Forum
Okej
To sm jest:
(Ninna)

To je moja bff:
(Nina)

To so moji kužkii:

In ja..
Use se je začel v 2 klasu ko sm spoznala na floorballu mojo bff (Nina). Ble sve najbolše prjalce use do 5 razreda, kjer je pršla nova sošolka ki ji je bilo ime Nina. Tko smo ble tri nine. Pol sm bla tok hinauska da sm namest mojo biušo bff Nina1 sm zbrala novo Nino ampak še vedno nism nehala igrat floorballa. pol smo mel u klasu vedno ene krave ka so se mele za kralice, zato sm u 6. klasu zgubla use prjatlce kar sm jih mela.. Pol sve se z biušo Nino 1. spet nekje srečale in spet postale najbolše prjatlce. Obema je biu ušeč isti tip in obedve sve hotle it u Los Angeles v Californio v kraj Littelon v Coloradu. Odločle sve se da se bove učile da bove mele čim bolše ocene.. In res. v devetem razredu sve ble ene izmed najbolših učenke. Pol sve šle skp na sredno in polet sve hodile v ''službo'', da sve lahko dobile denar.. pol za moj 17 rojsni dan sve šle v London, kjer sve postale ene najbolših plesalk Hip Hop-a. Tm sve spoznale One direction In pol smo se pač začel družt..Tm smo spoznal še ful velik prjatlou, še vedno pa sm mela v svojem srcu svojo družino, floorball in stare prjatle..

Nadaljujem pa a vm je sploh ušeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. december 2012

evo vam sliko od kužkou;D
22. december 2012
Še en glas za nadaljujm pa bom nextala x)
23. december 2012
Bom naredla novo-.-
27. december 2012
next
27. december 2012
lady 88: Bom novo naredla
02. januar 2013
u177879
u177879
Next
+
Jz tut floorball treniram