Forum
hii js sm Lisaa in mam BFF Tinno obe sva stari 17 let in živiva u Londonu.

Lissa

Tinna

Zbudi se Lissa pride Tinna ura je že 12. Ma ne no zaspana sm sm odgovorila. Dej ajde rekla si da bova šle danes na bazen. Ja ok zbudila sm se. Šla sm u koplanico in se preoblekal u kopalke. Odpravile sva se proti bazeni in kr na enkrat vidiva veliko gužvoo. Kaj pa se dogaja je rekla Tinna. Nwm sm odgovorila, greva pogledat. Ko prideva bliže vidiva 1D, ki dajajo avtograme in potem..............................
22. september 2012
u100444
u100444
next
22. september 2012
u32539
u32539
Nexxxxxt
22. september 2012
next
22. september 2012
Fantje vstanejo in mene in Tinno čudno gledajo. Medve sva pa jih sovražile zato sva jim kazale jezik in odšle proč. Najdle smo prostor in se ulegle in zraven so bili 1D fantje, dej gremo drugam sm rekla tinni. Ok. Ja ma nimaste kam it drugam vse je zasedeno je rekl Liam. Bila sm tako jezna d sm ustala in ga porinila u vodo, zraven pa me je še od priml za roko. Fantje so se smejali. Zakaj pa ste 4 kaj niste 5. Ja sam Zayn bo zdej prišel k je spal in ga nismo upali zbudit. Hahahahah sva se smejali js in Tinna. Evo ga reče Harry. Ko pogledam bil je tako očaran da sm kmalu padla u nezavest

ignorirajte Zayna
Živjo fantje ste me pogrešali. Ne sploh te niso je rekla Tinna. Oo kdo sta pa ti 2. O veseli me js sm Lissa moja BFF pa Tinna. Ko me je prijel za roko bil je tako nežen d sm ga hotela poljubit. Prišla je ena punca z Zayn-ovo sliko in rekla če ji podpiše. Seveda.

Takšen je bil Zayn na sliki:

Greva u vodo Tinna. Ok. Nazaj pa slišim 1 2 3 in zadajj......................

Kaj se zgodii
22. september 2012
u58303
u58303
next
22. september 2012
u96128
u96128
next
22. september 2012
nexttttttttttttttttttttttt
22. september 2012
u100444
u100444
next
22. september 2012
nexttt
22. september 2012
carska!!!!!!!!!!!
22. september 2012
Nazaj pa šlišim 1 2 3 in zdaj fantje so na porinili u vodo in skočili še oni. Zayn se je preobleku in še on skočil u vodo. Tinni je bil ušeč Naill in ga je šla potunkat, js pa sm šla ppotunkat Zayn-a. Ko potunkam Zayn-a pod vodo nekdo me prime za noge in me vleče spodi. Bil je Liam. Plačal boš sm mu rekla in sm mu vrgla u glavo žogo ampak on se je sklonil in žoga šla u Harry-jevo glavo. Heyy reče. Sori nisem namenoma, zdej pa Liam resno boš plačal. šla sm do njega in ga potunkala. In tako sva se zajebavali, na koncu sva si dajali telefonske , facebook in twiter-je. Dijoo. Fantje so se odpravilči proti avtu in js sm zakričala Zayn. Ustavil se je in sm mu dala ljubčka na lica

Vidla sm Liama ki je bil ljubosumen to pomeni da je..................................
Menje pliss

aja pa še za vse bralce najnovejša pesem od 1D
22. september 2012
Nekšt ploši zame (puppy face)
22. september 2012
nexxxt
22. september 2012
next
tvoja najbolša zgodba do zdej
rtm my BFF
23. september 2012
u55364
u55364
zarad mene nexti
23. september 2012
Swag 4ever js tut tebe mam rada
..................................................................................................................... Da je liam zaljubljen vame. Z Tinno sva se odpravile proti domu in mi je povedala da jo je zayn poljubil na lica. Oooooo naša Tinna je zaljubljena. Nehii, je rekla in sva se začeli se smejta

Ko sva prispeli domov sva vidli da nas čakajo Jan in Matic ( Jan je moj fnt Matic pa od Tinne)
Jan

Matic

Vidi kdo je tuki. Kje pa ste bile. Ja smo šle malo plavat ane. Aha lpo. Jan me je priml za roko in me močno potegnil ob sebi in me poljubil. Tko je storil tut Matic z Tinno. Dringg uff moj telefon zvoni. Ko sm se javla bil je..........................

nadaljujem po 5 nextih (:

23. september 2012
next najjjj
nadaljuj čim prej
kva je bila zayn ???
23. september 2012
Dj nekšt plošim žame??? (puppy face)

23. september 2012
Bilje Naill rekl je da mene in tinno vabi na njegov 19 rojstni dan. Z veseljem sm mu odgovorila in zaprla telefon primla sm Tinnino roko in stekla gor rekla sm ji naj se hitro preobleče. Zakaj pa kaj kam greva. Ja na SHOPING. hitro sva stekle vn in Jan in Matic sta nas čudno gledala. Ja zakaj pa greva na shoping. Ja za to kr nas je Naill povabil na fešto. Kakšno pa. Rojstnodnevno. Prispele sva u trogvini in sva si kupili te obleke.

Tinnina obleka

Moja obleka

Ko sva prispeli domov nas sta uprašala Jan in Matic da kje smo ble in kaj je z nami. Ma ena priateljica nas je povabila na njeno fešto. Aha lpo. Odpravile sva se na fešto. Ko sva prispeli so naju vsi gledali koda sva prišle z drugega planeta. Liam pride bliže in reče uaa ko sta lepi. Hwala mu odgovoriva in sva šli naprej. Liam nas je uprašal če bi popili kej. jap en koktail sm mu odgovorila Tinna pa je rekla da bo cocacolo. Liam kje je Zayn. Tam mi je rekl, šla sm k njemu in hotela sm ga poljubit na lica a kr naenkrat pride ena punca in ga poljubi na usta. Ooo moja prelepa Nina reče.
Nina
[img]http://ts3.mm.bing.net/th?id=I.4533841228203210&pid=1.9[/img]

Nina me opazi in reče: Zakaj ta baba nas čudno gleda. Zayn se obrne in me vidi. Pride do meni in mi reče: Ooo Lissa. Torej maš punco sm mu rekla in komaj sm zaderžala solze. JA to je Nina. Nina to je Lissa me veseli odgovori Nina. Pogledala sm Zayn-a in stekla stran. On teče za mano in reče Lissa glej js sm ti hotel povadat takrat ko si me poljubila na laica ampak si takoj tkla stran. Ja sej nism žalostna sej mam tut js fanta tako da. Poklicala sm Tinno in ji rekla če lahko greva domov. Ja je rekla. Ostanite še malo je rekl Zayn. Ne mmorm sm mu odgovorila in vstopila u avto. Med potjo me je Tinna uprašala zakaj si pa tako žalostna js pa mu nism nič odgovorila. Ko sva prispele doma sta bila Jan in Matic še vedno tam. Stekla sm u mojo sobo in začela jokat

Po stopnicah sm slišala da nekdo prihaja zato stekla sm hitro in zaprla vrata. Bil je Jan, Lissa prosim odpri mi vrata kaj je s taboo. Jna prosim danes sm slabe volje želim biti sama. Ok je rekl in odšel po stopnicah navzdol. Vzela sm revijo Bravo za brat in ko odprem vidim One Direction. Videla sm Zayna in sm začela še bolj jokati. .................................................................................................................... nadaljujem po 5 nextih ;D
23. september 2012
u90549
u90549
next
23. september 2012
u105028
u105028
next
next
next
next

evo 5 nextov pliiiiis nexxt
24. september 2012
next
next
next
next
next
evo zdej jih je pa 10
25. september 2012
Nešt prošiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
25. september 2012
u96128
u96128
next
25. september 2012
Nato sm prijela telefon in ga poklicala rekla sm ji da se dobiva pr obali, in zaklenila sm telefon. Ko sm šla po stopnicah navzdol je prišel Jan do mene in me vprašal če sm uredu. PUSTI ME PR MIRU sm ji zakričala. Ja pa kaj sm ti naredu. Nč mu nism odgovorila šla sm po ključe od avta in se odpravla proti obali

obala

moj avtoo

ko sm prispela Zayn me je že čakal. Šla sm do njega in mu rekla: kaj sploh ti čutiš kej do mene. Rekel mi je naj grem z njim do ene koče

Kj počneva tuki. Uprašala si me če kej čutim do tebe ne. Ja sm mu rekla. Približeval se mi je in rekl ja veliko in me začel poljubljati. Ulegla sva se na posteljo in ja zgodilo se je tisto (saj veste kaj). zjutraj ko sm se zbudila in pogledala skozi okno bilo je tako čudovito problekla sm se in šla vn. čez kakih 5 minut je prišwl vn tudi Zayn. Hodil je za mano a js ga nisem opazla. Priml me je za roko in potegnil me je k sebi. Takrat me je začel poljubljati

predstavljajte da je oazdi morjee
Jutroo moj mala miška mi je rekl. Dobro jutro moj mali mišek. Bila sm tako vesela da Zayn vsaj nekaj čuti do mene. A na drug stran sm mislila tudi na Jana. Kaj je zakaj si tako žalostna. Zayn midva sploh nisva pomislila na nino in jana. Tuki sta zaslišivaglass in ko se obrneva....................................................

Kdo je bil kaj mislite in mnenje prosimmm
in ja 5 nextov potrebujem.

in ja še eno slikoo za Anja <3 Niall

26. september 2012
next plis čim prej
NEXT
26. september 2012
u96128
u96128
next
26. september 2012
Nekštttttt pliiiiis