Forum
u70306
u70306
тσяєנ zgσ∂вιcα вσ gσνσяιℓα σ ∂єкℓєтιн, Ι∂ ιη ѕαηנαн. νєℓιкσкяαт ѕαηנαмσ ιη ѕι z ѕαηנαмι мσgσčє ηαкσραмσ тєžανє кσт тυкαנ.

ιgяαℓcι ρα ѕσ:

Ι∂ ιтαq ρσzηαтє ткσ ∂α ηєвσм ∂αנαℓα ѕℓιкιc...

мєgу ωιη∂(jzt):

ιη
кєуℓα ωσσ∂:

Zdle pa pru nextt...

Oooh, zazeham in se dvignem iz postelje nad njo pa me razveseli poster od 1D. Kot da sem malo vsekana pozdravim vse na plakatu torej, Zayna, Liama, Harrya, Louisa in Nialla. Leno sem se pretegnila in odšla v kopalnico kjer sem si umila obraz in si počesala lase. Oblekla sem se v tesne črne kavbojke in temno modro majico na kateri je pisalo "ROCK ME" Oblekla sem si jakno in vzela torbo tre odšla v kuhinjo kjer sem vzela plastenko soka in telefon. Odšla sem ven in počasi do avtobusne postaje. Na postaji je pisalo One Direction zasanjano sem pogledala v plakat in se nasmehnila končno je prišel avtobus. Vstopila sem na njega in prisedal k Keyli, moji BF. Pogovarjale smo se o One Direction in o vseh mogočih stvareh. Kasneje v šoli se je zgodilo nekaj neprijetnega slišala sem da gre Jessica na koncert od njih in da bo bila čisto spredaj, uh! Kako ji zavidam. Ampak mogoče lahko še kaj ukrenem. V Londonu priznam ni se dogajalo kaj preveč zanimivega sploh ne na šoli kjer smo se za las izborili da ne nosimo uniforme. Pouk je na srečo kmalu šel mimo in odšla sem skozi mesto v trgovino kjer sem za las izborila zaspetnico z Imeni 1D fantov. Krasno sem dejala in si jo nadela na roko. Prej sem jo seveda plačala. Odšla sem dlje in zbegano pogledam okrog sebe zagledala sem sitnega Bena ki me ves čas preganja. Začela sme najprej z hitro hojo skozi London ko začnem teči. Tekla sem in zbegano gledala nazaj ko na enkrat...BUM! V nekoga sem se zaletela, kakšna neroda sem???
Torej upam da je Ok, no ja prej k bojo Nextii, prej nexttam

Koga maš najraje od 1D?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. november 2012
nexxt

a bi lahko še moje prebrala? https://www.igre123.com/forum/tema/bogata-in-razvajena-jessie-)*/43677/
30. november 2012
neeext hitr
30. november 2012
Nexty!
01. december 2012
Nexšt!
01. december 2012
Next
01. december 2012
u70306
u70306
Torej hwala vam za vse začetne nextte! Zdle pa Nextam...

Otresla sem glavo ki me je rahlo bolela, bolj točno pogledam pred seboj in zagledam fantovsko postavo, pogledam malce višje in zagledam....ZAYN MALIK STOJI PRED MENOJ!
Ko sem zagledala sem nekaj časa samo gledala kasneje pa rekla.
Megy: Amm....Oprosti nisem gledala kam tečem.
Zayn: Ah, nič hudega pomembno je da smo celi. (in mi ponudi roko da me dvigne)
M: Wooow.
Z: Samo ne začeti kričati.
M: Saj se zadržujem....am......
Z: Amm....Zakaj si pa tekla?
M: Oh, no ja en iz šole me ves čas lovi, pa sem ga videla da teka za menoj in sem začela tei in BUM!
Z: Hehehe, čakaj roko si si opraskala.
M: Oh saj sem vredu, samo malo peče.
Z: Ja, upam da ne bo tvoja mama jezna ker si si hlače raztrgala.
M: Oh, pa res, smo ne bo jezna amm...zdle je to moderno.
Z: Ja se strinjam. A prideš z mano v stanovanje da ti vsaj rano povijem, no da ne bo zdelo nevljudno.
M: Ja no, domov se mi ne mudi mama je v službi oče tudi. Zakaj pa ne.
Odšla sva v stanovanje kjer odideva mimo dnevne sobe, zagledala sem Liama ki igra igrice, Nialla ki je Nuttelo, Harrya ki telefonira in Louisa ki je bombone.
Stekla sva po stopnicah v njegvo sobo. Bila je velika in zelo lepo okrašena. Vsedla sem se na posteljo o pa poleg mene z prvo pomočjo. Prijel me ej za roko in pogledal s tistimi njegovimi očarljivimi očmi. Povil mi je dlan ki je bila rahlo popraskana in krvava nato pa še z obližem koleno. Nasmehnila sem se on pa meni dokler niso v sobo vdrli vsi ostali.
Liam: Kaaj??
Harry: Dej Liam pjd igrce igrat.
L: Zakaj pa?
H: Ker si premlad da bi gledal punce!
L: Dej ne me zafrkavat no.
Niall: Koga pa si tko prpeljal sm domov Zayn?
Zayn: Ja no, uradno še ne vem njenega imena ampak, na ulici se je zaletela vame ko je tekla pa si je opraskala roko in koleno.
L: Sam čudn no, punco pripeleš pa niti imena ne veš???
Megy: Megy mi je ime.
Louis: No Liam zdaj pa si lahko tiho.
L: Jap.
Kasneje so vsi fantje odšli dol. Jaz pa sem za njimi odčetala po stopnicah. Zaynu sem se zahvalila, kasneje sem se slikala z njim in dali so mi še avtogram. Zayn me je spremil do doma saj da nebi Ben spet kaj vihral okoli mene. Ko sem prišla domov sem ga objela in se mu še enkrat zahvalila ter odšla v hišo. Mama je bila spet vsa jezna ko sme malce zadišala po moškem parfumu.
Mama: Kje pa si se valjala? Med fanti kajne?
Megy: Ne mama, tekla sem in se zaletela v Zayna.
Ma: Katerega Zayna?
M: Mama, Zayna Malika, kasneje me je plejal domov da mi je povil roko in koleno.
Ma: No ja vsaj vljuden je, pojdi spisati nalogo.
M: Ja, mama, lahko grem kasneje nekam?
Ma: Kam?
M: Zakaj te vse zanima?
Ma: Zato ker sem tvoja mama!
M: Ja no, am Liam je rekel naj se kasneje kaj oglasim ker pač vem kje živijo pa tako, sej bo šla Keyla z mano.
Ma: Ja no kaj naj rečem kot ja.
M: Hwala mama!
Stekla sem v sobo in poklicala Keylo, kasneje pa še Kelly Jess, ona je moja druga BF. In ker je prav tako nora na 1D sem jo poklicala in ji povedala novico. Kot ponorela je stekla do moje hiše. Skupaj smo odšle do hiše kjer stanujejo.
Kelly: Am, si res prepričana da stanujejo tukaj?
Megy: Ja, ker sem, bila prej pri njih.
Keyla: Kaj? Nisi mi povedala.
M: Ah saj ni pomembno.
Potrkale smo na vrata ko odpe vrata Zayn, pozdravim ga in z dekleti vstopimo v stanovanje. Ko je Kelly videla kje je v resnici je vsa nora podtala rdeča v lička. Keyla pa ni morala vrjeti svojim očem. Ker sem že prej povedala Niallu da je Kelly nora nanj in za Keylo da je on nora na Louisa. Smo vse uredili da je Niall vzel na pogovor Kelly in Louis Keylo. Jaz pa sem z Harryom, Zaynom in Liamom igrala igrice na računalniku...

Next???

Tako sta pogledali Keyla in Kelly:

01. december 2012
u70306
u70306
u44221
u44221
neeext
01. december 2012
Nexšt!!!
01. december 2012
Nexty!
01. december 2012
Next.!
01. december 2012
u70306
u70306
Nextam...

Kasneje je Liam rekel naj se gremo steklenico resnice, in res smo se šli.
Zavrtel je prvi Niall, in pokazalo je na Harrya.
Niall: Resnica ali izziv?
Harry: Resnica.
N: Ali si imel splone odnose?
H: Amm...ne.
Liam: Po resnici.
H: Saj sem rekel, ne!
N: Prav no.
Kasneje je vrtel Harry in pokazalo je na Kelly.
H: Resnica ali izziv?
Kelly: Izziv.
H: Poljubi Nialla na lice.
Kelly je odločno stopila do Nialla in ga poljubila. Kelly je vrtela in pokazalo je na Keylo.
K: Resnica ,izziv?
Keyla: Resnica.
K: Si res zaljubljena v Louisa?
Ke: Ammm... hm....ja no luškan je....am.....ne še..hehe.
K: Ok, nisi še ampak boš...
Vrtela je Keyla in pokazalo je na Liama.
Ke: Resnica ali izziv?
Liam: Izziv.
Ke: Poli Zaynu na glavo vodo.
Zayn: Kaj??
Liam je skočil po kozarec vode in ga zlil Zaynu na glavo. Zayn je tekel v kplanico in prišel nazaj iz nje čez pol ure z urejeno frizuro.
Liam je zavrtel in pokazalo je name.
L: Resnica ali izziv?
Megy: Izziv.
L: Hah, objemi pa dj na ličko Harryu lupčka.
Vstala sem in objela Harrya ter mu dala poljubček na ličko. Vrtela sem jaz in pokazalo je na Louisa.
M: Resnica,izziv?
Louis: Izziv.
M: Hm, pleši z Keylo.
Louis je vstal in prijel Keylo za rokoe, Zayn je dal eno pesem na telefonu in plesala sta kar 15 minut.
Lousi je vrtel in pokazalo je na Harrya.
Lo: Zdle pa maš izziv.
H: Vem ja.
Lo: Hm ko pa ne vem.
M: Čaj neki sem se spownla. ( pa pridem do njega in mu povem na uho) Nej gre Harry na okn pa si sleče majco pa krči da ma sexy joške.
Lo: Hahaha, dobra ideja. Harry pjd na okn pa sleči majco in se der da maš sexy joške.
H: NEEE! Tega ne bom delal.
Lo: Poj pa dubiš še kej hujšga.
In res Hary si sleče majico in gre na okno ter dva krat zakriči da ma sexy joške. Vsi smo se smejali in se dlje igrali. Zvečer smo sedeli za mizo in igrali družabne igre, ko Niall zakriči da je Nutella izginila.
Niall: Kje je moja nuttela??
Zayn: Pomojem si jo pojedel.
N: Ne pa je nisem!
Liam: Ja no jo je nekdo pojedel, amm... jst.
N: Sedaj pa jih boš dobil, nč ne boš več igral igric!
L: Dej no ne me strašit k mi nimaš pogojev za vzet Wii in playstation!
Z: Pa dajta no novo bomo kupl.
Harry: Ja sam nej je bo kr ene 5 litrov!
Megy: Hahaha!
Kelly: Joja, Niall se se jezt no, sj bomo novo kupl, hehe.
N: Joj, kaj pa naj jst zdle jem?
Z: Nevem ribjo pašteto.
N: Tut te ni več.
M: Poj pa cornflakes.
N: Tut ta je zginu.
L: Težava na vidiku, pa jej Zaynov sprej za lase sj ga je velik.
Z: NEE, vete kok je dragocen.
L: Ja nevem, mislim da sploh nisi opazu da je blo v sperju za lase mal barvila!
Z: Kaj???
M: Amm... sej sem hotela povedati da maš zdle rumene lase.
Z: Kaj?? Ne nee!
Zayn je tekel v kopalnico in si spiral lase. Kar nekaj časa ga ni bilo dol. Ves jezen je pršel skuštran iz koplanice in se vsedel za mizo ampak bil je čisto tiho.
Liam se je ves čas rahlo nasmihal saj si fantje ves čas nagajajo. Kelly je ves čas gledala Nialla in se smislila sama sebi, ves čas si je grizla ustnice. Jaz sem kasneje odšla z Laimom na računalnik. Kelly in Niall pa sta odšla nekam.
Niall: In kako se ti zdi?
Kelly: Jah, zlo kul!
N: Se mi je zdelop da boš rekla to.
K: Zakaj že?
N: Ah, ker je res kul.
K: Ja no če odštejemo Liama ki ti je pojedel Nuttelo.
N: Pa saj se jo da kupiti.
K: Res je.
N: Kaj si njabolj želiš zdaj?
K: Nevem, želja se mi je izpovnila, ta da sem spoznala tebe in One Direction.
N: Me veseli da si zadovolna.
K: Mene tudi.
Odšla sta v neko ulico kjer sta se pogovarjala odšla na sladoled. Ko sta se vrnila smo punce odšle k meni domov da smo se pogovarjale kako je bilo.
Keyla: Kako kul ej.
Megy: Upam da ste se zabavale.
Kelly: Joj, vama povem kaj se je zgodilo???
Ke: Kaj??
M: Ja kaj, povej??
K: Niall me je poljubil!
M: Kaj??
K: Ja!
Ke: Kako sem vesela zate!
K: Joj kako sem vesela!!!
Vsa je ponorela in res sem vesela zanjo, da je tako vesela in srečna, samo čakam še lahko kdaj bo moja simpatija v meni ponorela, no tako kot je v Kelly Niall...

Next??

01. december 2012
u44221
u44221
nexxttt <3
01. december 2012
NEXTT! < 33333 TIPICA KOK ZAKON PIŠEŠ! KI SI NAŠLA SEXY JOŠKE??? HAHAHA
01. december 2012
next
01. december 2012
Nexšt!
01. december 2012
Next
01. december 2012
next
01. december 2012
u70265
u70265
Nextiii
P...s... nova bralka :**
01. december 2012
ηєχт
01. december 2012
u70306
u70306
Zjutraj sem vstala in ko sem videla uro sem padal s postelje. Še enkrat sem dobro pogledala in videla da je res tako. Pogledala sem na kolendar in videla da je sobota. Odšla sem po mestu in k frizerju saj menim da je frizura ki jo imam obupna.
Sedaj imam takšno lasje pa so še vedno črni in dolgi čez sredino hrbta:

Odšla sem do fantov kjer sem potrkala, noben ni odprl zato sem vstopila. Do mene je prišel Harry in me sprejel v kuhijo. Nekaj časa sva se pogovarjala dokler ni rekel da mora nekam iti. Šel je jaz pa sem se vsedla na kavč in brala knjigo. Kmalu sem zaslišala da nekdo gre po stopnicah.
Zayn: Ahhah(zazeha)...Si že tukaj?
Megy: Ja malo prej sem prišla.
Z: Woow, lepo frizuro imaš.
M: Hwala, zjutraj sem si jo naredila.
Z: Aha, zelo je lepa...am nekaj bi te vprašal?
M: Kaj pa? Kar vprašaj.
Z: No ja, bližajo se božični prazniki in počitnice, pa če bi šla z nami v Ameriko na praznovanje božičnih praznikov in novega leta, tja bomo šli kjer je sneg.
M: Kaj? Ti to resno?
Z: Ja.
M: Haha, ojoj, ja, vsekakor grem, ja!
Z: Hehe, me veseli da greš.
M: Mene tudi!
Objel me je jaz pa njega in takrat se je nekaj zgodilo v mojem srcu sploh takrat ko je privil roke okoli mojega pasu in me stisnil k sebi. Šepnil mi je na uho naj grem z njim nekaj pogledati. Priprl je vrata sobe opd Nialla videla sem kako se Kelly in Niall objemata in poljubljata. Prav to pa sva videla v sobi Louisa. Nato pa me je odpeljal v sobo kjer je on. Soba je prijetne in tople barve. Vsedla sem se na posteljo ko zagledam medvefka, primem ga in ga stisnem k sebi.

medvedek:

Megy: Lep medvedek!
Zayn: Ja res je ampak ne me imeti za otročjega vendar res pomaga zaspati.
M: Vrjamem ker je tako mehak, srčkan..
Z: Ja, sem ti že povedal da imaš zelo lepe oči?
M: Ne ampak hwala, tudi tvoje so zelo lepe.
Z: Hwala. No ja...am bi šla zvečer na pico?
M: Me vabiš na zmenek?
Z: Am... Torej ja.
M: Ja no, zakaj pa ne.
Z: Hwala bogu! (in se vrže na posteljo poleg mene)
M: Zakaj pa hwala bogu?
Z: Ah zato ker me neka punca zasleduje in bi ji rad pokazal da me ne briga zanjo.
M: Pa si me na zmenek samo zato povabil?
Z: Ne, zato da te bolje spoznam se malce družim s teboj in tako.
M: Aha, veš da ta postelnjina zelo lepo dši?
Z: Ja, tudi sam bi to rekel, je sveže oprana.
M: Ja, upaala sme da bom z tem vprašanjem zdela malce prismuknjeno.
Z: Zakaj pa, saj izražaš samo svoje mnenje.
M: Vem ampak, nekateri so taki da te samo bulijo inse ti začnejo smejati.
Z: Ja ampak jaz nisem tak.
M: Me veseli.
Z: Mene tudi.
Še nekaj časa sva se pogovarjala na postelji jaz sem se vlegal on pa poleg mene k sebi sem stisnila medvedka in ko me ej hotel poljubiti na lice sem nastavila medvedka, smejala sva se potem pa sem mu dovolila da me je poljubil na lice. Bilo je tako prijetno poleg njega, najraje nebi nikoli odšla od tam....

Next???

01. december 2012
u44221
u44221
neeeexxttt
01. december 2012
next
02. december 2012
next
02. december 2012
Nexšt! ( so cute)
02. december 2012
NEXT... cute teddybear !
02. december 2012
Nexttt
02. december 2012
u70306
u70306
Oky ker ste neučakane "nekatere" bom nextala...

Slučajno sva zaspala skupaj, stisnila sem se k njemu on pa je mene objel. Nisva se sploh zavedala da sva tako zaspala, dokler ni v sobo nekdo prišel.
Harry: Dajmo, zaspanca!
Zayn: A, a kaj? Kako?
Megy: Kaj? Aaaa!
Z: Kaj?
H: Hahah, dj ustanta k gremo mal po Londonu šetat!
Z: Ja, sej jst že grem.
M: Jst, tudi...
Malce čudno sva se spogledala potem pa odšla skupaj iz sobe. Liam je malce zaćudeno pogledal potem pa se brigal sam zase. Odšli smo malce po Londonu Liam je ves čas gledal kje sem nevem pa zakaj. Niall in Kelly sta se ves čas držala skupaj in se držala za roko ter se objemala, prav tako Lou in Keyla. Jaz sem hodila poleg Harrya in Liama, Zayn pa je bil nekje zadaj. Ves čas ko sem hodila sem imela malce čuden občutek sploh ko me je Liam prijel za ramo in me stisnil k sebi. Povedal je nek vic in sva se smejala. Bilo je kar mraz saj je bliža Božič. S tem pa tudi odhod v Ameriko. Kar na enkrat pa so vsi izginili ostala sem sama z Liamom. Kam so se le pobrali? Hodila sem poleg njega da se nebi zgubila saj še nisem zabredla dlje od hiše oz. stanovanja 1D saj mi mama ni dovolila. Najbolj me je zanimalo kam so vsi izginili, čez čas sta prišla Lou in Niall z Keylo in Kelly. Harrya in Zayna pa še ni bilo. Malce me je zaskrbelo kam sta izginila.
Liam mi je kupil čokolado saj sem potrebovala nekaj sladkega za v usta, ker sem imela prav grenak občutek. Na srečo sta se Harry in Zayn vrnila, ampak sta tičala čisto skupaj, nekaj sta si šepetala nevem pa kaj?
Prišli smo do Big Benga in si ga malce ogledali. Slikali smo se pred njim, tako da bom objavila na FB, potem pa smo odšli do blagovnice. Kupila sem si bundo za v ameriko in nove škornje.

Bunda:

škornji:

Ko sem imela obute škornje z majhno peto sem bila še vedno manjša od vseh fantov. Kasnej smo odšli na pijačo ter kasneje proti domu. V hiši smo se spet igrali vse mogoče igrice, kasneje pa sem odšla Kelly in Keyla sta ostala tam. Jaz pa sem raje odšla saj se me je nekaj lotevalo. Prišla sme domov in bila sem vsa obupana. Mama me je opazovala kaj je, bila sem z galo v oblakih.
Mama: Kaj pa je dragica?
Megy: Ah nevem mama, tako čudno se počutim, trebuh me boli in nevem kaj naj.
Ma: To bolezen pa poznamo vsa dekleta.
M: Katero pa?
Ma: Ljubezen.
M: Mama, nisem zaljubljena!
Ma: Pa si, povej kateri ti je zmešal glavo?
M: Ohh.....Zayn!
Ma: Hehe, bo že še, samo ne obupati. Pojdi malce počivati.
M: Ja mama.
Odšla sem v sobo in izrezala kose papirja katere sem nalepila na posterje od 1D na glavo Zayna. Da ga nisem gledala. Vlegla sem se in spala.
Zjutraj sem se zbudila in odšla v šolo. V šoli sem sedela sama saj mi je šlo kar na bruhanje. Očitno se je enkaj hudo zgodilo z menoj. Mama pravi da sem zaljubljena do ušes, kar pa zame pomeni grožnjo. Res je da se ne bojim strašnih filmov ali divje teči. Najbolj sem se bala pasti v globino ljubezni, kar pa se je pravkar zgodilo!
Šola se je na srečo kmalu končala.

MINIL JE TEDEN.......

Spet sem se malce pomirila. Ampak ljubezen je še vedno divjala v meni. Kakšna ljubezen je bolezen, obupna! Ves čas mislim samo na to osebo! Bližal se je božič in počitnice. Kmlau so napočile počitnice. Liam me je poklical saj me že dolgo časa ni bilo na obisk in da naj pripravim kovčke daj kmalu odpotujemo. Čez dan sem se zbudila, mama je rekla naj se imam lepo. Odšla sem do avta kateri me je čakal. Kufre sem dala v avto in se vsedla zadaj. Odpeljal me je na letališče. Tam so me že čakali fantje. Prišla sem k njim in se nasmehnila. Keyla in Kelly sta bila zraven mene in mi povedale kaj vse se je zgodilo.
Kelly: Joj, kako sem srečna Niall me ves čas objema in poljublja!!
Keyla: Enako...Kaj pa je Meg?
K: Ja kaj je? Zakaj si tako čudna?
Megy: Ah, malce sem še utrujena pa prvič letim z letalom in, je kar obupno.
K: Saj razumem.
M: Jah, in vesela sem zate.
K: Tebi se morem zavaliti če se nebi tisti dan zaletela v Zayna tdej nebi spoznala Nialla.
M: Saj že vredu, in ni se mi treba zahvaljevati.
Končno smo stopili v letalo. Vsedla sem se poleg Nialla in Kelly. Poslušala sem musko, in kasneje zaspala. Sedela sem pri oknu. Letalo je bilo na srečo zasebno in sem lahko bila sproščena. Ko sem zaspala me je čez čas nekdo stresel. Zbudila sem se in globoko zazehala ter se pretegnila. Bil je Zayn kateri me je držal za roko naj se zbudim saj smo že pristali. Izstopila sem iz letala in videla zasneženo pokrajino...

VPRAŠANJE: Kaj meniš kaj se bo zgodilo z Zaynom in Megy? Kako se Megy počuti ko je zabredla v Ljubezen??
Next?

02. december 2012
u44221
u44221
neexxt
02. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg