Forum
u87681
u87681
Tole je resnična zgodba oziroma "dnevnik" pisala bom stavri,ki so se dogajale čez dan!
Vas zanima potem pa vsaj nexta in potem napišem! Če dobim 2 nexta danes potem napišem za današji dan!

Vas zanim?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. junij 2012
Next
19. junij 2012
u87681
u87681
Huala še 1 next!
19. junij 2012
Nxt
19. junij 2012
u87681
u87681
Danes kot vsako jutro sem morala vstati.Komaj sem se izvlekla iz postelje in prikorakala v kuhinjo ker sem knjižnji molj sem morala takoj začeti brati mojo knjigo.Z mami sva se odločali kaj naj pojem za zajterk nakoncu sva se odločile za misslije Neskuik.Ko sem pojedla sem se oblkla v majico s kratkimi rokavi "Hello Kitty in črne hlače. Nato sem se v kopalnici umila in počesala. Hitro sem pograbila torbo in odšla do šole. V šoli smo morali oddati vse učbenike in ključe omaric. Po storjenem delu smo kmalu zatem šli v jedilnico na zajterk.Pojedla sem zelo dober jogurt in malo kruha.Nato smo imeli športno vzgojo vsi smo jamrali saj smo morali teči na 600 m. Nakoncu se je izkazalo,da nebomo tekli! Juhu! Najprej pa smo seveda morali teči nato smo se ogrevali nato smo s sošolkami šle igrati košarko ni bilo preveč zabavno.Ko smo končali smo se šli v garderbo preobleči.Nato smo morali sprazniti cel razred! Jaz nisem morala vse shraniti v torbo zato mi je mami obljubila da me pride iskati po šoli da mi pomaga.Nato pa smo gledali film v divjino! Po koncu pouka smo morali imeti še matematiko jaz sem vzdihnila in učiteljica se je že pritoževala da gremo potem lahko kar ven če nam kaj ni prav "kajne Hana" mi je rekla! ohh... sem si mislila.Ura je hitro minila a prfoksa je skoz težila "Hana glej sem" in nakoncu rekla "A ni tko da bi mogla bit u atriju" kera zlobna!!!!!! No po koncu pouka sem šla na kosilo in potem mi je mami pomagala nesti stvari nekaj sva se tudi skregali.Peljala me je k babici.Odločila sem se da grem do sošolke ker nisem morala vrat odpreti je moja babiže norela in preklinjala (ena od mojih babic je zelo sotra druga pa je prijazna).Hitro sem stekla po poti do sošlke tam pa sem videla meni nič tebi nič Jadranko Juras iz žerije X-factor kako sprehaja svojega psa.Ko sem prisplea do sošolke je imela ravno kosilo in rekla da pride po kosilu do mene.Ko sem prišla nazaj domov sem brala knjigo in prebrala celo.Nato je bilo kosilo prišla sta moja sestrična in njen fant.Pojedla sem bolj malo newem zakaj......Nato sem še malo risala in moje prijateljice že usaj 3 ure ni bilo! nato mi je ena povedala da je neka druga sošolka pri njen in da nwe zakaj..oh..sem jezna na njoše zdaj newe zakaj ni prišla! potem me je prišla iskati mami.Ona je šla na pijačo v super novo.Jaz pa sem šla na igre 123. The end ker seveda še newem kaj se bo zgodilo ko pride mami domow in tako saj ne vidim v naprej vas pa obveščam!
19. junij 2012
next
19. junij 2012
u87681
u87681
Hwala
19. junij 2012
nextttttttttttttttt
20. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg