksa ampak iz enaga manjšega bližnjega mesta in da soo tukaj ker so prišli obiska njihovega prijaelja Dimitrija ko so izrekli njegovo ime me je stisnilo pri srcu saj sem vedela da je v mestu samo en Dimitrij in sicer to moj Dimitrij no to je skrivnost zakaj je moj Dimitrij pač Dimitrij je od Tadeje bra in jaz sem že leto dni zaljubljena v njega Tadeja mi je veš čas paula da naj si poiščem fata saj sem odkar se je preselila postala glede fantou precej sramežljica no ne gli glede fantou ampak glede zves saj sem jaz videla le vedno Dimitrija.Fantej so opazili da sem nehala dihati in so me začeli klicati zato je iz vode pokukala Tadeja,stresla me je in takr sem se predramila.Tadeja me je začeal spraševati kaj je narobe za fante se sloh ni zmenila dokler je Aleks ni poklical po njenem zdeuki po katerem so jo klicali samo prijatelji meni sicer ni bil všeč in si cer jo jo poklical"mala Tadi" Takrat se je Tadeja obrnila in ko je vildela Aleksa je stekla k njemu ter ga objeta in rekla... aj je rekla vam zaupam v naslednjem delu.. :3
25. december 2011
next!
26. december 2011
u69186
u69186

Tadeja :3
26. december 2011
u69186
u69186

Dimitrij :$
26. december 2011
u69186
u69186

Anna RoseMari- Jaz :]
26. december 2011
u69186
u69186

Aleks ;]
26. december 2011
u69186
u69186

Žan [:
26. december 2011
u69186
u69186

Klemen
26. december 2011
u69186
u69186

Niko od Tadeje fant
26. december 2011
u69186
u69186

Niko od Tadeje fantou k so pršl mimo in jih je očitn Tadeja poznala....
26. december 2011
u69186
u69186
Joj ups nrobe slika in opis -.-"

Niko edn izmed fantou k so pršl mimo in jih očitn Tadeja pozna bomo videli v naslednjem delu...
26. december 2011
u69186
u69186
No bom zele en hitr del napisala kr mi je redn bed ...

Rekla je"Kwa pa vi delate tuki?!" Alek ji je odvrnil da so prišli ob prišli obisak tnjenega brata nisem več sledila pogovoru čez nekjaj minut sem pa slišala da je Aleks tadejo vprašu nekj takega " kako pa kaj njena love?" nisem vedela o kom govori sem pa si misla da o men a bilo mi je vseeno. Aleks Tadeja in Klemen so prišli do nas in tako se je začela zabava po uri in pol tunkanja plavanja špricanja sem jaz dala ideo da bi se lahko šli igro spoznavanja in vsi so bili za jaz sem odšla iz vode in prinesla Tadejin vodoodporen elefon in dala štoparco tako se bomo 5 minut sprašeli in ko bo 5 minut konec se bo smer zamenjala v krogi smo bili takole Pru je bil Aleks zrun njega sm bla jast zraun mene Klemen zrau Klemna Žan zraun Žana Niko in zraun Nikoa Tadeja Zraun Tadeje pa Aleks. Tako smo se sparevali nekje 4 minute in bila sem jaz navrst da vprašan Klemna in dale sem mu vprašanej v koga je zaljubljen ni hotel odgovorit in zato sem mu dala iziv da si mora slečt boksarce nato ej hitro odgovoril da je zaljubljen v Niko jaz nisem imela pojma kdo je to in zato nisem nič rekla namesto mene pa je spregovorila Tadeja in rekla nekaj podobnega temu Kwa moja nikica? Klemen je sam pokimal takra pa je zapiskal telefon tako se je spremenila smer spraševanja in tako je Klemenn vpprašal mene" Anna v koga si zaljubljena?" rekla sm naj mi da izv in moj izu je bil da naj poljubim Aleksa ker si to nejizmerno želi jaz nisem imela pojma zakaj si to želi a sem ga vseeno poljubila
Poljub:

Morm priznat da se kr dobr poljublja :3 Zdaj sem pa bila navrst jaz da vprašam Aleksa in vpršala sem ga v koga je zaljubljen ker ni hotu odgovorit sem mu dala za iziu da mora poljubit Tadejo in res jo je.Takrat pa sem zaslišala zan glas ki je rekel Khmm.. Ja seveda bil je Dimitrij kaj si je le mislil ko je videl kako se adeja in Aleks poljubljata nista nehala. Ko pa ja Tadeja zaslišala Dimitrijev glas je kar odtrpnila.Dimitrij je reklel naj pridemo ven iz vode ubogali ga smo. S Tadejo sva dobili pridige no Tadeja mal več saj je njo videl kako se je poljubljala z Aleksom. Dimitrij je rekel naj se oblečemo in res se smo potem pa je meni spodrsnilo in skoraj sem padla ko so me ene močne roke prijela videla sem da me je prijel Dimitrij.Obrnila sem se in ga..... Next? Kaj se je zgodlo zveste v naslednjem delu :]

26. december 2011
neext.!
26. december 2011
u67808
u67808
neext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. december 2011
next
28. december 2011
28. december 2011
28. december 2011
u69186