Forum
Heey, no, ker skoraj vsi pišejo bloge sm se js odločla da bom pisala dnevnik, ki je mau drgač. Povedala vam bom, kar bom mislila, da vam lahko drgač pa bom opisala vsak dan sproti <3 Uopam, da vam bo všeč <3

8.4.2015
Danes sm se kot ponavad zbudla, najedla pač opravila jutranjo rutino in šla na bus in v šolo. V šol je blo danes res čudno, ker je sošolec, ki me sovraži, celo lepo pogovarjal z mano in se strinju k sm rekla eni sošolki k jo ceeel class sovraž, da čist vse zanika in da je še hujša k Vid (tak kt ona sam da je on mau bolši) ker je kr tko, k je hotla zgleda, 'napadla' in ga kr neki (Vida pač) praskala... In vse to zanika kt ponavad. Ja poj po šol sm šla na bus in domov, sm nardila nalogo, povadla violino, pojedla in šla k bf pa je njen brt pač 2. razred skoraj povedu bratu da je pač bf v enga Matica. Poj sva pa pripravlale kva bova počele čez poletje (dc nama je blo pa se nisva drugega spomle). Poj sm šla domov ker me je neki glava začela pa me še zdj in sm bla poj vzunaj, pa sm šla neki slikat ven. Pa sm mogla poj k enim po eno punčko pač k je bla tm na obisku pa me bla njena mami pr nm in me je prosila če jo grem iskat. In seveda je mogu bit zravn tudi moj bivši fnt ki je prasec (pač sosed od teh je) Pa sm jo sam hitr vzela pa sva šle k nm. Pa sm se mogla malo igrat z njo potem je pa šla. In zdj pišem ta dnevnik, pa čwprou me glava full boli xđ.
~•~•~•~•
Vam je všeč??
Nadaljujem jutri xđ
08. april 2015
next<3
08. april 2015
u192076
u192076
next <33
11. april 2015
u169476
u169476