Forum
u137240
u137240
Hej!
No, tudi jaz sem se odločila napisati zgodbico. Upam, da vam bo zgodba všeč.

1.DEL
Pipipipi. Jezno udarim po budilki. Spet eno od trapastih ponedeljkovih juter. "Dobro jutro, sestrica!" Skozi vrata se prikaže glava moje trapaste seste, Lily, ki ima za fanta nekega prfektneža Harrya Stylesa- člana skupine One Direction. Jaz pa sanjarim o nekem drugem popolnežu. Louisu, Louisu Tomilsonu. "Oh, Lily, pusti me spati." sem rekla, ko me je Lily začela tresti. "Alice, v šolo moraš! Ko ponavadi, v tvoj mali 8.razred." je rekla. "To govori nekdo, ki je v 2.letniku?" sem ji nekoliko zabičala. "Nekdo, ki je starejši od tebe." se je še nasmehnila. Kako sem sovražila to, da imam starejšo sestro. V misli mi je pritavala podoba. Kar iz nenada. Bil je fant, rjavi lasje, navihane oči. Star približno 4 leta. V mislih sem imela mojega pokojnega bratca, ki je umrl pri 4 letih, zaradi neke bolezni. Ampak če pomislim nanj pomislim tudi na mamo. Mamo Angelino. Dolgi rjave lasje,resne rjave oči, visoka in vitka. Naredila je samoumor, ko je umrl Jack. Še zdaj trpim. Po licu mi je stekla drobna solzica. "Spet?" je vprašala Lily. Zmeraj jočem, ko se spomnim nanju. Počasi sem ustala. Z Lily sva bili čez približno 20 min že na postaji. Še zmeraj sem imela drobno solzo v očeh. "Alice Parker, spet jočeš?" sem slišala prijateljski glas moje BFF Kris. "Kris Payne, žal res." sem ji odvrnila. Bila je sestra Liama Payna, člana skupine 1D. Ozrla sem se naokrog. Zagledala sem Louisa. "Zakaj je tako popoln?" sem šepnila, ko ga je poljubilo neko dekle. Če bi imela fanta, bi želela, da bi bil to on. "Oh ja." je dahnila Kris, ko je zagledala Zayna, ki ga obožuje. Nenadoma se je oglasil tihi zvok kitare. "You dont knoy, you dont knoy you re beautiful!" ne že spet! "Alice!" sem slišala že preveč znani glas. Bil je Samo-moj nori oboževalec. "Ljubica?" je še dodal. "Ne kliči me tako, Samo?" "Ampak, srček moj...." "Še nisi dojel, da ji nisi všeč?!" sem zaslišala glas. Rahlo ukazovalni, ampak popoln. Zaslišala sem njegov glas. Se mi samo zdi? Tisti božanski glas. Louisov glas. Rahlo sem se obrnila. Louis je stal rahlo za mano. "Ti pa bodi tiho" je rekel Samo. Ni bil navajen. da me kdo brani. "O tem bom odločal sam." mu je Louis zabičal nazaj. Zdaj sem ga že jaz nekoliko čudno gledala. "Kdo si ti njej, da tako govoriš?" mu je odvrnil Samo. Louis je nekoliko okleval. Bo rekel kaj?..... "Njen fant" je dahnil. Rahlo sem se nasmehnila. Nisem morala verjeti, kaj je rekel Louis. "Res?" je vprašal Samo in se obrnil k meni. Louis mi je namenil tisti pogled... "Ja." sem tiho rekla. "Dokažita!" je zahteval Samo. Louis se je obrnil k meni.
LOUIS:
Moral sem jo zaščititi. Nekoliko mi je všeč. Moral sem jo poljubiti. Počasi sem se ji začel približevati. Čutil sem, da jo je bilo nekoliko strah. Že sem čutil njen dah. Slišal njeno dihanje. Potem pa sem začutil njene božanske, mehke ustnice.
ALICE:
Ko se mi je približeval, sem poskušala ostati mirna. Ko sem slišala njegovo dihanje, nisem morala verjeti, kaj se dogaja. Ko sem začutila njegove ustnice, mi je srce pričelo hitreje biti. Louis Tomilson me je poljubil!.......

Kakšen se vam zdi 1. del?
Kaj se bo zgodilo med Alice in Louisom?
02. junij 2013
u126408
u126408
hudo!!! jst tut obožujem louisa..next
05. junij 2013
u137240
u137240
Hvala... In tudi meni je od 1D najljubši Louis..
05. junij 2013
u126408
u126408
05. junij 2013
u137240
u137240
Tisti mešani občutki. Tiste iskrice v njegovih in mojih očeh. Počasi se je odmaknil in me spet poljubil. Tisti občutek, ko te poljublja najlepša oseba na svetu. Ne morem verjeti. Louis Tomlinson(se opravičujem za napako v 1.delu) me je poljubil. Zaščitil me je. Samo je že zdavnaj odvihral na avtobus, ki je pred nekaj časa pripeljal. "Louis?!" se je nenadoma zaslišal zmedeni klic. Klic dekleta, ki se je prej ovijalo okoli njega....
Nextam jutri.. zdajjle nimam več časaa..
20. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg