Forum
Oii js sm Patricia če še ne veste no zdaj veste in povedala vam bom kaj sem sanjala.

Ali nadaljujem...???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. oktober 2012
Stara sem bla 17 let danes praznujem 18 rojstni dan. na proslavo so prišlie moje sošolke in bff mami , ati pa še kdo. proslave je blo konc šla sem v sobo na facebook in dobila sem 1 Sms prebrala sem ga in na njem je pisalo... Vabim te na zmenek dobiva se na Katarinini ulici 123.
Poljubček Igor
16. oktober 2012
hITR SEM šlA po obleko petke in nalakirala nohte mami je šla z atijem po nakupih ura je bila 6 ko ssta se mami in ati vrnila. igorme je povabil ob 7.30 zvečer in šla sem. Tja sem prišlamalo pred njim potem se mi je opravičil ker je malo zamudil ampak mi je kupl darilo odprla sem ga notri so bili čeveljčki huda oblekica in mobič SAMSUNG GALAXY S 300000
VELIK JE BIL 30 CM RAVNO TAKO VELIK DA SM GA STLAČILA V TORBICO POTEM SVA šla v kino gledat Love story med filmom ko sem zaprla oči me je on poljubil. Ustrašila sem se in ga ponesreči klofutnila potem pa sem mu se opravičila ker se je zgodilo tako hitro. potem sva šla nazaj med potjo so klicali iz pokopališča da mu je umrla ati. bil je žalosten nato me je vprašal če lahko zdaj živi pri meni seveda sem mu pustila ker mame že nekaj časa nima. Prišla sva domov okoli 23.30 in mama je bila jezna jaz pa sem ji rekla da sem pripeljala svojega fanta Igorja ker sta mu oba starša umrla če lahko živi pri njej
mama je dovolila. potem sva se oba oprhala in šla spat spala sva seveda v isti postelji in to mi je bilo všeč ker nisva mogla spati sva se objemala in poljubljala ko sem se zjutraj zbudila sva bila objeta in oblekla sva se on pa me je prosil če mu pomagam prinesti prtljago iz doma ammi sem rekla če si lahko sposodim avto in odšla sva do njega tam sva spakirala in prodal je hišo za 70000 $ ker je hiša bila zelo velika. Ko sva bila skupaj 3 mes. sva se poročila in čez 9 mescev sva dobila dojenčico Evo in živela sva srečno do konca svojih dni.
16. oktober 2012
čez 1 dan bodo druge sanje in prosim komentirajte
16. oktober 2012
super!!
16. oktober 2012
u110011
u110011
26. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg