Forum
Živijo!
Dobla sm ful fajno idejo,za mojo pol resnično zgodbo!
Upam da jo boste brali...plis zdej pa kak nexšt?

12. februar 2013
u118409
u118409
nextttttt
12. februar 2013
u97075
u97075
next
20. februar 2013
neext
20. februar 2013
hvala! še enga!
20. februar 2013
neeeeeeeeeeext
20. februar 2013
oki,ko pridem iz kosila dam nexšt!!
20. februar 2013
u115116
u115116
next
20. februar 2013
oh,hvala
20. februar 2013
u103164
u103164
neeext!
20. februar 2013
neext¨!!! < 33
20. februar 2013
1.DEL
------------------------------------------------------------------------->
Živijo!"sem Ashley Williams.Stara sem 15 let. Kličejo me: AshTo sem jaz::

Kot vidite,nisem nič posebnega.Sem kot vsi ostali ljudje.Najrajši na svetu imam svojo BFF,seleno,ki jo kličem Sel.Stara je enako kot jaz:to je ona:

tudi ona ni nič posebnega,razen da ima fanta,da je lepa in da je najboljša v petju!Seveda pa je edinka!Ravno v tem ji najbolj vela! Ja!Jaz pa imam:
~mama-vidite jo na sliki v dolgem krilu(olivia)
~očka-mož,ki ima kratke hlače(austin)
~starejša sestra-je v kratkem črnem krilu(ally)17 let
~mlajša sestra-najmanjša deklica na sliki(anna)10 let
on fant,ki teče pa je od ally simpatija,ki ga hoče že mesece osvojiti

to še ni vse,imam tudi starejšejšega brata:
alex-19 let,ki pa občasno živi pri nas doma,občasno pa pri njegovi punci isabelli

in to je pa še mlajši bratec,ki je star 3 leta in mu je ime harry

jega imam najrajši iz naše VELIKE družine.Sovražim pa vse,razen harry-ja!Samo prosim ne sprašujte kako gremo kam skupaj!Je PREVELIKA norišnica,da bi vedeli!
--------------------------------------------->
Gremo raje k mojemu,nepravljičnem življenju!
Zjutraj,ko sem se zbudila,me je vse začelo boleti.Tudi vas bi bolelo,če bi bili cel dan na plavanju s svojima mlajšima bratrancema,in bi potem še tri ure pazili mlajšo staro 1 leto sestrično,ki ti ne bo dala pet minut miru,in bi se skos zaletavala v omaro.Ja res. Zbudila sem se,in ošla v kuhinjo.Tam je bila že mami,ki je jedla kosmiče,in gledala kaj naj skuha.Sreča je bila,da še Ally ni vstala.Že takoj ko sem prišla v dnevno sobo,mi je na proti pritekla anna in rekla:ˇče miliš da boš gledala TV,si se zmotila!" jaz:"zakaj?kaj misliš da si?"
ˇpač bom gledala,Minie and you!" "Omg,dej sem daljinec!" začeli sva se prepirati.Kot vedno je v sobo pritekla mami. Začela je razlagati kako pomembno je da se ne prepiramo med sabo,in da si naj pomagamo,in neki bla bla bla. Sovražim jo,ko začne razlagati,svoje teorije,saj daje v časupisu nasvete mam ki imajo neukrotljive otroke. Baje je naka Filozofinja!
Pustila sem Anni da gleda oddajo,jaz pa sem šla na fb. Poklicala me je mami,in rekla naj harry-ju pripravim zajtrk,ker gre v trgovino. Morala sem ubogati.V kuhinji je bila tudi,Ally. V mene je vrgla papirček od čokolade, in mi rekla naj odnesem v smeti in naj se ne delam pametne. Oh jo sovražim ko se ona dela PMETNO!
Ko sem pripravila zajtrk,je začel harry nabijati njegove risanke,kot so: transformerji,cuch in prijatelji,divja brata krat al kok,....
Šla sem v sobo na računalnik.Šla sem na FB. Gor je bla tud Sel. Pogovarjali sva se:
sel: s.....jaz:j
j-hoj
s-hoj!
j- kak si????
s-vredi.Ti?
j-tak k vedn med počitnicami :/ sej veš...
s-aaaaa
j-eh pozab to zdej,si v soboto doma??
s-ja,sej so počitnice,itak pa vikend
j-ja sej to vem,sam če greš kam z justinom?
s-neee...zaka
j-mislila sem če greme plavat.
s-oki,itak!
j-oki pred mojo hišo ob 1o.oo
s-ok,bay grem
j-bay js tut < 333333
no in tak se je zaključil najin pogovor.
Čez dan nisem delala,nič pametnega,kot biti na rč-ju,vaje klavirja,poslušanje družine pri kreganju,in gledanje TV-ja! Končno!
Komaj sem čakala na jutri,saj grem z mamo in očetom in harry-jem v shoping,čeprav je kar bedn,sam vsejen bolš ko pa bit doma z ally in anno!
Po kosilu,so našli spet mene za pomivanje posode!Omg! Ki so me našl!
No odpravila sem se spat.Zbudila me je....
-------------------------------------------------------------------->
nexšttt???
20. februar 2013
next
20. februar 2013
u115116
u115116
next
20. februar 2013
u114991
u114991
next
20. februar 2013
ok,še enga!
20. februar 2013
u57082
u57082
Nexšttt.
20. februar 2013
jutr nexšt
20. februar 2013
u103164
u103164
пεхт.
20. februar 2013
o hvala
20. februar 2013
nekst
20. februar 2013
hvala
20. februar 2013
a je lahka zgodbica tudi malo o 1D ali pa o little mix? sej je vredu če se ne strinjate,sam hitr povejte
21. februar 2013
nneeexxt ja to kr dej not 1D se nč nou bunla
21. februar 2013
oki,hvala...sej mislim da bodo v tem delu,al pa naslednjem,sej bodo zlo mal kr če kateri nimajo radi..
21. februar 2013
okej zarad mene lahk skos o njih pišeš
21. februar 2013
: ))) zdle next pišem
21. februar 2013
ok hvala
21. februar 2013
u120570
u120570
http://www.igre123.com/forum/tema/naj-pisateljica-grozljivk/50880/1
sooooooryyy
pa en velik neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. februar 2013
2.DEL
------------------------------------------------------------------------>
zbudila me je Ally. Rekla mi je naj pridem z njo ker mi mora nekaj pokazati. Cela sm bla še tak utrujena,zdej mi pa tamala teži! V njo sem vrgla blazino. Ona mi jo je vrgla nazaj in rekla"nekaj moraš nujno videti!!!!"jaz"kaj?mir mi dej,nič ni bolj pomembnega kot spanje!" ally"ja pa je,če pa nočeš pa nič,še žal ti bo!!!" jaz"pajade,spet ena tvoja šala!" "prisežem da ni pridi!Če je me lahko ubiješ!" Šla sem,ker jo bom lahko ubila x'pp.
Šli sva po stopnicah,v dnevno sobo,tam je bila Sel. Ally sem rekla: "kaj je? ja sel je in kaj? Sej bi me lahko prišla zbudit Sel,ne pa ena moja tečna sestrica!" sel"ne sej je vredu,jaz sem ji naročila"jaz:"kaj pa je?" pogledam na uro vidim da je: 5.oo zjutraj!"ka sta vidve nori!Ob 5.oo zjutrih me budita!" sel:"počak,glej ka mam!" jaz:"KAJ? KAJ JE TAKO VREDNEGA DA NE MOREM SPATI!" iz za hrbta je privlekla list papirja. Sploh nisem vedela kaj je.Ally je rekla da gre spat.Sel mi je vse razložila:
s-kot vidiš imam tukaj list papirja!
j-ja in?
s-no ta list papirja je prijavnica za avdicijo x-factor!
j-ne!
s-ja!
j-neee!
s-ja res je!!!
j-omg! vso srečo!! pridem gledat!
s-ne,skupaj bova.
j-kdo bo pa pol nastopu če ne ti?
s-skupaj bova!
j-kok to misliš skupaj? med gledalci ne!
s-ne,nastopali bova!
j-???: oo kva bom pa js delala? a že vem to je x-fušanje ne!?
s-ne,peli bova.Pa sej še ella in jade.(bili sta tudi najini BFF)
j-aha,oki sam ne znam pet.
s-ja pa!ki ti logika ti najlebš poješ!
j-oki,sam morme ju poklicat.
s-vse urejeno zaupaj!
j-oki.
usedle sva se na kavč in prižgale TV.
ura je bila 12.oo ko sva vstale.Šle sva k Jade.Povedala nama je da si je ella zlomila nogo,zato na žalost ne bo morala peti in ne stati. Bilo nama je zelo žal.Boga revica. No napočil je čas ko je morala sel iti domov,jaz pa na kaolilo.Spet so me našli za pomivanje posode.Moj dan je potekal čisto normalno,kot vedno.
JADE: jad:

prišel je čas ko smo se morale odpraviti na avdicijo.
jaz sem imela oblečeno:

sel:

jad:

čakanje nas je ubijalo,zato smo bile vse na telefonih.

bilo je res tak dc.Bedn je blo!Vsi sosi neki pel.Kar naenkrat pa......
-------------------------------------------------------------------------------->
a)kaj se bo zgodilo?
b)pripombe,kritike...
c)nekšt??? < 3333333333
hvala za branje!
muah! mwa!muah! < 3:****
21. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg